θελει μονο φιλία; - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 9 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 127
  1. #76
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    το παιχνιδι που λες δεν ειναι αυτο που του τρωει τα λεφτα.
    στα στοιχηματα παιζει λεφτα και στο ενδιαμεσο, οσο περιμενει τα στοιχηματα, παιζει αυτην την σαχλαμαρα που λες.
    μονο ευγενικα και επιμονα θα τα απρεις. μην τυχον μπλεχτεις σε καυγα μαζι του γιατι θα ειναι η καλυτερη του να σε διαολοστειλει και να εξαφανιστει.
    θα τον απρεις με το καλο, θα προσπαθησεις να τον ριξεις στο φιλοτιμο και θα πεις οτι τα εχεις αναγκη.
    θα ζητιανεψεις για τα λεφτα σου;;
    ΝΑΙ , αν τα θελεις μπορει να χρειαστει αν το κανεις, γιατι δεν φροντισε ςνα εχεις ενα χαρτι οτι στα χρωσταει και εισαι στο ελεος των διαθεσεων του...
    Ναι αυτό θα γίνει θα τον πάρω με το καλό αν επικοινωνήσει αλλά δεν βλέπω να επικοινωνεί και μου την έχει δώσει στα νεύρα..
    Έχω τις αποδείξεις από τις καταθέσεις που του έκανα στη τράπεζα..Εκεί τα έβαζα.Αλλά αυτό δεν λέει κάτι.
    Last edited by kiklaminaki; 02-06-2023 at 15:56.

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by kiklaminaki View Post
    Ναι αυτό θα γίνει θα τον πάρω με το καλό αν επικοινωνήσει αλλά δεν βλέπω να επικοινωνεί και μου την έχει δώσει στα νεύρα..
    Έχω τις αποδείξεις από τις καταθέσεις που του έκανα στη τράπεζα..Εκεί τα έβαζα.Αλλά αυτό δεν λέει κάτι.
    κατι λεει, αλλα δεν αρκει.
    το ποσον ειναι τετοιο, που δεν συμφερει ναπας σε δικαστικες μακροχρονιες διεκδικησεις και να τα δωσεις στο τελος στον δικηγορο,ΑΝ τα παρεις ποτε.
    αυτο που πρεπει ειναι να τα ζητησεις επιμονα και να πεις οτι τα χρειαζεσαι. και μην αρκεστεις στο να σου πει τωρα δεν μπορω, να τον πιεσεις να βαλετε ενα συγκεκριμενο προγραμμα να στα δωσει, εφοσον ξερεις τις απολαβες του. να εισαι επιμονη.

  3. #78
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κατι λεει, αλλα δεν αρκει.
    το ποσον ειναι τετοιο, που δεν συμφερει ναπας σε δικαστικες μακροχρονιες διεκδικησεις και να τα δωσεις στο τελος στον δικηγορο,ΑΝ τα παρεις ποτε.
    αυτο που πρεπει ειναι να τα ζητησεις επιμονα και να πεις οτι τα χρειαζεσαι. και μην αρκεστεις στο να σου πει τωρα δεν μπορω, να τον πιεσεις να βαλετε ενα συγκεκριμενο προγραμμα να στα δωσει, εφοσον ξερεις τις απολαβες του. να εισαι επιμονη.
    Ναι αυτό θα γίνει..Θα αφήσω να δω τι θα κάνει..Μου την δίνει αυτη η αναισθησία..Ότι κάνω την ζωή μου εγώ.. έχω την γκόμενα... έχω ηρεμία και όλα μια χαρα..και εσύ οκ λυπάμαι αλλά όταν μπορέσω και αν..και εγώ δεν μπορώ να βρω ηρεμία..και κερατάς και δαρμένος νιώθω τόσο άσχημα.

  4. #79
    Αν και οι συζητήσεις σας με τη Ρέμεντυ το έχουν καλύψει πλήρως το ζήτημα , πιστεύω ότι δυστυχώς οι πιθανότητες να πάρεις πίσω τα λεφτά σου είναι λίγες.

    Επίσης, η νυν του αν έχει παιδί οπως έγραψες και αυτός τσιλιμπουρδίζει, τι τον θέλει ακριβώς τον μεσήλικα με το συνδρομο Πήτερ Παν? Την πληρώνει? Γιατί αν ξέρει ότι αυτός τσιλιμπουρδίζει και δεν έχει καμια αντίρρηση, μαλλον δεν τον βλεπει σοβαρα ...

    Αν από την άλλη πληρώνει την νυν, η πιθανότητα να πάρει 2κ η πρώην είναι μηδενική θα έλεγα.

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by kiklaminaki View Post
    Ναι αυτό θα γίνει θα τον πάρω με το καλό αν επικοινωνήσει αλλά δεν βλέπω να επικοινωνεί και μου την έχει δώσει στα νεύρα..
    Έχω τις αποδείξεις από τις καταθέσεις που του έκανα στη τράπεζα..Εκεί τα έβαζα.Αλλά αυτό δεν λέει κάτι.
    ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ που του τα εβαλες στην τραπεζα μπας και βγαλεις ακρη! Οικονομικά σιγουρα δεν σε συμφέρει αλλά εγω αν ειχα λεφτα ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ θα τον ετρεχα στα δικαστήρια ! Και αλλη φορα να τους βαζεις να υπογράφουν έστω ένα χαρτί οτι τους δάνεισες το τάδε ποσο ! Και αυτο απόδειξη ειναι! Καλά αλλη φορα ΜΗΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙΣ ποτε σου λεφτα!

  6. #81
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Αν και οι συζητήσεις σας με τη Ρέμεντυ το έχουν καλύψει πλήρως το ζήτημα , πιστεύω ότι δυστυχώς οι πιθανότητες να πάρεις πίσω τα λεφτά σου είναι λίγες.

    Επίσης, η νυν του αν έχει παιδί οπως έγραψες και αυτός τσιλιμπουρδίζει, τι τον θέλει ακριβώς τον μεσήλικα με το συνδρομο Πήτερ Παν? Την πληρώνει? Γιατί αν ξέρει ότι αυτός τσιλιμπουρδίζει και δεν έχει καμια αντίρρηση, μαλλον δεν τον βλεπει σοβαρα ...

    Αν από την άλλη πληρώνει την νυν, η πιθανότητα να πάρει 2κ η πρώην είναι μηδενική θα έλεγα.
    Δεν ξέρω τι κάνει και τι έχουν δεδομένου ότι είναι και σε απόσταση...Ορεστιάδα Κρήτη..Αυτός λέει πως κάνουν την προσπάθεια τους ίσως για να με πικάρει..Δεν ξέρω αν τον βλέπει ή αν δεν τον βλέπει σοβαρά..Αυτή πάντως σύμφωνα με τα λεγόμενα του ήξερε για μένα και ήξερε ότι είχα σχέση όταν του έστελνε και είχε μάλιστα και άλλον που χώρισε για να είναι μαζί του..Αυτά βέβαια τα είπε στο τελευταίο καβγά όταν αρνήθηκα την φιλία..
    Δεν ξέρω που πάνε τα λεφτά αν την πληρώνει η όχι..Μπορεί και αυτή να τσιλιμπουρδίζει..
    Τι τον θέλει δεν ξέρω..Μπορεί απλά να ήθελε να διαλύσει την σχέση να δει αν θα τα καταφέρει να μπει ανάμεσα..Μπορεί και να λέει ψεματα και αυτός..Δεν ξερω και δεν με νοιάζει..
    Μπορεί να έχουν συμφωνήσει μεταξύ τους ότι το να προσθέτει κανείς αγνώστους και να μιλάει δεν είναι θέμα..Τι να πω..Πάντως επειδή ότι του συμβαίνει το έγραφε δημόσια όταν για παράδειγμα κάποια στιγμή τσακώθηκε με μια κοπέλα έγραφε δημόσια ότι μιλάει με μια άγνωστη που τον χαρακτήρισε και τσακώθηκαν και αυτή σχολίαζε κάτω απ το ποστ σαν να μην τρέχει τίποτα.
    Last edited by kiklaminaki; 03-06-2023 at 08:11.

  7. #82
    Quote Originally Posted by little View Post
    ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ που του τα εβαλες στην τραπεζα μπας και βγαλεις ακρη! Οικονομικά σιγουρα δεν σε συμφέρει αλλά εγω αν ειχα λεφτα ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ θα τον ετρεχα στα δικαστήρια ! Και αλλη φορα να τους βαζεις να υπογράφουν έστω ένα χαρτί οτι τους δάνεισες το τάδε ποσο ! Και αυτο απόδειξη ειναι! Καλά αλλη φορα ΜΗΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙΣ ποτε σου λεφτα!
    Και τι θα κερδίσω να τον παω στα δικαστήρια;;Ήδη ξέρεις πόσο άσχημα νιώθω στη ψυχή;Που τον κοιτούσα στα μάτια και του έδωσα ότι μπορούσα..και με πρόδωσε και φέρθηκε όπως φέρθηκε;Λυπάμαι και τον εαυτό μου αλλά λυπάμαι και αυτόν..Κάνει δυσκολη δουλειά και άλλαξε τελειως τη ζωή του..Νομιζα πως κάτι θα είχε καταφέρει...Το μόνο που θέλω είναι να κλείσουν οι πληγές μου.. θα αφήσω λίγο χρόνο να περάσει και αν δεν επικοινωνήσει θα προσπαθήσω να τον δω απο κοντα..και βλέπουμε...Θα έλεγα απ εξω απ εξω στους γονείς του με τους οποίους έχουμε καλές σχέσεις και ξέρουν ότι μου χρωστάει αλλά έχουν προβλήματα υγείας και δεν θέλω να τους μπλέξω και αυτούς άλλωστε ξέρουν..αν ειναι θα του πουν απο μονοι τους φαντάζομαι κάποια κουβέντα.
    Last edited by kiklaminaki; 03-06-2023 at 08:59.

  8. #83
    Quote Originally Posted by kiklaminaki View Post
    Πάντως επειδή ότι του συμβαίνει το έγραφε δημόσια όταν για παράδειγμα κάποια στιγμή τσακώθηκε με μια κοπέλα έγραφε δημόσια ότι μιλάει με μια άγνωστη που τον χαρακτήρισε και τσακώθηκαν και αυτή σχολίαζε κάτω απ το ποστ σαν να μην τρέχει τίποτα.
    Ότι του συμβαίνει το γράφει δημόσια? Χαχαχαχ

    Τώρα μπορει να μην το νιώθεις, αλλα ΣΩΘΗΚΕΣ

  9. #84
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Ότι του συμβαίνει το γράφει δημόσια? Χαχαχαχ

    Τώρα μπορει να μην το νιώθεις, αλλα ΣΩΘΗΚΕΣ
    Εντάξει όχι και τα πάντα αλλά για παράδειγμα κάποια πράγματα απ την ζωή του τα έγραφε κατα καιρούς..Τώρα πρόσφατα ας πουμε τσακώθηκε με κάποια το έγραψε..γενικά ασχολείται πολύ με τα σόσιαλ και έλεγε χαρακτηριστικά πως αυτό τον βοηθάει όταν νιώθει άσχημα να ξεσπάει εκεί..
    Γιατί το λες αυτό;

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    901
    Quote Originally Posted by kiklaminaki View Post
    Εντάξει όχι και τα πάντα αλλά για παράδειγμα κάποια πράγματα απ την ζωή του τα έγραφε κατα καιρούς..Τώρα πρόσφατα ας πουμε τσακώθηκε με κάποια το έγραψε..γενικά ασχολείται πολύ με τα σόσιαλ και έλεγε χαρακτηριστικά πως αυτό τον βοηθάει όταν νιώθει άσχημα να ξεσπάει εκεί..
    Γιατί το λες αυτό;
    Καλά σου λέει ΣΩΘΗΚΕΣ, υπάρχει σοβαρός άνθρωπος που να γράφει το παραμικρό στα σοσιαλ;

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by kiklaminaki View Post
    Και τι θα κερδίσω να τον παω στα δικαστήρια;;Ήδη ξέρεις πόσο άσχημα νιώθω στη ψυχή;Που τον κοιτούσα στα μάτια και του έδωσα ότι μπορούσα..και με πρόδωσε και φέρθηκε όπως φέρθηκε;Λυπάμαι και τον εαυτό μου αλλά λυπάμαι και αυτόν..Κάνει δυσκολη δουλειά και άλλαξε τελειως τη ζωή του..Νομιζα πως κάτι θα είχε καταφέρει...Το μόνο που θέλω είναι να κλείσουν οι πληγές μου.. θα αφήσω λίγο χρόνο να περάσει και αν δεν επικοινωνήσει θα προσπαθήσω να τον δω απο κοντα..και βλέπουμε...Θα έλεγα απ εξω απ εξω στους γονείς του με τους οποίους έχουμε καλές σχέσεις και ξέρουν ότι μου χρωστάει αλλά έχουν προβλήματα υγείας και δεν θέλω να τους μπλέξω και αυτούς άλλωστε ξέρουν..αν ειναι θα του πουν απο μονοι τους φαντάζομαι κάποια κουβέντα.
    Για να μαθει να μην τρωει λεφτα αλλη φορα! Ντροπη του ! Αυτος ειναι οτι πιο αηδιαστικό υπαρχει και δεν αξιζει να χαλας την ζαχαρένια σου για εναν τετοιον! Ξεπερασε τον δεν ηταν και κανας καλος αλλωστε. Χαρη σου εκανε !

  12. #87
    Quote Originally Posted by Player View Post
    Καλά σου λέει ΣΩΘΗΚΕΣ, υπάρχει σοβαρός άνθρωπος που να γράφει το παραμικρό στα σοσιαλ;
    Εντάξει δεν γράφει το παραμικρό αλλά τα χρησιμοποιεί πολύ και κάποιες φορές είχα δει στο παρελθόν που έγραφε συνήθως όταν τσακώνεται.Έλεγε πως τον βοηθούν τα σόσιαλ όταν ειναι στεναχωρημένος..δεν ξέρω αλλά νιώθω πολύ άσχημα και με τσαντίζει που μόνο εγώ νιώθω..και αυτός μια χαρα κάνει τη ζωή του εις βάρος μου και δεν κάνει μια κίνηση για τα χρήματα.
    Last edited by kiklaminaki; 04-06-2023 at 10:40.

  13. #88
    Quote Originally Posted by little View Post
    Για να μαθει να μην τρωει λεφτα αλλη φορα! Ντροπη του ! Αυτος ειναι οτι πιο αηδιαστικό υπαρχει και δεν αξιζει να χαλας την ζαχαρένια σου για εναν τετοιον! Ξεπερασε τον δεν ηταν και κανας καλος αλλωστε. Χαρη σου εκανε !
    Πιστεύω πως θα μου τα δώσει.Αν και περνάνε απ το μυαλό μου διάφορα και με προβληματίζει τώρα που πήρε αρκετά γιατί δεν το έκανε..Δεν ξέρω πραγματικά λυπάμαι.Δεν θα ήθελα να φτάσουμε ως εκει.Δεν ξερω τι θα βοηθήσει δεδομένου ότι δεν μπορώ κάπως να τον προσεγγίσω.Πάλι να πιάσω τον αδερφό του;Αφού και αυτός θα ξέρει και θα με δουλεύει πίσω απ την πλατη μου.Αυτοί τα έλεγαν όλα.
    Last edited by kiklaminaki; 04-06-2023 at 10:12.

  14. #89
    ξέρει κανείς πως μπορώ να στείλω μήνυμα σε έναν αριθμό που με έχει μπλοκάρει;Με θυμωνει πολύ όλο αυτό που έχει γίνει έστειλα στον αδερφό του να μάθω και αυτός ενώ τον διάβασε δεν απάντησε αλλά βλέπω ότι μια χαρά σχολιάζει στο φβ..Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να βάλω δικηγόρο να τον πάρει τηλέφωνο.Αλλά έλεγα να του στείλω πρώτα μήπως συγκινηθεί και καταφέρω τίποτα χωρίς να καταφύγω εκεί.

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by kiklaminaki View Post
    ξέρει κανείς πως μπορώ να στείλω μήνυμα σε έναν αριθμό που με έχει μπλοκάρει;Με θυμωνει πολύ όλο αυτό που έχει γίνει έστειλα στον αδερφό του να μάθω και αυτός ενώ τον διάβασε δεν απάντησε αλλά βλέπω ότι μια χαρά σχολιάζει στο φβ..Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να βάλω δικηγόρο να τον πάρει τηλέφωνο.Αλλά έλεγα να του στείλω πρώτα μήπως συγκινηθεί και καταφέρω τίποτα χωρίς να καταφύγω εκεί.
    στειλε απο αλλο τηλεφωνο. απλο... εξηγησε στο ιδιο μηνυμα, πριν προλαβει να σε μπλοκαρει, οτι δεν εχεις απολυτως κανενα ζητουμενο σε θεματα σχεσης και να ειναι καλα του ευχεσαι αλλα πρεπει οπωσδηποτε να διευθετησετε το χρεος του ΑΜΕΣΑ και να τελειωνετε.
    κι αν σε γειωσει, βαλε δικηγορο να τον παρει.

    στο λεω, τωρα πλεον, σε αποφευγει κυριως για να μην δωσει τα λεφτα..

Page 6 of 9 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μια γνώμη
    By Iwsif95 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 19
    Last Post: 31-12-2021, 23:57
  2. ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ
    By Δημήτρης1996 in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 1
    Last Post: 29-08-2020, 19:16
  3. Γνώμη?
    By fotini29 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 3
    Last Post: 29-10-2012, 08:46
  4. Μια γνώμη
    By Eve1979 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 34
    Last Post: 29-04-2012, 20:49
  5. Η γνωμη σας???
    By elafaki20_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 23
    Last Post: 05-06-2011, 18:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •