Δεν ξερω τι με σκοτωνει. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 161
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγλωβισμενος εντελως,οχι ελευθερο πνευμα.Και απομονωμενος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Θα φυγω λιγο το Σαββατοκυριακο να ξεσκασω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    400
    κιπ, πριν καποιες ημερες που αρχισε η αδεια σου, μονος σου δεν διαλεξες να μεινεις μονος και να δημιουργησεις? θεωρεις οτι εκανες λαθος επιλογη?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    και εγω το νιωθω αυτο..χαρακτηριστικα το λεω το \'\'συνασθηματικο μου σκαφανδρο\'\'
    ομως ξερω οτι θα περασει..και σημερα ποναω ομως θα περασει,ροδα ειναι και γυρναει..
    εχεις καποια αιτια που νιωθεις ετσι,ξερεις τι μπορει να σου το προκαλλει? γιατι εγω οχι...
    αχ που ειναι η καταρραμενη πεταλουδα?:):)

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αυτος ο Coelho οταν ελεγε οτι το συμπαν συνομωτει το ελεγε στην κυριολεξια?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν αισθανομαι ελευθερος ουτε στο φορουμ πλεον.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    αυτα κιπ αν μου επιτρεπεις ειναι μπουρδες.εμεις καθοριζουμε το μελλον και το παρον μας κανενα συμπαν!!εκτος και αν ο συγγραφευς εννοουσε ως συμπαν το \'\'θεο\'\' αρα ηταν πολυ θρησκος και το εντυσε ετσι για να ακουγεται πιο ωραια,σε ολους..

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    400
    γιατι κιπ? τι σκεψεις κανεις και σου γεμιζουν το κεφαλι?

    τι σε κραταει απο την ελευθερη εκφραση σου?

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αισθανομαι οτι παρανοω...αλλα φταινε ως επι των πλειστων οι αλλοι...ασε που νομιζω οτι εχω παθει επιλεκτικη κοφωση.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    400
    Originally posted by keep_walking
    Αισθανομαι οτι παρανοω...αλλα φταινε ως επι των πλειστων οι αλλοι...ασε που νομιζω οτι εχω παθει επιλεκτικη κοφωση.

    :) αυτο καλο ειναι! να μην ακους τους ηλιθιους.

    γιατι επιτρεπεις τους αλλους σε σε φερνουν σε αυτην τηνν κατασταση?
    τι κανουν?

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Με παρενοχλουν...σε σημειο τρελλας.Και ειμαι και τρελλος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    επιλεκτικη κοφωση???υπαρχει κατι τετοιο?εμενα μια χαρα παντως μου φαινεσαι,στα λογικα σου απολυτα!λιγο πελαγωμενος εισαι αλλα δεν προκειται να τρελαθεις.
    δεν φταινε οι αλλοι.παρε αποφαση οτι ετσι ειναι και δεν μπορεις να τους αλλαξεις το μονο που μπορεις να αλλαξεις εισαι εσυ!καντο και μην αργεις οχι γιατι θα τρελαθεις αλλα για να μην υποφερεις ετσι..
    ποια ειναι η σχεση με το αγχος??

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    400
    τρελος δεν εισαι σιγουρα.

    τι ειδους παρενοχληση δηλαδη? για την εμφανιση σου? για την ζωη σου? για τη φωνη σου? τι?

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    τι σε παρενοχλουν,δηλαδη?ας τους να λενε τη δικη τους ζωη θα ζησεις?οχι..τη δικη σου!!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Melene λες αυτο ακριβως που νομιζω και εγω,αλλα δεν μπορω να αλλαζω σακακι για τον καθενα,θελω να ειμαι στη μαυρη καταθλιψη θα ειμαι,θελω να λεω μαλακιες θα λεω,μου εχουν σπασει τα @@ ενω δεν ειμαι κανενας σημαντικος αισθανομαι κρισεις μεγαλειου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •