πλησίασμα για σχέση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1

    πλησίασμα για σχέση

    Με κάλεσε κάποιος φίλος σε μια εκδήλωση. Στην παρέα και κάποια γνωστή του κοπέλα η οποία μου άρεσε. Έκανα αρκετή συζήτηση μαζί της για διάφορα θέματα και φάνηκε να απολαμβάνει τη συζήτηση, ανοικτός, πολύ ομιλητικός χαρακτήρας. Ο φίλος μου τη ρώτησε ιδιατέρως αν την ενδιέφερα για σοβαρή σχέση και αυτή του είπε έχω κάποια μικροπράγματα να κανονίσω αυτό το διάστημα αλλά είναι χρυσό παιδί. Στο τέλος της βραδιάς δεν της ζήτησα τηλέφωνο ή να βγούμε, ούτε να τα φτιάξουμε, αλλά της είπα να τα ξαναπούμε (γνωρίζω ότι μπόρω να τη ξαναδώ μέσω του φίλου). Το πρόβλημα που δείχνω λίγο ντροπαλός και ήσυχος. Πως βλέπετε τα πράγματα;
    γιάννης

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Προσωπικα πονταρω στο οτι θα αποτυχεις παταγωδως.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by Winston_man
    Προσωπικα πονταρω στο οτι θα αποτυχεις παταγωδως.
    να χαρω εγω αισιοδοξια.....!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  4. #4
    η αισιοδοξία υπάρχει και η πόρτα είναι ανοικτή. Ποιό το επόμενο βήμα και πως βλέπετε τα πράγματα με το προηγ. μου μήνυμα;
    γιάννης

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    εγω λεω να αφησεις τις ντροπες κ να την πλησιασεις σιγα σιγα θα δεις αν ενδιαφερετε

  6. #6
    Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    51
    Γράφτην για λίγο.
    Μέσω του φίλου σου αν μπορείς διέδωσε οτι ίσως υπάρχει και άλλη.
    Μην εγκλωβίζεις την σκέψη σου σε αυτήν.Δεν την ξέρεις.Δε μπορεί να είσαι ερωτευμένος μαζι της.Οπότε όταν και άμα την ξαναβρεις,να είσαι σχτικα άνετος και με το τρόπο σου όρμα της.
    Σε γενικές γραμμές \"Μην της φανείς ποτέ σου ως δεδομένος\".

    Συνήθως παντως αυτά τα λεγόμενα είναι πολύ αρνητικά
    είπε έχω κάποια μικροπράγματα να κανονίσω αυτό το διάστημα αλλά είναι χρυσό παιδί.

  7. #7
    Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    51
    Originally posted by Winston_man
    Προσωπικα πονταρω στο οτι θα αποτυχεις παταγωδως.
    Και αυτό επιτυχία είναι,γιατί αν μπεις στην διαδικασια να εντοπίσεις τα λάθη σου,θα έχεις επιτύχει πολλαπλά.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    ε κ σιγα κ αν δεν θελει θα βρεις αλλη ετσι απογοητευομουν κ γω κ να βρηκα μια χαρα παιδι ας το λεμε μια χαρα ε δεν περναω κ ασχημα μαζι του

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    ειναι τοσο εθκολο να βρεις να κανεις σχεση στις μερες μασ ειναι διθεσημος ο γυναικειος πληθυσμος

  10. #10
    Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    51
    Originally posted by lina
    ειναι τοσο εθκολο να βρεις να κανεις σχεση στις μερες μασ ειναι διθεσημος ο γυναικειος πληθυσμος
    ανάλογα την ηλικία ;);)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    400
    Originally posted by ste12
    Originally posted by lina
    ειναι τοσο εθκολο να βρεις να κανεις σχεση στις μερες μασ ειναι διθεσημος ο γυναικειος πληθυσμος
    ανάλογα την ηλικία ;);)

    :) ποια ηλικια δεν ειναι διαθεσιμη??

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    Kανονιστε με τον φιλο σου να την ξαναδεις για κανα καφεδακι, και εκει που θα στε πιο ησυχα και πιο μονοι σας μπορεις να δεις ποσο θες να το προχωρησεις.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Χούφτωστην!Χούφτωστην!

  14. #14
    Originally posted by ioannis2
    Με κάλεσε κάποιος φίλος σε μια εκδήλωση. Στην παρέα και κάποια γνωστή του κοπέλα η οποία μου άρεσε. Έκανα αρκετή συζήτηση μαζί της για διάφορα θέματα και φάνηκε να απολαμβάνει τη συζήτηση, ανοικτός, πολύ ομιλητικός χαρακτήρας. Ο φίλος μου τη ρώτησε ιδιατέρως αν την ενδιέφερα για σοβαρή σχέση και αυτή του είπε έχω κάποια μικροπράγματα να κανονίσω αυτό το διάστημα αλλά είναι χρυσό παιδί. Στο τέλος της βραδιάς δεν της ζήτησα τηλέφωνο ή να βγούμε, ούτε να τα φτιάξουμε, αλλά της είπα να τα ξαναπούμε (γνωρίζω ότι μπόρω να τη ξαναδώ μέσω του φίλου). Το πρόβλημα που δείχνω λίγο ντροπαλός και ήσυχος. Πως βλέπετε τα πράγματα;
    γιαννη . στην εποχη μου δεν υπηρε το ιντερνετ και μαλλον αν συνεχιζες ετσι ντροπαλος σε ετρωγε η αρκουδα..
    σημερα ομως το παιζεις κινεζος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ρωτα την αδιαφορα
    ασχολεισαι μ το ιντερνετ?
    αν σου πει ναι κερδισες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    βαλε τον φιλο σου να την ψησει να μπει σε ενα σαιτ γνωριμιων για πλακα και δωστα ολα εκει με τον δικο σου ρυθμο μεχρι να κερδισεις την συμπαθεια και το εδιαφερον της ως ανωνυμος!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #15
    Originally posted by mariap
    Kανονιστε με τον φιλο σου να την ξαναδεις για κανα καφεδακι, και εκει που θα στε πιο ησυχα και πιο μονοι σας μπορεις να δεις ποσο θες να το προχωρησεις.
    και με τον φιλο μαζι?
    τοτε ειναι που θα κομπλαρει ο φιλος μας!!!!!!!
    τον χυλο φοβαται ....ναναι και ο αλλος μαζι ......το βλεπω χλωμο μαρια.......

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •