Απιστευτος ερωτας για την καθηγητρια μου! - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast
Results 121 to 135 of 161
  1. #121
    @krino:Ε,οσο να\'ναι ενας σχεδιασμος χρειαζεται απο πριν.Πως θα επανεμφανιστω ετσι μετα απο 4 χρονια?Την θελω.Δεν θελω να κανω το κεφι μου.Δεν ειμαι απο αυτους.Δεν μπορω να αντιμετωπισω την υποθεση στα αστεια.Μου εχει κοστισει 4 χρονια.ΠΡΕΠΕΙ να το δω σοβαρα το θεμα!

  2. #122
    Originally posted by krino
    εγω θα σου πω οτι τσαμπα την παλευεις, (ενεκα πολλων διαφορων)
    αλλα δεν ειναι εκει η ουσια.....
    Η ουσια ειναι να την παλεψεις και ας αποδειχτει μια τρυπα στο νερο.
    Οποτε αντι να μελετας σχεδιαγραμματα,
    γιατι δεν πας να κανεις το κεφι σου και να εκφρασεις αυτα που νιωθεις?

    Ναι εχεις πολλες πιθανοτητες να μην εχεις επιτυχια,
    αλλα αυτο σε ενδιαφερει η να κανεις γνωστο αυτα που σκεφτεσαι?
    Οι πολλοι σχεδιασμοι μπλοκαρουν την υποθεση και τελικα πολυ πιθανον να
    μην ολοκληρωσεις κανενα σχεδιο....


    Μην ασχολεισαι με συμβουλες και μην ακους κανενα.
    Βγες μπροστα και φροντισε να εισαι ο εαυτος σου.
    Αν οντως κολλας στο πως θα κανεις προσεγγιση......
    Κανε το οσο πιο απλα μπορεις χωρις σεναρια επιστημονικης φαντασιας.
    θα με πιστεψης αν σου πω πως εγω θα εκανα ακριβως οτι συμβουλεψες τον φιλο μας να κανει?
    ομως κρινε δεν ειναι ουτε εσυ ουτε εγω...μονος σου αλωστε το λες...αρα για να ερθει εδω να μας περιγραψει τα αισθηματα του σημαινει οτι θελει αλλα δεν μπορει εδω και πολλα χρονια...
    και οχι τιποτα αλλο ..αλλα πρεπει να ζησει και η ιντερφλορα
    χαχαχαχαχαχα
    εγω σου εγγυομαι φιλε ερωτευμενε ενα μονο πραγμα
    θα περασεις ισως το πιο εντονο , το πιο ρομαντικο και ισως το πιο σημαντικο μαθημα με την δασκαλα σου...
    το μαθημα της ζωης...
    και οι δυο σας μονο να κερδισετε εχετε απο αυτη την πλοκη
    που προσυπεγραψα....
    η δασκαλα θα κανει ισως τα καλυτερα γενεθλια της ζωης της αν οντως εχει παρει μυρωδια το ενδιαφερον σου
    και συ θα απαλλαγεις απο την αμφιβολια που ειναι οτι χειροτερο γιατι γεννα αγχος ...

  3. #123
    Originally posted by shostakovichthewarrior
    @krino:Ε,οσο να\'ναι ενας σχεδιασμος χρειαζεται απο πριν.Πως θα επανεμφανιστω ετσι μετα απο 4 χρονια?Την θελω.Δεν θελω να κανω το κεφι μου.Δεν ειμαι απο αυτους.Δεν μπορω να αντιμετωπισω την υποθεση στα αστεια.Μου εχει κοστισει 4 χρονια.ΠΡΕΠΕΙ να το δω σοβαρα το θεμα!
    καλα γενεθλια απο μενα να ευχηθεις στην δασκαλα φιλαρακο!
    και ελα σιγουρα εδω πισω η να πιουμε ενα ποτηρι στην υγεια σας
    η να αναλυσουμε μαζι με καφε τον χυλο γιατι οπως θα εχεις ηδη καταλαβει
    \" ο πρωτος αναμαρτητος πρωτος τον λιθον βαλλετω\"
    μαθαινουμε μονο απο τα λαθη μας ....
    γιατι τα σωστα τα ξεραμε ηδη...

  4. #124
    Δεν ξερω αν η καθηγητρια μου θα μπορεσει να νιωσει αυτα που νιωθω για αυτην.Αυτο σκεφτομαι,πως θα της μεταδωσω ακριβως αυτα που νιωθω χρονια τωρα για αυτην.Θελω να καταλαβει οτι δεν ειναι αστειο αυτο,αφου κρατησε τοσο, και θελω τη γνωμη-βοηθεια της!Δεν ξερω αν θα με απορριψει απο το πρωτο 10λεπτο κι ετσι δεν προλαβω να της μεταφερω τα συναισθηματα μου.Ισως πιστεψει οτι δεν νιωθω κατι σοβαρο.Αυτο θελω να πετυχω.Να την κανω να καταλαβει αυτα που νιωθω και να καταλαβει την σημασια τους χωρις να με διακοψει και να μου κοψει το θαρρος απο την αρχη!Ας με ακουσει πρωτα!

  5. #125
    Καλο θα ηταν Πανο να εχεις λιγη υπομονη,αρκετη βασικα,γιατι σκοπευω να κινηθω αργα,πολυ αργα.Οποτε δεν ειναι κατι που θα γινει μεθαυριο.Για μενα μετραει περισσοτερο η λυση του χρονου-θεραπευτη οποτε πονταρω και σε αυτο!Ας περιμενω και παραλληλα ας σχεδιαζω τον τροπο προσεγγισης!

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Originally posted by shostakovichthewarrior
    Δεν ξερω αν η καθηγητρια μου θα μπορεσει να νιωσει αυτα που νιωθω για αυτην.Αυτο σκεφτομαι,πως θα της μεταδωσω ακριβως αυτα που νιωθω χρονια τωρα για αυτην.Θελω να καταλαβει οτι δεν ειναι αστειο αυτο,αφου κρατησε τοσο, και θελω τη γνωμη-βοηθεια της!Δεν ξερω αν θα με απορριψει απο το πρωτο 10λεπτο κι ετσι δεν προλαβω να της μεταφερω τα συναισθηματα μου.Ισως πιστεψει οτι δεν νιωθω κατι σοβαρο.Αυτο θελω να πετυχω.Να την κανω να καταλαβει αυτα που νιωθω και να καταλαβει την σημασια τους χωρις να με διακοψει και να μου κοψει το θαρρος απο την αρχη!Ας με ακουσει πρωτα!
    ειναι καλο να της μιλησεις με σαφηνεια,αλλα οσο μπορεις απλα....
    αν γινεις μελοδραματικος, ειναι πολυ πιθανον να της φανει αρρωστημενη η κατασταση,και να φυγει τρεχοντας....
    εγω τουλαχιστον αυτο θα εκανα αν αρχιζες να μου λες να γερασουμε και να πεθανουμε μαζι.....
    ασε που θα γερασει πριν απο σενα ....

  7. #127
    αυτο ακριβως θελω να αποφυγω,Δεν θελω να νομισει οτι ειναι αρρωστημενη η κατασταση.Δεν ειναι κιολας,νομιζω.Ενταξει,απλω� � δεν εχω συνηθισει σε τετοια και για αυτο με επηρεασε τοσο.Δεν αισθανομαι αρρωστος δηλαδη.

  8. #128
    Καλα,εννοειται οτι αυτα με τα γεραματα και το μελοδραμα τα αποφευγω!Ενταξει,ειπαμε.Δε� � μου βγαινει κιολας.Ομως με την σαφηνεια και τηνευθυτητα θα καταλαβει?

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    μωρε θα καταλαβει...
    το θεμα ειναι τι διαθεσεις θα εχει :)
    τελοσπαντων. θα δειξει....

  10. #130
    Ε,γαμωτο την θελω!Θελω να τα ξερει ολα!Να της πω επιτελους οτι νιωθω τα παντα για αυτην.Και οτι δεν εχω ξανανιωσει ετσι για ανθρωπο,μου γεννησε συναισθηματα που ουτε καν ηξερα οτι υπηρχαν μεσα μου.Ε,πρεπει στα επομενα 2 χρονια να κινηθω.Δεν παει αλλο.Πρεπει να βρω θαρρος.Θελω να την ξαναδω γαμωτο...Δεν το καταλαβαινετε?

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    οκ
    λαβε υποψη σου παντως, οτι στα επομενα 2 χρονια ενδεχεται να εχει κανει 2 παιδια.....

  12. #132
    Originally posted by shostakovichthewarrior
    Καλο θα ηταν Πανο να εχεις λιγη υπομονη,αρκετη βασικα,γιατι σκοπευω να κινηθω αργα,πολυ αργα.Οποτε δεν ειναι κατι που θα γινει μεθαυριο.Για μενα μετραει περισσοτερο η λυση του χρονου-θεραπευτη οποτε πονταρω και σε αυτο!Ας περιμενω και παραλληλα ας σχεδιαζω τον τροπο προσεγγισης!
    εγω φιλαρακο μου ετσι και αλλιως σε αυτη την ζωη δεν προβληματιζομαι να αλλαξω την γυναικα μου με καμμια αλλη...
    ομως οι αλλοι φοβαμαι οτι δεν σκεφτονται το ιδιο και σιγουρα φανταζομαι δεν σκεφτεται το ιδιο ουτε η καθηγητρια σου!
    εβαλες μια ημερομηνια ..τα γενεθλια της ....βεβαια δεν δεσμευτηκες για ποια ακριβως γενεθλια αναφερεσαι...
    θα σε βοηθησω λιγο....ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΣΑΝ ΟΡΙ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΝ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΗΔΗ 4 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟ ΣΑΡΑΚΙ....
    βεβαια στατιστικα , αν περιμενες αλλα 50 χρονια , τοτε η διαφορα της ηλικιας σας θα λειτουργουσε σιγουρα προς οφελος σου ....αλλα δεν θα ημουνα καθολου σιγουρος αν τοτε το σεξ θα ηταν ακομα μια πρωτη προτεραιοτητα στο μυαλο σου οπως φανταζομαι να ειναι σημερα...διαλεξες λιγο σκληρο και απροσπελαστο μετεριζι για να αντλησεις συμβουλες για ερωτικα καθαρα θεματα ....αν βεβαια εννουσες τα φετεινα γενεθλια
    αν ομως εννοουσες καποια γενεθλια , τοτε θα μου επιτρεψεις αφου σου ζητησω συγνωμη γιατι καταλαβα λαθος , ισως καλυτερα θα ηταν να το συζητουσες με καποιον ειδικο..η μελινα απο οτι ειδα ξερει ενα απο τους καλυτερους....
    εγω δεν ειμαι ειδικος ..ειμαι βιαστικος απλα γιατι ξερω οτι η ζωη κυλαει πιο γρηγορα απο την σκεψη μας καποιες φορες και τα ονειρα στοιχειωνουν μεσα μας και γινονται κρεμασταρια...
    αυτο δεν θα ηθελα μοναχα να σου συμβει και γιαυτο με λεπεις τοσο βιαστικο ..4 χρονια... σε 4 χρονια μια γυναικα γνωριζει ενα ανδρα παντρευνται εχουν ενα παιδακι 3 χρονων που ειναι ερωτευμενο με την μανα του γιατι εχει ακομα εξαρτηση απο αυτην..... αν με διαβεβαιωσεις οτι δεν θα στενοχωρηθεις αν μια μερα την δεις παντρεμενη θα μεινω εδω και δεν θα συνεχισω , αφου σου ευχηθω καλα βολια στην συνεχεια...

  13. #133
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    μισο λεπτο,
    εσυ τι πιστευεις,
    οτι εχει υποψιαστει κατι για οτι σκεφτεσαι η δεν γνωριζει απολυτως τιποτα?

  14. #134
    Originally posted by shostakovichthewarrior
    αυτο ακριβως θελω να αποφυγω,Δεν θελω να νομισει οτι ειναι αρρωστημενη η κατασταση.Δεν ειναι κιολας,νομιζω.Ενταξει,απλω� � δεν εχω συνηθισει σε τετοια και για αυτο με επηρεασε τοσο.Δεν αισθανομαι αρρωστος δηλαδη.
    απλα για την ιστορια , επιδη βρισκομαστε σε φορουμ ψυχολογικης υποστηριξης και οχι σε φορουμ εκτονωσης ψυχικα ασθενων
    ο ορισμος της ωριμοτητας του φροιντ ισως σε βοηθησει να καταλαβεις τι ρεπει να κανεις
    \"Ωριμος ειναι αυτος που μπορει να συναπτει ερωτικες σχεσεις με καποιν αλλον για μακρυ χρονικο διαστημα...\"
    Σε διαβεβαιω επισης οτι αυτο το εμαθε η δασκαλα σου στην παιδαγωγικη ακαδημια η στο πανεπιστημιο της [αν πηγε εκει ]
    Τωρα το πσοσο μακρυ το αφησε φλου ο σκατοεβραιος επιτηδες για να μας παιδευει.....
    παντως η γιαγια [89 ετων ] εμαθα χθες οτι ζητησε κραγιον υβ σαιντ λοραν [υπολογισε περιπου 300-600 ευρω] και παρηγγειλε βολτα με το αμαξι της και τον καμποτζιανο με το φρακο να ετοιμαζεται..ξερεις ερωτας ειναι και ενας απλος ρομαντικος περιπατος ...

  15. #135
    Originally posted by krino
    μισο λεπτο,
    εσυ τι πιστευεις,
    οτι εχει υποψιαστει κατι για οτι σκεφτεσαι η δεν γνωριζει απολυτως τιποτα?
    τι ειναι αυτο που κανει νιαου νιαου στα κεραμυδια ?
    απαντηση
    σκυλος που ξερει ξενες γλωσσες !!!!!!!!!!!!!
    χαχαχαχαχα

Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •