Γυναικεια ρουχα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,866
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Δεν ειπα ν εχετε σχεση 2 χρονια ...κανα 3 μηνο ...που στο τριμηνο δεν τα εχεις πει ολα ....κ δεν δε δουκευει ....φετιχ εχει ...αντρας ειναι ...σε γουσταρει ...αλλα εχει φετιχ κ θελει ν συο πει
    οκ, αρα δεν ειμαστε σε πλαισια εξαπατησης. το θεωρω λογικο κατι που ειναι πολυ ταμπου, να μην το εχει πει κανεις εξ αρχης.
    εμενα γενικα, η θηλυπρεπεια με ξενερωνει . για τον συντροφο μου επαναλαμβανω. οχι για να εχω καποιον φιλο.
    δηλαδη για να καταλαβεις, πιο ευκολα θα πηγαινα με θηλυπρεπη γυναικα, παρολο που δεν εχω τετοια προτιμηση, ουτε εχω παει ποτε με γυναικα, ουτε εχω επιθυμια να παω, παρα με θηλυπρεπη ανδρα...
    αν ο αλλος δεν ειναι θηλυπρεπης, αλλα στο σεξ θελει να φοραει διαφορα, δεν ξερω πως θα μπορουσα να αντιδρασω αν αυτο το βγαλει ξαφνικα αλλα δεν το ξερω απο την αρχη. δεν μουε χει συμβει. αυτος που ειχα γνωρισει μου το ειχε πει απο τηνα ρχη. δεν ετυχε να περναμε τι καλα και ξαφνικα να μου το πει η να το δω..

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    251
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οκ, αρα δεν ειμαστε σε πλαισια εξαπατησης. το θεωρω λογικο κατι που ειναι πολυ ταμπου, να μην το εχει πει κανεις εξ αρχης.
    εμενα γενικα, η θηλυπρεπεια με ξενερωνει . για τον συντροφο μου επαναλαμβανω. οχι για να εχω καποιον φιλο.
    δηλαδη για να καταλαβεις, πιο ευκολα θα πηγαινα με θηλυπρεπη γυναικα, παρολο που δεν εχω τετοια προτιμηση, ουτε εχω παει ποτε με γυναικα, ουτε εχω επιθυμια να παω, παρα με θηλυπρεπη ανδρα...
    αν ο αλλος δεν ειναι θηλυπρεπης, αλλα στο σεξ θελει να φοραει διαφορα, δεν ξερω πως θα μπορουσα να αντιδρασω αν αυτο το βγαλει ξαφνικα αλλα δεν το ξερω απο την αρχη. δεν μουε χει συμβει. αυτος που ειχα γνωρισει μου το ειχε πει απο τηνα ρχη. δεν ετυχε να περναμε τι καλα και ξαφνικα να μου το πει η να το δω..
    Αυτο ακριβως λεω ...για φετιχ ....εσυ δεν εχεις φετιχ ?η φαντασιωσεις ?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,866
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Αυτο ακριβως λεω ...για φετιχ ....εσυ δεν εχεις φετιχ ?η φαντασιωσεις ?
    αυτο ειναι ασχετο με το θεμα αου. οι φαντασιωσεις μου δεν εχουν καμια σχεση με θηλυκη συμπεριφορα/ ντυσιμο απο τον ανδρα.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    251
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτο ειναι ασχετο με το θεμα αου. οι φαντασιωσεις μου δεν εχουν καμια σχεση με θηλυκη συμπεριφορα/ ντυσιμο απο τον ανδρα.
    Ειναι κατι σαν αλλαγη ρολων !

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,866
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Ειναι κατι σαν αλλαγη ρολων !
    ναι, δεν λεω οτι ειναι κατι αλλο. απλα, ο ρολος της γυναικας απο τον ανδρα, πολλες τις ξενερωνει. δεν σε εξιταρει ο οποιοσδηποτε ρολος επειδη ειναι "παιχνιδι". επισης οταν ενα "παιχνιδι" ειναι συνεχεια το ιδιο το συγκεκριμενο, ειναι κατι παραπανω απο παιχνιδι γι αυτον που το θελει. πχ καποιος που αρεσκεται σε role playing, δεν παιζει καθε μερα τον γιατρο, κανει διαφορους ρολους..

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    251
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ναι, δεν λεω οτι ειναι κατι αλλο. απλα, ο ρολος της γυναικας απο τον ανδρα, πολλες τις ξενερωνει. δεν σε εξιταρει ο οποιοσδηποτε ρολος επειδη ειναι "παιχνιδι". επισης οταν ενα "παιχνιδι" ειναι συνεχεια το ιδιο το συγκεκριμενο, ειναι κατι παραπανω απο παιχνιδι γι αυτον που το θελει. πχ καποιος που αρεσκεται σε role playing, δεν παιζει καθε μερα τον γιατρο, κανει διαφορους ρολους..
    Εχεις αλλαξει ποτε ρολους?

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,866
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Εχεις αλλαξει ποτε ρολους?
    το τι εχω κανει εγω, δεν αφορα το θεμα σου. παντως, δεν θα με εξιταριζε η φαση να "παιζει" την γυναικα ο ανδρας. θα ξενερωνα.

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Απο τα 20 περιπου εδω κ αρκετα χρονια θαυμαζα τις γυναικες π φοραγαν ωραια φορεματα ωραια εσωρουχα ωραια κραγιον , ωραια μανο γενικα μου αρεσουν οι θυληκες γυναικες που περιποιουνται τον εαυτο τους κ δειχνουν την θυληκοτητα τους ...λατρευω τις γυναικες ειμαι σε σχεση πολλλα χρονια ....στα 21 ηταν εντονη η επιθυμια μ ν φορεσω γυναικειο κυλοτακι κ αγορασα ενα κ μου αρεσε πολυ !θυμαμαι μια σχεση π ειχα τοτε μου ειχε αγορασει ανδρικο στρινγκ μαγιο ν φοραμε σε πριβε παραλιες κ μου αρεσε...με τα χρονια ειδα οτι τα κυλοτακια πηραν μονιμη θεση στα εσωρουχα μ κ γενικα εχω απελευθερωθει κ βαφω κ τα νυχια των ποδιων μ...γενικα ολα αυτα δεν τα κανω γιατι ειμαι γκευ η μ αρεσουν οι αντρες ...ουτε κατα διανοια αλλα νομιζω εχω εντονη θυληκη πλευρα κ τα γυναικεια τα βρισκω πολυ σεξυ ...
    Βεβαια νομιζω οτι οι γυναικες δεν βρισκουν ωραιο εναν αντρα ν φοραει πριβε γυναικεια κλπ κλπ γιατι ισως χανει τον αντρισμο τ ....αλλα δεν ειναι ετσι ...δεν εχω αλλαξει την φυση μ απλα μ αρεσουν πολυ τα γυναικεια ρουχα κ χρωματα κ βαψιματα κ το θαυμαζω στις γυναικες αυτο κ το ζηλευω ...την γνωμη των γυνσικων θελω ....
    Άλλαξε φύλο.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,266
    Και πολύ νταβραντισμένο άντρα πάντως δε σε κόβω.....αν όμως η σύντροφός σου δεν έχει θέμα τότε μια χαρά τα φετίχ σου!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    251
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Και πολύ νταβραντισμένο άντρα πάντως δε σε κόβω.....αν όμως η σύντροφός σου δεν έχει θέμα τότε μια χαρά τα φετίχ σου!
    Πιστεψε με ειμαι πολυ αντρας....θελω να το ακουσεις αυτο π σ λεω....κ πολυ και καλα πηδαω ..κ πολυ προστατευικπς ιμε ...κ εξηγιεμσια καλα στα εξοδα ....κανω οτι πρεπει ενας αντρας.....αλλα αν εχει ενα φετοχ ενας αντρας αυτοματα ινε γκευ .....μηπως βαζεις ταμπελες ευκολα?δηλαδη ο αντρας ο απλυτος ο μπρπυταλ ινε αντρας κ ο αντρας που ινε λιγο πιο διαφορετικπς σε περιποιηση ειναι φλουφλης??

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    773
    Babis, είσαι cross dresser και αυτό το ονομάζεις "λίγο πιο διαφορετικής περιποίησης; " Άλλο το ένα, άλλο τ΄άλλο. Και, έχοντας πρόσφατα διαβάσει πόσο υποτιμητικά μιλούσες για τα queer υποκείμενα, και την καζούρα και καλά που έκανες για τις δικές τους επιλογές, θα έλεγα πως το να ζητάς σεβασμό στις δικές σου είναι οξύμωρο. Θες σεβασμό; Να σέβεσαι την διαφορετικότητα άλλων.
    (Ωστόσο συμφωνώ πως δεν έχει να κάνει με ομό ή στρέιτ, ούτε με απόδοση σεξουαλική, είναι βίτσιο που σε φτιάχνει, σου γουστάρει το να παίζεις με αντικείμενα και ρούχα γυναικεία).

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    251
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Babis, είσαι cross dresser και αυτό το ονομάζεις "λίγο πιο διαφορετικής περιποίησης; " Άλλο το ένα, άλλο τ΄άλλο. Και, έχοντας πρόσφατα διαβάσει πόσο υποτιμητικά μιλούσες για τα queer υποκείμενα, και την καζούρα και καλά που έκανες για τις δικές τους επιλογές, θα έλεγα πως το να ζητάς σεβασμό στις δικές σου είναι οξύμωρο. Θες σεβασμό; Να σέβεσαι την διαφορετικότητα άλλων.
    (Ωστόσο συμφωνώ πως δεν έχει να κάνει με ομό ή στρέιτ, ούτε με απόδοση σεξουαλική, είναι βίτσιο που σε φτιάχνει, σου γουστάρει το να παίζεις με αντικείμενα και ρούχα γυναικεία).
    Λαθος κανεις ...cross dresser ινε αυτος π φοραει ολα τα γυναικεια ...εισαι ασχετη ...δευτερον δεν εχω μιλησει ποτε για queer ..τριτον απαντας για ν μ την πεις λογο ntintis .κ καποιον μεταξυ μας αντιθεσεων πριν μερες ...κ ν σου πω κατι ...δεν με νοιαζει η αποψη σου γιατι δεν με ξερεις....θα μεγαλωσεις κ θα μαθεις ν εχεις ταπεινες αποψεις εκτος απο εξυπναδες ....οπως κ ν εχει ειπες την αποψη σ....

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    773
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 16-06-2024 at 12:20.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,751
    Αλήθεια; Η Wild σε λέει crossdresser επειδή έχει προηγούμενα; Μήπως όντως έχει βγάλει το σωστό συμπέρασμα, όπως σου έχω γράψει κι εγώ στην πρώτη σελίδα;

    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Ξέρω είσαι crossdresser ή απλώς γυναικοθύληκος. Δεν πειράζει. Θα βρεις το ταίρι σου.
    Λοιπόν, μάλλον εσύ έχεις πρόβλημα μαζί της ενώ εκείνη σου γράφει το αυτονόητο που βγαίνει από την περιγραφή σου.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    251
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Μ αρεσει να φοραω γυναικεια ρουχα
    By kostantinos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 06-10-2020, 02:02
  2. Γυναικεία απιστία
    By kostas87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 85
    Last Post: 30-08-2013, 23:54
  3. Γυναικεία απιστία
    By nickgr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 205
    Last Post: 23-07-2012, 17:36
  4. Γυναικεια Απογοητευση
    By deleted-member30-03 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 104
    Last Post: 10-12-2010, 08:40
  5. Η γυναικεια ομορφια
    By sabe in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 5
    Last Post: 13-03-2009, 16:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •