Quote Originally Posted by No love no glory View Post
Σ ευχαριστώ για την υποστήριξη! Κι εγώ σ αυτό το mindset είμαι, αν και δεν έχω καταλήξει. Προσπαθώ να πω στον εαυτό μου πως και να μην μου αρέσει η απόφαση μου αρχικά δε χάλασε ο κόσμος, θα τη βρω την άκρη μου! Δεν έχω έλλειψη από εμπειρίες ευτυχώς απλώς περνάω μια μακρά περίεργη φάση ????.Ελπίζω κι εσύ να βγεις κερδισμένος από την απόφαση σου. Σε εμπειρίες σίγουρα! Αξίζει να δώσεις στον εαυτό σου ο,τι χρειάζεται στο τώρα.
Σε ευχαριστω πολυ. Ολοι λιγο πολυ περναμε μια περιεργη φαση, ειναι η φαση της μεταβασης σε κατι σταθερο και μονιμο. Σκεψου πηγα σπουδασα, μετα πηγα σεζον και τωρα ειμαι στη κατασταση αυτη που θελω κατι διαφορετικο,ποσο ακομα θα τρεχω για σεζον και μεχρι ποτε. Αρα, τωρα ειναι η ευκαιρια να γινει κατι διαφορετικο, και οσο δεν υπαρχουν δεσμευσεις οπως οικογενειες, παιδια κτλ., μπορεις να προσπαθησεις κι ακομα κι αν κατι δεν παει καλα μπορεις να ξαναπροσπαθησεις, δεν χαθηκε ο κοσμος.
Ευχομαι να παρεις την καλυτερη αποφαση για σενα, και να σου πανε ολα καλυτερα απ'οτι εχεις φανταστει.