Έντονα σημάδια bullying.... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 55 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 16 to 30 of 811
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Originally posted by Θεοφανία
    νατ...προφανώς δεν παρακολούθησες ή απλά ήθελες να δημιουργήσεις θέμα για τους δικούς σου λόγους, αλλιώς δεν εξηγείται αυτό το άκυρο θρεντ..............................
    Θεοφανία το θέμα που άνοιξα δεν είναι καθόλου άκυρο. Είναι ψυχολογικότατο, συντροφικότατο και φορουμικότατο και επικαιρότατο, αν μου επιτρέπονται τα επίθετα αυτά.
    Ακυρα είναι κάτι άλλα θέματα bullying που είδα πρόσφατα όπως πχ το «τάση για εμετό». Αν πάντως δεν σου αρέσει το θέμα μου, ευχαριστώ που μπήκες και είπες τη γνώμη σου, αλλά δεν χρειάζεται να μπεις στον κόπο να συμμετάσχεις άλλο.

  2. #17
    Originally posted by nature
    Originally posted by Θεοφανία
    νατ...προφανώς δεν παρακολούθησες ή απλά ήθελες να δημιουργήσεις θέμα για τους δικούς σου λόγους, αλλιώς δεν εξηγείται αυτό το άκυρο θρεντ..............................
    Θεοφανία το θέμα που άνοιξα δεν είναι καθόλου άκυρο. Είναι ψυχολογικότατο, συντροφικότατο και φορουμικότατο και επικαιρότατο, αν μου επιτρέπονται τα επίθετα αυτά.
    Ακυρα είναι κάτι άλλα θέματα bullying που είδα πρόσφατα όπως πχ το «τάση για εμετό». Αν πάντως δεν σου αρέσει το θέμα μου, ευχαριστώ που μπήκες και είπες τη γνώμη σου, αλλά δεν χρειάζεται να μπεις στον κόπο να συμμετάσχεις άλλο.

    νατ....το αν θα συμμετάσχω ή όχι, δεν είσαι σε θέση να μου το υποδείξεις.
    προφανώς δεν έχεις με τι να γεμίσεις το χρόνο σου και έθεσες ένα θέμα που ξέρεις πως η πλειοψηφία του φόρουμ θεωρεί έτσι και αλλιώς άκυρο, καθώς ο κτηνίατρος μας έδωσε όλο το χρόνο και το υλικό για να αντιληφθούμε περί τίνος πρόκειται.
    Από κει και πέρα....ζητάς ίση μεταχείριση σε ένα μέλος που εσύ λες πως μπορεί να έχει προβλήματα και αντί να το βοηθήσουμε το στείλαμε.
    Προσωπικά πολύ λίγο με ενδιαφέρει πως νιώθει ο Πάνος και ο κάθε Πάνος, όταν εδώ μέσα υπάρχουν άτομα τα οποία αντιμετωπίζουν πρόβλημα και με τη συμπεριφορά τους με κάνουν να ρίξω δυο κλωτσιές στον πισινό του Πάνου που μπαίνει εδώ μέσα και απευθύνεται με τέτοιους χαρακτηρισμούς.
    Εδώ μπαίνουν άτομα που αντιμετωπίζουν βαρύτατες ψυχώσεις και λειτουργούν καλύτερα και απ\' τους πιο \"φυσιολογικούς\" ανθρώπους που συναντώ κάθε μέρα.
    Για όσο λοιπόν βρίσκομαι εδώ μέσα, θα κάνω ότι περνάει απ το χέρι μου για να ξεκουμπίζονται όλοι οι \"Πάνοι\" που τολμούν να συμπεριφέρονται έτσι σε άτομα, ( που όχι μόνο δεν το αξίζουν, αλλά είναι και τιμή του να του απευθύνουν το λόγο), μόνο και μόνο επειδή θεωρεί πως μπορεί να είναι χειριστικός λόγω της ασθένειας τους....

  3. #18
    Ένα άλλο που προφανώς θέλησες να προσπεράσεις, είναι πως αυτό το άτομο είπε στην αρχή πως είναι ψυχολόγος.
    Με πεντ-έξι ξεμπροστιάσματα από μέλη που δεν το έχαψαν άρχισε να τα μασάει και να αμολά μπουρδολογίες του στυλ \"ποτε δεν είπα κάτι ετέτοιο, με ρωτήσατε\".
    Φαντάζεσαι μήπως τι ζημιά θα είχε κάνει σε απελπισμένα μέλη που σίγουρα θα του έστελναν πμ για να βοηθηθούν;
    Είσαι σε θέση να καταλάβεις τι ζημιά μπορεί να κάνει ένας άσχετος σε έναν άνθρωπο με ψυχολογικά προβλήματα;

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    ΞEXAΣEΣ OTI EIΠE TO ΦOPOYM KOΛAΣTHPIO ΨYXΩN KAI AΠEIΛHΣE TA MEΛH TOY KAI TON NIKO.
    OTI MAΣ BOΛEYEI ΔIABAZOYME TEΛIKA
    Όλα είναι δανεικά, δεν έχω κάτσει να διαβάσω όλα τα ποστ, και να το ήθελα, δεν προλαβαίνω.

    Ωστόσο, σαν κούφια απειλή μου φαίνεται και προσωπικά, αδιαφορώ απέναντι σε ότι δεν μπορεί να βλάψει.
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by Θεοφανία
    νατ...προφανώς δεν παρακολούθησες ή απλά ήθελες να δημιουργήσεις θέμα για τους δικούς σου λόγους, αλλιώς δεν εξηγείται αυτό το άκυρο θρεντ.
    Ο λόγος που επιτεθήκαμε στον πάνο ήταν γιατί ξεκίνησε την \"καριέρα\" του εδώ μέσα αποκαλώντας \"ψυχοπαθεις\" και \"χαπάκηδες\" τα άτομα που προσπαθούν να βρουν τον εαυτό τους. Αντί να ζητήσει συγνώμη, συνέχισε εκτοξεύοντας εκατομμύρια μπουρδολογίες που κανέναν δεν έπεισαν.
    Πριν κάνεις το δικηγόρο κάποιου λοιπόν, θα ήταν καλύτερα να διαβάσεις πιο εμπεριστατωεμένα τα θέματα, εκτός και αν έχεις όρεξη για κουβέντα οπότε....
    Θεοφανία μου, έχω την αίσθηση, οτι αυτό στο οποίο εστιάζει η Φύση δεν είναι στο να υπερασπίσει τον Πάνο αλλά να υπερασπίσει το φόρουμ, τον χώρο αυτό που άλλοτε είναι τοσο ειρηνικός και υποστηρικτικός, απο φαινόμενα αλληλοτροφοδοτούμενης έντασης.
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  6. #21
    Originally posted by weird
    Originally posted by Θεοφανία
    νατ...προφανώς δεν παρακολούθησες ή απλά ήθελες να δημιουργήσεις θέμα για τους δικούς σου λόγους, αλλιώς δεν εξηγείται αυτό το άκυρο θρεντ.
    Ο λόγος που επιτεθήκαμε στον πάνο ήταν γιατί ξεκίνησε την \"καριέρα\" του εδώ μέσα αποκαλώντας \"ψυχοπαθεις\" και \"χαπάκηδες\" τα άτομα που προσπαθούν να βρουν τον εαυτό τους. Αντί να ζητήσει συγνώμη, συνέχισε εκτοξεύοντας εκατομμύρια μπουρδολογίες που κανέναν δεν έπεισαν.
    Πριν κάνεις το δικηγόρο κάποιου λοιπόν, θα ήταν καλύτερα να διαβάσεις πιο εμπεριστατωεμένα τα θέματα, εκτός και αν έχεις όρεξη για κουβέντα οπότε....
    Θεοφανία μου, έχω την αίσθηση, οτι αυτό στο οποίο εστιάζει η Φύση δεν είναι στο να υπερασπίσει τον Πάνο αλλά να υπερασπίσει το φόρουμ, τον χώρο αυτό που άλλοτε είναι τοσο ειρηνικός και υποστηρικτικός, απο φαινόμενα αλληλοτροφοδοτούμενης έντασης.
    εδώ καλή μου δεν υφίσταται τέτοιο θέμα και σε δικαιολογώ γιατί δεν τα έχεις παρακολουθησει....αν έχει κάποιο μέλος όρεξη να παραθέσει κάποια κομμάτια, ή αν βρεις χρόνο να τα διαβάσεις θα καταλάβεις τι εννοώ....

    Υγ..Πρόκειται για φόρουμ αλληλουποστήριξης και όχι ηλιθίων που μπορούν να χειραγωγηθούν από τον κάθε παπαρολόγο....

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by Empneustns
    τοσα νεα μελη μπαινουν στο φορουμ,γιατι δημιουργηθηκε θεμα μονο με το συγκεκριμενο νικ;

    Την ίδια απορία έχω και εγώ και νομίζω ο ίδιος ο Πάνος θα πρέπει να καθήσει να προβληματιστεί πάνω σε αυτό. Αν όντως έχει ξαναμπεί και με άλλα νικ και έχει προκαλέσει την ίδια αντίδραση, προφανώς την μεγαλύτερη ευθύνη την φέρει ο ίδιος και καλό είναι να κάτσει να σκεφτεί.




    και στο κατω κατω,οταν καποια ατομα ενοχλουνται απο μια παρουσια γιατι να μη το δειξουν;

    Μπορείς να δείξεις την ενόχλησή σου με βρισιές και ένταση, μπορείς να την δείξεις και με επιχειρήματα, εξηγώντας τί σε ενοχλεί ή και με τη σιωπή σου, αυτό είναι το θέμα.


    αυτο τοσο καιρο δεν προτεινουν ολοι σε καθε ατομο που ζηταει βοηθεια εδω μεσα;να βγαλει τα συναισθηματα του εξω οταν ενοχλειται;οσο για το θεμα bullying,αν υπηρχε κατι τετοιο θα το βλεπαμε σε ολες τις συζητησεις και σε ολα τα θεματα και οχι μονο στο συγκεκριμενο.Εγω προτεινω σε οσους θελουν να του μιλησουν να βρουν το εμ εσ εν του και ελευθερα να μιλαν με τις ωρες.Και με το καλο,οταν θα σκεφτεται το συνολο και οχι οταν θα κανει πως σκεφτεται το συνολο,ευχαριστως να τον διαβαζουμε και να τον θαυμαζουμε.Δηλαδη στο βωμο της καλωσυνης και του υπερανω θα πρεπει να γινονται αποδεκτοι ολοι ανεξαρτητα του τι λενε;

    Το φόρουμ είναι μια αλληλεπίδραση ομαδική και σαν τέτοια, σίγουρα αγκαλιάζει ή αποβάλλει άλλα μέλη. Ρωτάς αν θα πρέπει όλοι να γίνονται αποδεκτοί ανεξάρτητα του τι λένε.. Το ποιός τελικά θα γίνει αποδεκτός και ποιός όχι, ποιός το ορίζει αλήθεια και ποιά θα είναι τα κριτήρια?Αναρωτιέμαι κι εγώ μαζί.


    και στο κατω κατω,ολα τα κειμενα υπαρχουν,ας κατσει να τα διαβασει,να βρει ποιος ο λογος που τοσα ατομα φερθηκαν εχθρικα απεναντι του,να τα αξιολογησει και να βελτιωθει.Ετσι δεν κανουμε ολοι στις κοινωνικες μας επαφες;νικνειμ εχει πολλα,ας κανει ακομα ενα και ας κανει μια καινουρια αρχη.αυτη ειναι η δικη μου προσωπικη γνωμη.

    οσο για τα δηλητηρια και τα σχετικα,εγω ενα πραγμα ξερω,αν δεν προστατεψουμε κατι καλο απο μονοι μας πολυ γρηγορα θα βρεθουν ατομα να το καταλαβουν,και να το καταστρεψουν.
    Εμπνευστή απο όλα τα ποστ σου τα σχετικά με το θέμα, έχω την αίσθηση οτι νιώθεις τον Πάνο σαν μια μεγάλη απειλή για το φόρουμ. Αυτό που προσπαθώ να σου πω, είναι οτι κατά τη γνώμη μου, αν δεν δώσουν τα μέλη την εξουσία ( και τη σημασία) σε κάποιον, αυτός δεν μπορεί να απειλήσει τίποτα και κανέναν. Οτι κι αν λέει.
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by Θεοφανία
    Originally posted by weird
    Originally posted by Θεοφανία
    νατ...προφανώς δεν παρακολούθησες ή απλά ήθελες να δημιουργήσεις θέμα για τους δικούς σου λόγους, αλλιώς δεν εξηγείται αυτό το άκυρο θρεντ.
    Ο λόγος που επιτεθήκαμε στον πάνο ήταν γιατί ξεκίνησε την \"καριέρα\" του εδώ μέσα αποκαλώντας \"ψυχοπαθεις\" και \"χαπάκηδες\" τα άτομα που προσπαθούν να βρουν τον εαυτό τους. Αντί να ζητήσει συγνώμη, συνέχισε εκτοξεύοντας εκατομμύρια μπουρδολογίες που κανέναν δεν έπεισαν.
    Πριν κάνεις το δικηγόρο κάποιου λοιπόν, θα ήταν καλύτερα να διαβάσεις πιο εμπεριστατωεμένα τα θέματα, εκτός και αν έχεις όρεξη για κουβέντα οπότε....
    Θεοφανία μου, έχω την αίσθηση, οτι αυτό στο οποίο εστιάζει η Φύση δεν είναι στο να υπερασπίσει τον Πάνο αλλά να υπερασπίσει το φόρουμ, τον χώρο αυτό που άλλοτε είναι τοσο ειρηνικός και υποστηρικτικός, απο φαινόμενα αλληλοτροφοδοτούμενης έντασης.
    εδώ καλή μου δεν υφίσταται τέτοιο θέμα και σε δικαιολογώ γιατί δεν τα έχεις παρακολουθησει....αν έχει κάποιο μέλος όρεξη να παραθέσει κάποια κομμάτια, ή αν βρεις χρόνο να τα διαβάσεις θα καταλάβεις τι εννοώ....

    Υγ..Πρόκειται για φόρουμ αλληλουποστήριξης και όχι ηλιθίων που μπορούν να χειραγωγηθούν από τον κάθε παπαρολόγο....
    Ναι δεν τα έχω διαβάσει οπότε δεν έχω σχηματίσει πλήρη άποψη.
    Απο αυτά που λες ωστόσο, νιώθω οτι σε έχει ενοχλήσει ( κι εσένα και πολλούς άλλους) η τάση του Πάνου να υποδεικνύει κανόνες επικοινωνίας, κανόνες σεξουαλικής προφύλαξης, κανόνες αποκλεισμού απο το φόρουμ, κτλ. σαν να είναι κάποιος που στέκεται πιο πάνω απο όλους και ξέρει τί είναι το καλύτερο για αυτούς ( καλύτερα κι απο τους ίδιους), ενδυόμενος μάλιστα την ιδιότητα του ψυχολόγου...
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  9. #24
    Originally posted by weird
    Originally posted by Empneustns
    τοσα νεα μελη μπαινουν στο φορουμ,γιατι δημιουργηθηκε θεμα μονο με το συγκεκριμενο νικ;

    Την ίδια απορία έχω και εγώ και νομίζω ο ίδιος ο Πάνος θα πρέπει να καθήσει να προβληματιστεί πάνω σε αυτό. Αν όντως έχει ξαναμπεί και με άλλα νικ και έχει προκαλέσει την ίδια αντίδραση, προφανώς την μεγαλύτερη ευθύνη την φέρει ο ίδιος και καλό είναι να κάτσει να σκεφτεί.




    και στο κατω κατω,οταν καποια ατομα ενοχλουνται απο μια παρουσια γιατι να μη το δειξουν;

    Μπορείς να δείξεις την ενόχλησή σου με βρισιές και ένταση, μπορείς να την δείξεις και με επιχειρήματα, εξηγώντας τί σε ενοχλεί, αυτό είναι το θέμα.


    αυτο τοσο καιρο δεν προτεινουν ολοι σε καθε ατομο που ζηταει βοηθεια εδω μεσα;να βγαλει τα συναισθηματα του εξω οταν ενοχλειται;οσο για το θεμα bullying,αν υπηρχε κατι τετοιο θα το βλεπαμε σε ολες τις συζητησεις και σε ολα τα θεματα και οχι μονο στο συγκεκριμενο.Εγω προτεινω σε οσους θελουν να του μιλησουν να βρουν το εμ εσ εν του και ελευθερα να μιλαν με τις ωρες.Και με το καλο,οταν θα σκεφτεται το συνολο και οχι οταν θα κανει πως σκεφτεται το συνολο,ευχαριστως να τον διαβαζουμε και να τον θαυμαζουμε.Δηλαδη στο βωμο της καλωσυνης και του υπερανω θα πρεπει να γινονται αποδεκτοι ολοι ανεξαρτητα του τι λενε;

    Το φόρουμ είναι μια αλληλεπίδραση ομαδική και σαν τέτοια, σίγουρα αγκαλιάζει ή αποβάλλει άλλα μέλη. Ρωτάς αν θα πρέπει όλοι να γίνονται αποδεκτοί ανεξάρτητα του τι λένε.. Το ποιός τελικά θα γίνει αποδεκτός και ποιός όχι, ποιός το ορίζει αλήθεια και ποιά θα είναι τα κριτήρια?Αναρωτιέμαι κι εγώ μαζί.


    και στο κατω κατω,ολα τα κειμενα υπαρχουν,ας κατσει να τα διαβασει,να βρει ποιος ο λογος που τοσα ατομα φερθηκαν εχθρικα απεναντι του,να τα αξιολογησει και να βελτιωθει.Ετσι δεν κανουμε ολοι στις κοινωνικες μας επαφες;νικνειμ εχει πολλα,ας κανει ακομα ενα και ας κανει μια καινουρια αρχη.αυτη ειναι η δικη μου προσωπικη γνωμη.

    οσο για τα δηλητηρια και τα σχετικα,εγω ενα πραγμα ξερω,αν δεν προστατεψουμε κατι καλο απο μονοι μας πολυ γρηγορα θα βρεθουν ατομα να το καταλαβουν,και να το καταστρεψουν.
    Εμπνευστή απο όλα τα ποστ σου τα σχετικά με το θέμα, έχω την αίσθηση οτι νιώθεις τον Πάνο σαν μια μεγάλη απειλή για το φόρουμ. Αυτό που προσπαθώ να σου πω, είναι οτι κατά τη γνώμη μου, αν δεν δώσουν τα μέλη την εξουσία ( και τη σημασία) σε κάποιον, αυτός δεν μπορεί να απειλήσει τίποτα και κανέναν. Οτι κι αν λέει.
    weird...δεν νομίζω πως ο εμπνευστής ή κάποιο άλλο μέλος ένιωσε απειλή για το φόρουμ με τη συμμετοχή του πάνου.
    όσο για τις βρισιές, να ξέρεις πως πιάστηεκε το χέρι μας να γράφουμε επιχειρήματα μέχρι να μας βγάλει την πίστη και να αρχίσει να τα ακούει...
    Συνεχίζω όμως να υποστηρίζω πως είναι και από την πλευρά σου τώρα άκυρο να παίρνεις θέση σε ένα θέμα που δεν το ξέρεις και σου μιλάω με όλη την αγάπη και την εκτίμηση που ξέρεις πως σου έχω....

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Θεοφανία, το ξέρω οτι μου μιλάς καλοπροαίρετα. Αλήθεια όμως, απο όσα έχω γράψει ποιά καταλαβαίνεις εσύ οτι είναι η θέση μου?

    υγ. Δεν τα διάβασα όλα, διάβασα όμως κάποια και μέσα σε αυτά έκανα την εικασία οτι ο Εμπνευστής ίσως νιώθει σαν απειλή το να γράφει ο Πάνος ότι γράφει. Νομίζω οτι ο μόνος αρμόδιος να μου απαντήσει, είναι εκείνος.
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  11. #26
    Originally posted by weird
    Originally posted by Θεοφανία
    Originally posted by weird
    Originally posted by Θεοφανία
    νατ...προφανώς δεν παρακολούθησες ή απλά ήθελες να δημιουργήσεις θέμα για τους δικούς σου λόγους, αλλιώς δεν εξηγείται αυτό το άκυρο θρεντ.
    Ο λόγος που επιτεθήκαμε στον πάνο ήταν γιατί ξεκίνησε την \"καριέρα\" του εδώ μέσα αποκαλώντας \"ψυχοπαθεις\" και \"χαπάκηδες\" τα άτομα που προσπαθούν να βρουν τον εαυτό τους. Αντί να ζητήσει συγνώμη, συνέχισε εκτοξεύοντας εκατομμύρια μπουρδολογίες που κανέναν δεν έπεισαν.
    Πριν κάνεις το δικηγόρο κάποιου λοιπόν, θα ήταν καλύτερα να διαβάσεις πιο εμπεριστατωεμένα τα θέματα, εκτός και αν έχεις όρεξη για κουβέντα οπότε....
    Θεοφανία μου, έχω την αίσθηση, οτι αυτό στο οποίο εστιάζει η Φύση δεν είναι στο να υπερασπίσει τον Πάνο αλλά να υπερασπίσει το φόρουμ, τον χώρο αυτό που άλλοτε είναι τοσο ειρηνικός και υποστηρικτικός, απο φαινόμενα αλληλοτροφοδοτούμενης έντασης.
    εδώ καλή μου δεν υφίσταται τέτοιο θέμα και σε δικαιολογώ γιατί δεν τα έχεις παρακολουθησει....αν έχει κάποιο μέλος όρεξη να παραθέσει κάποια κομμάτια, ή αν βρεις χρόνο να τα διαβάσεις θα καταλάβεις τι εννοώ....

    Υγ..Πρόκειται για φόρουμ αλληλουποστήριξης και όχι ηλιθίων που μπορούν να χειραγωγηθούν από τον κάθε παπαρολόγο....
    Ναι δεν τα έχω διαβάσει οπότε δεν έχω σχηματίσει πλήρη άποψη.
    Απο αυτά που λες ωστόσο, νιώθω οτι σε έχει ενοχλήσει ( κι εσένα και πολλούς άλλους) η τάση του Πάνου να υποδεικνύει κανόνες επικοινωνίας, κανόνες σεξουαλικής προφύλαξης, κανόνες αποκλεισμού απο το φόρουμ, κτλ. σαν να είναι κάποιος που στέκεται πιο πάνω απο όλους και ξέρει τί είναι το καλύτερο για αυτούς ( καλύτερα κι απο τους ίδιους), ενδυόμενος μάλιστα την ιδιότητα του ψυχολόγου...
    Στην ουσία αυτό που με ένόχλησε περισσότερο, είναι πως λειτούργησε εδώ μέσα χειριστικά και με απαξία απέναντι στα μέλη που παρουσιάζουν πρόβλημα.
    Χρησιμοποίησε προσβλητικούς χαρακτηρισμούς και ξεκίνησε λέγοντας ψέμματα για την ιδιότητα του προσπαθώντας να ψαρέψει την αγέλη που προφανώς είχε ονειρευτεί...

  12. #27
    Originally posted by weird
    Θεοφανία, το ξέρω οτι μου μιλάς καλοπροαίρετα. Αλήθεια όμως, απο όσα έχω γράψει ποιά καταλαβαίνεις εσύ οτι είναι η θέση μου?


    Πιστεύω πως όπως πάντα ψάχνεις την αλήθεια και θέλεις να είσαι δίκαιη.΄Αν όμως ήσουν εδώ όταν γραφόντουσαν οι εκατοντάδες αυτές σελίδες δεν θα είχες την ίδια στάση και γι αυτό μπορώ να είμαι σίγουρη....


    υγ. Δεν τα διάβασα όλα, διάβασα όμως κάποια και μέσα σε αυτά έκανα την εικασία οτι ο Εμπνευστής ίσως νιώθει σαν απειλή το να γράφει ο Πάνος ότι γράφει. Νομίζω οτι ο μόνος αρμόδιος να μου απαντήσει, είναι εκείνος.


    Θεωρώ και είναι πάντα η δική μου άποψη, πως κανείς δεν αισθάνθηκε καμία απειλή από τον Πάνο. Μάλλον για γέλια ήταν περισσότερο, παρά για να ασχοληθεί κάποιος σοβαρά μαζί του.
    Παρόλα αυτά σίγουρα δεν μπορώ να μιλάω δια στόματος Εμπνευστή και αυτός είναι που μπορεί να σου απαντήσει με περισσότερη σαφήνεια...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Καταλαβαίνω.
    Και είναι ωραίο που το φόρουμ διαθέτει αυτοδύναμη προστασία με την επαγρύπνυση όλων των μελών του προς τέτοια φαινόμενα.
    Με προβλημάτισε μόνο το μέγεθος της έντασης που βλέπω τις ημέρες αυτές στο φόρουμ.Μπάχαλο, όπως είπα σε άλλο θέμα.



    Μακάρι ο ϊδιος ο Πάνος να τα διαβάζει για να κάτσει να σκεφτεί πέντε πράγματα κι εκείνος.
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  14. #29
    Originally posted by weird
    Καταλαβαίνω.
    Και είναι ωραίο που το φόρουμ διαθέτει αυτοδύναμη προστασία με την επαγρύπνυση όλων των μελών του προς τέτοια φαινόμενα.
    αυτό δε σου κρύβω πως μερικές φορές με συγκίνησε πολύ. Ανακάλυψα πως μπροστά σε ένα τέτοιο φαινόμενο, γίναμε όλοι ένα και λειτουργήσαμε ως ομάδα.....ήταν καταπληκτικό και απ τις καλύτερες στιγμές του φόρουμ...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596

    αυτό δε σου κρύβω πως μερικές φορές με συγκίνησε πολύ. Ανακάλυψα πως μπροστά σε ένα τέτοιο φαινόμενο, γίναμε όλοι ένα και λειτουργήσαμε ως ομάδα.....ήταν καταπληκτικό και απ τις καλύτερες στιγμές του φόρουμ...
    Aυτο δειχνει και ποση δυναμη εχει ενα forum και ποσο ενωμενα ειναι τα μελη του :)

Page 2 of 55 FirstFirst 12341252 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •