η ζαλη ως συμπτωμα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    μονιμη ασταθεια λες και εν καθομαι ακινητη κουνιεμαι λιγο...δε μπορω ανετα να περιμενω σε ουρες..νομιζω θα πεσω κατω

  2. #17
    Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    86
    ζωζα παντως εγω σου προτεινω να πας και σε εναν ορθοπεδικο να δεις τον αυχενα σου....δεν ξερεις μπορει απο την πιεση που νιωθεις και το ανχος σφιγγεται και ο αυχενας.....νιωθεις οτι αν κουνησεις το κεφαλι σου δεξια και αριστερα να κανει σαν να ειναι πιασμενο?

  3. #18
    ζωζα εχω μονιμη ασταθεια -ζαλη 5 χρονια.τι σε οριλα πηγα τι σε παθολογο ολα καλα.αφου στισ αρχες ειχα φοβο μη λιποθυμησω.αχ τι αλλο θα παθουμε?απο την διαταραχη πανικου ειναι η δικεια μ

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    Originally posted by ζωζα
    μονιμη ασταθεια λες και εν καθομαι ακινητη κουνιεμαι λιγο...δε μπορω ανετα να περιμενω σε ουρες..νομιζω θα πεσω κατω
    aκριβως αυτο!εγω φοβαμαι οτι τωρα που θα κοψω τα χαπια αλλου θα παταω και αλλου θα βρισκομαι..ολγα 5χρονια συνεχομενα?μονο και μονο απο τις κρισεις?

  5. #20
    ναι 5 σινεχομενα χρονια απο τις κρισεις αλλα δεν δυσκολευομαι τοσο με τις κρισεις που ειναι σπανιες πλεον αλλα με αυτο το μονιμο καθηρινο αγχος-νευρικοτητα-ασταθεια-ζαλη-σαν να μη παιρνω αερα-κομπο στο λαιμο -τρεμουλο χεριων σε δημοσιες υπηρεσιες με λιγ λογια ενα μονιμο πανικο και φοβο.προσπαθω ομως να κανω οτι εκανα και οταν ημουν καλα γιατι αν κλειστω δεν παλευεται.με δυσκολια και φοβο παντα αλλα προσπαθω οσομπορω να λεω ενταξει τα νιωθεις δεν θα παθεις τιποτα προχωρα

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    ποσο σασ καταλαβαινωωωω!μακαρι να μας περασουν ολα καποια στιγμη,.κι εγω νομιζα οτι ειμαι ολομοναχη σε ολο αυτο που περναω...εντω μεταξυ κυριακη πρεπει να παω σε βαφτιση..ανηψακι...ελπιζω να μην με μαζευουν...........φοβαμαι μη με πιΑΣΕι πολυ εντονη κριση πανικου και δεν ξερω πως να σταθω!!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •