Καλησπερα σας,ανακάλυψα το φόρουμ πριν λίγο καιρό με αφορμή την αναζήτηση κάποιων συμπτωμάτων που είχα τότε.Συνοπτικα,ήταν ταχυπαλμια σε ηρεμία(μπορεί δηλαδή να ξυπνούσα το βράδυ μέσα στον ύπνο μου με 140 παλμούς)ζαλάδα,πονοκεφαλοι και τέλος ναυτία..η οποία αποτέλεσε αφορμή για να χάσω μέσα σε 6 μήνες 23 κιλά,αφού δεν έτρωγα σχεδόν τίποτα.Φυσικα έκανα καρδιολογικό έλεγχο, γαστροσκόπηση,μαγνητική εγκεφαλου και υπέρηχο άνω κάτω κοιλίας και βγήκαν όλα καθαρά.Περασε ο καιρός και τα συμπτώματα μετριαστηκαν.Φτανοντας στο τώρα,έχουν σταματήσει οι ταχυπαλμιες και οι πονοκέφαλοι.Ομως επανήλθαν η ζαλάδα και η ναυτία ,και έχουν προστεθεί στη λίστα αλλά 2 συμπτώματα..πόνος,βουλωμα και βουητό στα αυτιά και έντονα μουδιάσματα στο πρόσωπο και συγκεκριμένα γύρω από τα χείλη σα μαχαιριες.
Τέλος,είναι μερικές μέρες τώρα που ακούω έναν ήχο στο κεφάλι μου σαν κλικ..σα να σπάνε φουσκάλες..
Είναι κάποιος έδω μέσα που να έχει τα ίδια συμπτώματα?Υπάρχει κάποια άλλη εξέταση που μπορώ να κάνω προκειμένου να βρω τι είναι αυτό που μου συμβαίνει?
Υ.γ. πήγα και σε ΩΡΛ και σε νευρολόγο και μου είπαν όλα καλά..