Έχω χαζέψει - το μυαλό μου δεν συγκρατεί τίποτα ψ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,857
    απαντω κι στους δυο φιλους που με ρωτουν . η μανα μου η θετη παιρνει εφεξορ για την καταθλιψη απ συμπεριφορα οταν την συμφέρει ολα τα θυμαται μα συχνα λεει φανταστικα περιστατικα που ποτε δε γινικαν οτι εχουν συμβει. ειν αλλοπρόσαλλη σα ατομο δε ξερω αν κι εσυ εχεις το ιδιο καλο μου φιλαρακι . πρεπει γιατρος να το δει . ευχομαι ολοψυχα να ειν αναστρεψιμο κι να εις μια χαρα σε ενα διαστημα μετα . δες το αρθρο οπου βρικα εδω αξιζει νομιζω

    https://meygeia.gr/katathliptiki-psevdoanoia/
    Last edited by asperger39; 07-06-2023 at 19:13.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Asperger αν δεν εκτιμασ καποιον μην τον προσβαλεισ

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Βρε τεστ αμα δουλευεισ σχετικα συχνα η καθε μερα κατι πρεπει να παρεισ δεν στο ειπανε ποτε κανεισ αυτο

  4. #19
    Panos_019
    Guest
    Quote Originally Posted by τεστ View Post
    Ναι με τη μόνη διαφορά ότι εγώ στην αρχή δηλαδή το Γενάρη ήμουν καλύτερα από ότι τώρα που παίρνω και θεραπεία, και να σου δώσω και 2 παραδείγματα έχω τρακτερ και δεν θυμάμαι να το χριστό που θέλει μνήμη γνώσης και εμπειρία πάω στο λογιστή που έφτιαχνα τα βιβλία μου λόγω δουλειάς και δεν θυμάμαι πώς το έκανα. τώρα και να καθίσω να γράψω ούτε το τρακτερ δουλεύετε ούτε τα λογιστικά φτιάχνονται, δεν είναι λίστα σουπερ μάρκετ
    Καλό θα ήταν να το συζητήσεις με τον γιατρό σου.Αυτος τι σου λεει;

  5. #20
    Καλησπέρα Panos _019 στείλε μου πμ ευχαριστώ

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,857
    elis εσυ προσβάλεις τον κοσμο φιλε. εγω προσπαθω να προσεχω μην προβάλω κοσμο κι αν δω οτι το κανα αθελα ζητω συγνωμη αν μου το επισημάνουν . εσυ μιλας απότομα μπορει αθελα μπορει να ειν το στιλ σου γιατι το θες δε ξερω .εσενα σε εχω ποτε πειραξει ??? η μου την λες ετσι ??αν σεχω πειραξει αθελα ζητω συγνωμη . αν δε σε εχω πειραξει ομως θα σου πω οτι δε θελω κουβέντες με ατομα που φέροται εχθρικά . αν δε σ αρέσω μην μου μιλας απλα δε ειναι υποχρεωτικο να μιλαμε ολλοι με ολους αν δε ταιριάζουν η δε συμπαθιουνται μεταξυ τους .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Το κινητο σου εχει τεχνολογια να δειξει ποιοσ εισαι τισ προτιμησεισ σου κλπ ετσι μασ παρακολουθουν οι κυβερνησεισ κι αυτοι εχουν τεχνολογια να διαβαζουν το κινητο απο μακρια τετοια τεχνολογια εχουν μονο οι αστυνομικοι κι οι εμποροι αυτοι οι καινουριοι ειναι αστυνομικοι με προβλημα κι εγω ειμαι αγροτησ κ τεχνικοσ απο τει ειμαι ο μονοσ που σπουδασα με προβλημα κ δουλευω και τουσ ενοχλει αυτο γτ ελεγαν οι γιατροι δε γινεται εν τω μεταξυ εγω δουλευω απο τα 13 μαζι με σχολειο μαζι με το τει και περνανε τισ ικανοτητεσ μου σε οποιον εχει προβλημα καθε κινηση που κανω στη δουλεια την κανω 100 φορεσ 1500 θελει για να γινει ικανοτητα κι ετσι οτι κανω ειναι δουλεια κ γινεται ικανοτητα αυτα ολα γινονται θεσσαλονικη κ περιξ εσυ που εισαι

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Δουλευω για το στρατο κ το νοσοκομειο ειμαι φυλακη κ κανω αυτη τη δουλεια με βαλαν φυλακη για να μαθετε την αληθεια δεν εκανα τιποτα φοβερο περα απο κατι μαλακιεσ

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,857
    σεβαστον αγαπητε φιλε .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Τη θεραπεια τη βρηκαμε δεν ξερω αν ειναι καλη απο οτι λενε ειναι τελεια τα κοριτσια το βρηκαν θεσσαλονικη περιοχη μποτσαρη κυκλοφορουν αυτα που γραφω τα γραφω για ολουσ ρωτηστε να μαθετε 28.000 ανθρωποι ειμαστε

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    547
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Τη θεραπεια τη βρηκαμε δεν ξερω αν ειναι καλη απο οτι λενε ειναι τελεια τα κοριτσια το βρηκαν θεσσαλονικη περιοχη μποτσαρη κυκλοφορουν αυτα που γραφω τα γραφω για ολουσ ρωτηστε να μαθετε 28.000 ανθρωποι ειμαστε
    Απο αυτα που γραφεις μπορει καποιος να συμπεράνει οτι ειτε εχεις υποστει εγκεφαλικο επεισόδιο ή οτι παιρνεις αντιψυχωσικη αγωγη η οποια ομως σου προκαλει παρενεργειες σε σημειο να μην εχει αλληλουχια ο ειρμος της σκεψης σου.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Μια χαρα ειμαι εγω εσεισ δεν ειστε καλα

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    547
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Μια χαρα ειμαι εγω εσεισ δεν ειστε καλα
    Αν νομιζεις οτι βγαζουν νοημα αυτα που λες, κανεις μεγαλο λαθος. Δεν υπαρχει καν συνοχη στον γραπτο λογο σου.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Μιλαω αλανικα επαρχιωτικα για να με καταλαβαινουν αυτοι που πρεπει

  15. #30
    Member
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by τεστ View Post
    asperger39 ναι αλλά εδώ έχω χάσει μόνο την μνήμη μου αλλά και την προσωπικότητα μου της εμπειρίες της ζωής και από το Γενάρη και μετά θα έπρεπε να πηγαίνω καλλίτερα όχι χειρότερα.....
    ego sou leo na doseis ton kalitero sou eafto kai mono tote tha aisthantheis teleia

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος
    By erimitis44 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 3
    Last Post: 13-08-2021, 10:52
  2. Τι φταίει? Έχω χαζεψει?
    By Γιάννης Βάγιας in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 27-02-2021, 11:25
  3. Μου λένε ότι δεν αξίζω τίποτα, ότι δεν κάνω τίποτα σωστά …
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 08-01-2017, 23:16
  4. Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, είμαι λεύτερος...
    By void in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 34
    Last Post: 01-08-2011, 16:32
  5. Replies: 78
    Last Post: 01-02-2010, 23:30

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •