Ψάχνοντας κίνητρο - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 49
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    28
    Νομίζεις elis αυτό με απασχολεί? Ποιος θα χαρεί αν χαρεί ή αν δώσω τροφή? Τι να σου πω

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    901
    Αnv, ελπίζω να το ξανασκεφτείς και να μην το ρίξεις στις ουσίες, με αυτόν τον τρόπο το μόνο που θα καταφέρεις θα είναι να γίνεις χειρότερα.

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    28
    Το ξέρω player ,οδευω προς τα εκεί γιατί δε νιώθω κάτι να με κρατάει.Δε θα σας απασχολήσω άλλο,δε ψάχνω κάτι.ευχαριστω

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Γιατι να τουσ δωσεισ τη χαρα οτι ξοφλησεσ κι εμενα με περιμενουν στη γωνια ε δε θα τουσ κανω τη χαρη

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    28
    Elis ..σκασιλα μου πρώτον κ δεύτερον δεν έχω κανέναν έτσι κ αλλιώς,ούτε για να χαρεί,ούτε για να λειπεί.Ασε που μέχρι να με βρουν θα έχω ξεχαστεί κ απτους λίγους π έχω επαφη.Δε με απασχολεί καθόλου λοιπόν να σκεφτώ το μετα.Για μένα το κάνω,να ηρεμήσω εγώ

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Πρεπει να πατε φανταροι αν ειχατε παει ολα τωρα θα ηταν καλα

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    28
    Ψάχνεσαι με μαλακίες γιατί δε ξέρεις να λες κάτι αλλο...αν δεν έχεις κ συ ζωή,μην τη ψάχνεις εδώ έτσι,δε βοηθάς...

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,070
    Quote Originally Posted by Anv View Post
    δεν έχω κανέναν έτσι κ αλλιώς,ούτε για να χαρεί,ούτε για να λειπεί.Ασε που μέχρι να με βρουν θα έχω ξεχαστεί κ απτους λίγους π έχω επαφη.Δε με απασχολεί καθόλου λοιπόν να σκεφτώ το μετα.Για μένα το κάνω,να ηρεμήσω εγώ
    Με την αυτοκτονία προσυπογράφεις την αποτυχία σου.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    28
    Αυτό ακριβως

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,070
    Quote Originally Posted by Anv View Post
    Αυτό ακριβως
    Eπίσης,ποιος σου είπε ότι θα ηρεμήσεις?...Μπορεί εκεί που θα πας να είναι χειρότερα....Δεν ξεμπερδεύεις τόσο εύκολα με την ύπαρξη...Γι'αυτό απόλαυσέ το...Είναι το μόνο που πάντα θά'χεις.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,096
    Ένας αρχαίος νομίζω είχε πει πως όταν δεν μπορείς να αλλάξεις τις συνθήκες θα πρέπει να αλλάξεις το πώς αισθάνεσαι γι' αυτές. Είσαι αυστηρός με τον εαυτό σου. Αλλά σε γενικές γραμμές αυτό ισχύει. Πριν ξεκινήσω ψυχοθεραπεία και πριν πάρω τη σωστή αγωγή είχα πολύ θυμό μέσα μου, επιθετικότητα που δεν εκφραζόταν, απωθημένα, χίλια δυο. Το κεφάλι μου ήταν πολτός. Αντί να επικεντρωνομουν στη ζωή μου και τι μπορώ να κάνω, είχα εστιάσει σε όλα τα αρνητικά. Αυτό είναι μέρος της ασθένειας. Αλλά με προσπάθεια μπορείς να κάνεις βήματα για να αισθανθείς καλύτερα.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Για να τελειωνουμε με τουσ κακομαθημενουσ για να ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ
    --ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΒΑΡΗ 5 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΣΕΙ Η ΑΕΡΟΒΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΕΡΟΒΙΑ
    --ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΝΑ ΞΕΒΟΥΛΩΣΟΥΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ Η ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ
    --ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ
    --ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΡΑΤΟ Κ ΑΦΟΥ ΒΓΕΙΣ
    --ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ
    ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΝ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΑΝ ΔΕ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΕΣΑΙ Κ ΗΡΕΜΕΙΣ
    ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Αν τα κανεισ αυτα θα γινεισ αντρασ κ δε θα χρειαζεσαι λεφτα σκεψου αν ερθει μια γυναικα σε σενα κι αρχιζει κ σου μιλαει θα κοιταξεισ τα λεφτα οχι αρα ετσι θα εισαι κι εσυ γι αυτεσ καποιεσ κοιτανε τα λεφτα αλλα οι περισσοτερεσ κοιτανε τον ανθρωπο οπωσ καλο θα ηταν να κανεισ κι εσυ στην ψυχοθεραπεια σου

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Η δουλεια σασ ειναι να πατε σχολειο κ μετα στρατο κ τελοσ αν θεσ να δουλεψεισ αυτα ειναι τα βηματα ολοι φτωχοι ειμαστε να ξερεισ αν βαλεισ μυαλο θα προχωρησεισ αν οχι θα παραπονιεσαι μια ζωη δεν υπαρχει ψυχολογια υπαρχουν διλημματα κι επιλογεσ διαλεγεισ καλοσ κακοσ ,να κλεψεισ να μη κλεψεισ , να εχεισ κοριτσι να μην εχεισ, να κανεισ παιδια να μην κανεισ κλπ ολο διαλεγεισ

  15. #45
    brian23
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Αν τα κανεισ αυτα θα γινεισ αντρασ κ δε θα χρειαζεσαι λεφτα σκεψου αν ερθει μια γυναικα σε σενα κι αρχιζει κ σου μιλαει θα κοιταξεισ τα λεφτα οχι αρα ετσι θα εισαι κι εσυ γι αυτεσ καποιεσ κοιτανε τα λεφτα αλλα οι περισσοτερεσ κοιτανε τον ανθρωπο οπωσ καλο θα ηταν να κανεισ κι εσυ στην ψυχοθεραπεια σου
    Ελιις πάρε ταφαρμακα σου και κόψε την πρωινη

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν υπαρχει κινητρο?
    By zodiac19 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 65
    Last Post: 30-05-2023, 21:57
  2. Κινητρο και ψυχωσικο συνδρομο
    By brian23 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 3
    Last Post: 22-05-2023, 18:37
  3. ΚΊΝΗΤΡΟ
    By ailouros in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 17
    Last Post: 24-11-2017, 10:20
  4. Κανένα κίνητρο για αλλαγη
    By girl1988 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 25-03-2015, 02:38
  5. Θέληση και κίνητρο για αδυνάτισμα
    By rain_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 31
    Last Post: 19-11-2014, 22:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •