Κατουρηθηκα πανω μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1

    Κατουρηθηκα πανω μου

    Καλημέρα
    Εχθές το βράδυ που γυρνούσα από ενα μπαρ με τα πόδια μου προς το σπίτι εχοντας πιει πολλα ποτά έτυχε να κατουριεμαι απίστευτα πολύ και να κρατιέμαι με δυσκολία μην γίνω μούσκεμα στο τέλος που έφτασα σπίτι και ήμουν δίπλα από την τουαλέτα άρχισα να μου φευγουν σταγόνες και να κατουριεμαι πανω μου είναι φυσιολογικό αυτό μια 20χρονη κοπέλα να κατουριεται πανω της;
    πείτε μου πως δεν είμαι μόνη γιατί έχω αρχίσει και φρικάρω και τρομαζω ότι θα τρελαθω
    Το εχετε πάθει και εσείς αυτο; δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,403
    Καλημέρα Gewrgia531! Φυσιολογικό είναι να κατουρηθείς μετά από πολλά ποτά. Εγώ προσωπικά πίνω και το ξέρω. Έχω κατουρηθεί αμέτρητες φορές.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,456
    ε συμβαινουν κι αυτα καλυτέρα που βγήκαν για μην μεναν κι μετα παθενες ζημια. γιατι αν δε βγαλεις τα ουρα σου γρήγορα μπορει να παθεις ζημια .δε κανει να τα κραταμε πρεπει να παμε να κανουν το ψιλο μας σύντομα αφου μας ερθει η ανάγκη .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    γενικα πρεπει να ξερεις οτι οταν πινεις οι αλλοι σε λυπουνται και γινεσαι και ρεζιλι

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,403
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    γενικα πρεπει να ξερεις οτι οταν πινεις οι αλλοι σε λυπουνται και γινεσαι και ρεζιλι
    Κανείς δεν λυπάται, ειδικά αν είναι μικρή η κοπέλα που μάλλον είναι γιατί δεν ξέρει ότι το πολύ αλκοόλ σου φέρνει ακράτητο κατούρημα, πρέπει δηλαδή να έχει πιει πρώτες φορές, τις εκμεταλλεύονται στα κλαμπ με χαρά τις μικρές πιωμένες. Καλά δεν κυκλοφορείς;;; Εκτός αν είναι καμια 40άρα ξεμαλλιασμένη, άλουστη και κυκλοφορεί πιωμένη και κατουρημένη και πάλι τότε δεν την λυπούνται την απεχθάνονται. Ρεζίλι γίνεσαι σίγουρα με το κατούρημα αλλά και πάλι σου είπα αν είναι μικρούλα αυτό δεν νοιάζει κανέναν.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,456
    αν αποφευγεις οσο μπορεις το ποτακι ειν το καλυτερο κι εισαι μια χαρα κι δε ταλεπορισε στην υγεια σου .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,403
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    αν αποφευγεις οσο μπορεις το ποτακι ειν το καλυτερο κι εισαι μια χαρα κι δε ταλεπορισε στην υγεια σου .
    Την καλύτερη συμβουλή έδωσες φίλη μου!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by Gewrgia531 View Post
    Καλημέρα
    Εχθές το βράδυ που γυρνούσα από ενα μπαρ με τα πόδια μου προς το σπίτι εχοντας πιει πολλα ποτά έτυχε να κατουριεμαι απίστευτα πολύ και να κρατιέμαι με δυσκολία μην γίνω μούσκεμα στο τέλος που έφτασα σπίτι και ήμουν δίπλα από την τουαλέτα άρχισα να μου φευγουν σταγόνες και να κατουριεμαι πανω μου είναι φυσιολογικό αυτό μια 20χρονη κοπέλα να κατουριεται πανω της;
    πείτε μου πως δεν είμαι μόνη γιατί έχω αρχίσει και φρικάρω και τρομαζω ότι θα τρελαθω
    Το εχετε πάθει και εσείς αυτο; δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό
    Πως έγινε αυτό το να κατουρηθεις και να σου φύγουν σταγόνες, το να φύγουν σταγόνες και να μην φαίνεται είναι σαν να μην έγινε επίσης πως κατουρηθηκες αφου έφυγαν μερικές σταγόνες δεν στέκει

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Καλημέρα Gewrgia531! Φυσιολογικό είναι να κατουρηθείς μετά από πολλά ποτά. Εγώ προσωπικά πίνω και το ξέρω. Έχω κατουρηθεί αμέτρητες φορές.
    Πως το παθαίνεις και κατουριεσαι; στον ύπνο η δεν προλαβαίνεις; και όταν γίνεται αυτό φευγουν σταγόνες σαν την Γεωργία από πανω η το παθαίνεις έτσι με την μια;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,456
    HarleyQuinn παν μέτρον άριστον χεχεχεχε οσο για την ακράτεια ουρων βαζεις σερβιετουλα η ο γιατρος μπορεί να το δει κι να πει πως διορθώνετε .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Να ομολογήσω ότι και εγώ έχω κατουρηθει πάνω μου, ξέρω ότι αιτία είναι οι καφέδες και το άγχος, έχω πάει και σε ειδικό.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Ξέρετε πόσες φορές αυτό το πράγμα μου έχει στοιχίσει ώστε να μην πηγαίνω διακοπές με φίλους με το σκεπτικό ότι θα θέλω συνέχεια τουαλέτα και μήπως κατουρηθω πάνω μου.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,456
    ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Ο ΕΝΑς ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΟΝ ΚΑΤΑΝΌΗΣΗ ΚΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΌΤΗΤΑ .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    11
    Πότε ήταν η τελευταία φορά που κατουρηθηκατε πανω σας; κι γιατι; πως είχε γίνει;

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by lagoudaki21 View Post
    Πότε ήταν η τελευταία φορά που κατουρηθηκατε πανω σας; κι γιατι; πως είχε γίνει;
    Δε μου έχει συμβεί πέρα από την ηλικία στην οποία αναμένεται να συμβαίνει (πριν το νηπιαγωγείο δηλαδή). Οπότε δεν μπορώ να θυμηθώ απολύτως τίποτα.

    Θυμάμαι όμως ένα περιστατικό στο οποίο δοκιμάστηκαν οι αντοχές μου, κι ας έχουν περάσει πολλά χρόνια. Είχαμε πάει εκδρομή με το σχολείο σε χιονοδρομικό κέντρο. Κατά το μεσημέρι, ένιωσα την ανάγκη να πάω στην τουαλέτα. Είχε όμως πολύ κόσμο στην ουρά, χαμός! Επειδή υπήρχε κάποιο πρόγραμμα έπρεπε να φύγω και έτσι εγκατέλειψα την προσπάθεια. Από κάποιο σημείο και μετά η κατάσταση άρχισε να σφίγγει πολύ ενώ δεν υπήρχε άλλη ευκαιρία για τουαλέτα, κατάφερα όμως να βγω ως το σπίτι χωρίς κάποιο ατύχημα. Είχε ήδη νυχτώσει. Η ανακούφιση που ένιωσα δεν περιγράφεται.

    Αλλά ακόμα και σήμερα έχω μεγάλη αντοχή σ' αυτό. Ειδικά αν κάνει ζέστη και υπάρχει εφίδρωση, η ανάγκη περιορίζεται σημαντικά λόγω (προφανώς) των απωλειών νερού. Βέβαια δεν παίρνω ουσίες (καφέ, αλκοόλ ή άλλα ποτά).

    Ελπίζω να μην τα έκανε κανείς πάνω του διαβάζοντας την ιστορία μου! :D

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Σχιζοφρένεια από 10 χρόνια και πάνω
    By Winston in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 17
    Last Post: 26-10-2023, 14:14
  2. Πάνω- κάτω
    By wasp26 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 22-05-2023, 18:39
  3. Κατουρηθηκα πανω στο κρεβατι στον υπνο μου..
    By davidh in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 22-12-2019, 16:57
  4. πανω απο το τηλεφωνο!
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 10-01-2011, 23:27
  5. η απο πανω
    By down in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 33
    Last Post: 19-04-2008, 22:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •