Δεν ξερω τι με σκοτωνει. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 161
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    400
    μα εχεις μεγαλειο ψυχης κιπ. δεν ειναι κρισεις, ειναι η πραγματικοτητα. απλα πρεπει να το νιωθεις διαρκως και να μην υποβιβαζεις τον εαυτο σου.

    Για κανεναν δεν θα αλλζεις σακακι, θα λες μαλακιες οταν θες, θα εχεις μουτρα οταν θες. οτο θελεις θα κανεις.

    οι αλλοι τι ρολο βαρανε? σε ενδιαφερει τοσο πολυ η γνωμη των αλλων?

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    α και κατι που ξεχασα!!απο τη στιγμη που αναγνωριζεις οτι κατι δεν παει καλα και θεωρεις οτι εισαι τρελος ε μαλλον τοτε δεν εισαι..δεν εχω ακουσει ποτε για τρελο που ξερει οτι ειναι εκτος και αν θεωρειται τρελα η δυσφορια και ο προβληματισμος,ε τοτε ναι ειμαι και εγω τρελη!
    κιπ τοση ωρα,τοσες μερες,τοσα χρονια πλεον επειδη εχω δει και προηγουμενα ποστ σου ησουν καλυτερα απο ολους μας εδω μεσα,πολυ ευκολα με τον τροπο που εγραφες θα μπορουσε καποια να σε ερωτευτει..για ποια τρελαμαρα μου μιλας?ειναι απλα μια φαση επωδυνη δε λεω ομως θα περασει!!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εχω χασει τον εαυτο μου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    400
    κιπ, πες μας κατι που εκανες παλια και σε ευχαριστουσε και τωρα δεν το κανεις?

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ψαξε βρες τον τοτε!εκει που πρεπει ομως..

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν κανω τιποτα τωρα ειμαι στα μαυρα μου τα χαλια...δεν μπορω να ξεχωρισω φανταστικο απο πραγματικο.
    Με παρενοχλουν πολλοι και με αλλοιωνουν.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν νομιζω να ευτυχησω ποτε...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    400
    αν κανεις ομως κατι απο αυτα που εκανες και σε ευχαριστουσαν??? δεν ειναι μια καλη αρχη?

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    400
    κιπ την ευτυχια την εχουμε στα χερια μας παντα. αλλες φορες την κρυβουμε στην χουφτα μας και αλλες φορες την αφηνουμε ελευθερη.

    ανοιξε την χουφτα σου και θα ερθει και η ευτυχια, εσυ την εχεις.

    ασε τον ευτο σου να εκφραστει οπως θελει, χωρις περιορισμους

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οταν ο αλλος σε λεει στο διπλανο τραπεζι μαλακα...και δεν ξερεις αν ειναι στην φαντασια σου ή ειναι πραγματικοτητα τοτε πως αντιδρας με τον εκαστοτε φιλο?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    400
    αν ειναι φιλος κιπ του ζητας τον λογο, αν ειναι ασχετος βαζεις σε εφαρμογη την επιλεκτικη κωφωση :)

    απλα τον γραφεις στα @@@ σου!!

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    πραγματικοτητα ειναι ο,τι βλεπεις και ακους ε και αν διαφερει και λιγο απο των αλλων δεν πειραζει μιλαμε για τη δικη σου πραγματικοτητα.εσυ τη διαμορφωνεις ομως το ξερεις
    επελξε τι θες..
    θες να ζησεις βουτηγμενος στη μιζερια?καντο!θες να ευτυχησεις?καντο!
    ειναι πολυ πιο απλα ολα απ\'οτι τα φανταζομαστε..ολα ειναι θεμα ερμηνειας και επιλογων..επελεξε εσυ για εσενα.και οσο για την ευτυχια...πως την οριζεις?ειναι κατι πολυ αφηρημενο..
    την ιδια ερωτηση εκανα στον εαυτο μου οταν με ρωτουσα τι ειναι ταλεντο και ελεγα ποτε δεν θα τα καταφερω...δουλεψα ομως δε με πατησε πατησα εγω τις ανασφαλειες μου και καταλαβα οτι ταλεντο ειναι η σκληρη δουλεια..και η ευτυχια δεν ειναι ευκολη..αρχισε απο τωρα δεν υπαρχει τιποτα που να σε περιοριζει.θες να μου πεις οτι το φαγητο δεν σε ευχαριστει?θες να μου πεις οτι η μουσικη δεν σε ευχαριστει ουτε ενα ωραιο βιβλιο?το μονο εμποδιο στην ευτυχια σου ειναι ο τροπος οπυ επιλεγεις να αντιμετωπιζεις τα πραγματα

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οχι εννοω εσυ μετον φιλο,σχεση οτιδηποτε πως συνεχιζεται το ρου τις συζητησης,οταν δεν ξερεις καν αν ειναι πραγματικοτητα αυτο που αντιλαμβανεσαι και ποια πραγματικοτητα αντιλαμβανεται ο/η συντροφος σου?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ρωτα τον φιλο σου ειπε κατι ο τυπας απεναντι?αφου ειναι φιλος σου δεν θα σε παρεξηγησει..

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν υπαρχει κανενας...ειμαι τρελλος για ολους.Δεν υπαρχει φιλος,δεν υπαρχει σχεση δεν υπαρχει τιποτα.Δεν θα επρεπε καποιος να μου πει ξερεις ο ταδε διπλα σε λεει μαλακα?Δεν το εκανε ποτε κανεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •