Επιθυμω τη διαγραφη μου . Ευχαριστω . - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    318
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    θα μου πεις παρε παπουτσια χωρις κορδονια μα δε υπαρχουν σπορτεξ με χωρις κορδονια τα χρατσ χρουτσ ειν που χαλανε ευκολα .
    Υπάρχουν κορδόνια χωρίς δέσιμο! Είναι ελαστικά αν ψάξεις θα βρεις. Υπάρχουν και τα slip on παπούτσια, υπάρχουν και με φερμουάρ

  2. #17
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    Marilou γεια φιλη μου γλυκια μπορω δε μπορω να γραψω καλα εχω αναγκη να μιλαω δυσκολευομαι πολυ να γραψω δυο σειρες ολα τα γραφω λαθος διορθωνω σβηνω συνεχεια . ειν σα να βαλεις κουτσο ανθρωπο να ανεβει κατσαβραχα κι παλευει γιατι εχει αναγκη να ξεσκασει να δει κατι αλλο εκτος απ το σπιτι του να γυρνα γυρω γυρο .ξερω οτι δε μπορω να το διορθωσω πλεον δε γινεται ουτε υπομονη εχω ουτε μυαλο να θυματε . δυσκολευομαι σε ολα ακομα κι τα κορδονια των παπουτσιων μου δε μπορω ακομα να δεσω . θα μου πεις παρε παπουτσια χωρις κορδονια μα δε υπαρχουν σπορτεξ με χωρις κορδονια τα χρατσ χρουτσ ειν που χαλανε ευκολα .
    Αγαπη μου γλυκια καταλαβαινω τι λες γιατι εγω εχω σε μικροτερο βαθμο απο εσενα και παλι μεχρι να το ανακαλυψω ζοριζομουν αρκετα και ελεγα γιατι μια λεξη ενω την ξερω την εχω γραψει 800 φορες την γραφω λαθος ειδικα οταν βιαζομαι, στεναχωριομουν ,βιωνα μια ματαιωση ..
    Τωρα πλεον ξερω, οπως και ξερω οτι αυτος που πατα σε μια δικη μου μαθησιακη δυσκολια , ειναι ο ανήθικος και παραβατικος οποτε δεν βιωνω καμια ματαιωση .ισα ισα ξερεις τι λεω ;


    Τι βιωματα εχουν αυτοι οι ανθρωποι ,τι κρυβουν σε αυτη την ψυχη για να πατανε σε μια "αναπηρια " του αλλου ;
    Τους λυπαμαι πλεον Ασπ μου και απλα αδιαφορω ,αυτο να κανεις ...Ουτε να τους απαντας οταν το κανουν ..
    Περιφρονηση και απαξιωση χρειαζονται ,αυτο που ζουν και στην ζωη τους ωστε να μπαινουν εδω μεσα και να μιλανε με αυτο τον τροπο ...

    Ειναι που λεμε τι φροντιστες ειχαν ...

    Ξερεις κατι ;
    Μην δινεις τοσο σημασια και αγχωνεσαι στα ορθογραφικα αλλα κανε μικρες προτασεις και παραγραφους ..
    Μην τα εχεις ολα κολλημενα οποτε ο αλλος τα διαβαζει πιο ευκολα και δνεν μενει στα λαθη αλλα στην ουσια αυτων που λες ..

    Τι να το κανεις καρδουλα μου ενα κειμενο αρτια συνταγμενο γεματο ανασφαλεια θυμο και κακια;
    Ουτε καν το δινεις σημασια ..

    Εδω δεν υπαρχει κατανοηση και σεβασμος στα λεγομενα του αεον και τα αλοιωνουνοσο αφορα τους κανονισμους που ειναι ξεκαθαροι ,τι περιμενεις αλλο απο εδω μεσα ;

    Δυστηχως εδω ειμαστε ολοι αυτοι που εχουμε κατι ..Αυτοι που το δουλευουμε θεραπευτικα φαινεται ,αυτοι που αρνουνται και δεν εχουν παει ποτε σε ψυχολογο ειναι το προβλημα ...

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    .Αυτοι που το δουλευουμε θεραπευτικα φαινεται , ...
    .. μερικοι μερικοι το "δουλευουν" μονο για να εχουν καλυτερα οπλα χειρισμου

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,652
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    .. μερικοι μερικοι το "δουλευουν" μονο για να εχουν καλυτερα οπλα χειρισμου
    οταν θες, ολα τα πιανεις ατιμουλι. να μην ησουν και μισογυνης, καλα θα 'ταν...

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οταν θες, ολα τα πιανεις ατιμουλι. να μην ησουν και μισογυνης, καλα θα 'ταν...
    Οταν εισαι μισανδρικη ολοι οι αντρες σου φαινονται μισογυνηδες...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,883
    ΑΧΒΑΧ θα τα ψαξω αυτα που λες για εχω θεματαρα με δαυτα ολο λύνονται κι πρεπει να σταματαω στο δρομο να τα δενω κι δυσκολευομε την τυχη μου μεσα σπασιμο γερο .

    Marilou γεια φιλη μου καλη αυτο θα κανω με τα γραπτα μου κι πολυ σωστα τα λες πως οσοι κοροιδευουν μια δυσκολια ενος αλλου ειν κακοψυχοι και δε ξερουν να φερθουν δε μαθαν τροπους απ τα σπιτια τους . οταν μου κανουν επιθεση ομως θα απαντήσω με τον τροπο μου .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,652
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Οταν εισαι μισανδρικη ολοι οι αντρες σου φαινονται μισογυνηδες...
    οχι. μονο οι μισογυνηδες μου φαινονται μισογυνηδες. δεν μπερδευομαι. γνωριζω πολλους αξιολογους ανδρες και μονο με τετοιους κανω παρεα. τους μισογυνηδες τους φτυνω.

  8. #23
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    .. μερικοι μερικοι το "δουλευουν" μονο για να εχουν καλυτερα οπλα χειρισμου
    συμφωνω εφοσον ερχεται η ζωη και τους το αποδυκνυει ...αυτοι οι ανθρωποι καταληγουν μονοι τους χωρις συντροφο χωρις φιλους και γενικα με μια ζωη μιζερη να ειναι ολη μερα μπροστα σε μια οθονη ...ολη η ζωη τους μια οθονη που αν την απαγορευσουν σημερα ,αυτοι αυριο θα δουν ποσο μιζερη ειναι η δικη τους ζωη εφοσον δεν εχουν κατι ουσιαστικο να κανουν και την σπαταλουν μπροστα σε αυτη ...

    Γυναικες (φεμιζοναζι κυριως )και αντρες μονοι και μονες χωρις παιδια και ΑΝ κανουν παιδια δυστηχως βγαζουν ενα ακομα αποτυχημενο αντιγραφο στην κοινωνια και ετσι καπως το ¨ειδος ¨του συνεχιζετε ...
    Ανθρωποι οι οποιο ουτε να εργαστουν δεν μπορουν να προσφερουν στο εαυτο τους τα απαραίτητα και ζουν "παρασιτικα ¨,δηλαδη σε βαρος των άλλων ...

    Αυτους τους ανθρωπους η θεραπεια τους ¨πεταει ¨κανενας επαγγελματιας δεν τους δεχεται εξου και δεν πανε ποτε στην ζωη τους ή οπου και να πανε λενε οτι οι θεραπευτες ειναι πεταμενα λεφτα ...

    Ο μισογυνισμος και μισανδρισμος αλλωστε ειναι στοιχειο τους οσο και να φωναζουν οτι δεν ειναι ....δεν μπορεις να ασχολεισαι με ανθρωπους που δεν τους εκτιμας ...απλα αδιαφορεις εφοσον η ζωη σου ειναι γεματη με ομορφους ανθρωπους ...δεν τους βλεπεις καν

    πρωτη φορα που συμφωνω απολυτα μαζι σου ,ελπιζω οχι και η τελευταια

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    συμφωνω εφοσον ερχεται η ζωη και τους το αποδυκνυει ...αυτοι οι ανθρωποι καταληγουν μονοι τους χωρις συντροφο χωρις φιλους
    Οχι απαραιτητα, ξερουμε πολλους που τα πανε μια χαρα στην ζωη τους, ο Donald Trump για παραδειγμα...

  10. #25
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Οχι απαραιτητα, ξερουμε πολλους που τα πανε μια χαρα στην ζωη τους, ο Donald Trump για παραδειγμα...
    Εδω μιλας για την νουμερο ενα Ναρκισιστικη προσωπικοτητα αποδεδειγμενα και κλινικα πλεον ...Και μαλιστα του μοχθηρου ναρκισσου ....
    Μια προσωπικοτητα η οποια δεν δισταζει μπροστα στο βωμο της προσωπικης του φιλοδοξιας να παρακινησει ανεγκεφαλο κοσμο να σκοτωθεί για χαρην του ...

    Βαση βιβλιογραφιας λοιπον ολοι οι ανθρωποι μπορει να ζητησουν καποια στιγμη να πανε σε μια θεραπεια ακομα και 80 χρονων να ειναι ,ο μονος που δεν θα παει με σκοπο να αλλαξει ειναι ο Ναρκισσος οποτε αντιλαμβανεσαι οτι αυτοματα ακυρωνεται και η απαντηση σου οτι κάποιοι βγαινοντας απο την θεραπεια εχουν ενα εξτρα οπλο χειρισμου ..
    Αυτοι απο μονοι τους ειναι χειριστικοι δεν χρειαζονται την θεραπεια

    Αλλωστε εδω μιλαμε για απλες καθημερινες προσωπικοτητες εφοσον ολοι αυτοι που ειναι στα φωτα της δημοσιοτητας ειναι αποδεδειγμενα ναρκισσιτικοι τυποι ,ειδικα πολιτικοι παρουσιαστες δημοσιογραφοι κ.α
    Ειναι μια κατηγορια απο μονοι τους που λεμε ...

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Φαντασου τον με PhD στην ψυχολογια.

  12. #27
    KleinosBrekias
    Guest
    Σας ευχαριστω πολυ .
    Ενα αιτημα απλης διαγραφης με επιχειρηματα το μετατρεψατε σε αποδομηση μιας προσωπικοτητας .
    Σημερινη διδαχη : ο ανωνυμος καφρος ενος επωνυμου πληκτρολογιου .
    Δε συγκρατιεμαι μεχρι το επομενο μαθημα .

  13. #28
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by KleinosBrekias View Post
    Σας ευχαριστω πολυ .
    Ενα αιτημα απλης διαγραφης με επιχειρηματα το μετατρεψατε σε αποδομηση μιας προσωπικοτητας .
    Σημερινη διδαχη : ο ανωνυμος καφρος ενος επωνυμου πληκτρολογιου .
    Δε συγκρατιεμαι μεχρι το επομενο μαθημα .
    Kαλημερα εγω παλι ξερεις τι αναρωτιεμαι ;

    Ζητατε διαγραφη και μεχρι να γινει ειστε ακομα εδω ;
    Αλλωτε παλι ζητατε διαγραφη και μετα ξανακανετε εγγραφη με αλλο Νικ και εχετε ακριβως την ιδια συμπεριφορα ..ειστε ακριβως οι ιδιοι ,οποτε φταιει το περιβαλλον ή κουβαλας και εσυ καποιο χαρακτηριστικο που πυροδοτείται απο το περιβαλλον αυτο ;

    Μηπως τελικα το θεμα δεν ειναι το φορουμ αλλα εσεις οι ιδιοι και ζητωντας διαγραφη θελετε να " εκβιάσετε" καταστασεις γιατι αλλιως δεν εχουν βαση τα λεγομενο σας βαση κανονισμου ..

    Το ειδαμε πολυ προσφατα ολο αυτο ....

    Μια γενικη ερωτηση οσο αφορα για την λεξη ¨εκβιασμός ¨ εφοσον αν ΔΕΝ θες να συμμετέχεις απλα πατας μια αποσυνδεση και ας μην γινει ποτε η διαγραφη σου ..


    Απο ενα ελαττωματικο εις γνωση σου πλεον περιβάλλον μην προσπαθεις να βρεις λογικη ,απλα αποχωρεις αν δεν θες και ΔΕΝ ξανα επιστρεφεις ποτε με αλλο ή με διπλο Νικ εξαπατωντας ή κοροιδευοντας αυτους που δήθεν εσυ σεβεσαι ή λες οτι σεβεσαι

    Τα διπλα Νικ οι εκ νεου εγγραφες χωρις την γνωστοποίηση ποιο παλιο μελος ησουν και πολλες αλλες τετοιες συμπεριφορες ειναι πλεον ελαττωματικες και οχι καποιες αλλες ....

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,652
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 25-04-2024 at 15:00.

  15. #30
    KleinosBrekias
    Guest
    Δεν μου αρεσει να εχω δικηγορους .
    Marilou , ας τα παρουμε ολα απο την αρχη .
    Η μητερα εχει 18 χρονια στη διαθεση της να μαθει το γιο της να αγαπαει τις γυναικες . Ο πατερας , επισης , εχει και αυτος 18 χρονια στη διαθεση του να μαθει στη κορη του να αγαπαει τους αντρες .
    Αν δε συμβει αυτο , τα εκλιπωντα συναισθηματα θα οδηγησουν σε αχαρτογραφητα νερα και το αγορι που εγινε αντρας και το κοριτσι που εγινε γυναικα . Και τοτε η κοινωνια θα δικασει ερημην . Γιατι η κοινωνια ειναι ανθρωποφαγικη . Γιατι αποτελειται απο ημιτελεις χαρακτηρες . Ετσι η κατασταση διαιωνιζεται . Γιατι η οποιαδηποτε θεση εχει μονο προκαταληψη .Την κοινωνια δεν τη νοιαζει το πριν αλλα το τωρα .

    Πραγματικα δε δινω δεκαρα αν καποιος εχει 5 , 10 nicks σε οποιονδηποτε ιστιοτοπο . Δεν ειναι δικο μου προβλημα . Ειναι ελευθερος να παιξει οποιονδηποτε ρολο γουσταρει . Και σε αυτο δε μου πεφτει λογος .Εγω επελεξα να εχω ενα και μοναδικο λογαριασμο , διοτι αν εχω δυο , τρεις η τεσσερις χανεται αυτοματως η εξουσια που απεκτησα μεσω της ανωνυμιας . Επιλεγω να παιξω εναν και μοναδικο ρολο . Αν δεν αρεσει σε κανενα , θα γυρεψω τα λαθη μου . Δε θα ρωτησω κανενα προτου ασκησω την αυτοκριτικη μου . Μετα θα το κανω σε οποιον δεν αντιδρα
    Δε θα καταχραστω οποιουδηποτε την ελευθερια λογου . Γιατι μου ειναι βαρετο . Δε εχω σεβαστει κανενα στη ζωη μου , παρα μονο τον μοναδικο ανθρωπο που εχει πραγματικη σημασια . Εμενα . Και δεν προκειται να προδωσω αυτο το σεβασμο . Και δε μιλαω για το μοτιβο γραφης μου στο διαδικτυο .
    Τωρα οσο αναφορα τα συμπερασματα σου , Marilou ,δεν θα τα κρινω . Γιατι δεν υπαρχει κατι για να το πραξω . Εισαι απολυτως ελευθερη να γραψεις οτι θες για μενα . Ομως μη μου τρως το χρονο μου .

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 7
    Last Post: 25-02-2021, 05:50
  2. Replies: 14
    Last Post: 03-09-2020, 18:34
  3. Αχ, Σοκολάτα σ' αγαπώ και βαθιά σ' επιθυμώ!
    By Sethunya in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 23
    Last Post: 01-07-2012, 20:12
  4. Replies: 4
    Last Post: 04-06-2012, 01:58
  5. Ευχαριστω
    By mateo in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 07-02-2011, 21:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •