γνωριζω οτι οπως και καθε θεμα μου παλι θα μεινει ετσι χωρις απαντιση μα θα εκφρασω μ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 36
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,858
    Τελικα ασπεργκερ εισαι αγορι η κοριτσι?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,858
    Αυτα που σ λεει η ανεμονη ισχυουν να ξερεισ ολοι ξεκιναμε με τισ καλυτερεσ προθεσεισ κ στη διαδρομη γινεται χαμοσ

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    341
    Asperger μου η τοποθέτηση της Ανεμονης είναι πολύ σωστή!Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Δεν πρέπει να παίρνεις τόσο προσωπικά τις εκάστοτε κακές συμπεριφορές των ανθρώπων. Η καθημερινότητα μας είναι ενα μείγμα από τέτοιες συμπεριφορές: είτε στο σπίτι είτε στη δουλειά ή στον δρόμο. Αλίμονο εαν τα παίρναμε όλα τοις μέτρητοις! Από ο,τι έχω καταλάβει έχεις νεαρή ηλικία, είναι πολύ κρίμα να αποφεύγεις τη ζωή επειδή μπορεί να συνάντησες καποιους τοξικούς ανθρώπους.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,858
    Εγω εχω σκατενια διαθεση συνηθωσ ουτε καλα ουτε στεναχωρια απλα σκατα

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    κοριτσι ειμαι φιλαρακια μου κι ευχαριστώ για τις απαντισεις σας ακομα κι οι απότομοι ανθρωποι εχουν μεσα τους καλοσύνη . ευχαριστω κι ιδιετερα τα κοριτσια εδω που μου μιλισανε με τοση ζεστασια . ξερω οτι ολλοι μπορούμε να δώσουμε νοερά μια αγκαλιά στον συνάνθρωπο μας κι αυτο γυρνα πισω σε εμας .παιδια δειτε αυτο ειναι τοσο γλυκο που θα γαληνέψει κι τον πιο λυπημένο ανθρωπο

    https://www.youtube.com/shorts/UN3V_wrus7w
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,858
    Θα σου πω κι ενα μυστικο σε περιπτωση που ησουν λυκοσ κι εγινεσ αρνι δεν εγινεσ καλοσ ανθρωποσ εγινεσ προβατο πηγα να το παθω κι εγω ξεκολλα οτι κι αν εισαι εχει καλυτερα εχει κ χειροτερα εγω ασ πουμε ειμαι απο τουσ χειροτερουσ σε τροπουσ ειναι θαυμα που ζω ακομη

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    ellis σου εχω πει κι παλιότερα κατανοώ τι περνας εχεις πονο κι εσυ ψυχης ειναι σεβαστη η άποψη σου με τον τροπο σου κι εσυ θες να πεις το τι περνας . αν τα λες κι πιο ευγενικά ακομα πιο ωραια θα ητανε . να ξερεις σα ανθρωπο σε σεβομε κι θελω να εισαι καλα κι με γαληνη στη ψυχη . ολλοι αξιζουμε να μας αγαπουν γιατι ειμαστε παιδια του ιδιου πατερα διμιουργου .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2023
    Posts
    131
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    κοριτσι ειμαι φιλαρακια μου κι ευχαριστώ για τις απαντισεις σας ακομα κι οι απότομοι ανθρωποι εχουν μεσα τους καλοσύνη . ευχαριστω κι ιδιετερα τα κοριτσια εδω που μου μιλισανε με τοση ζεστασια . ξερω οτι ολλοι μπορούμε να δώσουμε νοερά μια αγκαλιά στον συνάνθρωπο μας κι αυτο γυρνα πισω σε εμας .παιδια δειτε αυτο ειναι τοσο γλυκο που θα γαληνέψει κι τον πιο λυπημένο ανθρωπο

    https://www.youtube.com/shorts/UN3V_wrus7w
    Εμένα με έκανε πολύ χάλια αυτό που είδα, αισθάνομαι τύψεις ενοχές που τρώω κρέας..... Νιώθω δολοφόνος..... είδες πόσο διαφορετικά αισθήματα μπορεί να έχουν οι άνθρωποι από μια ίδια εικόνα??

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,858
    Ξαναλεω σε ολουσ 7 εκατομμυρια κοσμοσ εχει προβλημα εσεισ οι κακοτροποι που το παιζετε κακοι το κρατοσ σασ αφηνει γτ ειναι θεμα γενησησ συμφωνα με το κρατοσ τι ζωη θα ζησεισ ειναι το πωσ γενηθηκεσ εμεισ μαλακεσ δεν ειμαστε που παιρνουμε τισ θεραπειεσ κρυφα εσεισ ειστε χαζοι που το παιζετε κακοι ξεκοληστε πρωσοπικα εγω δουλεψα για
    Εμβολιο για τισ ουσιεσ
    Δυνατο εγκεφαλο
    Θεραπεια σχιζο
    Ολεσ τισ χειρωνακτικεσ εργασιεσ υπαρχει κιτ
    Θεραπεια για ολα τα ψυχολογικα
    Εβγαλα σχεδιο πωσ να αναστηθουν οι νεκροι
    Ολεσ αυτεσ τισ δουλειεσ τισ εκανα για 30 χρονια δουλευω για το κρατοσ
    Ο ΤΣΙΠΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΧΑΖΟΥΣ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    911
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    ευχαριστω παραπολυ για τις πολυ ευγενικές απαντήσεις σας αγαπητοι μου φιλοι . ειχα αδικο που ειπα δε απαντάνε προτιμουν αρθρα με περιεχομενο σχεσεις ερωτικα και αυτα . μα ποσο λαθος ειχα πρώτοι πρώτοι εσεις οι γνωστοί πολυ καλόκαρδοι ανθρωποι απαντατε .
    Συμφωνώ Άσπεργκερ, απαντούν στα ερωτικά περισσότερο.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    το βιντεακι καλοπροερετα το έβαλα μα αν καποιοι άνθρωποι ένιωσαν ασχημα δε νομιζω οτι φταιω εγω ομως ζητω συγνωμη που αθελα εφερα στεναχωρια .ολλες οι απαντήσεις σεβαστες απο μενα ειναι να ξερετε απλα δε μπορουμε ολλοι να προσφερουμε αυτο που θα θελαν αλλοι ανθρωποι κι αυτο απογοητευει κι μπορει να θυμωνει . το πιο σωστο ειναι να εχουμε μιαν κατανοηση στο συνανθρωπο. υπέροχες διδαχτικές ιστοριες που ολλους λιγο πολυ θα αγγίξει στις ψυχες σας .ακουστε οτι σας εκφραζει κι οτι σας δινει γαλινη στη καρδια διαλεξτε και απολαύστε όμορφες ιστοριες με συνεσθηματα κι τρυφερότητα μα και μηνυματα πολλα που εχουν να προσφερουν.


    https://www.youtube.com/@kathimerinesistories

    https://www.youtube.com/@koryfaiatop10

    τα καναλια με τις πολυ δυνατές ιστοριες
    Last edited by asperger39; 14-08-2023 at 15:57.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,742
    asperger39 πρώτα από όλα σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά! Είσαι καλός άνθρωπος, πολύ καλός θα έλεγα και οι άλλοι σε έχουν κάνει να φοβασαι μέχρι και τον ίσκιο σου. Δεν ξέρω σε τι άτομα έπεσες πάντως να φροντίσεις να μην ξανα πέσεις σε σκάρτους ανθρωπους. Εδώ στο φόρουμ ξεχωρίζεις κι αυτό γιατί είσαι μοναδική! Ξέχνα όλα τα παλιά από τη ζωή σου και κάνε μια καινούρια αρχή με λουλούδια! Δεν είσαι πια μωρό ενήλικη γυναικάρα είσαι!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    γεια γλυκο μου φιλαρακι me thn xrysh cyxh .ολοι εδω που γραφουμε ειμαστε ανθρωποι που εχουμε αναγκη καπου να μιλησουμε να βρουμε δυο λογια συμπονιας. ο καθενας με το δικο του τροπο εκφραζεται αλλοι λιγο αγαρμπα αλοι πιο διακριτικα αλλοι με δυναμικο τροπο αλλοι ανχομενα και παει λεγοντας.δε με θεορω καλο ανθρωπο απλα προσπαθω να σκοτωνω το κακο μεσα μου κι να σμιλευω το καλο για να φερομε οπως οφειλω κι πρεπει. οτι δε θελω να μου κανουν δε θα το κανω κι το αντιστροφο. οσο για το ενηλικη ναι μα μεσα στη ψυχη ρε φιλαρακι νιωθω ακομα 10 ετων . :)
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,742
    Είσαι ακόμη ένα μικρό αθώο κοριτσάκι λαλα Τι γλυκό!
    Εγώ φίλη μου είμαι ενήλικος άνθρωπος και δεν υπάρχει δυστυχώς πια κανένα παιδί μέσα μου και νομίζω πως είναι καλύτερο αυτό.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,861
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Είσαι ακόμη ένα μικρό αθώο κοριτσάκι λαλα Τι γλυκό!
    Εγώ φίλη μου είμαι ενήλικος άνθρωπος και δεν υπάρχει δυστυχώς πια κανένα παιδί μέσα μου και νομίζω πως είναι καλύτερο αυτό.
    μπραβο, ενηλικε ανθρωπε.
    αφου ενηλικιωθηκες, καιρος να φροντισεις τον εαυτο σου...

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. μπορει καποια κοπελα να μεινει εγκυος ετσι ?
    By μαρια 9 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 20-12-2017, 16:38
  2. Πάλι τα ίδια όπως και τότε
    By Αναστασιος in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 01-03-2016, 03:55
  3. Replies: 2
    Last Post: 13-09-2011, 23:26
  4. Γιατί είμαι έτσι όπως είμαι...
    By Manos88 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 08-07-2008, 13:37
  5. ΧΩΡΙΣ ΘΕΜΑ
    By provlimatikos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 21-08-2006, 09:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •