ΑΝΟΓΑΡΣΜΙΚΟΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    8

    ΑΝΟΓΑΡΣΜΙΚΟΣ

    Καλησπέρα. Γράφτηκα σημερα στο φόρουμ και ειπα να μοιραστώ κατι που με απασχολεί.
    Είμαι 19 χρόνων παρθένος και οταν αυνανίζομαι ενω εχω κανονικά στύση και εκσπερμάτωση δεν νιώθω απολύτως τιποτα παρα μονο ενα κενο καμμία ηδονή. Έχει αντιμετωπίσει κανένας τιποτα παρόμοιο και αν ναι το έλυσε;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,125
    Μήπως το παρακάνεις με το πορνό;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    συμφορουμιτη προφανως σε εχει κτυπησει καταθλιψη μαζι με πολλα αλλα.
    ετσι δεν ειναι;
    μιας και εισαι μικρος να μην καθηστερεις με ολα αυτα και να πας σε καποιον ειδικο για να σε βοηθησει

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    8
    Σπάνια βλέπω πορνό τις περισσότερες φορες με φωτογραφίες

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,125
    Δεν νιώθεις ηδονή κατά τη διάρκεια του αυνανισμού; Ή νιώθεις κενό μετά;

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    8
    Κατα την διαρκεια μου αρεσει οχι κατι πολυ εντονο αλλα μετα τιποτα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,125
    Φυσιολογικό είναι, μην ανησυχείς. Απλά κοίτα να χάσεις την παρθενιά σου, μην το αναβάλλεις, πλήρωσε στο κάτω κάτω.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    θελετε να αποκτήσει ψυχολογικα και του λετε να παει με ιεροδουλη;;; και να εχει πιο σοβαρα σεξουαλικα θεματα μετα;
    ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣ!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,861
    Quote Originally Posted by Waze_westley View Post
    Κατα την διαρκεια μου αρεσει οχι κατι πολυ εντονο αλλα μετα τιποτα
    παιρνεις καποια αγωγη;

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    παιρνεις καποια αγωγη;
    Τίποτα απολύτως.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,861
    Quote Originally Posted by Waze_westley View Post
    Τίποτα απολύτως.
    μηπως το κανεις παρα πολυ συχνα και δεν σου κανει αισθηση πλεον; με τι συχνοτητα περιπου; μηπως σου λειπει η πραγματικη επαφη για να νοιωσεις κατι παραπανω; γιατι δεν επιδιωκεις να κανεις γνωριμια με κοπελα;

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μηπως το κανεις παρα πολυ συχνα και δεν σου κανει αισθηση πλεον; με τι συχνοτητα περιπου; μηπως σου λειπει η πραγματικη επαφη για να νοιωσεις κατι παραπανω; γιατι δεν επιδιωκεις να κανεις γνωριμια με κοπελα;
    Μια φορα την μέρα, μπορεί, ντρέπομαι και δεν εχω καποια γνωστή να μου αρέσει

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,861
    Quote Originally Posted by Waze_westley View Post
    Μια φορα την μέρα, μπορεί, ντρέπομαι και δεν εχω καποια γνωστή να μου αρέσει
    καλημερα.
    με τι ασχολεισαι; σπουδαζεις; δουλευεις; εχεις δραστηριοτητες εκτος σπιτιου;
    ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΠΟΙΗΣΟΥ.
    αν δεν σου αρεσει καμια γνωστη σου, γνωρισε κι αλλο κοσμο και θα γνωρισεις και κοπελες που σου αρεσουν. εισαι στην ηλικια της πιο μεγαλης κινητικοτητας και κοινωνικοποιησης. αξιοποιησε το...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    443
    Ο οργασμός κρατάει ελάχιστα δευτερόλεπτα στους άνδρες! Μετά? αν τελειώσεις , πάει πέταξε το πουλάκι κανείς δεν νιώθει τίποτα , θα πρέπει να καθυστερείς την εκσπερμάτωση , με πιο αργό ρυθμό και να καταφέρεις να αναβάλεις την εκσπερμάτωση πριν την κορύφωση. Αραίωσε την συχνότητα μην το κάνεις κάθε μέρα. Είσαι 19 οπότε ξέρεις τις φαντασιώσεις σου και ποιο σημείο πρέπει να διεγείρεις για να νιώσεις εντονότερα οργασμό, εκτός κι αν έχεις κάνει κάποια επέμβαση, γιατί διαφορετικά δεν γίνεται να είσαι σε διέγερση να το αγγίζεις και να μην νιώθεις τίποτα. Ίσως και να έχεις λάθος πληροφορίες για το τι νιώθουν οι άνδρες, οι παρέες σου μπορεί να σου είπαν ψέματα. Τι να σου κάνουν οι φωτογραφίες, τόσα σαιτ πορνό υπάρχου βρες το κατάλληλο βίντεο να το απολαύσεις .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •