EAN ME EΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΩΣΗ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 196
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    τουσ το ειπεσ αυτο?
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν προκειται ποτε να μιλησω σε ανωνυμους ανθρωπους ΤΕΛΟΣ.Δωστε μου συμβουλες για ανθρωπινα δικαιωματα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Μα γιατί να σε βρίζουν η συμπεριφορά σου έξω δείχνει κάτι;δεν έχεις εξηγήσει τι συμβαίνει και πως να σε βοηθήσουμε όλοι αν δεν ανοιχτείς;δεν σε έχουμε δεί αλλά φαίνεσαι έξυπνος άνθρωπος και απορώ γιατί να συμβαίνει αυτό;

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ειμαι ΕΝΑΣ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν ειναι ψυχωση πιστεψε με ειναι κατι που δεν μπορουσα να χωνεψω...αψογος παντα ως προς ολα σκιζομουν για ολους.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ωραια πηγαινε στα δικαστηρια να βρεις το δικιο σου

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    γιατι κιπ τους επιτρεπεις να σου μιλαν ετσι?μηπως εχουν δει οτι δεν αντιδρας για αυτο και συνεχιζουν?επειδη δηλαδη ειναι κρετινοι θα χαλασεις εσυ τα λεφτα σου στους δικηγορους?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν προκειται να βρω κανενα δικιο....δωστε μου συμβουλες σπαθι με σπαθι.Θελω να στιγματισω αυτους που με κανουν και φτυνω ψευτικο αιμα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Η φιλοσοφια μου ειναι μη αντιδραση...τερμα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν θα χοροπηδαω καθε φορα που καποιος φωναζει τη λεξη μαλακας επειδη το θελησαν μερικα χαζοχαρουμενα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Η πολη ειναι τραγικη...δωστε μου συμβουλες.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    και εισαι σιγουρος οτι αυτη η λεξη προοριζεται για εσενα?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    τοστ ζαμπον-μπουκοφσκι

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Η λεξη λεγεται σε παρεες οχι κατα μετωπο...αλλα οποτε περναει διπλα μου μια χαζοπαρεα...γιατι δεν το κανουν ολοι αρχιζουν να πετανε ο ενας στον αλλο τη λεξη μαλακας με ρυθμο πολυβολου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    keep
    σε περιπτωση που δεν το ξερεις
    εκει εξω κυκλοφορουν ΠΟΛΛΟΙ,ΑΝΑΡΙΘΜΗΤΟΙ, ΜΑΛΑΚΕΣ,ΚΑΦΡΟΙ,ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΙ
    που εχουν κανει πολλους απο μας κατα καιρους εξαλλους ....
    υπαρχουν ομως παντα και καποιοι εξυπνοι και ευαισθητοι ανθρωποι που μας ενδιαφερει η γνωμη τους και μπορουμε να συνεννοηθουε μαζι τους.
    τι προτεινεις?ν αφησουμε την ηρεμια μας και να παιρνουμε στο κατοπι καθε μαλακα που συνανταμε να τον εκδικουμαστε για την συμμετοχη του στην αυξηση του μεσου ορου ηλιθιοτητας στον πλανητη????
    δεν εχει τελειωμο αυτο κιπ.

    οι μαλακες ειναι αμετρητοι, ατελειωτοι και ΠΟΛΥ ΒΑΡΕΤΟΙ....
    δεν θα περασουμε καλυτερα αν ασχοληθουμε να βρουμε τους λιγους καλους και να τους κανουμε παρεα αντι να κολυμπαμε στην θαλασσα με τους μαλακες, κοντρα στα κυματα?

Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •