Συνάδελφος στη δουλειά... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 82
  1. #31
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by tziovani View Post
    φυσικα και διαβασα το θεμα σου ! το οτι εισαι αβγαλτος φαινεται , σε ρωτησα ποσο καιρο εχεις να κανεις σχεση και δεν απαντησες ! τι διαφορα ηλικιας εχετε δεν απαντησες . αυτο το <<ζητημα >> μας γραφεις παιζει εδω και περιπου ενα χρονο ! ακου να σου πω , οταν μια γυναικα βλεπει εναν ανδρα ερωτικα , δεν τον αφηνει να γινει φιλεναδα να του λεει τα προβληματα της . εσυ προσπαθεις μεσω ψυχολογικης υποστηριξης και πλαγιως ...οπως γραφεις ...με τον καιρο να σου ανοιξει ερωτικη πορτα ! το οτι εχει προβληματα στον γαμο της , δεν σημαινει οτι σε βλεπει εσενα που της κρατας το χερι , αυτοματα ερωτικα ! αγκαλιτσες και φιλακια δεν λενε κατι . γι αυτο σου λεω εισαι αβγαλτος . αλλιως θα την εβαζες κατω ! εχεις ακουστα πιστευω την friend zone !
    Ξαναλέω,έχω απαντήσει σε προηγούμενα όσα ρώτησες, εκτός του πότε ήταν η τελευταία σχέση μου,το οποίο εκ παραδρομής δεν διάβασα. Περίπου 1,5 χρόνο πίσω ήταν,και ήταν και μακροχρόνια,αλλά δεν λέει κάτι.

    Δηλαδή εσύ θεωρεις ότι δεν λέει μια γυναίκα τα προβλήματα της σε έναν άνδρα που τον βλέπει ερωτικά, και ειδικά όταν με τον άντρα της δεν τα πάει καλά,λέγοντας ότι δεν είναι ευχαριστημενη κλπ κλπ... Δεν συμφωνώ, διότι το ένα δεν αναιρεί το άλλο με το να ξέρω τι γίνεται σπιτι της. Και ναι,ξέρω τι είναι το friend zone αλλά μια γυναίκα που σε θέλει μακρυά της ή απλά σαν φίλο,τα φιλιά στο λαιμό δεν τα δέχεται...αντιδρά και στο κόβει. Ούτε κλείνει πόρτα για να μιλήσει ιδιαιτέρως μαζί σου, αυτά τα λυνει χωρίς να τη νοιάζει αν την ακούν οι άλλοι.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,122
    Quote Originally Posted by Tzimis View Post
    Δεν είπα τι θα κάνω, απλά αποκρυπτογράφησα τρόπος του λέγειν τις δύο επιλογές που μου είπες.Σαφώς όταν είσαι ερωτευμένος δε το γυρνάς έτσι απλά στο φιλικό,αυτό που εννοούσα ήταν ότι για λίγο ίσως είναι ένας τρόπος να την κάνω να εκδηλωθεί αν δει την αλλαγή.Και,τέλος,ναι είμαι άπειρος με παντρεμένες... Δεν το συνηθίζω,εξ ου και δεν ξέρω τι να κάνω.
    Είσαι γενικά άπειρος. Τώρα αν είσαι άπειρος να φλερτάρεις ή να λες ωραίες ιστορίες, δεν ξέρω. Ξέρω ότι το φλερτ είναι φλερτ. Ειτε παντρεμένη, είτε ελεύθερη. Αν η γυναίκα ήταν σε άλλη φάση, θα σου έλεγα να της πεις τι αισθάνεσαι, αλλιώς ποια η ουσία να το νιώθουμε χωρίς να το λέμε, να το δείχνουμε; Η συγκεκριμένη, έχει άλλα στο κεφάλι της και το καλύτερο θα ήταν να μείνεις μακριά της. Πάντως φίλε αλεξ, θα σου έκανε καλό να μπεις μια μέρα και να μας γράψεις μια αληθινή ιστορία και ας μην ήταν ερωτική. Θα σε βοηθούσε. Εγώ απαντάω, μήπως στο μέλλον διαβάσει το θέμα αυτό κάποιος που βρίσκεται στην ίδια θέση ή έχει τους ίδιους προβληματισμούς.

  3. #33
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Είσαι γενικά άπειρος. Τώρα αν είσαι άπειρος να φλερτάρεις ή να λες ωραίες ιστορίες, δεν ξέρω. Ξέρω ότι το φλερτ είναι φλερτ. Ειτε παντρεμένη, είτε ελεύθερη. Αν η γυναίκα ήταν σε άλλη φάση, θα σου έλεγα να της πεις τι αισθάνεσαι, αλλιώς ποια η ουσία να το νιώθουμε χωρίς να το λέμε, να το δείχνουμε; Η συγκεκριμένη, έχει άλλα στο κεφάλι της και το καλύτερο θα ήταν να μείνεις μακριά της. Πάντως φίλε αλεξ, θα σου έκανε καλό να μπεις μια μέρα και να μας γράψεις μια αληθινή ιστορία και ας μην ήταν ερωτική. Θα σε βοηθούσε. Εγώ απαντάω, μήπως στο μέλλον διαβάσει το θέμα αυτό κάποιος που βρίσκεται στην ίδια θέση ή έχει τους ίδιους προβληματισμούς.
    Επιμένετε με αυτόν τον Άλεξ,ξαναλέω πρώτη φορά μπήκα εδώ κι έγραψα εδώ.
    Το φλερτ σε παντρεμένη δεν το κάνεις τόσο εύκολα,νομίζω είναι αυτονόητο. Και γιατί δε μπορείς να ξέρεις αν θέλει το ίδιο,και γιατί εξ ορισμού για εκείνη η κατάσταση είναι πολύπλοκη,οπότε η οποία στρέιτ κίνηση εξομολόγησης,δημιουργεί άλλα θέματα που δεν ξέρεις πως θα καταλήξουν.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    300
    Quote Originally Posted by Tzimis View Post
    Ξαναλέω,έχω απαντήσει σε προηγούμενα όσα ρώτησες, εκτός του πότε ήταν η τελευταία σχέση μου,το οποίο εκ παραδρομής δεν διάβασα. Περίπου 1,5 χρόνο πίσω ήταν,και ήταν και μακροχρόνια,αλλά δεν λέει κάτι.

    Δηλαδή εσύ θεωρεις ότι δεν λέει μια γυναίκα τα προβλήματα της σε έναν άνδρα που τον βλέπει ερωτικά, και ειδικά όταν με τον άντρα της δεν τα πάει καλά,λέγοντας ότι δεν είναι ευχαριστημενη κλπ κλπ... Δεν συμφωνώ, διότι το ένα δεν αναιρεί το άλλο με το να ξέρω τι γίνεται σπιτι της. Και ναι,ξέρω τι είναι το friend zone αλλά μια γυναίκα που σε θέλει μακρυά της ή απλά σαν φίλο,τα φιλιά στο λαιμό δεν τα δέχεται...αντιδρά και στο κόβει. Ούτε κλείνει πόρτα για να μιλήσει ιδιαιτέρως μαζί σου, αυτά τα λυνει χωρίς να τη νοιάζει αν την ακούν οι άλλοι.

    σε αφηνει μεχρι σε ενα σημειο να την αγγιζεις για να τονωσει την επιβεβαιωση της , οτι ειναι ελκυστικη για καποιον ( αφου στον γαμο της εχει προβληματα ) . αληθεια εσυ γιατι δεν την αρπαζεις και καθεσαι μονο στα φιλακια στον λαιμο ? τι φοβασαι ? την απορριψη ? για αυτο σου γραφω οτι εισαι αβγαλτος , ανασφαλης και γενικα το πας πλαγιως και σιγα σιγα μπας και κατσει .....την πορτα την κλεινει γιατι δεν θελει να συζηταει τα του γαμου της με ολο το γραφειο ! δλδ εσυ πότε περιμενεις να κανεις κινησαρα ? σε ενα χρονο ? η΄προχωρας στο ερωτικο ( αν σε παιρνει ) η΄ολο αυτο ειναι πλατωνικο και σε χρησιμοποιει να καλυπτει καποια κενα του γαμου της !
    σου γραφω λιγο επιθετικα , οπως μιλαω με τους φιλους και φιλες μου , ντιρεκτ και στο ψητο .....

  5. #35
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by tziovani View Post
    σε αφηνει μεχρι σε ενα σημειο να την αγγιζεις για να τονωσει την επιβεβαιωση της , οτι ειναι ελκυστικη για καποιον ( αφου στον γαμο της εχει προβληματα ) . αληθεια εσυ γιατι δεν την αρπαζεις και καθεσαι μονο στα φιλακια στον λαιμο ? τι φοβασαι ? την απορριψη ? για αυτο σου γραφω οτι εισαι αβγαλτος , ανασφαλης και γενικα το πας πλαγιως και σιγα σιγα μπας και κατσει .....την πορτα την κλεινει γιατι δεν θελει να συζηταει τα του γαμου της με ολο το γραφειο ! δλδ εσυ πότε περιμενεις να κανεις κινησαρα ? σε ενα χρονο ? η΄προχωρας στο ερωτικο ( αν σε παιρνει ) η΄ολο αυτο ειναι πλατωνικο και σε χρησιμοποιει να καλυπτει καποια κενα του γαμου της !
    σου γραφω λιγο επιθετικα , οπως μιλαω με τους φιλους και φιλες μου , ντιρεκτ και στο ψητο .....
    Ακόμα κι αυτό το να την...αρπάξω,δεν το κάνεις στο χώρο εργασίας, δεν γίνονται αυτά. Κι εξάλλου αν θες να πεις τι αισθάνεσαι,πρέπει να υπάρχει και ο χρόνος κ ο χωρος κατάλληλος. Κι άντε πες ότι την αρπάζω και δεν λογαριάζω τίποτα, αν αντιδράσει απότομα και δείξει ότι δεν της άρεσε η κίνηση, μετά χαλάει όλο ακόμα και το συναδελφικο.

    Δεν κατάλαβες,κλείνει την πόρτα και λύνουμε είτε δικά μας θέματα κι εκεί μάλιστα μου λέει συγκινημένη ότι δεν θέλει να είμαστε παρεξηγημένοι (έχει γίνει δύο φορές με αφορμή μια ανούσια παρεξηγηση κι άλλη μια για παράπονα προσωπικά που αφορούν τους δύο μας), είτε κάποιο προσωπικό μου θέμα που το αναλύσαμε για ώρα. Τα του γάμου της τα ξέρει όλο το γραφείο θα έλεγα, δεν είναι αυτό λοιπόν που φαντάζεσαι .
    Last edited by Tzimis; 13-11-2023 at 14:16.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    300
    Quote Originally Posted by Tzimis View Post
    Ακόμα κι αυτό το να την...αρπάξω,δεν το κάνεις στο χώρο εργασίας, δεν γίνονται αυτά. Κι εξάλλου αν θες να πεις τι αισθάνεσαι,πρέπει να υπάρχει και ο χρόνος κ ο χωρος κατάλληλος. Κι άντε πες ότι την αρπάζω και δεν λογαριάζω τίποτα, αν αντιδράσει απότομα και δείξει ότι δεν της άρεσε η κίνηση, μετά χαλάει όλο ακόμα και το συναδελφικο.

    Δεν κατάλαβες,κλείνει την πόρτα και λύνουμε είτε δικά μας θέματα κι εκεί μάλιστα μου λέει συγκινημένη ότι δεν θέλει να είμαστε παρεξηγημένοι (έχει γίνει δύο φορές με αφορμή μια ανούσια παρεξηγηση κι άλλη μια για παράπονα προσωπικά που αφορούν τους δύο μας), είτε κάποιο προσωπικό μου θέμα που το αναλύσαμε για ώρα. Τα του γάμου της τα ξέρει όλο το γραφείο θα έλεγα, δεν είναι αυτό λοιπόν που φαντάζεσαι .
    ...εχω καταλαβει πριν το γραψεις . κλεινει την πορτα να τα πειτε σαν καλες φιλεναδες ( παρεξηγημενες ) να μην ακουν οι αλλες ....
    τωρα μας γραφεις και για προσωπικο θεμα σου

    γιατι δεν γινονται στον χωρο εργασιας τα ερωτικα αρπαγματα ? ...βαλτην πανω στο γραφειο και ξεκινα ! wc δεν εχετε ? σκαλες ? οταν εισαι κ%$#λωμενος με μια γυναικα δεν μασας και πολλα ! εμενα που με " βλεπεις ¨ εχω φαει ¨χαστουκια ¨ μεσα σε καφε με 30 ατομα γυρω γυρω , δεν μασουσα ουτε εβλεπα ποσοι ηταν γυρω μου . στο τελος της βραδιας εφαγε ενα γερο χαμουρεμα που σηκωθηκε ολο το καφε και χειροκροτουσε ( μπραβο μαγκα , εμπαινε ) , η κοπελα απο την αρχη δεν με ηθελε στο φουλ , προσφατα χωρισμενη απο μακροχρονια σχεση , δεν ημουν στο λεβελ της . το παλεψα ομως γιατι την ΓΟΥΣΤΑΡΑ , ηταν το πρωτο date μας ! φωναζα σε ολο το μαγαζι , ελα εδω ...με ωραιο τροπο , οχι τπτ αγενειες ....το ωραιο το κυνηγι , το ωραιο χαμορεμα . δυσκολη γυναικαρα , δυναμικη , ορθιο μοντελο ! ξερεις γιατι ? γιατι ειμαι δυνατος ανδρας , ασφαλης , δυναμικος και οχι φλωρος ! ξερω τι θελω ! ξερω τι γουσταρω , και ουτε κατα διανοια φιλεναδιτσος ! καταλαβες ποια ειναι η διαφορα του ανδρα απο την φιλεναδα ? δεν φοβαται την απορριψη ! δεν φοβαται αν θα φαει ακυρο , δεν μασαει .....!

    υγ. αυτη η γυναικα λοιπον στο γραφειο , θελει ενα ΑΝΔΡΑ ! πιασε το υπονοουμενο λοιπον ....

  7. #37
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by tziovani View Post
    ...εχω καταλαβει πριν το γραψεις . κλεινει την πορτα να τα πειτε σαν καλες φιλεναδες ( παρεξηγημενες ) να μην ακουν οι αλλες ....
    τωρα μας γραφεις και για προσωπικο θεμα σου

    γιατι δεν γινονται στον χωρο εργασιας τα ερωτικα αρπαγματα ? ...βαλτην πανω στο γραφειο και ξεκινα ! wc δεν εχετε ? σκαλες ? οταν εισαι κ%$#λωμενος με μια γυναικα δεν μασας και πολλα ! εμενα που με " βλεπεις ¨ εχω φαει ¨χαστουκια ¨ μεσα σε καφε με 30 ατομα γυρω γυρω , δεν μασουσα ουτε εβλεπα ποσοι ηταν γυρω μου . στο τελος της βραδιας εφαγε ενα γερο χαμουρεμα που σηκωθηκε ολο το καφε και χειροκροτουσε ( μπραβο μαγκα , εμπαινε ) , η κοπελα απο την αρχη δεν με ηθελε στο φουλ , προσφατα χωρισμενη απο μακροχρονια σχεση , δεν ημουν στο λεβελ της . το παλεψα ομως γιατι την ΓΟΥΣΤΑΡΑ , ηταν το πρωτο date μας ! φωναζα σε ολο το μαγαζι , ελα εδω ...με ωραιο τροπο , οχι τπτ αγενειες ....το ωραιο το κυνηγι , το ωραιο χαμορεμα . δυσκολη γυναικαρα , δυναμικη , ορθιο μοντελο ! ξερεις γιατι ? γιατι ειμαι δυνατος ανδρας , ασφαλης , δυναμικος και οχι φλωρος ! ξερω τι θελω ! ξερω τι γουσταρω , και ουτε κατα διανοια φιλεναδιτσος ! καταλαβες ποια ειναι η διαφορα του ανδρα απο την φιλεναδα ? δεν φοβαται την απορριψη ! δεν φοβαται αν θα φαει ακυρο , δεν μασαει .....!

    υγ. αυτη η γυναικα λοιπον στο γραφειο , θελει ενα ΑΝΔΡΑ ! πιασε το υπονοουμενο λοιπον ....
    Μεγάλη διαφορά η παντρεμένη και μάλιστα με προβλήματα ανυπέρβλητα προς το παρόν,με μια χωρισμένη από μακροχρόνια σχέση,δε νομίζεις...; Είναι το ίδιο ελεύθερες να κάνουν ο,τι γουστάρουν χωρις.συνεπειες; Κι εγώ θα έκανα κίνηση στη θέση σου,μπορεί όχι τόσο δημόσια όσο εσύ,αλλά την προσπάθεια θα την έκανα: όταν υπάρχει πεδίο να κινηθείς,κινείσαι.

    Θεωρείς ότι το να συζητάς με τον άνθρωπο που ενδιαφέρεσαι πράγματα που αφορούν τη σχέση σας ιδιωτικά με κλειστή πόρτα (και με δική της πρωτοβουλία πάντα), σε κάνει απλά φίλο της; Με τον φίλο δεν έχεις κάτι να κρύψεις από τους άλλους, εκτός αν δεν τους αφορά το θέμα:και ναι,δεν τους αφορά πως νιώθει εκείνη για μένα σε περίπτωση που χαλάσει η σχέση μας. Με έναν φίλο,ακόμα κι αν πρόκειται μεταξύ άντρα και γυναίκας, τα λύνεις χαλαρά,στην πλάκα ενίοτε και ΠΑΝΤΩΣ όχι με κλειστές πόρτες...κι αν έστω λίγο σε ενοχλεί, αφήνεις ανοιχτή την πόρτα και μιλάτε χαμηλόφωνα- αυτό το κάνουμε με την συγκεκριμένη μόνο όταν αφορά θέμα της δουλειάς που λέμε τα κακώς κείμενα κλπ κλπ.

    Πρόσεξε το εξής:ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ προβλήματα τα συζητάμε με ανοιχτή πόρτα σε σχετικά νορμάλ ένταση και μάλιστα δίπλα είναι άλλη συνάδελφος κι ακούει αν θελει. Τα μεταξύ μας όμως, (θέλει να) τα συζητά με κλειστή πόρτα; Σου κάνει όλο αυτό διαφορά...;

    Δικαιολογημένα σε αυτό το σημείο θα σκεφτείς πως "Καλα,από τη μια επιλέγει να κλείσει την πόρτα και να φανεί ότι μιλάτε ιδιωτικά, δέχεται φιλιά στο λαιμό αδιαμαρτύρητα κι από την άλλη δεν σε θέλει να κάτσεις δίπλα της; κι άλλοτε τη μία σου λέει για καφέ να τα πείτε καλύτερα,και την επόμενη στιγμή το αναιρεί βάζοντας στην κουβέντα και τους άλλους συναδέλφους;" .ΝΑΙ, διότι όπως το μεταφράζω όλο αυτό, δείχνει ότι έχει ενδιαφέρον παραπάνω από φιλικό,αλλά μέσα της είναι μπερδεμένη και παλεύει να το ελέγξει λόγω των ιδιαίτερων συνθηκών που αντιμετωπίζει.

    Και να σου πω και το εξής,μια και το βρίσκεις αστείο:το προσωπικό μου θέμα που συζητήσαμε,αφορούσε εκείνη και μόνο ,άσχετα αν το έφερα πλαγίως...κατάλαβε ότι αφορούσε εκείνη και η απάντηση συμβουλή της ήταν ότι στη θέση μου, θα προσπαθούσε μέχρι τέλους...ότι έτσι κάνει εκείνη όταν αξίζει.

    Προφανώς και διαφέρουν οι αντιλήψεις μας Tziovani,όπως και ο τρόπος δράσης. Κάθε άνθρωπος εχει τον δικό του τρόπο που "ξεκλειδώνει" απέναντι στον άλλο και του εκφράζεται και δείχνει το ενδιαφέρον του... Δεν έχουν όλοι τον ίδιο,ούτε ένας και μόνο είναι ο ενδεδειγμένος. Για να μην αναφέρω τις ιδιαίτερες συνθήκες μέσα σε ένα γραφείο κλπ. Τι σημαίνει τη βάζεις πάνω στο γραφείο, στην τουαλέτα κλπ; Αφενός δεν την εκθέτεις μπροστά στους άλλους (ξαναειπα ότι το γραφείο της έχει τζαμί και βλέπουν πολλοί) -βασικοτατος κανονας- και δεύτερον το σεξ δεν είναι αυτοσκοπός ως πρωτευον,όσο κι αν σου φαίνεται παράξενο,ντεμοντε και δεν ξέρω τι άλλο. Το ότι τη σκέφτομαι ερωτικά κι όχι φιλικά, δεν πάει να πει ότι για να της το δείξω πρέπει να την πηδήξω/χαμουρεψω μέσα στη δουλειά: είναι ξεχωριστό άτομο και πραγματική κυρία (τώρα θα γελάς,είμαι σίγουρος,με τον τρόπο που τα γράφω,αλλά καθένας με τις αντιλήψεις του), δεν είναι άτομο που θα κάτσει να εκτεθεί μέσα στη δουλειά κατά τέτοιο τρόπο,ούτε θα το επέτρεπε. Αν ήμουν κανένας λιγουρης κι απελπισμένος,ναι θα το έκανα όπως το λες να της την πέσω...αλλά μετα θα έχανα και αυτή και τη δουλειά μου.
    Last edited by Tzimis; 14-11-2023 at 00:18.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,861
    Καλα, μην την πηδηξεις στην δουλεια. Δεν ειναι εκει το θεμα. Το θεμα ειναι οτι αν ενδιαφερεσαι ερωτικα κι επι εναν χρονο δεν εχεις κανει κινηση παρα μονο τα λετε σαν καλοι φιλοι, εχεις μπει πολυ βαθια στο φρεντ ζον κι απο κει, δεν βγαινεις ευκολα. ΑΝ θεωρεις οτι σου ειπε να την διεκδικησεις και καταλαβε οτι την θες, προχωρα αμεσα. Τι περιμενεις; σεξ εχεις κανει ποτε;

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    300
    να πιω λιγο τον πρωινο καφε μου ...γραφεις συνεχως απαντησεις απολογητικες και αναβλητικες . δικαιολογεις μια κατασταση με το να βαζεις εμποδια στο χοντρο πεσιμο , γραφειο , γυαλινες πορτες , παντρεμενη σε εναν διαλυμενο γαμο κλπ . οταν θελουμε μια γυναικα ( οπως μας λες οτι τη θελεις ) δεν υπαρχουν εμποδια ! υπαρχουν δικαιολογιες ! και τωρα παμε στα πιο δυναμικα ερωτηματα .... αληθεια θα εκανες σχεση μαζι της ? θα τολμουσες να την παρεις απο εναν γαμο και να την κανεις εσυ ευτυχισμενη ? θα προχωρουσες μαζι της να μεινετε μαζι σε δικο σας σπιτι ? η΄απλα θα ηθελες να προχωρησεις στο σεξουαλικο κομματι και να περνατε καλα ? στην προκειμενη περιπτωση δεν μας ενδιαφερει σε αυτη την φαση τι θα ηθελε εκεινη αν σε βλεπει σαν φιλεναδα δλδ !
    και αν εχεις απαντησεις σε ολα αυτα . τι περιμενεις ? να αλλαξουν τα τζαμια του γραφειου σε κοντρα πλακε ?

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,122
    Τις γυναίκες πρέπει να τις παρατηρεις. Δεν είναι όλες για όλα και δεν αρέσουν σε όλες τα ίδια.

  11. #41
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Τις γυναίκες πρέπει να τις παρατηρεις. Δεν είναι όλες για όλα και δεν αρέσουν σε όλες τα ίδια.
    Όλες για όλα είναι και τους αρέσουν τα ίδια. Ρώτα και τον Tziovani, να μαθαίνεις.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,122
    Quote Originally Posted by Tzimis View Post
    Όλες για όλα είναι και τους αρέσουν τα ίδια. Ρώτα και τον Tziovani.
    Για μένα δεν ισχύει κάτι τέτοιο..

  13. #43
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Για μένα δεν ισχύει κάτι τέτοιο..
    Κακώς..η ζωή θέλει θάρρος,θράσος και ντουγρου κι όποιον πάρει ο Χάρος. Ούτε σεβασμός του άλλου ούτε εμπόδια, απλά την πάρτη μας κοιτάμε κι ορμάμε, δεν λογαριάζουμε τιποτα κι όπου βγει...σιγά.
    Είσαι γατάκι κι εσυ ...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,122
    Quote Originally Posted by Tzimis View Post
    Κακώς..η ζωή θέλει θάρρος,θράσος και ντουγρου κι όποιον πάρει ο Χάρος. Ούτε σεβασμός του άλλου ούτε εμπόδια, απλά την πάρτη μας κοιτάμε κι ορμάμε, δεν λογαριάζουμε τιποτα κι όπου βγει...σιγά.
    Είσαι γατάκι κι εσυ ...
    Τι ράτσα; Άλλο παρατηρώ και κινούμαι ανάλογα και άλλο δεν κάνω τίποτα. Έχει διαφορά.

  15. #45
    Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Τι ράτσα; Άλλο παρατηρώ και κινούμαι ανάλογα και άλλο δεν κάνω τίποτα. Έχει διαφορά.
    Λοιπόν αν δεν το καταλάβατε ακόμα,το πρώτο κάνω. Το "κινούμαι" έχει να κάνει με προσεκτικά βήματα, όχι μπαμ και κάτω ούτε με σκοπό να την προσβάλλω και να τη φέρω σε δυσκολη θέση. Σαφέστατα έχει καταλάβει ότι ενδιαφέρομαι και τη νοιάζομαι. Το δε διαστημα που είμαι στην εταιρεία,εγώ το ξέρω μόνο και είναι σαφώς λιγότερος από χρόνο. Και πάλι καλά που έχει ανοιχτεί τόσο και δέχεται όσα δέχεται. Όταν δεν ξέρει κανείς την περίπτωση, δε μπορεί να τη ... σακουλιαζει με τις άλλες,διότι ναι μεν καταγράφω γεγονότα αλλά κάθε άνθρωπος έχει τον χαρακτήρα του κι αν δεν την έχετε γνωρίσει, δεν μπορείτε να λέτε πως ο,τι κι αν είναι αυτή, μπες ντουγρου στο ψητό.

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μαρέσει συνάδελφος σε σχέση
    By purpledaisy in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 30
    Last Post: 06-01-2022, 22:53
  2. Συνάδελφος του μιλαει για τα σεξουαλικα της ...
    By Berry_Bee in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 30
    Last Post: 29-08-2020, 10:06
  3. Συνάδελφος που με τρομάζει
    By kutchunie in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 45
    Last Post: 28-08-2017, 01:04
  4. Ανυπόφορη συνάδελφος
    By Annie1989 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 14
    Last Post: 19-06-2017, 18:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •