περιεργες συμπεριφορες απ την μανα μου σε θεματα φαγητου κι οχι μονον - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 41 of 41
  1. #31
    biscochicco
    Guest
    Γενικα πολυ μπερδεμενες καταστασεις... Σιγουρα και η μεγαλη κουβαλαει δικο της σταυρο που δε θα μαθουμε ποτεε.

  2. #32
    biscochicco
    Guest
    Συγνωμη ασμπεργκερ39 που μιλησα για μενα στο θεμα σου .. Ελπιζω να μη σε πειραξε <3

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,867
    να λες το προβλημα σου αυτο ειναι το σωστο μη λες συγνώμη εδω λεμε ολοι το πονο μας κι ζηταμε καποιον να μας νιωσει . οταν θελω να πω τα δικα μου κι ζητω να με ακουσουν ειναι σιγουρο οτι θα ακουω κι εγω τον πονο του συνανθρωπου μου .κι τα δυο φιλαρακια ειστε πονεμενα απο μανες ναρκισσιστριες σα τη δικη μου εγω ζω μαζί της κι ειν ολη μερα αυτο το κακο. περνας χοντρα προβληματα κι ειν ατυχια να ζεις αυτα τα πραγματα. τι μας φοραει η ριμαδα ζωη αυτη τα ξερει .εδω κατω βαζω βιντεακι απο ψυχολογα που μιλα για αυτα . σωστα τα λεει μα αν δε εχεις στιριξη απο πουθενα κι νιωθεις σε μια κατασταση σα να εισαι ενα εκρεμες δε μπορεις να φυγεις μακρια .

    https://www.youtube.com/watch?v=QcNuBbzWv8Y&t=1155s
    Last edited by asperger39; 24-09-2023 at 20:06.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  4. #34
    biscochicco
    Guest
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    να λες το προβλημα σου αυτο ειναι το σωστο μη λες συγνώμη εδω λεμε ολοι το πονο μας κι ζηταμε καποιον να μας νιωσει . οταν θελω να πω τα δικα μου κι ζητω να με ακουσουν ειναι σιγουρο οτι θα ακουω κι εγω τον πονο του συνανθρωπου μου .κι τα δυο φιλαρακια ειστε πονεμενα απο μανες ναρκισσιστριες σα τη δικη μου εγω ζω μαζί της κι ειν ολη μερα αυτο το κακο. περνας χοντρα προβληματα κι ειν ατυχια να ζεις αυτα τα πραγματα. τι μας φοραει η ριμαδα ζωη αυτη τα ξερει .εδω κατω βαζω βιντεακι απο ψυχολογα που μιλα για αυτα . σωστα τα λεει μα αν δε εχεις στιριξη απο πουθενα κι νιωθεις σε μια κατασταση σα να εισαι ενα εκρεμες δε μπορεις να φυγεις μακρια .

    https://www.youtube.com/watch?v=QcNuBbzWv8Y&t=1155s

    Σε ευχαριστω .Εχεις δικιο πολλες φορες δυσκολα φευγεις. Ειναι ενα διπολο κι αυτο που σε τραβαει σαν ενα εκκρεμες. Τι περιεργες αυτες οι φυσικες δυναμεις.
    Πως νιωθεις? πως τα πηγαινες με την μαμα? Τι κανεις αυτον τον καιρο για σενα?

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,867
    ολλοι πρεπει να λεμε τα θεματα μας αυτο ειν καλο για τη ψυχη μας να ακουμε κι να μας ακουν οι αλλοι .φιλαρακι σκατα ολα κι δε εχω πουθενα να τα πω κανεις δε χαραμίζει τον χρονο του να ασχολιτε με καποιον προβληματικο . τον νιωθουν βαρος αντε να σου πουν αχ κουραγιο υπομονη με ενα φιλικο χτύπημα στη πλατη μα μετα δε υπαρχεις για εκεινους .



    https://www.youtube.com/watch?v=eaGtlKJZTN8



    https://www.youtube.com/watch?v=2rBPwpLy6vY
    Last edited by asperger39; 29-09-2023 at 15:11.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  6. #36
    biscochicco
    Guest
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    ολλοι πρεπει να λεμε τα θεματα μας αυτο ειν καλο για τη ψυχη μας να ακουμε κι να μας ακουν οι αλλοι .φιλαρακι σκατα ολα κι δε εχω πουθενα να τα πω κανεις δε χαραμίζει τον χρονο του να ασχολιτε με καποιον προβληματικο . τον νιωθουν βαρος αντε να σου πουν αχ κουραγιο υπομονη με ενα φιλικο χτύπημα στη πλατη μα μετα δε υπαρχεις για εκεινους .



    https://www.youtube.com/watch?v=eaGtlKJZTN8



    https://www.youtube.com/watch?v=2rBPwpLy6vY
    ετσι ειναι δυστυχως αλλα δεν ειναι κακο παντα ή δεν ειναι κακοι αυτοι που το κανουν
    στις μερες μας ολοι εχουν προβληματα να διαχειριστουν, το θεμα ειναι ο καθε ανθρωπος ατομικα να μπορει να θωρακισει τον εαυτο του και να μπορει να σταθει στα ποδια του χωρις να εχει αναγκη τους αλλους. Ολοι χρειαζομαστε ανυρωπους αλλα ειναι πιο ευκολο να τους εχουμε αν δεν τους επιβαρυνουμε με ¨"γκρινια" και δικα μας προβληματα . η συντροφικοτητα ειναι απλη αν δεν υπαρχουν σκωτουρες. ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννοω. Γιατι ακομα και ο ανθρωπος που ειναι εκει για σενα ολη την ωρα δεν επαγεται υγιη σχεση δυστυχως, ειναι εκει για να τον εχεις παντα αναγκη

    Ομορφα μιλα η κυρια στα βιντεο

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,867
    φιλαρακι μου πολυ ωραία τα λες απλα να πω κι εγω εδω μια γνωμη πιστεύω οτι οι ανθρωποι πρεπει να ειναι στήριγμα ο ενας στον αλον.και οι φιλοι ειναι γιαυτο να ειναι κοντα σου στα δυσκολα κι εσυ γιαυτους οχι μονον για καφεδακι κι μπλαμπλαδακι κι μετα γεια σας. ειμαστε οντα κοινωνικά και ζητάμε κοντα μας αλους μα οχι μονον μεχρι εκει που μας βολεύει κι γουσταρουμε. οταν ζεις μαζι με αλον κι ειν επιλογή κι τον δυο πρεπει να ειναι ο ενας για τον αλον. οχι να τον πνιγεις τον αλον κι μονον εσυ να ζητας κι να τον εχεις τον αλον μονον σα βοηθητικό πραμα κι μετα ουστ δε σε χριαζομε.αν δε συνυπάρχουν σωστα οι ανθρωποι καλύτερα μην γινοντε τοξηκοι σε αλους η μοναξιά συχνα ειναι πολυ καλη επιλογή κι αναγκαίά .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  8. #38
    biscochicco
    Guest
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    φιλαρακι μου πολυ ωραία τα λες απλα να πω κι εγω εδω μια γνωμη πιστεύω οτι οι ανθρωποι πρεπει να ειναι στήριγμα ο ενας στον αλον.και οι φιλοι ειναι γιαυτο να ειναι κοντα σου στα δυσκολα κι εσυ γιαυτους οχι μονον για καφεδακι κι μπλαμπλαδακι κι μετα γεια σας. ειμαστε οντα κοινωνικά και ζητάμε κοντα μας αλους μα οχι μονον μεχρι εκει που μας βολεύει κι γουσταρουμε. οταν ζεις μαζι με αλον κι ειν επιλογή κι τον δυο πρεπει να ειναι ο ενας για τον αλον. οχι να τον πνιγεις τον αλον κι μονον εσυ να ζητας κι να τον εχεις τον αλον μονον σα βοηθητικό πραμα κι μετα ουστ δε σε χριαζομε.αν δε συνυπάρχουν σωστα οι ανθρωποι καλύτερα μην γινοντε τοξηκοι σε αλους η μοναξιά συχνα ειναι πολυ καλη επιλογή κι αναγκαίά .
    Πολυ καλα τα λες. :D

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,867
    χεχεχεχε :):):)
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    486
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    φιλαρακι μου πολυ ωραία τα λες απλα να πω κι εγω εδω μια γνωμη πιστεύω οτι οι ανθρωποι πρεπει να ειναι στήριγμα ο ενας στον αλον.και οι φιλοι ειναι γιαυτο να ειναι κοντα σου στα δυσκολα κι εσυ γιαυτους οχι μονον για καφεδακι κι μπλαμπλαδακι κι μετα γεια σας. ειμαστε οντα κοινωνικά και ζητάμε κοντα μας αλους μα οχι μονον μεχρι εκει που μας βολεύει κι γουσταρουμε. οταν ζεις μαζι με αλον κι ειν επιλογή κι τον δυο πρεπει να ειναι ο ενας για τον αλον. οχι να τον πνιγεις τον αλον κι μονον εσυ να ζητας κι να τον εχεις τον αλον μονον σα βοηθητικό πραμα κι μετα ουστ δε σε χριαζομε.αν δε συνυπάρχουν σωστα οι ανθρωποι καλύτερα μην γινοντε τοξηκοι σε αλους η μοναξιά συχνα ειναι πολυ καλη επιλογή κι αναγκαίά .
    Σωστή. Ωραίο ποστ Άσπ.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,867
    απλα ειν η αποψη μου τιποτε αλο χεχεχεχε :):):):)
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Ριψοκινδυνες συμπεριφορες
    By Ορέστης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 01-04-2019, 06:41
  2. Για να μη κλαίμε μόνον ...
    By Constantly curious in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 138
    Last Post: 13-02-2017, 06:31
  3. Ειρωνικές συμπεριφορες!
    By Christina82 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 28-12-2014, 22:39
  4. Περίεργες σκέψεις.
    By Instant in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 28-02-2012, 19:46
  5. περιεργες σκεψεις...
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 40
    Last Post: 25-07-2009, 00:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •