Συναισθήματα και τύψεις
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2023
    Posts
    2

    Συναισθήματα και μπερδέματα

    Καλησπέρα,
    κάνω χρόνια παρέα με ένα παιδί, δεν κάναμε ποτε κολλητή παρέα αλλά είμαστε φίλοι από παιδιά. Πάντα ένιωθα μια περίεργη και έντονη έλξη για την αδερφή του (δεν εννοώ μόνο σεξουαλική…) και το ίδιο ένιωθα ότι ισχύει και από την πλευρά της. Φλερτάραμε πάντα με αθώο τρόπο και εκεινη το έδειχνε πιο έντονα αλλά κράταγα απόσταση. Όταν είχαμε ερωτηθεί από αλλά άτομα αν αρέσει ο ένας στον άλλον, είχαμε δώσει την ίδια απάντηση, ότι είναι φίλος του αδερφού μου/ είναι αδερφή του φίλου μου.
    Κάποια στιγμή βρεθήκαμε τυχαία στην ίδια παρέα και ο τότε κολλητός μου μου είπε ότι του αρέσει πολύ. Της το ειπε μια μέρα, βγήκαν οι δυο τους αλλα δεν εγινε ποτε κατι μεταξυ τους, παρολαυτα όμως εκείνη του ζήτησε να βγουν..Εγώ δεν είπα κάτι, έμεινα εκτός όλου αυτού γιατί ήξερα ότι του αρέσει πολύ. Εκείνη ήταν απόμακρη μετά απέναντι του και τον είχε στον παγο. Σκεφτόμουν όμως πάντα ότι ήταν σα να ήθελε και τους δυο…Αλλά η κατάσταση μεταξύ μας δεν άλλαξε ποτέ
    Όσες φορές βρισκόμασταν τυχαία πάντα υπήρχε αυτή η περίεργη ατμόσφαιρα μεταξυ μας και ένιωθα μια ζεστασιά όταν ήταν στον ίδιο χώρο με εμένα.
    Έχει περάσει καιρός και εχουμε απομακρυνθεί με τον τότε κολλητό μου. Δεν μπορώ να σταματήσω να την σκέφτομαι, τι θα γινόταν εάν…αλλά…εδώ μπερδεύεται κι άλλο το πράγμα.
    Πριν από λίγο καιρό έκανα κατι με μια φίλη του φίλου αυτού που ανεφερα στην αρχή (του αδερφού της), αλλά ήταν απλά σεξ ένα βράδυ που ήπιαμε περισσότερο και θέλαμε να περάσουμε καλά, τίποτα παραπάνω.
    Συνεχίζω και σκέφτομαι εκείνη όμως, αλλά μόνο στην ιδέα να κάνω κίνηση νιώθω τρομερές τύψεις… Πέρα από το ακράδαντο,ότι είναι η αδερφή του φίλου μου, εκανα και κατι πρόσφατα με μια φίλη του… Νιώθω ότι θα τα χαλάσω όλα και ότι τα έχω κάνει σκατα. Θα με βοηθούσε πολύ μια γνώμη από κάποιον..
    Last edited by Lizasay; 01-10-2023 at 10:28.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2023
    Posts
    2
    Μια γνώμη βρε παιδιά ????

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,861
    Quote Originally Posted by Lizasay View Post
    Καλησπέρα,
    κάνω χρόνια παρέα με ένα παιδί, δεν κάναμε ποτε κολλητή παρέα αλλά είμαστε φίλοι από παιδιά. Πάντα ένιωθα μια περίεργη και έντονη έλξη για την αδερφή του (δεν εννοώ μόνο σεξουαλική…) και το ίδιο ένιωθα ότι ισχύει και από την πλευρά της. Φλερτάραμε πάντα με αθώο τρόπο και εκεινη το έδειχνε πιο έντονα αλλά κράταγα απόσταση. Όταν είχαμε ερωτηθεί από αλλά άτομα αν αρέσει ο ένας στον άλλον, είχαμε δώσει την ίδια απάντηση, ότι είναι φίλος του αδερφού μου/ είναι αδερφή του φίλου μου.
    Κάποια στιγμή βρεθήκαμε τυχαία στην ίδια παρέα και ο τότε κολλητός μου μου είπε ότι του αρέσει πολύ. Της το ειπε μια μέρα, βγήκαν οι δυο τους αλλα δεν εγινε ποτε κατι μεταξυ τους, παρολαυτα όμως εκείνη του ζήτησε να βγουν..Εγώ δεν είπα κάτι, έμεινα εκτός όλου αυτού γιατί ήξερα ότι του αρέσει πολύ. Εκείνη ήταν απόμακρη μετά απέναντι του και τον είχε στον παγο. Σκεφτόμουν όμως πάντα ότι ήταν σα να ήθελε και τους δυο…Αλλά η κατάσταση μεταξύ μας δεν άλλαξε ποτέ
    Όσες φορές βρισκόμασταν τυχαία πάντα υπήρχε αυτή η περίεργη ατμόσφαιρα μεταξυ μας και ένιωθα μια ζεστασιά όταν ήταν στον ίδιο χώρο με εμένα.
    Έχει περάσει καιρός και εχουμε απομακρυνθεί με τον τότε κολλητό μου. Δεν μπορώ να σταματήσω να την σκέφτομαι, τι θα γινόταν εάν…αλλά…εδώ μπερδεύεται κι άλλο το πράγμα.
    Πριν από λίγο καιρό έκανα κατι με μια φίλη του φίλου αυτού που ανεφερα στην αρχή (του αδερφού της), αλλά ήταν απλά σεξ ένα βράδυ που ήπιαμε περισσότερο και θέλαμε να περάσουμε καλά, τίποτα παραπάνω.
    Συνεχίζω και σκέφτομαι εκείνη όμως, αλλά μόνο στην ιδέα να κάνω κίνηση νιώθω τρομερές τύψεις… Πέρα από το ακράδαντο,ότι είναι η αδερφή του φίλου μου, εκανα και κατι πρόσφατα με μια φίλη του… Νιώθω ότι θα τα χαλάσω όλα και ότι τα έχω κάνει σκατα. Θα με βοηθούσε πολύ μια γνώμη από κάποιον..
    αγορι εισαι η κοριτσι;
    τι ηλικια εχεις;
    τι θα πει "ειναι αδερφη του φιλου σου"; απο που κατεβηκες;
    θεωρεις οτι "μαγαριζεις" μια γυναικα αν βγεις η κανεις και σεξ μαζι της;

  4. #4
    biscochicco
    Guest
    Εγω λεω οτι ουτως η αλλος δεν κανεις πια παρεα με το κολλητο οπως λες και τον αδερφο της κοπελια απλα τον βλεπεις που και που εξω σε κοινες παρεες να φανταστω αφου λες οτι απλα γνωριζεστε απο μικροι. Ή απλα το ξεχνας το κοριτσι και σαλπαρεις για αλλες περιπετειες ή αυτο που πρεπει να κανει ο καθενας μας. Διεκδικησε αυτο που θες και οτι γινει!
    Τοσο απλα δεν υπαρχουν αλλες συμβουλες.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,858
    Μαλλον θα κανεισ τη μαλακια τησ ζωησ σου δεν πειραζει χορτατοι ειμαστε απο μαλακεσ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    743
    Θα κάνεις ό,τι σου πούνε άγνωστοι άσχετοι στο ίντερνετ
    στο τι θα πράξεις πάνω στο σεξουαλικό ή μια σχέση που θες να αρχίσεις/συνεχίσεις/τελειώσεις;
    Κι αν ναι, γιατί; Έχει λόγο ο κάθε άκυρος περισσότερο από εσένα;

  7. #7
    biscochicco
    Guest
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Θα κάνεις ό,τι σου πούνε άγνωστοι άσχετοι στο ίντερνετ
    στο τι θα πράξεις πάνω στο σεξουαλικό ή μια σχέση που θες να αρχίσεις/συνεχίσεις/τελειώσεις;
    Κι αν ναι, γιατί; Έχει λόγο ο κάθε άκυρος περισσότερο από εσένα;
    αχαχαα πιστευω περισσοτερο θελει να μιλησει το παιδι με καποιον παρα πραγματικα να παρει τις συμβουλες αγνωστων. Οι περισσοτεροι εδω μεσα βλεπω πως εχουν αναγκη την επικοινωνια και την απασχοληση της ωρας περισσοτερο απο ραντομοσυμβουλες, αλλοι εχουν αναγκη απλα να ακουστουν, καποιοι να νοιαστουν γι αυτον, αλλοι να ακουσουν παρομοιες εμπειρειες στις διαταραχες τους κλπ κλπ. Μια μικροκοινοτητα ειμαστε αλλωστε κι εμεις εδω μεσα, ποσο πια να διαφερουμε απο τους "εξω"
    Αλλωστε για αυτα τα θεματα εχει περισσοτερο ζουμι το lifo και το pillow fights

  8. #8
    biscochicco
    Guest
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Θα κάνεις ό,τι σου πούνε άγνωστοι άσχετοι στο ίντερνετ
    στο τι θα πράξεις πάνω στο σεξουαλικό ή μια σχέση που θες να αρχίσεις/συνεχίσεις/τελειώσεις;
    Κι αν ναι, γιατί; Έχει λόγο ο κάθε άκυρος περισσότερο από εσένα;
    πως εισαι ομως? φαινεται κατι να σε απασχολει σημερα απο τον τονο των μηνυματων σου γνκ, ελπιζω ολα να ειναι καλα και να εισαι ψυχραιμη.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    743
    Quote Originally Posted by biscochicco View Post
    πως εισαι ομως? φαινεται κατι να σε απασχολει σημερα απο τον τονο των μηνυματων σου γνκ, ελπιζω ολα να ειναι καλα και να εισαι ψυχραιμη.
    Α, είμαι πολύ καλά, ελπίζω να μη σε ανησύχησα τσάμπα. Που το έκανα μάλλον, χα χαα
    Όχι, τίποτε, ο τόνος μου είναι απλά περίεργος, λολ.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    743
    Quote Originally Posted by biscochicco View Post
    αχαχαα πιστευω περισσοτερο θελει να μιλησει το παιδι με καποιον παρα πραγματικα να παρει τις συμβουλες αγνωστων. Οι περισσοτεροι εδω μεσα βλεπω πως εχουν αναγκη την επικοινωνια και την απασχοληση της ωρας περισσοτερο απο ραντομοσυμβουλες, αλλοι εχουν αναγκη απλα να ακουστουν, καποιοι να νοιαστουν γι αυτον, αλλοι να ακουσουν παρομοιες εμπειρειες στις διαταραχες τους κλπ κλπ. Μια μικροκοινοτητα ειμαστε αλλωστε κι εμεις εδω μεσα, ποσο πια να διαφερουμε απο τους "εξω"
    Αλλωστε για αυτα τα θεματα εχει περισσοτερο ζουμι το lifo και το pillow fights
    Ναι, σόρρυ, ήμουν περίεργη απλώς γιατί δεν καταλαβαίνω πώς παίρνονται αποφάσεις
    με τόσο λίγα δεδομένα που έχουν οι άλλοι για το ζήτημα. Έχεις δίκιο, ίσως είναι μία ανάγκη
    για ακρόαση και επικοινωνία, ίσως και να δουν το ζήτημα γραμμένο τους βοηθήσει κάπως να
    το ξεδιαλύνουν. Γράφε op, θα σου το λύσω. :D

  11. #11
    biscochicco
    Guest
    χαιρομαι :D χαχαχα ναι καπως ετσι το φανταζομαι κι εγω, αλλιως παει σε αλλο λεβελ μεταα.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    300
    Μάλιστα , δλδ αυτή βγήκε με τον κολλητό σου που σου είπε ότι του αρέσει σε σένα , ο οποίος ξέρει ότι σου αρέσει εσένα αλλά εσύ δεν έκανες τπτ επειδή είναι αδερφή ενός φίλου και αυτή βγήκε με τον κολλητό σου , ενώ ξέρει ότι την γουστάρεις αλλά είναι αδερφή του φίλου σου και μετά εσύ πηγές κ έκανες σεξ μιας βραδιάς με μια φίλη του αδερφού αυτηνης που γουστάρεις .......bytheway πόσο ετών είσαστε στην Παρεα ???

Similar Threads

  1. Τύψεις
    By Skiouros8 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 120
    Last Post: 16-12-2022, 16:40
  2. Τυψεις
    By Gtyos in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 26-06-2020, 21:05
  3. Τυψεις..
    By crazyelena in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 18-07-2015, 19:43
  4. τυψεις!!!!!!!!
    By weirdthings in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 5
    Last Post: 24-09-2014, 15:47
  5. Τύψεις...
    By chris6 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 57
    Last Post: 08-09-2011, 22:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •