Δεν είχα ποτέ μου ερωτική σχέση με κοπέλα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 40 of 40
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,409
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Φίλε, αφού δεν είσαι παρθένος, την παλεύεις. Μη φανταστείς ότι είναι όλοι έμπειροι . Το ότι μπαίνεις σε friend zone ,δεν σημαίνει ότι φταις απαραίτητα εσύ. Μπορεί , όπως μεγάλο ποσοστό του μέσου ανθρώπου (σε αυτή τη χώρα) να πέφτεις σε ξενέρωτες, ξυνές και ηλίθιες (συχνά συνδιασμό και των 3) .

    Δες το από την άλλη. Εσύ λες δεν βρίσκεις κοπέλες. Μεγάλο ποσοστό γυναικών , με άπειρες προτάσεις , μένουν μόνες για πολλά χρόνια . Γιατί ; Γιατί ψάχνουν κάποιον πολύ πιο πάνω από αυτό που τους "ταιριάζει" . Ζητάν τον ουρανό με τα άστρα. Για αυτό φτάνουν στη μέση ηλικία μόνες και καταλήγουν με χάπια και pets (συχνότερα και τα 2 ) . Φταίει η βλακεία τους και η ξυνίλα τους και οι μανάδες τους που τις έπεισαν ότι αξίζουν πρίγκηπες και εφοπλιστάδες.
    Χωρίς να αναλώνεσαι σε αέναες συζητήσεις και να γίνεσαι φιλενάδα, καλό είναι να προτείνεις μία συνάντηση τετ-α-τετ με την άλλη. Όχι με χαρακτήρα επίσημου ραντεβού. Όχι σαββατόβραδα κτλ . Κάτι σε πρόχειρο καφέ ή ποτάκι . Εκεί χωρίς κοπλιμέντα και αναφορές σε σχέσεις κτλ (ξενερουά) προσπαθείς να έρθεις κοντά στην άλλη. Αν δεν είναι για να τεθεί υπό κηδεμονία, λογικά θα το καταλάβει . Εφόσον δεν αντισταθεί και δεν αρνηθεί κάτι , προχωράς. Αν σε φρενάρει , κομψά, τελειώνεις τη συνάντηση , σβήνεις τηλέφωνα και δεν λέτε ξανά ούτε καλημέρα . Δεν χρειάζεται . Πας σε επόμενη. Ζήτημα αριθμών είναι. Μπορεί να αποτύχει με την 1η ... 3η .... 7η ... ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ....
    Ποτ'ε δεν δίνεις λεκτικές περιγραφές, ότι θες σχέση , σεξ κτλ ... μόνο πράξεις, όχι λόγια. Τα λόγια είναι ξενέρα. Επίσης φτιάξε με λεπτομέρειες ένα ψεύτικο παρελθόν, παλιάς σχέσης. Με κάθε λεπτομέρεια. Δεν θα το πασάρεις σαν διήγηση . Μόνο λεπτομέρειες, μεμονωμένες, αν έρχεται η κουβέντα. Τον χρόνια μπάκουρο , δεν τον θέλει καμία. Δεν πρέπει να φαίνεσαι έτσι . Με βλαμμένες που στο παίζουν φίλες, τις ξεκόβεις και επιδιώκουν πάλι επαφή, ξεκαθάριζε, ότι είσαι άνδρας ενεργός και για φίλους, έχεις άνδρες. Δεν θες γυναίκες φίλες, χωρίς το ερωτικό στοιχείο . Τρώνε σοκ με αυτό και μπορεί να αλλάξουν ρότα, ειδικά αν δεν έχουν δεκάδες διαθέσιμους ηλίθιους, φιλενάδες.

    Υ.Γ. Επαναλαμβάνω, δεν κάνεις ποτέ κοπλιμέντα εμφάνισης, δεν δείχνεις ενθουσιασμό , δεν αναφέρεσαι σε μελλοντικά πράγματα για τους δυό σας , δεν μιλάς για σχέσεις, γάμους , τίποτε. Και δεν λες πολλά σε τηλέφωνα. Ειδικά βαρετές λεπτομέρειες. Να σε περιβάλει λίγο μυστήριο .
    Δηλαδή...
    Οι γυναίκες είναι μόνες επειδή ψάχνουν κάτι καλύτερο. Οι περισσότερες είναι όλα αυτά τα αρνητικά που λες..
    Και οι άντρες είναι μόνοι επειδή υπάρχουν αυτές οι γυναίκες. Δεν κάνουν λάθη οι άντρες. Δεν έχουν κάτι αρνητικό. Όλα τα κάνουν οι γυναίκες.
    [emoji848][emoji848]

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,138
    Quote Originally Posted by alex942023 View Post
    Ειμαι εντελως απειρος στο κομματι των σχεσεων (οπως γραφω και στον τιτλο). Απο σεξ δεν εχω κανενα προβλημα. Δεν εχω την εμπειρια και την ανεση που εχουν αλλοι στο να φλερταρουν. Δεν μπορω να προσποιηθω κατι που δεν ειμαι. Δεν ειμαι τυπος που θα χωθει,, κατευθειαν. Το θεωρω ακομψο και θα ερθει η κοπελα σε δυσκολη θεση. Δηλαδη τι πρεπει να κανω? Εδω καλα καλα δεν την ξερω την κοπελα αν της πω οτι την γουσταρω θα με στειλει απο εκει που ηρθα. Εγω ενα ποτο της ζητησα τπτ παραπανω. Και τι βλεπω το πρωι μου ειπε οτι θα διαβασει σπιτι της και τσακ ανεβαζει στορυ απο κλαμπ λιγα λεπτα πριν.
    το εχεις ξαναπει, αλλα δεν υποστηριξε κανεις να παριστανεις κατι που δεν εισαι.
    αυτο που ειναι χρησιμο ομως, ειναι να μην βγαζεις και καμια αναφορα σε νεες γνωριμιες για τις ανασφαλειες σου.
    δλδ δεν θα πεις σε καμια "ξερω οτι ε χουν περαση οι ταδε ανδρες, αλλα εγω δεν ειμαι καθολου ετσι, ειμαι γιουβετσι και κοκορετσι" , ουτε θα τους μιλας για την απειρια σου και την ελλειψη σχεσεων.

    ΜΗΝ πεις ψεματα οπως σε συμβουλευει ο καημενος απο πανω. το να πλαθεις ψευτικες ιστοριες και να τις πλασαρεις ειτε ολοκληρες ειτε μερη- μερη, ειναι κοντα στην ψυχοπαθεια (δεν μου κανει εντυπωση ποιος στο προτεινε) και μην προπονεις τονε αυτο σου στο πλαθει ανυπαρκτες ιστοριες και αλλες τετοιες καμμενιές.

    το να μην λες πραγματα, ειναι μια χαρα. το να λες ψευτικες ιστοριες απελπισιας, ΔΕΝ ειναι καθολου μια χαρα....

    οσον αφορα το friend zone, να σου ξεκαθαρισω για να μην εχεις απορια, οτι δεν σημαινει οτι αν δεν σε εβαζαν εκει, θα προχωρουσατε σε κατι ερωτικο. το πιο πιθανο ειναι, αν δεν σε εβαζαν εκει, να μην σε εβαζαν πουθενα.
    αλλα εφοσον εσυ ψαχνεις σχεση η και σεξ, αλλα ΟΧΙ ΦΙΛΙΕΣ, καλυτερα να μην σε βαλουν πουθενα και να πας παρακατω, παρα να γινετε φιλεναδες.

    χωρις να ξερω λεπτομερειες για το πως κατεληγες εκει, θεωρω οτι παρατραβουσες τις χαζοκουβεντουλες μηπως και αλλαξει κατι και τελικα το μονο που αλλαζε ειναι οτι γινοσασταν φιλες.
    ειναι το μονο στο οποιο θα συμφωνησω με τον μοναχικο απο πανω. οτι πρεπει να σταθμιζεις σχετικα συντομα αν υπαρχει εδαφος για κατι ερωτικο (δεν λεω σεξ απαραιτητα, λεω κατι ερωτικο και οχι φιλικο) κι αν ειναι ξυνα/ ψυχρα/ γλυκαναλατα τα πραγματα, να το κοβεις απο μονος σου, μην περιμενεις να γινετε φιλοι...

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    940
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Δηλαδή...
    Οι γυναίκες είναι μόνες επειδή ψάχνουν κάτι καλύτερο. Οι περισσότερες είναι όλα αυτά τα αρνητικά που λες..
    Και οι άντρες είναι μόνοι επειδή υπάρχουν αυτές οι γυναίκες. Δεν κάνουν λάθη οι άντρες. Δεν έχουν κάτι αρνητικό. Όλα τα κάνουν οι γυναίκες.
    [emoji848][emoji848]


    Οι άνδρες κάνουν λάθη στις πράξεις τους. Γιατί οι περισσότεροι έχουν δράση στον ερωτικό τομέα. Όλοι από μία ηλικία και μετά.
    Οι γυναίκες κάνουν λάθη παραλείψεων . Τους έρχονται έτοιμες προτάσεις , από το φυσικό τους περίγυρο και τις απορρίπτουν .
    Κοιτάνε παραπάνω. Για να αντιληφθείς τη διαφορά , κοίτα περιπτώσεις αδελφού αδελφής.
    Οι αδελφές σε μια οικογένεια, σχεδόν πάντα , βρίσκουν συντρόφους (γαμπρούς) πολύ πάνω από το οικονομικό επίπεδο της κοινής οικογένειας.
    Οι αδελφοί , (νύφες) ΠΟΛΥ ΚΑΤΩ. Κάτι λέει αυτό . Στη συντριπτική πλειοψηφία.
    Σπανιότερα δε, μένουν χωρίς να βρουν τίποτε, άνδρες , όχι γυναίκες.

    Οπότε ναι , οι μόνοι άνδρες, είναι μόνοι γιατί άπειρες γυναίκες απορρίπτουν τις προτάσεις που έχουν από τον περίγυρο σωρηδόν.
    Θέλουν πάρα πολλές να ποζάρουν σαν ινφλουένσερς . Οι γκάνγκστερ , κληρονόμοι, παίκτες ομάδων , σκιτζήδες με εισηγμένες , λήπτες θαλασσοδανείων κτλ ... δεν φτάνουν για όλες όμως.
    Last edited by Al_Bundy; 08-09-2023 at 16:40.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,138
    οι γυναικες που απορριπτουν καποιους που δεν τους αρεσουν (για οποιονδηποτε λογο κι αν δεν τους αρεσουν), δεν καταληγουν απαραιτητα μονες διοτι αυτο που εψαχναν ειναι εξωπραγματικο.
    πααρα πολλες απο αυτες, καταληγουν με καποιον που τους ταιριαζει περισσοτερο απο τις προτασεις που ειχαν και απεριψαν...

    αυτο, το κανεις γαργαρα για να μας υποβαλεις την ψευτικη πληροφορια οτι οποια απεριψε εσενα (η καποιον αλλον ) τελικα κατεληξε μονη.
    ΑΜ ΔΕ....

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    940
    Σχετικά με τη φανταστική πρώην σχέση που είπα στο θεματοθέτη . Δεν έχεις την ιστορία έτοιμη για να πουλήσεις παραμύθι χωρίς λόγο .
    Άπαξ και υπάρχει ερωτικό ενδιαφέρον από κάποια, σίγουρα θα τεθεί το ζήτημα. Θα πετάξει κάποια ερώτηση .
    Εκεί , με ποδοσφαιρικούς όρους ΠΑΙΖΕΙ ΞΑΦΝΙΚΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ. Ακόμη κι αν είναι έτοιμη για σεξ η άλλη, ακόμη κι αν ονειρεύεται να σε παντρευτεί ,
    ακόμη κι αν σε θέλει πολύ , αν πρκλυψει το θέμα, ότι δεν είχες σχέση στο παρελθόν, ΚΑΗΚΕΣ. ΕΦΥΓΕΣ. ΠΑΥΕΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ. ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ.
    Αν μπορέσεις να αποφύφεις την ερώτηση , καλώς. Αν δεν χρειαστεί να πετάξεις την παραμύθα ,με το συνοπτικό "πάει πολύς καιρός από την τελευταία σοβαρή σχέση, έχει οριστικά τελειώσει" επίσης καλώς. ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΑΝΑΔΥΘΕΙ ΕΥΘΕΩΣ Ή ΠΛΑΓΙΩΣ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΕ.
    Τότε , είσαι στον κάλαθο των αχρήστων .

    (Αν δεν με πιστέψεις για το παραπάνω και δεν το τηρήσεις, θα με θυμηθείς και θα είναι αργά, γιατί θα έχεις χάσει ευκαιρίες που σου έφαγαν προσπάθεια και χρόνο).

    Επίσης για την ιστορία σου στους οίκους ανοχής ΚΡΑΤΑ ΤΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ. Μόνο προβλήματα θα σου δημιουργήσει η αναφορά.
    Και άμεσα και μελλοντικά ... και πολύ μελλοντικά.

    Κομψό είναι να μην κάνεις κι εσύ ερωτήσεις για το δικό της ερωτικό παρελθόν. Μόνο βλάκες το κάνουν αυτό . Η δε απάντηση που εισπράτουν οι βλάκες, είναι η μόνη μη αληθινή.
    Αν σου πει κάποια ότι είχε 7 πριν από εσένα, μόνο 7 δεν είχε. Μπορεί να ήταν οποιοσδήποτε αριθμός από το σύνολο των φυσικών αριθμών , εκτός του 7.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,409
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Οι άνδρες κάνουν λάθη στις πράξεις τους. Γιατί οι περισσότεροι έχουν δράση στον ερωτικό τομέα. Όλοι από μία ηλικία και μετά.
    Οι γυναίκες κάνουν λάθη παραλείψεων . Τους έρχονται έτοιμες προτάσεις , από το φυσικό τους περίγυρο και τις απορρίπτουν .
    Κοιτάνε παραπάνω. Για να αντιληφθείς τη διαφορά , κοίτα περιπτώσεις αδελφού αδελφής.
    Οι αδελφές, πάντα βρίσκουν συντρόφους πολύ πάνω από το οικονομικό επίπεδη της κοινής οικογένειας.
    Οι αδελφοί , ΠΟΛΥ ΚΑΤΩ. Κάτι λέει αυτό . Στη συντριπτική πλειοψηφία.

    Οπότε ναι , οι μόνοι άνδρες, είναι μόνοι γιατί άπειρες γυναίκες απορρίπτουν τις προτάσεις που έχουν από τον περίγυρο σωρηδόν.
    Θέλουν όλες να ποζάρουν σαν ινφλουένσερς . Οι γκάνγκστερ , κληρονόμοι, παίκτες ομάδων , σκιτζήδες με εισηγμένες , λήπτες θαλασσοδανείων κτλ ... δεν φτάνουν για όλες όμως.
    Δεν ξέρω σε τι κόσμο ζεις και με ποιους συναναστρεφεσαι.. Αλλά μη γενικεύεις. Η επιλογή συντρόφου δεν έχει να κάνει με το φύλο. Μια γυναίκα μπορεί να έχει στόχο να βρει ένα πλούσιο, όμορφο άντρα αλλα το ίδιο στόχο μπορεί να έχει και ένας άντρας. Ειναι θέμα χαρακτήρα και όχι φύλου. Και αν το δεις πιο καθαρά, χωρίς να λερώνει η απογοήτευση σου, το μυαλό σου, θα δεις πως υπάρχουν πολλοί άντρες και πολλές γυναίκες μόνοι-μόνες επειδή φοβούνται να φλερτάρουν, να ρισκάρουν, να νιώσουν. Και όχι επειδή οι περισσότεροι άντρες είναι κατώτεροι και οι γυναίκες ψάχνουν κάτι παραπάνω.
    Έχεις δικαίωμα να πιστεύεις ότι θες για τις γυναίκες και για τους άντρες αλλά είναι καλό να είσαι σε θέση να ακούσεις και μια άλλη άποψη και να την επεξεργαστεις. Θα σε βοηθήσει.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    940
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Δεν ξέρω σε τι κόσμο ζεις και με ποιους συναναστρεφεσαι..
    Ζω στην Ελλάδα. Και ακόμη , μπορώ να επιλέγω με ποιούς θα συναναστρέφομαι (πχ όχι με ανορθόγραφους) .
    Με εσένα, δεν θέλω καμία συζήτηση και διάλογο , γιατί ο τρόπος με τον οποίο απεθύνεσαι σε άγνωστα άτομα, είναι απαράδεκτος .
    Για τους υπόλοιπους αναγνωστες , αναφέρω , ότι δεν πρόκειται να δουν να κάνω ξανά παράθεση τα γραπτά σου, επειδή μπαίνεις στη λίστα αγνόησης, οπότε δεν θα τα διαβάζω.
    [Μιλώντας για άτομο που δεν ξέρει τι διαφορά ΟΤΙ & Ο,ΤΙ . πχ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ και θεωρεί ότι μπορεί να κρίνει και να δίνει συμβουλες ]

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,409
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Ζω στην Ελλάδα. Και ακόμη , μπορώ να επιλέγω με ποιούς θα συναναστρέφομαι (πχ όχι με ανορθόγραφους) .
    Με εσένα, δεν θέλω καμία συζήτηση και διάλογο , γιατί ο τρόπος με τον οποίο απεθύνεσαι σε άγνωστα άτομα, είναι απαράδεκτος .
    Για τους υπόλοιπους αναγνωστες , αναφέρω , ότι δεν πρόκειται να δουν να κάνω ξανά παράθεση τα γραπτά σου, επειδή μπαίνεις στη λίστα αγνόησης, οπότε δεν θα τα διαβάζω.
    [Μιλώντας για άτομο που δεν ξέρει τι διαφορά ΟΤΙ & Ο,ΤΙ . πχ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ και θεωρεί ότι μπορεί να κρίνει και να δίνει συμβουλες ]
    Σου μίλησα ευγενικά. Αλλα βλέπω πως έχεις κόντρα με αρκετά άτομα εδώ επειδή δεν επιλέγεις να δεις κάτι άλλο.
    Έχω κάνει αναφορά στο αρχικό σχόλιο σου επειδή θεωρώ ότι προσβάλλεις τις γυναίκες. Ας το δει η διαχείριση και ας κάνει αυτό που πιστεύει. Δεν προσπαθώ να σου επιβάλλω την γνώμη μ, δεν με ενδιαφέρει να καταλάβεις. Αλλά αν επιλέξω να σε προσβάλλω, μπορώ. Οπως πολλοί εδώ μέσα μπορούν να το κάνουν. Το θέμα είναι τι επιλέγει ο καθένας. Εσύ διάλεξες να δεις μόνο μια λεξη σε ένα ολόκληρο κείμενο απλά επειδή θεωρήσες ότι είναι όπλο για να με αντιμετωπίσεις. Αλλιώς θα σχολιαζες όσα έχω πει. Να απαντήσεις έξυπνα, όχι επιθετικά. Να υποστηρίξεις την άποψη σου! Μπορείς;

    Και αν το πρόβλημα σου είναι ότι δεν βάζω το κόμμα στη λεξη ό,τι για να καταλάβεις πως εννοώ "οτιδήποτε" . Τότε θα συνεχίσω να μην βάζω.
    Last edited by george1520; 08-09-2023 at 16:54.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Θα ήθελα να ξεκαθαρίσω προς αποφυγήν τυχόν παρεξηγήσεων ότι δεν έιμαι άνδρας ο οποίος αποζητά μόνο σεξ από μια γυναίκα. Αυτό που ανέφερα για την σεξουαλική επιθυμία δεν λέει κάτι. Νομίζω ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό να αισθάνομαι έτσι διαφορετικά κάτι θα πήγαινε πολύ στραβά. Αλίμονο αν στα 29 μου δεν είχα τέτοια επιθυμία. Πιστεύω όμως πώς έχει πολλή μεγαλύτερη αξία όταν το ζεις με έναν άνθρωπο τον οποίον αγαπάς και έχεις αισθήματα παρά να υπάρχει μόνο η σωματική ικανοποίηση.
    Όταν προσεγγίζω μια κοπέλα που μου αρέσει προφανώς και δεν της μιλάω ούτε για μελλοντικά όνειρα όπως αναφέρθηκε σε παραπάνω σχόλιο, ούτε πλάθω φανταστικές ιστορίες για να εντυπωσιάσω. Απλά της είπα ( μιας συναδέλφου) ξεκάθαρα ότι μου αρέσει και αν ενδιαφέρεται να βγούμε για καφέ δίχως αναλύσεις και τέτοια. Θέλω να πω ότι κράτησα το μυστήριο. Εξάλλου ποιος ο λόγος να πω την ιστορία της ζωής μου σε μια κοπέλα την οποία δεν την γνωρίζω παρά μόνο λίγες ημέρες?
    Ενδεχομένως να είμαι εσωστρεφής και όχι από τα πιο κοινωνικά άτομα, αλλά άπαξ και μια κοπέλα μου δείξει ενδιαφέρον εννοείται ότι θα νιώθω και πιο άνετα και κατ'επέκταση θα της ανοιχτώ και εγώ με την σειρά μου. Προσωπικά το θεωρώ πολύ χειρότερο να παριστάνω κάποιον που δεν είμαι. Μα ποιος ο λόγος να το παίξω κάποιος εφόσον επιθυμώ μια κοπέλα να με αγαπήσει για αυτό που είμαι και όχι για κάτι μη υπαρκτό?
    Υ.Γ. Το λάθος με την friendzone, το οποίο πολύ σωστά ανέφερε η Remedy όντως το έκανα στο παρελθόν αλλά πλέον δεν αναλώνομαι σε ανούσιες συζητήσεις όταν βλέπω ότι δεν υπάρχει ανταπόκριση. Απλά δέχομαι ότι δεν μπορεί να έχουμε χημεία με το καθένα/καθεμία
    Last edited by alex942023; 08-09-2023 at 20:07.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,841
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Οι άνδρες κάνουν λάθη στις πράξεις τους. Γιατί οι περισσότεροι έχουν δράση στον ερωτικό τομέα. Όλοι από μία ηλικία και μετά.
    Οι γυναίκες κάνουν λάθη παραλείψεων . Τους έρχονται έτοιμες προτάσεις , από το φυσικό τους περίγυρο και τις απορρίπτουν .
    Κοιτάνε παραπάνω. Για να αντιληφθείς τη διαφορά , κοίτα περιπτώσεις αδελφού αδελφής.
    Οι αδελφές σε μια οικογένεια, σχεδόν πάντα , βρίσκουν συντρόφους (γαμπρούς) πολύ πάνω από το οικονομικό επίπεδο της κοινής οικογένειας.
    Οι αδελφοί , (νύφες) ΠΟΛΥ ΚΑΤΩ. Κάτι λέει αυτό . Στη συντριπτική πλειοψηφία.
    Σπανιότερα δε, μένουν χωρίς να βρουν τίποτε, άνδρες , όχι γυναίκες.

    Οπότε ναι , οι μόνοι άνδρες, είναι μόνοι γιατί άπειρες γυναίκες απορρίπτουν τις προτάσεις που έχουν από τον περίγυρο σωρηδόν.
    Θέλουν πάρα πολλές να ποζάρουν σαν ινφλουένσερς . Οι γκάνγκστερ , κληρονόμοι, παίκτες ομάδων , σκιτζήδες με εισηγμένες , λήπτες θαλασσοδανείων κτλ ... δεν φτάνουν για όλες όμως.
    ποσο δικιο εχεις!
    μαλιστα αυτο το αρχετυπο ειναι τοσο εντονο σε ολους τους πολιτισμους που ολοι τους εχουν απο πολλα παραμυθια του τυπου η φτωχη σταχτομπουτα και το βασιλοπουλο.

    εδω βεβαια μου δινεται η ευκαιρια να σχολιασω οτι η σταχτομπουτα ειχε ωραια ποδια "μικρη πατουσα" οποτε μερικες μερικες μην ελπιζετε στο βασιλοπουλο αλλα να το καταλαβαιτε οσο ειναι νωρις και οχι στα......

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Σχέση με κοπέλα ποτέ!!!!
    By Giwrgos91 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 25
    Last Post: 23-07-2021, 01:13
  2. Είμαι 29 και δεν είχα ποτέ κοπέλα
    By Vas13 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 46
    Last Post: 11-10-2016, 11:21
  3. εγινα 24 και δεν ειχα ποτε κοπελα
    By kostas19917 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 294
    Last Post: 28-11-2015, 22:07
  4. δεν ειχα σχεση ποτε!!
    By euronymous in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 20-06-2011, 01:46
  5. Δεν είχα ποτέ σχέση
    By kaneis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 243
    Last Post: 12-04-2011, 11:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •