δεν με θέλει κανένας άντρας - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 120 of 120
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    932
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Δηλαδή πρέπει να χάσει κιλά για να την ΑΓΑΠΗΣΕΙ κάποιος. Κι αυτό τώρα δεν είναι εξευτελιστικό.
    Δηλαδή για να μας ΑΓΑΠΗΣΕΙ κάποιος πρέπει να έχουμε σώμα, αν δεν έχουμε σώμα είμαστε για τα σκουπίδια. Αυτό της λέτε.
    Ουάου!
    Να το βράσει κι αυτή. Αν είναι κάποιος να την αγαπήσει να την αγαπήσει γι' αυτό που είναι όχι επειδή θα γίνει μοντέλο.
    Μαύρο άσπρο το αντιλαμβάνεσαι ; Υπερβαρος , μοντέλο ; Δεν έχει αποχρώσεις ;
    Στην τελική παράτα το αν γουστάρουν άλλοι ...... το υπερβολική βάρος πλέον ΕΙΝΑΙ ΑΣΘΕΝΕΙΑ. Τσακίζει την υγεία. Καρδιά .... γόνατα .... χιαστούς .... Το συζητάμε ;
    Έναν άνδρα αντίστοιχα που είναι 1.70 και 160 κιλά , τον θέλετε όλες ; Είναι περιζήτητος ;

    Τι καθόμαστε και γράφουμε ........

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    https://www.youtube.com/watch?v=MT4xj8mYcP0 πολυ ωραιο ευστοχο τραγουδι αφιερωμενο σε οσους εχουν πονεσει απο κακοτροπια αλλων ανθρωπων .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,861
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Μαύρο άσπρο το αντιλαμβάνεσαι ; Υπερβαρος , μοντέλο ; Δεν έχει αποχρώσεις ;
    Στην τελική παράτα το αν γουστάρουν άλλοι ...... το υπερβολική βάρος πλέον ΕΙΝΑΙ ΑΣΘΕΝΕΙΑ. Τσακίζει την υγεία. Καρδιά .... γόνατα .... χιαστούς .... Το συζητάμε ;
    Έναν άνδρα αντίστοιχα που είναι 1.70 και 160 κιλά , τον θέλετε όλες ; Είναι περιζήτητος ;

    Τι καθόμαστε και γράφουμε ........
    εγω το θεωρω απολυτα αποδεκτο να ασχολειται καποιος ερωτικα με οτιδηποτε καλυπτει τα γουστα του, ο,τι κι αν ειναι αυτο. πχ τα λιγα/ νορμαλ κιλα.
    αλλα ΜΗΝ ανακατευεις ιατρικα θεματα στα γουστα. παει μακρια η βαλιτσα, αλλα εινια λαθος οπτικη.
    η απεχθεια που προκαλουν στους περισσοτερους τα πολλα περιττα κιλα ΔΕΝ ειναι για ιατρικους λογους.
    αν το ενδιαφερον μας ηταν να κανουμε ερωτικες σχεσεις με υγιεις και οχι με ασθενεις, θα ζητουσαμε ιατρικες εξετασεις. δεν θα τους λεγαμε οτι ειναι υπερβαροι για τα γουστα μας.

    και μην πας μακρια. μπορει καλλιστα ενας ανθρωπος 70 κιλων να εχει πολυ βαρια ιατρικα προβλημτα, χωρις να αποτυπωνονται στα κιλα του κι ενας ανθρωπος 90 κιλων που μπορει να σε απωθει αισθητικα, οσες εξετασεις κι αν του κανεις, να βγει ΑΠΟΛΥΤΑ υγιης.
    αυτο δεν ειναι επιχειρημα ομως για σενα (η καλη του υγεια) για να κανεις ερωτικη σχεση μαζι του. αν σε απωθει ερωτικα, η καλη του υγεια, δεν αλλαζει κατι.
    οποτε, ασε εξω την υγεια. ειναι δικαιολογια..
    πες την αληθεια. ερωτικα, σε απωθουν τα περιττα κιλα. γουστο σου και καπελο σου.

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    HarleyQuinn συμφωνω μαζι σου σε οτι λες νιωθεις τον πονο του αλλου .Remedy κι εσυ πολυ ευστοχος μπραβο πολυ σωστα .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    .Remedy κι εσυ πολυ ευστοχος μπραβο πολυ σωστα .
    γεια σου συμφορουμιτησα! δεν ξερω εαν το γνωριζεις αλλα το μελος Remedy δεν εχει αρχιδια!

  6. #111
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    οκ φιλε νικολα ομως τα προφιλ δε γραφουν τι φιλο ειναι εδω οι ανθρωποι που γραφουνε .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,742
    @ Al_Bundy Συμφωνώ με όσα σου απάντησε η Remedy.

    Eπιπλέον δεν είμαι κι εγώ κατά της προσπάθειας να προσέχεις τον εαυτό σου. Δεν είπα να αφεθεί στη μοίρα της. Ας κάνει ό,τι μπορεί και θέλει, αρκεί να το θέλει όχι για να την αγαπήσει κάποιος. Αν είναι έτσι τότε να πάει να κάνει 10 πλαστικές, να γίνει Kylie Jenner να βρει άντρα να τελειώνει. To θέμα του δελφινιού κρατάει χρόνια και είναι κάτι πολύ βαθύτερο από τα κιλά.

    @ Άσπη σε ευχαριστώ... Προσπαθώ να καταλαβαίνω γλυκιά μου όσο μπορώ...

  8. #113
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    743
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    @ Al_Bundy Συμφωνώ με όσα σου απάντησε η Remedy.

    Eπιπλέον δεν είμαι κι εγώ κατά της προσπάθειας να προσέχεις τον εαυτό σου. Δεν είπα να αφεθεί στη μοίρα της. Ας κάνει ό,τι μπορεί και θέλει, αρκεί να το θέλει όχι για να την αγαπήσει κάποιος. Αν είναι έτσι τότε να πάει να κάνει 10 πλαστικές, να γίνει Kylie Jenner να βρει άντρα να τελειώνει. To θέμα του δελφινιού κρατάει χρόνια και είναι κάτι πολύ βαθύτερο από τα κιλά.

    @ Άσπη σε ευχαριστώ... Προσπαθώ να καταλαβαίνω γλυκιά μου όσο μπορώ...
    Συμφωνώ σε αρκετά. Τόσο στο ότι οι συμβουλές μερικών κολλάνε στο επιφανειακό ζήτημα, που ως επιφανειακό
    κάτι καλύπτει και αυτό το κάτι μπορεί να είναι το ζήτημα του δελφινιού. Που θα το λύσει ή ξεμπλέξει να βρει
    το από κάτω, τι δε γουστάρει και αν μπορεί να το φτιάξει στη ζωή της και προς τα πώς να ξεθάψει έναν παλιό αλλά
    αναγεννημένο εαυτό ώστε να τα πάει καλά μαζί του. Να συνυπάρχει με τα μείον και τα συν της.

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    συνεχίζουμε στο θεμα που εχει βαλει εδω το δελφινι κι να πουμε τις γνωμες μας . αυτα που κι εγω ζω κι την καταλαβαινω τι περναει κι εκεινη. εδω γραφουν ανθρωποι με γλυκια ψυχη κι σιγουρα κανουν πολυ καλο τα λογια τους στον ανθρωπο που ποναει που του φεροντε ασχημα αλλοι .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  10. #115
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,858
    Γιατι τουσ αντρεσ τουσ θελει καμια γυναικα

  11. #116
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Γιατι τουσ αντρεσ τουσ θελει καμια γυναικα
    αμα εχει λεφτα ενας αντρας γιατι να μην το θελουν οι γυναικες;
    παλιοτερα ειχε σημασια η σωματικη ρωμη και εχει ακομα πολυ, αλλα εχει εν μερει αντικατασταθει απο το Ε9

  12. #117
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,858
    Μπα νικο δε θελουν κανεναν οι γυναικεσ εμενα παντωσ οχι

  13. #118
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Εδώ που είμαι είναι καταπιεσμένες οι γυναίκες δεν είναι πεταχτουλες, χειρότερα τα πράγματα δηλαδή

  14. #119
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,124
    Quote Originally Posted by ΧρήστοςΜπ94 View Post
    Εδώ που είμαι είναι καταπιεσμένες οι γυναίκες δεν είναι πεταχτουλες, χειρότερα τα πράγματα δηλαδή
    Τι σημαίνει "πεταχτουλα"; Μπορούμε να πούμε και για έναν άντρα ότι είναι "πεταχτουλης";

  15. #120
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Τι σημαίνει "πεταχτουλα"; Μπορούμε να πούμε και για έναν άντρα ότι είναι "πεταχτουλης";
    οχι τον αντρα θα τον πουμε πηδηκουλα

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Similar Threads

  1. Ο αντρας μου θέλει να "ανοίξουμε" τη σχέση μας
    By Anatoli in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 42
    Last Post: 06-06-2022, 00:34
  2. Όταν δε θέλει ο άντρας σου να κάνει σεξ μαζί σου
    By Lunaluna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 74
    Last Post: 01-12-2017, 14:56
  3. Όταν ένας άντρας θέλει μια γυναίκα....
    By julias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 116
    Last Post: 18-03-2017, 20:36
  4. Ο αντρας μου δεν με θέλει ...
    By Tixi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 28-11-2013, 12:21
  5. ο αντρας μου δεν με θελει πια.
    By kokkinos kyknos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 90
    Last Post: 31-07-2012, 01:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •