θελει μονο φιλία; - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 91 to 105 of 127
  1. #91
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    στειλε απο αλλο τηλεφωνο. απλο... εξηγησε στο ιδιο μηνυμα, πριν προλαβει να σε μπλοκαρει, οτι δεν εχεις απολυτως κανενα ζητουμενο σε θεματα σχεσης και να ειναι καλα του ευχεσαι αλλα πρεπει οπωσδηποτε να διευθετησετε το χρεος του ΑΜΕΣΑ και να τελειωνετε.
    κι αν σε γειωσει, βαλε δικηγορο να τον παρει.

    στο λεω, τωρα πλεον, σε αποφευγει κυριως για να μην δωσει τα λεφτα..
    Όταν με μπλόκαρε μπλόκαρε και τα δυο μου τηλέφωνα και το τηλέφωνο της αδερφης μου.Δεν θέλω να μπλέξω καμία άλλη φίλη να πάρω από δικό της ούτε να πάρω άλλο αριθμό..Ίσως να με αποφεύγει γιατί δεν έχει..Είπα στον αδερφό του να επικοινωνήσει και μ έγραψε του έστειλα από το ίνστα και το έχει αδιάβαστο ενώ ήταν ενεργός.Μου έβαλες και ιδέα με το τζόγο γιατί η αλήθεια είναι ότι αυτή που έχει μπλέξει παίζει και το τσέκαρα και από αλλού..και αυτός παλιότερα μου είχε πει έπαιζε.
    Δεν ξερω remendy φοβάμαι να πιέζω συνέχεια με την έννοια ότι αυτός δεν είναι και καλά ψυχολογικά ή τουλάχιστον δεν ήταν όσο καιρό ήμουν μαζί του.
    Δεν θέλω να κάνει καμία βλακεία και να το έχω βάρος στη συνείδηση μου..

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,656
    Quote Originally Posted by kiklaminaki View Post
    Όταν με μπλόκαρε μπλόκαρε και τα δυο μου τηλέφωνα και το τηλέφωνο της αδερφης μου.Δεν θέλω να μπλέξω καμία άλλη φίλη να πάρω από δικό της ούτε να πάρω άλλο αριθμό..Ίσως να με αποφεύγει γιατί δεν έχει..Είπα στον αδερφό του να επικοινωνήσει και μ έγραψε του έστειλα από το ίνστα και το έχει αδιάβαστο ενώ ήταν ενεργός.Μου έβαλες και ιδέα με το τζόγο γιατί η αλήθεια είναι ότι αυτή που έχει μπλέξει παίζει και το τσέκαρα και από αλλού..και αυτός παλιότερα μου είχε πει έπαιζε.
    Δεν ξερω remendy φοβάμαι να πιέζω συνέχεια με την έννοια ότι αυτός δεν είναι και καλά ψυχολογικά ή τουλάχιστον δεν ήταν όσο καιρό ήμουν μαζί του.
    Δεν θέλω να κάνει καμία βλακεία και να το έχω βάρος στη συνείδηση μου..
    κι αυτος παιζει. να εισαι σιγουρη...
    αν δεν εχει λεφτα τωρα που εσυ ξερεις οτι πηρε καλα λεφτα, δεν προκειται να εχει ποτε..

    δεν προκειται να κανει καμια βλακεια, επειδη πιεσες εσυ, μην ανησυχεις.
    το προβλημα αν πιεσεις πολυ ειναι οτι μπορει να το παιξει τρελιτσα....

    δεν καταλαβα γιατι δεν θελεις να παρεις κι αλλο νουμερο. μια καρτα απο καρτοκινητο, ποσο κανει; 10 ευρω; νομιζω οτι ειναι πολυ φθηνη και ευκολη λυση.... αλλιως, στειλε ενα μειλ. αν σε εχει μπλοκαρει, ειναι ευκολο να κανεις αλλο, οπως ειναι ευκολο να κανεις ψευτικο λογαριασμο στα σοσιαλ και να στειλεις μηνυμα.
    τον αδερφο του ξεχνα τον.
    αφενος γιατι δεν τον αφορα το χρεος τουα δερφου του , αλλα κυριως γιατι ειναι ολοφανερο οτιε χει κανει πισω και δεν σκοπευει να σε βοηθησει. οποτε, αδικα τον πρηζεις... αν μαλιστα τα εχουν ηδη πει μεταξυ τους, τον ενημερωνει κιολας για τις κινησεις σου, χωρις να βοηθαει εσενα...
    ασε που , αν περιμενει κι εκεινος λεφτα, ισως προτιμαει να τα παρει ο ιδιος, παρα εσυ...

    τι ηλικια εχεις;

  3. #93
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κι αυτος παιζει. να εισαι σιγουρη...
    αν δεν εχει λεφτα τωρα που εσυ ξερεις οτι πηρε καλα λεφτα, δεν προκειται να εχει ποτε..

    δεν προκειται να κανει καμια βλακεια, επειδη πιεσες εσυ, μην ανησυχεις.
    το προβλημα αν πιεσεις πολυ ειναι οτι μπορει να το παιξει τρελιτσα....

    δεν καταλαβα γιατι δεν θελεις να παρεις κι αλλο νουμερο. μια καρτα απο καρτοκινητο, ποσο κανει; 10 ευρω; νομιζω οτι ειναι πολυ φθηνη και ευκολη λυση....
    τον αδερφο του ξεχνα τον.
    αφενος γιατι δεν τον αφορα το χρεος τουα δερφου του , αλλα κυριως γιατι ειναι ολοφανερο οτιε χει κανει πισω και δεν σκοπευει να σε βοηθησει. οποτε, αδικα τον πρηζεις... αν μαλιστα τα εχουν ηδη πει μεταξυ τους, τον ενημερωνει κιολας για τις κινησεις σου, χωρις να βοηθαει εσενα...
    ασε που , αν περιμενει κι εκεινος λεφτα, ισως προτιμαει να τα παρει ο ιδιος, παρα εσυ...

    τι ηλικια εχεις;
    Ναι αυτό καταλαβαίνω αυτός ήταν επιρεπης από κουβέντες που είχε πει γι αυτό φοβάμαι μήν τα χάσω.Ξέρεις αυτό που με πονάει περισσότερο είναι πως νιώθω βλάκας να τρώει τα δικά μου με την άλλη..Μ έπιασε μαλακα με τον εαυτό μου τα έχω...τα ήξερα απ την αρχή...και τα κουσουρια και ολα..
    Ο αδερφος του τότε με είχε πιάσει και μου είχε πει ότι δεν έχει λεφτά και ότι τον πετάνε έξω.και μ είχε πιάσει στο φιλότιμο ότι ούτε αυτός ούτε η οικογένεια μπορούσε να βοηθήσει.
    Μ εχει πονεσει πολύ όλο αυτό γμτ..Δυσκολευομαι να το διαχειριστώ.Έχω δώσει διαστάσεις μεγάλες και δεν μπορώ να ηρεμήσω..Μ επηρέασε αυτό που έγινε και τις δυο φορες..Κοροιδια και μετά το γύρισε ότι δεν ήθελα κάτι και παρεξήγησες..Έχω τόσο θυμό και πίκρα όσο τα σκέφτομαι..
    Πόσους αριθμούς να πάρω έχω ήδη δυο..Τον δεύτερο τον πήρα γι αυτό..

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,656
    Quote Originally Posted by kiklaminaki View Post
    Ναι αυτό καταλαβαίνω αυτός ήταν επιρεπης από κουβέντες που είχε πει γι αυτό φοβάμαι μήν τα χάσω.Ξέρεις αυτό που με πονάει περισσότερο είναι πως νιώθω βλάκας να τρώει τα δικά μου με την άλλη..Μ έπιασε μαλακα με τον εαυτό μου τα έχω...τα ήξερα απ την αρχή...και τα κουσουρια και ολα..
    Ο αδερφος του τότε με είχε πιάσει και μου είχε πει ότι δεν έχει λεφτά και ότι τον πετάνε έξω.και μ είχε πιάσει στο φιλότιμο ότι ούτε αυτός ούτε η οικογένεια μπορούσε να βοηθήσει.


    Πόσους αριθμούς να πάρω έχω ήδη δυο..Τον δεύτερο τον πήρα γι αυτό..
    θα τον χρησιμοποιησεις γι αυτο και εμτα θα το παρατησεις. ας απενεργοποιηθει. δεν χρειαζεται να το ανανεωνεις.

    α καλα... βαλαμε τον λυκο να φυλαει το προβατο...
    ασε τονα δερφο, εκεινος φταιει. για να να του βρει λυση και να τον ξεφορτωθει να μην τον πληρωνει ο ιδιος, σε εμπλεξε εσενα μια κοπελα με 6 μηνες σχεση , που σημερα ειναι κι αυριο δεν ειναι.
    σιγα μην σε βοηθησει.
    καλος μαλακας κι αυτος.

    οσο για το υπογραμμισμενο, επειδη ακτι εχω καταλαβει, εσυ παιδι μου τα χρειαζεσαι αυτα τα λεφτα, η κυριως το "γαμωτο" σε τρωει;.
    ανδ εν τα χρειαζεσαι, απλα θα χαιροσουν να τα παρεις, για να μην φθειρεσαι. βαλε εναν δικηγορο να του τα ζητησει ευγενικα και τυπικα, μπας και ντραπει η φοβηθει, κι αν δειξει να ανταποκρινεται, αστο. μην ασχολεισαι καν. περιμενε να τηρησει την ρυθμιση που θα κανουν αυτοι.

    αν στον δικηγορο τολμησει να κανει τον κινεζο και πει οτι δεν χρωσταει τιποτε, απλα ξεχνα το...

  5. #95
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    θα τον χρησιμοποιησεις γι αυτο και εμτα θα το παρατησεις. ας απενεργοποιηθει. δεν χρειαζεται να το ανανεωνεις.

    α καλα... βαλαμε τον λυκο να φυλαει το προβατο...
    ασε τονα δερφο, εκεινος φταιει. για να να του βρει λυση και να τον ξεφορτωθει να μην τον πληρωνει ο ιδιος, σε εμπλεξε εσενα μια κοπελα με 6 μηνες σχεση , που σημερα ειναι κι αυριο δεν ειναι.
    σιγα μην σε βοηθησει.
    καλος μαλακας κι αυτος.

    οσο για το υπογραμμισμενο, επειδη ακτι εχω καταλαβει, εσυ παιδι μου τα χρειαζεσαι αυτα τα λεφτα, η κυριως το "γαμωτο" σε τρωει;.
    ανδ εν τα χρειαζεσαι, απλα θα χαιροσουν να τα παρεις, για να μην φθειρεσαι. βαλε εναν δικηγορο να του τα ζητησει ευγενικα και τυπικα, μπας και ντραπει η φοβηθει, κι αν δειξει να ανταποκρινεται, αστο. μην ασχολεισαι καν. περιμενε να τηρησει την ρυθμιση που θα κανουν αυτοι.

    αν στον δικηγορο τολμησει να κανει τον κινεζο και πει οτι δεν χρωσταει τιποτε, απλα ξεχνα το...
    Ολα μ ενοχλούν...Θυμωσα πολύ που ήρθε τώρα και ήθελε φιλία ενώ εκανε όλα αυτά..και μετά μου το γύρισε και πήγε να με βγάλει τρελή...
    Ηταν ξεκάθαρη κοροιδια..και μου πέταξε πως τελικά τα είχε με την άλλη για να με πονέσει...Ενώ τότε μου χτυπιόταν ότι δεν είχε.
    Εντάξει τα χρήματα δεν τα βρισκω στο δρομο..Δυο δουλειές έκανα τότε γιατι να του τα χαρίσω συγγνωμη..και κερατάς και δαρμένος...Δεν είναι 100 ευρώ είναι 2000 και τωρα λέει δεν έχει...αλλά πως γίνεται να μην έχει..
    Και μου την δίνει που δεν παίρνει ένα τηλέφωνο να πει οκ δεν έχω αλλά θα στα βάλω τότε...καθολου τίμιο για έναν άνθρωπο που του φέρθηκε καλα.

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,656
    και να σου πω και το αλλο γιατι σε τρωει η σκεψη της αλλης.
    αν αυτος ειναι τζογαδορος , που ολα δειχνουν οτι ειναι, δεν τα τρωει καν μαζι της.
    στον κουβα τα πεταει...

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,656
    Quote Originally Posted by kiklaminaki View Post
    Ολα μ ενοχλούν...Θυμωσα πολύ που ήρθε τώρα και ήθελε φιλία ενώ εκανε όλα αυτά..και μετά μου το γύρισε και πήγε να με βγάλει τρελή...
    Ηταν ξεκάθαρη κοροιδια..και μου πέταξε πως τελικά τα είχε με την άλλη για να με πονέσει...Ενώ τότε μου χτυπιόταν ότι δεν είχε.
    Εντάξει τα χρήματα δεν τα βρισκω στο δρομο..Δυο δουλειές έκανα τότε γιατι να του τα χαρίσω συγγνωμη..και κερατάς και δαρμένος...Δεν είναι 100 ευρώ είναι 2000..
    ναι βρε χρυση μου, αλλα οταν εχεις αναγκη τα λεφτα, και τα βγαζεις με τοσο κοπο, δεν τα δινεις ετσι.
    φροντιζεις να κανεις ενα χαρτι, αν τα θες πισω.
    τωρα τι θα κανεις δηλαδη αν κρυβεται; θα τον κυνηγας; ουτε λεφτα θα παρεις και θα αρρωστησεις κιολας.
    βαλε καποιον αλλον τουλαχιστον να δει αν μπορει να κανει κατι, να γλυτωσεις την φθορα...

  8. #98
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ναι βρε χρυση μου, αλλα οταν εχεις αναγκη τα λεφτα, και τα βγαζεις με τοσο κοπο, δεν τα δινεις ετσι.
    φροντιζεις να κανεις ενα χαρτι, αν τα θες πισω.
    τωρα τι θα κανεις δηλαδη αν κρυβεται; θα τον κυνηγας; ουτε λεφτα θα παρεις και θα αρρωστησεις κιολας.
    βαλε καποιον αλλον τουλαχιστον να δει αν μπορει να κανει κατι, να γλυτωσεις την φθορα...
    Νόμιζα ότι είχα να κάνω με άνθρωπο...Νόμιζα...
    Και από τράπεζα μπορώ να το αποδείξω..Μου είπαν ότι γίνεται να βγάλω ένα συγκεντρωτικό..Έτσι και αλλιώς έχω και μηνύματα που εχει παραδεχτεί ότι χρωστάει απλά δεν έχει να μου δώσει και θα το τακτοποιήσει.
    Ήδη μ έχει επηρεάσει πολύ.Με τσακισε που ήρθε έκανε ότι έκανε..είπε μετά ότι είχε σχέση και ήθελε φιλία και μ 'έβγαλε και τρελή ότι δεν κατάλαβα και καλά..και ότι του έχει τελειώσει καιρό και ήθελε απλά μια φιλία...ο κύριος...
    Κοροιδια..

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,656
    Quote Originally Posted by kiklaminaki View Post
    Νόμιζα ότι είχα να κάνω με άνθρωπο...Νόμιζα...
    Και από τράπεζα μπορώ να το αποδείξω..Μου είπαν ότι γίνεται να βγάλω ένα συγκεντρωτικό..Έτσι και αλλιώς έχω και μηνύματα που εχει παραδεχτεί ότι χρωστάει απλά δεν έχει να μου δώσει και θα το τακτοποιήσει.
    Ήδη μ έχει επηρεάσει πολύ.Με τσακισε που ήρθε έκανε ότι έκανε..είπε μετά ότι είχε σχέση και ήθελε φιλία και μ 'έβγαλε και τρελή ότι δεν κατάλαβα και καλά..και ότι του έχει τελειώσει καιρό και ήθελε απλά μια φιλία...ο κύριος...
    Κοροιδια..
    ε πες του κι εσυ, αφου του ειχε τελειωσει και καθοταν τοσο καιρο, μαλλον για να σου φαει τα λεφτα καθοταν, μιας και ουτε καν οταν βρηκε λεφτα δεν τα επεστρεψε, κι αστον να χοροπηδαει εκεινος, αντι να χοροπηδας εσυ με τις μαλακιες που σου λεει.
    αφουε χεις καποιες σχετικες αποδειξεις, ενας δικηγορος θα ειναι πειστικος στο να μην τον αφησει να κανει τον κιινεζο και να τον πιεσει να ρυθμισει και να ξεκινησει να στα δινει.
    κανε αυτο. μην παρακαλας.
    στειλε ενα μειλ. αν δεν απαντησει καν, ή σε μπλοκαρει ξανα, στειλε απευθειας τον δικηγορο κι αστον να χοροπηδαει... στοιχημα, οτι τοτε θα βαλει εκεινος τον αδερφο να σε ηρεμησει...

  10. #100
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ε πες του κι εσυ, αφου του ειχε τελειωσει και καθοταν τοσο καιρο, μαλλον για να σου φαει τα λεφτα καθοταν, μιας και ουτε καν οταν βρηκε λεφτα δεν τα επεστρεψε, κι αστον να χοροπηδαει εκεινος, αντι να χοροπηδας εσυ με τις μαλακιες που σου λεει.
    αφουε χεις καποιες σχετικες αποδειξεις, ενας δικηγορος θα ειναι πειστικος στο να μην τον αφησει να κανει τον κιινεζο και να τον πιεσει να ρυθμισει και να ξεκινησει να στα δινει.
    κανε αυτο. μην παρακαλας.
    στειλε ενα μειλ. αν δεν απαντησει καν, ή σε μπλοκαρει ξανα, στειλε απευθειας τον δικηγορο κι αστον να χοροπηδαει... στοιχημα, οτι τοτε θα βαλει εκεινος τον αδερφο να σε ηρεμησει...
    Έχω στείλει και μειλ αλλά δεν πολυχρησιμοποιούσε εμαιλ μόνο για την δουλεια..Δεν ξέρω αν το πήρε..Έστειλα και στο ινστα αλλά το έχει αδιάβαστο...
    Ο αδερφός του μου είπε ότι δεν έχει τώρα χρήματα αλλά θα μου τα δώσει..δεν μ έχει ξεχάσει το λέει συνέχεια ότι μου χρωστάει..Μαλιστα και οταν θυμωσε πριν με μπλοκαρει μου ειπε σου χρωσταω μονο λεφτα τίποτα άλλο λοιπον αφου δεν θες φιλια..
    Φοβάμαι όμως τα νέα δεδομένα μην τα χάσω και θυμώνω με την κοροιδια αυτή και που έρχεται καλοκαίρι και θέλω να κάνω δυο πράγματα πρέπει να μετράω και τα ευρώ και δεν σκέφτεται ότι για να πιάσω τον αδερφό του θα τα χρειάζομαι...Τόσο γαιδουρια πια...
    Δεν θέλω να το τραβηξω ακομη με δικηγορο..Λυπάμαι τις στιγμές που ζήσαμε...
    Last edited by kiklaminaki; 07-06-2023 at 16:53.

  11. #101
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    και να σου πω και το αλλο γιατι σε τρωει η σκεψη της αλλης.
    αν αυτος ειναι τζογαδορος , που ολα δειχνουν οτι ειναι, δεν τα τρωει καν μαζι της.
    στον κουβα τα πεταει...
    Από που φαίνεται ότι είναι;

  12. #102
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,656
    Quote Originally Posted by kiklaminaki View Post
    Από που φαίνεται ότι είναι;
    γιατι οι τζογαδοροι τα παιζουν ολα, ακομα κι αν δεν εχουν να φανε, οχι να τσονταρουν και σε γκομενες...
    δεν ξερω μηπως της τρωει, κιολας...

    υ.γ. απο το οτι εξαφανιζονται χρηματα, ενω εισπρατει πολλα κιε πειδη τοσων χρονων ανδρας με δουλεια, χωρις παιδια, βρισκεται συνεχως χρεωμενος...
    επισης, επειδη ξερουμε οτι παιζει ηδη κι οτι κανει παρεα με παικτες...

  13. #103
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι οι τζογαδοροι τα παιζουν ολα, ακομα κι αν δεν εχουν να φανε, οχι να τσονταρουν και σε γκομενες...
    δεν ξερω μηπως της τρωει, κιολας...

    υ.γ. απο το οτι εξαφανιζονται χρηματα, ενω εισπρατει πολλα κιε πειδη τοσων χρονων ανδρας με δουλεια, χωρις παιδια, βρισκεται συνεχως χρεωμενος...
    επισης, επειδη ξερουμε οτι παιζει ηδη κι οτι κανει παρεα με παικτες...
    Είναι χωρισμένος με ένα παιδί φοιτητή.Τον έχω τύχει σε στιγμές που δεν είχε να φάει όταν μέναμε μαζί και δεν έπαιζε ξέρω που πήγαιναν τα χρήματα τότε.Για να της τα τρώει όχι δεν της τα τρώει γιατί ξέρει την ιστορία του και πιστεύω πως είναι τοσο εγωιστής που αν της τα έτρωγε και μόνο που βλέπει ότι τα ζητάω επίμονα θα της ζητούσε για να μου τα δώσει..Είναι και σε απόσταση και αυτή ξέρει τι λεφτά παίρνει γιατί κάνουν ίδια δουλειά.
    Οτι κανει παρεα με παικτες ναι και ότι περνάνε λεφτά από τα χέρια του.

  14. #104
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,656
    Quote Originally Posted by kiklaminaki View Post
    Είναι χωρισμένος με ένα παιδί φοιτητή.Τον έχω τύχει σε στιγμές που δεν είχε να φάει όταν μέναμε μαζί και δεν έπαιζε ξέρω που πήγαιναν τα χρήματα τότε.Για να της τα τρώει όχι δεν της τα τρώει γιατί ξέρει την ιστορία του και πιστεύω πως είναι τοσο εγωιστής που αν της τα έτρωγε και μόνο που βλέπει ότι τα ζητάω επίμονα θα της ζητούσε για να μου τα δώσει..
    Οτι κανει παρεα με παικτες ναι και ότι περνάνε λεφτά από τα χέρια του.
    μα ειπες πληρωνεται καλα! γιατι να μην ε χει λεφτα;
    μονο ο τζογος και η χρηση τρωνε μυστηριωδως λεφτα, κι απο τα δυο, ο τζογος πολυ περισσοτερα..
    δεν κανει μονο παρεα με παικτες ειναι και κολλημενος σε παιχνιδια του υπολογιστη.
    σε διαβεβαιωνω οτι και μαζι του να εμενες για εναν μηνα (απ οτι ειπες), δεν μπορεις να καταλαβεις ποτε πονταρει οταν ειναι μεσα σε εναν υπολογιστη, αν δεν ξερεις απ αυτα. επισης, ειναι τοσο μικρο το διαστημα που εισασταν μαζι στον ιδιο χωρο που μπορει οταν ησουν εκει να μην επαιζε, η να μην ειχε λεφτα για να παιξει..

  15. #105
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μα ειπες πληρωνεται καλα! γιατι να μηνε χει ελφτα;
    μονο ο τζογος και η χρηση τρωνε μυστηριωδως λεφτα, κι απο τα δυο, ο τζογος πολυ περισσοτερα..
    δεν κανει μονο παρεα με παικτες ειναι και κολλημενος σε παιχνιδια του υπολογιστη.
    σε διαβεβαιωνω οτι και μαζι του να εμενες για εναν μηνα (απ οτι ειπες), δεν μπορεις να καταλαβεις ποτε πονταρει οταν ειναι μεσα σε εναν υπολογιστη. επισης, ειανι τοσο μικρο το διαστημα που εισασταν μαζι στον ιδιο χωρο που μπορει οταν ησουν εκει να μην επαιζε, η να μην ειχε λεφτα για να παιξει..
    Δεν έχει καν υπολογιστή..βεβαια αυτό δεν είναι κάτι αφού υπάρχει το κινητό...ναι σίγουρα τότε δεν είχε λεφτά να παίξει..Απλά σκέφτομαι ότι μπορεί να χρωστουσε..γιατί η αλλαγή που έκανε στη δουλειά του ήταν δύσκολη και μου είπε ότι κάνω μια προσπάθεια να σωθώ για να μην ξαναδυσκολευτώ στη ζωη μου.έχει και το χουι να αγοράζει ακριβά ρουχα και ακόμη και τώρα αγοράζει..άρα λεφτά έχει...ίσως απλά να μην θέλει να δώσει τα δικά μου..η να το κάνει επίτηδες για να εκδικηθεί.

Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast

Similar Threads

  1. Μια γνώμη
    By Iwsif95 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 19
    Last Post: 31-12-2021, 23:57
  2. ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ
    By Δημήτρης1996 in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 1
    Last Post: 29-08-2020, 19:16
  3. Γνώμη?
    By fotini29 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 3
    Last Post: 29-10-2012, 08:46
  4. Μια γνώμη
    By Eve1979 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 34
    Last Post: 29-04-2012, 20:49
  5. Η γνωμη σας???
    By elafaki20_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 23
    Last Post: 05-06-2011, 18:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •