Αβεβαιότητα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    274

    Αβεβαιότητα

    Καλησπέρα παιδιά εδω είμαι και πάλι βρίσκομαι στο Μπαλί αυτή την στιγμή γυρνάω Ντουμπάι τέλη του μηνός θα συνεχίσω να εργάζομαι εδώ παίρνω προαγωγή σύντομα... Αισθάνομαι καλύτερα ψυχολογικά σαν να βρίσκω τον παλιό μ εαυτό μετα την άσχημη εμπειρία π περασα έφτασα παλι στα 92 κιλά το κακό είναι αυτό το χειμώνα μετά την κακοποίηση και στεναχώρια π πέρασα το έριξα στα γλυκά τώρα ξεκίνησα να παίρνω παλι τα πάνω μ πηγαίνω για κολύμβηση τρέξιμο διάβασα ενα βιβλίο πρόσφατα σχετικά με το τραύμα πως επηρεάζει το πως τρως και ζεις ψάχνοντας παρηγοριά είτε μέσα απο το αλκοόλ είτε απο ξενύχτι η στην περίπτωση μ μεσω του φαγητού κακα τα ψέματα είπα στον εαυτό μ ειμαι 27 δεν είναι η πρώτη φορα ούτε η τελευταία π περνάω κατι άσχημο στην ζωη μ οπότε δεν πρέπει να τιμωρω τον εαυτό μου.Σχετικα και με αυτό με την 'αλλαγη θρησκείας'αποφεύγω να λέω απο εδω και απο εκει τι πιστεύω είναι για μένα τα ακολουθώ απλα δυσκολεύομαι ακόμα να αλλάξω σε θέμα εμφάνισης για παράδειγμα είμαι διακοπές φοράω κανονικά μαγιό βγάζω φωτογραφίες τα φορέματα μ εννοείται μ είπανε οτι δεν γίνεται να αλλάξεις απο την μια μερα στην αλλη επίσης κατι π δεν καταλαβαίνω και δεν συμφωνώ αναφέρει οτι κατα την διάρκεια της προσευχής πρέπει η γυναίκα να είναι καλυμμένη απο την κορυφή μέχρι τα νύχια αλλιώς η προσευχή δεν είναι αποδεκτή (ενώ βρίσκομαι μόνη στο δωμάτιο κιόλας γτ δεν χρειάζεται να πάω στο τζάμι) δεν θέλω να προκαλέσω αντιδράσεις αλλα και πάλι δεν συμφωνώ ούτε κατανοώ την λογική πίσω απο αυτό ενώ γεννήθηκα γυμνή πρέπει στον δημιουργό μ να προσεύχομαι τελείως καλυμμένη ειδάλλως δεν είναι αποδεκτό και αν δεν εχω λεφτά να αγοράσω ρούχα..
    Είναι λιγο καπως...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    23,230
    Εσυ με λιγο προπονηση θα εγραφεσ διαμαντια κατα την αποψη μου ολεσ οι γυναικεσ σε καταλαβαινουν αλλα δεν θελουν να χασουν το παιχνιδι με τουσ αντρεσ ειναι πολυ ψαγμενα αυτα που βαζεισ κ θεωρουν οτι ξεφυγεσ ενω μαλλον εισαι καθαροαιμη γυναικα 100 τοισ εκατο

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    23,230
    Θα πασ γιατρο κ θα του πεισ να διαχειριστεισ οτι εγινε στη ζωη σου 5 χρονια θα σου παρει σε θυμαμαι παλια εγραφεσ καταπληκτικα πραγματα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    274
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εσυ με λιγο προπονηση θα εγραφεσ διαμαντια κατα την αποψη μου ολεσ οι γυναικεσ σε καταλαβαινουν αλλα δεν θελουν να χασουν το παιχνιδι με τουσ αντρεσ ειναι πολυ ψαγμενα αυτα που βαζεισ κ θεωρουν οτι ξεφυγεσ ενω μαλλον εισαι καθαροαιμη γυναικα 100 τοισ εκατο

    Τρελοκομείο εε?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,143
    σοβαρα τωρα; εχεις γινει μουσουλμανα αλλα απορεις γιατι δεν επιτρεπουν να ειναι ακαλυπτη μια γυναικα; πλακα μας κανεις;
    Η ΒΑΣΗ της θρησκειας αυτης ειναι η υποταγη και η υποτελεια της γυναικας.
    δεν καταλαβαινω τι δεν καταλαβαινεις.
    αν δεν το καταλαβαινεις, λαθος θρησκεια διαλεξες. γινε βουδιστρια..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,841
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σοβαρα τωρα; εχεις γινει μουσουλμανα αλλα απορεις γιατι δεν επιτρεπουν να ειναι ακαλυπτη μια γυναικα; πλακα μας κανεις;
    Η ΒΑΣΗ της θρησκειας αυτης ειναι η υποταγη και η υποτελεια της γυναικας.
    δεν καταλαβαινω τι δεν καταλαβαινεις.
    ..
    σιγα μην αφησουν τις γυαικες τους να τον περνουν απο δω κι απο κει, και μετα να μεγαλωνουν τα παιδια αλλων.
    καλα κανουν οι ανθρωποι.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    274
    Λιγο υπερβολικά ολα αυτά εγω απορώ γτ πρέπει να είμαι καλυμμένη στο σπίτι μ ενώ κάνω προσευχή οχι όταν βγαίνω έξω αμα και όταν παντρευτώ δεν χρειάζεται να δείξω τίποτα σε κανέναν να δείξω τι πως να θυλασω το μωρο με το στήθος έξω σαν την Τουνη και ο άλλος να φτιάχνεται στο διαδίκτυο με τις φωτογραφίες μου επίσης και στον χριστιανισμό αναφέρει οτι η γυναίκα πρέπει να πηγαίνει με ευπρεπής ενδυμασία στην εκκλησία εγώ απορώ π κολλάει η εμφάνιση ποσό μάλλον αν θέλω να προσευχηθώ στο σπίτι μ.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,841
    Quote Originally Posted by Lenale View Post
    Λνα δείξω τι πως να θυλασω το μωρο με το στήθος έξω σαν την Τουνη και ο άλλος να φτιάχνεται στο διαδίκτυο με τις φωτογραφίες μου .
    τα θηλεα παντα εχουν μεγαλη ιδεα για τον εαυτο τους

Similar Threads

  1. Αβεβαιότητα μετά την καραντίνα
    By MarisaVs in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 3
    Last Post: 17-03-2021, 08:20
  2. Αβεβαιότητα για μια επαγγελαματική αλλαγή
    By ioannis2 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 04-03-2016, 11:47
  3. ΑΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...ΑΓΧΟΣ...
    By Αρτεμις in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 16-11-2010, 19:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •