Τι ειμαι?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    Τι ειμαι?

    Χθες καταφερα να γινω το θεμα ολοκλητηρς της μερας στην δουλεια.

    πωςδιαολο τα καταφερνω ετσι δεν ξερω.
    συνεχεια αρπαζομαι και μαλονω .μολις νιωσω προσεβλημενη δεν ξερω τι να πω τι να κανω και τα κανω σκατα,

    ολες οι γυναικες στην δουλεια ειναι υσιχες κλπ και εγω προκαλω συνεχεια φασαριες αθελα μου.την μια με βαλαν σε χαλασμενο μηχανιμα,
    την αλλη μου επιτιθονται φραστικα συναδερφησες για ψηλου πηδημα με αποτελεσμα να τα παρω και να μην ξερω τι λεω,
    πυστευω οτι δεν μπορω να ελενξω τον θυμο μου σε φραστικες επιθεσεις και νιωθω ασχημα για αυτο.
    μηπως χρειαζομαι ηρεμιστικα αντι για αντικαταθλιπτικα ρε παιδια?
    πως γινεται να εχω και καταθληψη και να θυμονω ετσι?
    και να σκευτιτε οτι οταν μου φερονται καλαειμαι παρα πολυ γλικια.ευγενικια και γελαστη αλλα οταν δεν μου φερθουν καλα γινομε κατι αλλο.μην φανταστιτε οτι βριζω σπαω κανω ρανω απλα λεω ασχημα πραγματα που εχουν σοβαρες επιπτωσες σοτυς αλλους και σε εμενα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    to idoi pa8enw k gw kollhse to marafeti k den allazei h glwssa den nomizw oti eimaste gia xapia egw brizw me ta dikia mou

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    αυτο το παθενουν κ αλλοι που δεν εχουν προβλημα υποθετω εγω αν δεν τον εχω μπροστα τον αλλον τον βριζω με μηνυματα τωρα αρπαχτικα με μια φιλη μου οπως σας ειπα αλλα ειχα δικιο πως να το κανουμε δηλαδη γινεσαι θυσια για ενα ν ανθρωπο κ σου βγαζει κ γλωσσα απο πανω οτι σοθ κανει χαρη που σεκανει παρεα επειδη εχεις ενα προβλημα κ περνεισ χαπια στο καλο κ να μας γραφεις θα βρεις πολλους να τρεχουνε για σενα τισ λεω .εμενα που εχω προβλημα μου κανουν την χαρη πολλοι περισσσοτεροι απο σενα που. εισαι καλα.ε μα ελεος δηλαδη

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    ξερεις ο γιατρος μου το ριχνει στην αρρωστια την λεκτικη επιθεση ααλα τι να κανουμε τωρα κ εγω θελω να μου φεροντε καλα ολοι δηλαδη το θελουν αρρωστοι κ μη

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •