Θα ήθελα τη γνώμη σας..είμαι τελείως απελπισμένη... - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,133
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Πες και για τη σχέση , γιατί εκεί ειναι το ΖΟΥΜΙ. Άσχετα που η πρώην εμφάνισε 400 χιλιάρικα απο το πουθενά.

    Εγω γιατί δεν βλέπω να έχει αυτός συναισθήματα?
    Της ελεγε να κάνει ΥΠΟΜΟΝΗ , όσο είχε άλλη παράλληλα και τελικά της έδωσε την αποκλειστικότητα για 1 χρονο.



    Υπάρχει άντρας που να έχει συναισθήματα, και να της πει, κάτσε, περίμενε 3 χρόνια λίγο να δω κάτι? Εσύ αν την είχες πατήσει με μια, Τζιοβάνι, την ήθελες, θα της έλεγες περίμενε να βγάλω τα ψυχολογικά μου γιατί παίρνω διαζύγιο?
    Και το χειρότερο είναι της ζήτησε και διάλειμμα τώρα ( άρα πάλι την έβαλε στο ψυγείο). Και η κοπέλα, η απογοητευμένη, ΚΑΘΕΤΑΙ.
    παιδια, μην γελιομαστε. δεν υπαρχει "διαλλειμα"... "διαλλειμα" σημαινει "δεν μου βγαινει τελικα, δεν σε θελω αρκετα". απλα πραγματα...

  2. #47
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    παιδια, μην γελιομαστε. δεν υπαρχει "διαλλειμα"... "διαλλειμα" σημαινει "δεν μου βγαινει τελικα, δεν σε θελω αρκετα". απλα πραγματα...
    Ναι, αν είναι τυχερή και την αφήσει να φύγει σημαίνει δε μου βγαίνει. Εμένα μου φαινεται πως δε θα τη διώξει. Θα την εχει στο λουρί,να δίνει αυτή ότι μπορει, χρόνο, συναίσθημα, χρήμα και αυτός να κάνει τη ζωή του.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    23,227
    Ρε πάτε καλά αγρότης είμαι έχω πτυχίο τεχνικής σχολής άλλο αυτό

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    424
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Πες και για τη σχέση , γιατί εκεί ειναι το ΖΟΥΜΙ. Άσχετα που η πρώην εμφάνισε 400 χιλιάρικα απο το πουθενά.

    Εγω γιατί δεν βλέπω να έχει αυτός συναισθήματα?
    Της ελεγε να κάνει ΥΠΟΜΟΝΗ , όσο είχε άλλη παράλληλα και τελικά της έδωσε την αποκλειστικότητα για 1 χρονο.



    Υπάρχει άντρας που να έχει συναισθήματα, και να της πει, κάτσε, περίμενε 3 χρόνια λίγο να δω κάτι? Εσύ αν την είχες πατήσει με μια, Τζιοβάνι, την ήθελες, θα της έλεγες περίμενε να βγάλω τα ψυχολογικά μου γιατί παίρνω διαζύγιο?
    Και το χειρότερο είναι της ζήτησε και διάλειμμα τώρα ( άρα πάλι την έβαλε στο ψυγείο). Και η κοπέλα, η απογοητευμένη, ΚΑΘΕΤΑΙ.
    ....χμμμ , για αυτο εστιασα περστρο στο οικονομικο κομματι και οχι στο κομματι της <<σχεσης >> το θεωρησα απο την αρχη δευτερευον στην συζητηση . γενικα η σχεση ηταν πραβληματικη , με αρκετα πηγαινε - ελα . οταν λεω προβληματικη , εννοω δεν ξεκινησε κατι υπο νορμαλ - ιδανικες συνθηκες , δυο διαζευγμενοι , συναδελφοι , κοινα ενδιαφεροντα - προβληματα κλπ , αρχικα την στηριξε αυτος στο διαζυγιο της , μετα εκεινη του σταθηκε και πηγε η βαλιτσα , ανεπτυξε αυτη αρχικα συναισθηματα , ο αλλος χαμενος στις σκεψεις του , μεταβατικα σταδια χωρισμου , σεξουαλικης επιθυμιας , νευρα , θυμος , στην συνεχεια αγωγες επιμελειας , διατροφης , οικονομικα προβληματα ....τεραστιο πλεγμα ! δεν πηρα το μερος του , αντιθετα ! επεισης δεν ειμαστε ολοι οι ανθρωποι ψυχολογικα δυνατοι να αντιμετωπιζουμε καταστασεις ! δεν μπορω να κρινω γενικα , δεν ειναι ο ρολος μου αυτος . ουτε να δωσω ντιρεκτιβες ! προσπαθω μεσα απο συζητηση και εφοσον το θελει η θεματοθετης , να γινει μια κουβεντα ......

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    424
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν ηταν ΚΑΝ σεξουαλικο θεμα για εκεινον.
    προσεξες οτι επι δυο χρονια, τον γιατροπορευε, εκανε παρεα στα παιδια του, αλλα σεξουαλικες σχεσεις ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ, ενω ειχε με αλλες;
    για μενα, την χρησιμοποιησε επειδη τον ειχε ερωτευθει και του εκανε ολες τις δουλειες και τον στηριζε. πιθανολογω οτι τον χαρτζηλικωνε κιολας...

    στις "αλλες", μαλλον καλυπτε την ερωτικη επιθυμια..
    ...καπου αναφερει οτι ειχαν καλη σεξουαλικη χημεια ! ισως οι αλλες/η , ηταν ενα σκευος και η θεματογραφος να ηταν κατι περτρο απο σεξουαλικη επαφη . it depends ....

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Είμαι απελπισμένη!!
    By Monaxiki_gia_mia_zwi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 07-03-2020, 17:12
  2. Είμαι τελείως άχρηστη/ος
    By Friday in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 06-02-2015, 14:18
  3. Είμαι απελπισμένη...
    By koloku8aki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 16-01-2014, 10:06
  4. Replies: 53
    Last Post: 05-05-2012, 19:25
  5. HELP είμαι απελπισμένη...
    By chloe in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 23-05-2011, 16:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •