Ανθεκτική κατάθλιψη η κάτι άλλο - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 59 of 59
  1. #46
    το κακό είναι πως δεν έχω περάσει κάτι ψυχωτικό αλλά και δεν μου δίνει φάρμακα αντιψυχωτικά αλλά και η προηγούμενη γιατρός που είχα τα ίδια μου έλεγε, και για αυτό δεν ξέρω τι να κάνω και πώς να το αντιμετωπίσω, και έχω και ένα μικρό παιδί που το χάνω, ευχαριστώ

  2. #47
    brian23
    Guest
    Quote Originally Posted by τεστ View Post
    το κακό είναι πως δεν έχω περάσει κάτι ψυχωτικό αλλά και δεν μου δίνει φάρμακα αντιψυχωτικά αλλά και η προηγούμενη γιατρός που είχα τα ίδια μου έλεγε, και για αυτό δεν ξέρω τι να κάνω και πώς να το αντιμετωπίσω, και έχω και ένα μικρό παιδί που το χάνω, ευχαριστώ
    Τι σου λέει ο γιατρός σου;αντιμετωπιζεται αυτό που εχεις;

  3. #48

    Ανθεκτική κατάθλιψη η κάτι άλλο

    Μου λέει ότι άμα περάσει η κατάθλιψη θα επανέλθουν όλα όμως εγώ δεν ξέρω πρώτων πάω όλο και χειρότερα και μέρα με τη μέρα χάνω ποιο πολύ τών εαυτών μου, όταν είμαι σπίτι έχω ένα συναίσθημα φλατ δεν με νοιάζει τίποτα και μόλις συναναστρέφομαι με άλλους καταλαβαίνω το πρόβλημα μου και στεναχωριέμαι για την κατάντια μου. Εσύ πώς σου πρωτοξεκίνησε και πόσα χρόνια έχει θέμα δηλαδή σε ποια ηλικία έγιναν όλα αυτά, και τέλος τη σου λέει ο γιατρός σου?
    Last edited by τεστ; 01-06-2023 at 11:21. Reason: διόρθωση

  4. #49
    brian23
    Guest
    Quote Originally Posted by τεστ View Post
    Μου λέει ότι άμα περάσει η κατάθλιψη θα επανέλθουν όλα όμως εγώ δεν ξέρω πρώτων πάω όλο και χειρότερα και μέρα με τη μέρα χάνω ποιο πολύ τών εαυτών μου, όταν είμαι σπίτι έχω ένα συναίσθημα φλατ δεν με νοιάζει τίποτα και μόλις συναναστρέφομαι με άλλους καταλαβαίνω το πρόβλημα μου και στεναχωριέμαι για την κατάντια μου. Εσύ πώς σου πρωτοξεκίνησε και πόσα χρόνια έχει θέμα δηλαδή σε ποια ηλικία έγιναν όλα αυτά, και τέλος τη σου λέει ο γιατρός σου?
    Καταρχήν μου λέει ότι έχω καταθλιψη.Εχω πάθει δύο υποτροπές ψυχωσης μια πέρσι και μια πριν 3 χρόνια.τα ίδια μου λέει και εμένα όταν περάσει η καταθλιψη θα περάσουν και αυτά.εχω σκεφτεί σε κάνα μήνα να πάω και σε νευρολόγος η άλλον ψυχίατρο για δεύτερη γνώμη.

  5. #50
    Συγνώμη που ρωτάω αλλά όλο αυτό σου ξεκίνησε πριν τρία χρόνια, δηλαδή ποιο πριν όλα οκ

  6. #51
    brian23
    Guest
    Quote Originally Posted by τεστ View Post
    Συγνώμη που ρωτάω αλλά όλο αυτό σου ξεκίνησε πριν τρία χρόνια, δηλαδή ποιο πριν όλα οκ
    Πιο πριν ήμουν απολύτως καλά όλα αυτά τα έπαθα γιατί έκοψα ένα χάπι που έπαιρνα για δόση συντηρησης το ζυπρεξα μόνος μου απότομα και κάπνιζα χασις και το επιδεινωσε.Καποια στιγμή είδα ένα εξάμηνο μια διαφορά αλλά ξανααρωστησα πέρσι και ξανά από την αρχη

  7. #52
    δεν ξέρω εγώ με τα αντικαταθλιπτικά έχω μπλέξει από τα 20 απλά ήμουν πολλά χρόνια σε συντήρηση όπως έχω πη και στην αρχή με λιθιο και ζολοφτ

  8. #53
    γνωρίζει κάποιος γιατί στην αρχή μου έβγαλε κάτι σαν κόκκινη κάρτα?

  9. #54
    brian23
    Guest
    Quote Originally Posted by τεστ View Post
    γνωρίζει κάποιος γιατί στην αρχή μου έβγαλε κάτι σαν κόκκινη κάρτα?
    Τι εννοεις;

  10. #55
    απλά στην αρχή της σελίδας που έχω ξεκινήσει να γράφω μου γράφει μετακίνηση και έχει βγάλει κάτι σαν κόκκινη κάρτα

  11. #56
    Συγνώμη που ξαναμπαίνω στο θέμα μου μήπως κάποιος είχε τα ίδια προβλήματα η παρόμοια, και τούς τρόπους αντιμετώπισης? ευχαριστώ

  12. #57
    kostas 62 συγγνώμη που ξανά ενοχλώ αλλά εδώ που είμαι είναι μία κλειστή περιοχή και υπάρχει και το στίγμα, μέσα από το site με όσους έγραψαν πάνω σε αυτό που ανέβασα αν και το έκανα πρώτη φορά και δεν ξέρω δεν κατάφερα να βρω κάτι παρόμοιο να ακούσω εμπειρίες πριν και μετά δεν ξέρω αν γνωρίζεις μέσα από εδώ που να ψάξω καλύτερα είναι σημαντικό για μένα

  13. #58
    Καλησπέρα σε όλους έχετε να μου προτείνετε κάποιος ειδικούς σε πμ. γιατί μέρα με τη μέρα πάω και χειρότερα σας ευχαριστώ για το πολύτιμο χρόνο σας

  14. #59
    Panos_019
    Guest
    Quote Originally Posted by τεστ View Post
    Καλησπέρα σε όλους έχετε να μου προτείνετε κάποιος ειδικούς σε πμ. γιατί μέρα με τη μέρα πάω και χειρότερα σας ευχαριστώ για το πολύτιμο χρόνο σας
    Πρέπει να ενημερωθεί ο θεράπων ιατρος

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Ανθεκτική κατάθλιψη και rTMS
    By LiarTMS in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 18-04-2023, 21:56
  2. ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ
    By Anta84 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 30-12-2019, 20:13
  3. Εχω καταθλιψη ή κατι αλλο?
    By Stavrosbmw in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 34
    Last Post: 01-04-2017, 23:29
  4. ανθεκτικη στη φαρμακοθεραπεια καταθλιψη
    By weakpointexpose in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 05-06-2010, 12:02
  5. Ανθεκτικη καταθλιψη ελεος
    By apaleftos in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 60
    Last Post: 14-01-2010, 00:09

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •