Επιθυμω τη διαγραφη μου . Ευχαριστω . - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 42 of 42
  1. #31
    Marilou
    Guest
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 25-04-2024 at 15:00.

  2. #32
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by KleinosBrekias View Post
    Δεν μου αρεσει να εχω δικηγορους .
    Marilou , ας τα παρουμε ολα απο την αρχη .
    Η μητερα εχει 18 χρονια στη διαθεση της να μαθει το γιο της να αγαπαει τις γυναικες . Ο πατερας , επισης , εχει και αυτος 18 χρονια στη διαθεση του να μαθει στη κορη του να αγαπαει τους αντρες .
    Αν δε συμβει αυτο , τα εκλιπωντα συναισθηματα θα οδηγησουν σε αχαρτογραφητα νερα και το αγορι που εγινε αντρας και το κοριτσι που εγινε γυναικα . Και τοτε η κοινωνια θα δικασει ερημην . Γιατι η κοινωνια ειναι ανθρωποφαγικη . Γιατι αποτελειται απο ημιτελεις χαρακτηρες . Ετσι η κατασταση διαιωνιζεται . Γιατι η οποιαδηποτε θεση εχει μονο προκαταληψη .Την κοινωνια δεν τη νοιαζει το πριν αλλα το τωρα .

    Πραγματικα δε δινω δεκαρα αν καποιος εχει 5 , 10 nicks σε οποιονδηποτε ιστιοτοπο . Δεν ειναι δικο μου προβλημα . Ειναι ελευθερος να παιξει οποιονδηποτε ρολο γουσταρει . Και σε αυτο δε μου πεφτει λογος .Εγω επελεξα να εχω ενα και μοναδικο λογαριασμο , διοτι αν εχω δυο , τρεις η τεσσερις χανεται αυτοματως η εξουσια που απεκτησα μεσω της ανωνυμιας . Επιλεγω να παιξω εναν και μοναδικο ρολο . Αν δεν αρεσει σε κανενα , θα γυρεψω τα λαθη μου . Δε θα ρωτησω κανενα προτου ασκησω την αυτοκριτικη μου . Μετα θα το κανω σε οποιον δεν αντιδρα
    Δε θα καταχραστω οποιουδηποτε την ελευθερια λογου . Γιατι μου ειναι βαρετο . Δε εχω σεβαστει κανενα στη ζωη μου , παρα μονο τον μοναδικο ανθρωπο που εχει πραγματικη σημασια . Εμενα . Και δεν προκειται να προδωσω αυτο το σεβασμο . Και δε μιλαω για το μοτιβο γραφης μου στο διαδικτυο .
    Τωρα οσο αναφορα τα συμπερασματα σου , Marilou ,δεν θα τα κρινω . Γιατι δεν υπαρχει κατι για να το πραξω . Εισαι απολυτως ελευθερη να γραψεις οτι θες για μενα . Ομως μη μου τρως το χρονο μου .
    Ωραια ολα αυτα ,γιατι εισαι ακομα εδω δεν μας ειπες ;

    Τι λαμβανεις ,τι εισπρατεις ή τι φοβασαι και δεν αποχωρεις με μια αποσυνδεση ;

    Η δικη σου προσωπικη ιστορια ειναι αλλο κομματι και στην τελικη κανενας δεν σου τρωει τον χρονο ,ΕΣΥ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ που θα τον σπαταλησεις ...

    Δες ποιο πανω τι μελη υπαρχουν ..επελεξα λοιπον να σπαταλησω να απαντησω αν δεν ηθελα ΔΕΝ θα απαντουσα ..

    Τοσο απλα τα πραγματα !

    Εγω παντως λεω να μην φυγεις ,να καθηισεις και να δεις εδω μεσα απο τις συζητησεις γι αυτα που σε απασχολουν μηπως βρεις αυτο που αναζητας !

    Καλη συνεχεια σε οτι και να κανεις αλλα ΑΝ θελεις πραγματικα να φυγεις πατα ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ για να μην ταραζεσαι !

    Ηρεμια !

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 25-04-2024 at 15:00.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 25-04-2024 at 15:01.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,882
    οταν οι ανθρωποι λενε ετσι σκληρά πραγματα για αλλους πρεπει να εχουν ΑΠΟΔΕΙΞΕΙς !! αν εχει κανει κατι που αξιζει τιμωρια ο οποίος διποτε πρεπει αυτος που τον κατηγορεί να εχει στα χερια του ΑΠΟΔΕΙΞΕΙς . δε υπάρχει πιο απαισιο πραγμα απ το να αδικείς καποιον εαν δε φταιει . εαν φταίει κι εχεις αποδειξεις τοτε καντου αγωγή μήνυση χωστον μεσα κι θα χεις ολα τα δίκια με το μερος σου . αν αποδειξει ενας οτι αλο ατομο εχει κακες προθεσεις με στοιχεια τοτε ναι πρεπει να δικαστει το ατομο οπου λενε οτι εκανε κατι καταδικαστεο..
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  6. #36
    Marilou
    Guest
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 25-04-2024 at 15:02.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,882
    το ειπα αυτο εκει το σχολιο γιατι τα εχω βιωσει αυτα κι δε μου αρεσε γενικα οταν το δω αυτο .εγω έχω υποστεί αδικια κι ετσι αστοχα για κατι που δε εκανα κι με εκαναν περα ανθρωποι χωρις να εχω κανει κατι κακο μα γιατι καποιος ειπε κατι για μενα αυθαιρετα. το εχω ζησει πολλες φορες κι αυτο με εξοργίζει οταν το βλεπω να γινεται οπουδηποτε . παντα λεω οτι εαν θες να κατηγορήσεις κάποιον εχε αποδείξεις κι στοιχεια τοτε παρτου το κεφαλι κι καντον ρεζιλι να μαθει κι να ζητησει συγνωμη . αν ομως καποιον τον κατηγορούν ετσι απλα γιατι δε τους αρεσει η μουρη ο χαρακτηρας του γιατι μπορει να ειν διαφορετικος απο αλους οτιδηποτε τοτε αυτο ειναι αδικο σκληρο αγριο . εδω εχει διαχειριστες κι τα κοιτανε αυτα για να βαλουν μια ταξη κι νομιζω θα δουν τι παει λαθος να το δουν κι να κανουν το σωστο .ειναι κριτες αντικειμενικοί θα επέμβουν σε οτιδηποτε ειν λαθος κι μπορει να ειν κακο για τους άλλους που μπαινουν εδω στο φορουμ .
    Last edited by asperger39; 25-04-2024 at 15:23.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  8. #38
    Marilou
    Guest
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 25-04-2024 at 15:02.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,882
    πολυ σωστα ας μιλαμε γενικα γιατι αυτα τα βλεπουμε παντου κι ειν πολυ αδικο οταν τα ζεις πρεπει να σταματησουν οι αδικιες . αν κατι δε ειν καλο πρεπει να χτυπηθεί στη ρίζα του αν πραγματι ειν ετσι κι καποια ατομα δε ειναι σωστα κι κανουν ζημια . οσο για αυτο οταν σε στοχοποιουν ατομα νιωθεις ασχημα γιατι σε κανουν να παψεις να πιστευεις στον ανθρωπο κι στις σχεσεις τις ανθρωπινες φοβασαι πλεον κι κουμπωνεσαι . ακομα κι οι ανθρωποι που λεν ελα μεν δε με αγγίζουν αυτα μεσα τους πονούν κι ας μην το λεν ως άμυνα μην πληγωθούν ξανα . ετσι θαρρω ειν η γνωμη μου φυσικα τι νομιζω κι πιστευω κι εγω σε αυτα .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  10. #40
    Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    33
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 25-04-2024 at 15:02.

  11. #41
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    πολυ σωστα ας μιλαμε γενικα γιατι αυτα τα βλεπουμε παντου κι ειν πολυ αδικο οταν τα ζεις πρεπει να σταματησουν οι αδικιες . αν κατι δε ειν καλο πρεπει να χτυπηθεί στη ρίζα του αν πραγματι ειν ετσι κι καποια ατομα δε ειναι σωστα κι κανουν ζημια . οσο για αυτο οταν σε στοχοποιουν ατομα νιωθεις ασχημα γιατι σε κανουν να παψεις να πιστευεις στον ανθρωπο κι στις σχεσεις τις ανθρωπινες φοβασαι πλεον κι κουμπωνεσαι . ακομα κι οι ανθρωποι που λεν ελα μεν δε με αγγίζουν αυτα μεσα τους πονούν κι ας μην το λεν ως άμυνα μην πληγωθούν ξανα . ετσι θαρρω ειν η γνωμη μου φυσικα τι νομιζω κι πιστευω κι εγω σε αυτα .
    Κοιτα οι ανθρωπινες σχεσεις ειναι μεγαλο κεφαλαιο και εξαρταται αναλογα με τι ανθρωπους εχεις μεγαλωσει ..
    Δυσηχως οι ανθρωποι που μεγαλοσαν με ενα ανασφαλη συναισθηματικο δεσμο ειναι δυσλειτουργικοι και σαν συντροφοι μετα ..

    Το παν ειναι να το αντιληφθουν να δουν οτι δεν ευθυνονται αυτοι για τους γονεις και να αλλαξουν ..
    Αν δεν αλλαξουν ναι τοτε ειναι θυματα του εαυτου τους εφοσον εις γνωσεις τους ειναι κακοποιητικοι σε ολες τους τις σχεσεις και οχι μονο με τους φροντιστες τους ..

    Δεν μπορεις να λες επειδη μεγαλωσα με βια αυτη την βια θα την μεταδωσω και στα παιδια μου ας πουμε ...

    Ευτυχως ειμαι στην ευχαριστη θεση να εχω το προνομιο να μεγαλωσω με πολυ αγαπη απο την οικογενεια μου και να καταφερω να δημιουργησω και εγω οικογενεια και παιδια που τους εδωσα εξισου πολυ αγαπη ...Το αγχος μου ομως με εκανε να φτασω πατω αλλα οκ ,τωρα πλεον ολα καλα !

    Οποτε πως μπορει ενας ανθρωπος ο οποιος μεγαλωσε ετσι και συνεχιζει να εισπρατει αλλα και να μεταδισει αγαπη απο αδελφια φιλους και παιιδα να φοβαται την κοινωνια ;

    Τι ρολο εχει η κοινωνια στην ζωη του ;

    Ικανο νομιζεις να τον αποδηναμωνει ;


    Φοβο δεν μπορω να τον χαρακτηρισω πλεον ,απλα μου προκαλει δυσφορια η δυσλειτουργικη κοινωνια οποτε περιοριζομαι στους ανθρωπους που εχω κοντα μου και να σου πω και κατι ;

    Η ζωη μας δεν κοστολογειτε οπως στα σοσιαλ ..ποσους ακολουθους εχεις ..
    Αν εχεις πολλους αρα εισαι σημαντικος ας πουμε ..

    Η ζωη μας καθοριζεται απο τον συντροφο μας ,την οικογενεια μας ,τα παιδια μας που ειναι ο καθρεφτης μας και δυο το πολυ 3 καλους φιλους που ειναι και αυτοι στο δικο σου φασμα ,με τις οικογενειες τους και τα παιδακια τους ..

    ΑΥΤΑ θελει ενας ανθρωπος και μια δουλεια να του δινει την ανεση να πορεύεται αξιοπρεπως ...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,882
    Marilou αυτα που λες ειναι ολοσωστα κι τα φυσικα καναμε παραλογα κι τουμπαλιν σε εποχες αναποδες . αυτα που λες ειναι τα αυτονοητα πραγματικα . ξεχασαμε να ειμαστε ανθρωποι κοιταμε να φαμε ο ενας τον αλλον αυτο εχω να πω . σε εκτιμω σα ατομο εχω να πω κι μιλας παντα ομορφα .

    https://www.google.com/search?sca_es...&bih=870&dpr=1
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Replies: 7
    Last Post: 25-02-2021, 05:50
  2. Replies: 14
    Last Post: 03-09-2020, 18:34
  3. Αχ, Σοκολάτα σ' αγαπώ και βαθιά σ' επιθυμώ!
    By Sethunya in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 23
    Last Post: 01-07-2012, 20:12
  4. Replies: 4
    Last Post: 04-06-2012, 01:58
  5. Ευχαριστω
    By mateo in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 07-02-2011, 21:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •