Η Επικοινωνία μου με τη Διαχείριση αυτού του ψηφιακού τόπου. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33
  1. #16
    Quote Originally Posted by Il Capitano Loco View Post
    Τώρα σοβαρά, αυτά κατάλαβες από την προσπάθεια μου να επικοινωνήσω τις σκέψεις μου; Σοβαρά;;;.
    Ναι, βρίσκω χειριστική την επιμονή σου στην ερώτηση " να φύγω ή να μείνω και να ανεχτώ ότι γίνεται εδω". Πήρες ηδη μια απάντηση, ότι μπορείς να κάνεις ότι θέλεις, αλλά δεν σε ικανοποίησε. Γι αυτό και η ερώτηση μου. Τι απάντηση περίμενες να πάρεις?

    Quote Originally Posted by Il Capitano Loco View Post
    Δεν διεκδικώ και μάλιστα μισώ κάθε είδους επιβολής εξουσίας από μένα ούτε σε συνανθρώπους μου ούτε σε ζωντανά, ούτε καν σε φυτά..
    Τι τρως ακριβώς αν μισείς την επιβολή εξουσίας σε ζωα και φυτά?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    322
    Στάσου μυγδαλα!!!!

    Καλημέρα, καλοπροαίρετη πλάκα κάνω, μη με παρεξηγησεις έτσι? Πράγματι αρκετές φορές δεν τηρούνται οι κανόνες, οι συζητήσεις ξεφεύγουν και επειδή μπορεί ο καθένας να γράψει ο,τι θέλει θα δεις διάφορες συμπεριφορές, τρολιες, ο,τι θες... Ως παλαιό μέλος, που ξαναγράφτηκα πάλι φέτος, δηλαδή η πρώτη μου επαφή με το φόρουμ ήταν το 2014, μπορώ να σου πω ότι λίγο πολύ έτσι ήταν πάντα, με τα καλά του και τα στραβά του.
    Θα σου πρότεινα κάνε τις επιλογές σου, στα thread που θες να συμμετέχεις και γενικά να συνομιλείς με ανθρώπους που σου βγάζουν κάτι θετικό, δεν είσαι υποχρεωμένος να επικοινωνείς και να αναλώνεσαι σε όλα, όταν νιώθεις αρνητισμο, αγένεια κλπ Όπως όλα τα media, είναι και πως θα χρησιμοποιείς το μέσο. Είναι λίγο και σαν μια άσκηση του πώς μπορείς να διαχειριστείς κάποιες καταστάσεις με ανθρώπους.
    Επίσης δύο πράγματα έχε στο νου σου, αρκετοί άνθρωποι εδώ περνούν πολλές δύσκολες καταστάσεις ψυχικές, οικογενειακές κλπ, μπορεί να μην είναι και στα καλύτερα τους, οπότε θα γράψουν και καμιά μαλ@κια πότε πότε, που δεν την εννοούν κιολας, μην την παίρνεις τοις μετρητοίς. Και ο γραπτός λόγος εύκολα παρεξηγείται, άλλα λέει ο ένας, άλλα καταλαβαίνει ο άλλος, συμβαίνει και αυτό.
    Γίνονται πάντως και πολύ ωραίες συζητήσεις κατά καιρούς. Και αρκετά μέλη σέβονται και βοηθούν όσο μπορούν από τις δικές τους εμπειρίες. Μια μικρογραφία της κοινωνίας όπου δεν είναι όλα άσπρο μαύρο. Δοκίμασε και βλέπεις...
    Hit me with music...

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Location
    Χολαργός
    Posts
    18
    Η πρώτη ανθρώπινη, καλοπροαίρετη απάντηση που λαμβάνω. Σου το δίνω. Φαίνεται να είσαι σπαθί. Κατά τα άλλα θα φανούν στο πέρας του χρόνου που περνά και χάνεται.

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Location
    Χολαργός
    Posts
    18
    Άσε μας ρε ταπεινό χαμομηλάκι της ειρωνίας και της μικροψυχίας. Δεν επιθυμώ άλλη επικοινωνία μαζί σου. Είσαι τοξική μέχρι στα απόκρυφα αφού θες να ιλαμε και λίγο ελευθερα.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,016
    Quote Originally Posted by Il Capitano Loco View Post
    Άσε μας ρε ταπεινό χαμομηλάκι της ειρωνίας και της μικροψυχίας. Δεν επιθυμώ άλλη επικοινωνία μαζί σου. Είσαι τοξική μέχρι στα απόκρυφα αφού θες να ιλαμε και λίγο ελευθερα.
    απο επιθετικοτητα και χαρακτηρισμους, εισαι γεματος μεχρι τα αποκρυφα, αφου θες να μιλαμε και λιγο ειλικρινα. μπηκες εδω ως νεο μελος (υποθετικα μιλωντας) και ξεκινησες για καλημερα, επιθεσεις, χαρακτηρισμους, αρνητισμο και παρεξηγησεις με οποιονδηποτε σχεδον συνομιλησες.
    ο καθενας γραφει την δικη του πορεια εδω μεσα με την σταση του και την προσωπικοτητα του. κι εσυ το ιδιο θα κανεις ειτε μεινεις 1 μερα, ειτε οσο μεινεις.

    δεν με νοιαζει τι επιθυμεις. οι επιθυμιες σου δεν γινονται σεβαστες απο μενα, με τον τροπο που τις διατυπωνεις. ολοι γραφουμε οπου θελουμε και οποτε θελουμε.
    κανεις δεν μας δινει αδεια, αλλα ουτε μας ζηταει την αδεια για να πει την σαχλαμαρα του...

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Location
    Χολαργός
    Posts
    18
    Δεν επιθυμώ να απαντήσω σε τίποτα άλλο γιατί δεν υπάρχει κοινό πεδίο συνεννόησης. Γράψτε ότι θέλετε. Θα μείνω εδώ ως παρατηρητής προς το παρόν αλλά πιστεύω στην Συμπαντική Δικαιοσύνη οπότε δεν ανησυχώ για το τι πρόκειται να γίνει. Σας ευχαριστώ όλους που ασχοληθήκατε με τις ίσως αιρετικές για κάποιους απόψεις μου. Ας το κλείσουμε εδώ και ο χρόνος θα αναλάβει τον επίλογο.

  7. #22
    Quote Originally Posted by Il Capitano Loco View Post
    Άσε μας ρε ταπεινό χαμομηλάκι της ειρωνίας και της μικροψυχίας. Δεν επιθυμώ άλλη επικοινωνία μαζί σου. Είσαι τοξική μέχρι στα απόκρυφα αφού θες να ιλαμε και λίγο ελευθερα.
    Ρέμεντυ θεωρώ ότι αυτό το ελεγε για το δικό μου ποστ, μην τα παίρνεις όλα πάνω σου και μου στερείς το μερίδιο μου

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Location
    Χολαργός
    Posts
    18
    Το συνεχίζεις Γιατί περνιέσαι για κορυφή αφού αισθάνεσαι αυτοπεποίθηση που τις πέφτετε 10+ ενάντια σε έναν. Αγέλη. Ας απορούμε μετά για τις παιδικές συμμορίες, ότι βλέπουν κάνουν. Όλα καλά λοιπόν με καλοδιαχείρηση και τίποτα στραβό γιατί είστε όλοι τέλειοι. Ας δούμε τι μας λένε και τα στατιστικά για το πόσο καλά δουλέψατε για την προκοπή και την λάμψη αυτού του υπέροχου εγχειρήματος στη θεωρία τουλάχιστον.
    Αν ήταν εδώ ιδιωτική εταιρία θα είχε βαρέσει διάλυση σύμφωνα με τα νούμερα εκτός αν τη βολεύετε με το πλήθος διαφημίσεων και τα ποσοστά από τα σεμινάρια και δε ξέρω και γω άλλο τι. Λοιπόν σήμερα στα στατιστικά γράφει τη λαμπρή συνεχόμενη πτώση και απαξίωση της δομής αυτής που λειτουργεί όπως είπατε ρολόι.
    ὅπερ ἔδει Δεῖξαι
    01/11/23
    There are currently 1792 users online. 22 μέλη και 1770 επισκέπτες
    Το Ρεκόρ συνδεδεμένων χρηστών είναι 44,991, 21-07-2016 στις 03:26.
    Total members that have visited the forum in the last 24 hours: 65
    The most members online in one day was 204, 23-10-2012.
    Forum Υποστήριξης Στατιστικά
    Θέματα 40,947 Μηνύματα 1,135,118 Μέλη 21,854 Ενεργά Μέλη 3,914

  9. #24
    Quote Originally Posted by Il Capitano Loco View Post
    Το συνεχίζεις Γιατί περνιέσαι για κορυφή αφού αισθάνεσαι αυτοπεποίθηση που τις πέφτετε 10+ ενάντια σε έναν. Αγέλη. Ας απορούμε μετά για τις παιδικές συμμορίες, ότι βλέπουν κάνουν.
    Εγραψα κάτι στο μέλος Ρέμεντι, διότι θεώρησα ότι το τελευταίο σου ποστ πήγαινε σε μένα.

    Quote Originally Posted by Il Capitano Loco View Post
    Όλα καλά λοιπόν με καλοδιαχείρηση και τίποτα στραβό γιατί είστε όλοι τέλειοι. Ας δούμε τι μας λένε και τα στατιστικά για το πόσο καλά δουλέψατε για την προκοπή και την λάμψη αυτού του υπέροχου εγχειρήματος στη θεωρία τουλάχιστον.
    Αν ήταν εδώ ιδιωτική εταιρία θα είχε βαρέσει διάλυση σύμφωνα με τα νούμερα εκτός αν τη βολεύετε με το πλήθος διαφημίσεων και τα ποσοστά από τα σεμινάρια και δε ξέρω και γω άλλο τι. Λοιπόν σήμερα στα στατιστικά γράφει τη λαμπρή συνεχόμενη πτώση και απαξίωση της δομής αυτής που λειτουργεί όπως είπατε ρολόι.
    ὅπερ ἔδει Δεῖξαι
    Μάλλον έχεις μπερδευτεί. Αυτοί που σου απαντάμε, είμαστε μέλη, όχι διαχείριση. Εδώ μέσα, δεν δουλεύουμε και δεν πληρωνόμαστε, δεν παίρνουμε ποσοστά.

    Δεν είπαμε πουθενά ότι το φόρουμ είναι τέλειο και χωρίς προβλήματα. Είπαμε ότι όποιος θέλει κάθεται ,όποιος θέλει φεύγει.

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2023
    Location
    Χολαργός
    Posts
    18
    Ότι συγχωρείται επαναλαμβάνεται. Εφόσον έχετε την ανοχή της Διοίκησης κάνετε και μιλάτε όπως σας καπνίσει και αυτό παραποίησε μέσα στο χρόνο την ποιότητα και έδιωξε κόσμο. Σε ένα Κράτος ακόμα μέσα στη Σαπίλα φταίνε εξίσου και οι κυβερνώντες και οι Κυβερνώμενοι. Μ τι λέμε τώρα.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,016
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Ρέμεντυ θεωρώ ότι αυτό το ελεγε για το δικό μου ποστ, μην τα παίρνεις όλα πάνω σου και μου στερείς το μερίδιο μου
    ανεφερε την μυστηριωδη λεξη "αποκρυφα" που ειχε χρησιμοποιησει για να μου απαντησει και θεωρησα οτι το ειπε για μενα. σχωρα με αν τελικα ασχολειται με τ αποκρυφα και αλλων.
    μην σου στερησω την χαρα να απαντας σε κουφους και τυφλους...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,016
    Quote Originally Posted by Il Capitano Loco View Post
    Δεν επιθυμώ να απαντήσω σε τίποτα άλλο γιατί δεν υπάρχει κοινό πεδίο συνεννόησης. Γράψτε ότι θέλετε. Θα μείνω εδώ ως παρατηρητής προς το παρόν αλλά πιστεύω στην Συμπαντική Δικαιοσύνη οπότε δεν ανησυχώ για το τι πρόκειται να γίνει. Σας ευχαριστώ όλους που ασχοληθήκατε με τις ίσως αιρετικές για κάποιους απόψεις μου. Ας το κλείσουμε εδώ και ο χρόνος θα αναλάβει τον επίλογο.
    δεν ειναι καθολου αιρετικες οι αποψεις σου και καποιες εχουν ψηγματα αληθειας....
    προβληματικος και επιθετικος ειναι ο τροπος σου και εντελως ανεδαφικες οι επιθυμιες σου (ποιος απανταει, ποιος δεν απανταει, ποιος θα φυγει, ποιος θα μεινει, ποιος θα σου πει αν θα φυγεις).
    αν βρεις εναν πιο καλο και ευγενικο τροπο να συνδιαλεγεσαι, θα εχεις και πιο ευγενικες απαντησεις...

  13. #28
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ανεφερε την μυστηριωδη λεξη "αποκρυφα" που ειχε χρησιμοποιησει για να μου απαντησει και θεωρησα οτι το ειπε για μενα. σχωρα με αν τελικα ασχολειται με τ αποκρυφα και αλλων.
    μην σου στερησω την χαρα να απαντας σε κουφους και τυφλους...
    Αντε καλά , μοιράζομαι δεν εχω θεμα
    Έχεις ενα δίκιο με τα απόκρυφα τώρα το είδα

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,016
    Quote Originally Posted by Il Capitano Loco View Post
    Το συνεχίζεις Γιατί περνιέσαι για κορυφή αφού αισθάνεσαι αυτοπεποίθηση που τις πέφτετε 10+ ενάντια σε έναν. Αγέλη. Ας απορούμε μετά για τις παιδικές συμμορίες, ότι βλέπουν κάνουν. Όλα καλά λοιπόν με καλοδιαχείρηση και τίποτα στραβό γιατί είστε όλοι τέλειοι. Ας δούμε τι μας λένε και τα στατιστικά για το πόσο καλά δουλέψατε για την προκοπή και την λάμψη αυτού του υπέροχου εγχειρήματος στη θεωρία τουλάχιστον.
    Αν ήταν εδώ ιδιωτική εταιρία θα είχε βαρέσει διάλυση σύμφωνα με τα νούμερα εκτός αν τη βολεύετε με το πλήθος διαφημίσεων και τα ποσοστά από τα σεμινάρια και δε ξέρω και γω άλλο τι. Λοιπόν σήμερα στα στατιστικά γράφει τη λαμπρή συνεχόμενη πτώση και απαξίωση της δομής αυτής που λειτουργεί όπως είπατε ρολόι.
    ὅπερ ἔδει Δεῖξαι
    01/11/23
    There are currently 1792 users online. 22 μέλη και 1770 επισκέπτες
    Το Ρεκόρ συνδεδεμένων χρηστών είναι 44,991, 21-07-2016 στις 03:26.
    Total members that have visited the forum in the last 24 hours: 65
    The most members online in one day was 204, 23-10-2012.
    Forum Υποστήριξης Στατιστικά
    Θέματα 40,947 Μηνύματα 1,135,118 Μέλη 21,854 Ενεργά Μέλη 3,914
    αν σε παρουν για λογιστη στο φορουμ, να τους δωσεις τα στατιστικα. εμεις ειμαστε μελη, δεν ειμαστε ιδιοκτητες, ουτε διαχειριστες, ουτε μας ενδιαφερει η κερδοφορια του φορουμ .ψουτε και ξερουμε αν ειναι οπως τα λες, αλλα και να ειναι, δεν μας αφορα.
    αλλα ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ η κερδοφορια (η μη) του σαιτ με σενα. μετοχος εισαι;
    με μας παντως, δεν εχει καμια σχεση.

    υ.γ. εσυ εισαι αυτος που την επεσες σε οποιονδηποτε ανταλλαξες 2 κουβεντες εδω μεσα...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,812
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αν σε παρουν για λογιστη στο φορουμ, να τους δωσεις τα στατιστικα. εμεις ειμαστε μελη, δεν ειμαστε ιδιοκτητες, ουτε διαχειριστες, ουτε μας ενδιαφερει η κερδοφορια του φορουμ .ψουτε και ξερουμε αν ειναι οπως τα λες, αλλα και να ειναι, δεν μας αφορα.
    αλλα ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ η κερδοφορια (η μη) του σαιτ με σενα. μετοχος εισαι;
    με μας παντως, δεν εχει καμια σχεση.

    υ.γ. εσυ εισαι αυτος που την επεσες σε οποιονδηποτε ανταλλαξες 2 κουβεντες εδω μεσα...
    Πω ρε φίλη τι καημό έχει κι αυτός για τα ποσοστά του φόρουμ.
    Λες να είναι μέτοχος όπως λες; Να βοηθήσουμε αν είναι λιγάκι.
    Αν και δεν έχει περάσει από εδώ πρώτη φορά. Ξέρω και ποιος είναι χα χααα κα θα φύγει τρέχοντας και πάλι αν τολμήσουμε να του γράφουμε εγώ κι εσύ :Ρ

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Εξωγήινοι αυτού του κόσμου ενωθείτε!!!
    By serios in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 121
    Last Post: 13-02-2020, 09:56
  2. Replies: 17
    Last Post: 29-01-2012, 15:53
  3. Αλλαγή αυτού του ''senior member''
    By Driver in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 04-01-2012, 18:29
  4. ΤΡΟΠΟΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ...
    By πανος12345 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 309
    Last Post: 03-09-2009, 12:20
  5. Αναλογικά άσχημες ψυχώσεις ενός ψηφιακού κόσμου
    By alavastros in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 05-10-2004, 18:30

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •