'Oλα τελειώνουν σύντομα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 62
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    197
    Φοβάμαι να σας πλησιάσω. Συγνώμη, συγνώμη. Φοβάμαι τον ίσκιο μου. Σήμερα κατέστρεψα κάτι πολύ σημαντικό για μένα. Σήμερα κατέστεψα τη ζωή μου και για πρώτη φορά αυτό που έκανα δεν διορθώνεται. Νοιώθω μίσος για τον εαυτό μου. Σκοτεινιάζει, που να πάω ? Τι να κάνω ? Τέτοια ώρα ? Να δε\'ιτε ένα μυξιάρικο άντρα που κλαίει με αναφιλητά. Να καλέσω που ? Σας ευχαριστώ για τα pm, μα αυτό που έκανα δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στον εαυτό μου.

  2. #17
    velvet τι συμβαινει?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Αστα αυτά και γράψε σε όποιον νιώθεις πιο κοντά σου τι σου συνέβη

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Originally posted by VelvetUnderground
    Φοβάμαι να σας πλησιάσω. Συγνώμη, συγνώμη. Φοβάμαι τον ίσκιο μου. Σήμερα κατέστρεψα κάτι πολύ σημαντικό για μένα. Σήμερα κατέστεψα τη ζωή μου και για πρώτη φορά αυτό που έκανα δεν διορθώνεται. Νοιώθω μίσος για τον εαυτό μου. Σκοτεινιάζει, που να πάω ? Τι να κάνω ? Τέτοια ώρα ? Να δε\'ιτε ένα μυξιάρικο άντρα που κλαίει με αναφιλητά. Να καλέσω που ? Σας ευχαριστώ για τα pm, μα αυτό που έκανα δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στον εαυτό μου.
    μα τι εκανες τελοσπαντων που τωρα σου φαινεται τοσο τραγικο????
    μιλα μας....

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    197
    Originally posted by Remedy
    Originally posted by VelvetUnderground
    Φοβάμαι να σας πλησιάσω. Συγνώμη, συγνώμη. Φοβάμαι τον ίσκιο μου. Σήμερα κατέστρεψα κάτι πολύ σημαντικό για μένα. Σήμερα κατέστεψα τη ζωή μου και για πρώτη φορά αυτό που έκανα δεν διορθώνεται. Νοιώθω μίσος για τον εαυτό μου. Σκοτεινιάζει, που να πάω ? Τι να κάνω ? Τέτοια ώρα ? Να δε\'ιτε ένα μυξιάρικο άντρα που κλαίει με αναφιλητά. Να καλέσω που ? Σας ευχαριστώ για τα pm, μα αυτό που έκανα δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στον εαυτό μου.
    μα τι εκανες τελοσπαντων που τωρα σου φαινεται τοσο τραγικο????
    μιλα μας....
    Φέρθηκα πολύ άσχημα σε κάποιο πρόσωπο που αγαπάω πραγματικά και την έχασα. Θέλω να την αγκαλιάσω και να της ζητήσω να με συγχωρέσει αλλά είναι πια πολύ αργά.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    197
    Δεν θα περιμένω μια υπόλοιπη ζωή για να πληρώνω αυτό το σημερινό λάθος. Θα το κάνω μια ώρα αρχύτερα. Δεν μπορώ να ζώ έτσι χωρίς αυτήν.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    γιατι ειναι αργα??για τιποτα δεν ειναι αργα..γιατι δε δοκιμαζεις να την παρεις να της μιλησεις?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    197
    Originally posted by melene
    γιατι ειναι αργα??για τιποτα δεν ειναι αργα..γιατι δε δοκιμαζεις να την παρεις να της μιλησεις?
    Σας εκλιπαρώ, είναι πολύ αργά, το νοιώθω. \'Εγραψα κάπου κάτι για τη σχέση μας οργισμένος και έφυγα από το σπίτι χειροδικώντας μετά από κάτι που μου φάνηκε εκβιασμός. Σήμερα κλαίω πάλι ενώ ήμασταν ευτυχισμένοι 3 μέρες μαζί τελευταία και ουρλιάζω θεε μου γιατί ? ποιοίο δαίμονες μπήκαν μέσα μου να το κάνω αυτό ? Της έδωσα ενα χαστούκι. Δεν έχω απλώσει ποτέ χέρι σε γυναίκα σε όλη μου τη ζωή, πώς μου ήρθε αυτό ?

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    αχ βρε βελβετ, κανε κουραγιο κ μην το βαζεις κατω, ξερω πως ακουγεται, αλλα ρε γμτ θα περασει

  10. #25
    προσπαθησε να επανορθωσεις αλλα μην αφησεις να ξανασυμβει.κουραγιο..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    πολλες φορες κανουμε και λεμε πραγματα πανω στο θυμο μας.αλλοι σκοτωνουν και μονο που το εκαναν εν βρασμο ψυχης εχουν ελαφρυντικα.δεν σου λεω καλα που το εκανες ομως σε καταλαβαινω.ανθρωπος εισαι και εχεις καποια ορια,μπορει να τα ξεπερασεις.
    νομιζω οτι και αυτη θα το καταλαβει.ενα χαστουκι της εδωσες δεν τη ξυλοφορτωσες κιολας.
    και εγω το εχω κανει και αρκετες φορες μαλιστα ομως επειδη το ατομο με το οποιο ειμαι με αγαπαει πραγματικα μου το συγχωρισε.ποσο καιρο ειστε με αυτη τη κοπελα?

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    197
    Originally posted by melene
    πολλες φορες κανουμε και λεμε πραγματα πανω στο θυμο μας.αλλοι σκοτωνουν και μονο που το εκαναν εν βρασμο ψυχης εχουν ελαφρυντικα.δεν σου λεω καλα που το εκανες ομως σε καταλαβαινω.ανθρωπος εισαι και εχεις καποια ορια,μπορει να τα ξεπερασεις.
    νομιζω οτι και αυτη θα το καταλαβει.ενα χαστουκι της εδωσες δεν τη ξυλοφορτωσες κιολας.
    και εγω το εχω κανει και αρκετες φορες μαλιστα ομως επειδη το ατομο με το οποιο ειμαι με αγαπαει πραγματικα μου το συγχωρισε.ποσο καιρο ειστε με αυτη τη κοπελα?
    H σχέση είναι πολύ ειδική, αυτό μετράει τρεις φορές πιο πολύ αν το έκανα σε άλλη σχέση. Είμαστε μαζί 1μισι χρόνο. Χθες ήμασταν μια αγκαλιά, ένα, ένας μπόγος, 1 άνθρωπος όχι δυο,και σήμερα αυτό....ο θάνατος. Τι εκανα θεε μου. Θα πεθάνω.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Originally posted by VelvetUnderground
    Originally posted by melene
    γιατι ειναι αργα??για τιποτα δεν ειναι αργα..γιατι δε δοκιμαζεις να την παρεις να της μιλησεις?
    Σας εκλιπαρώ, είναι πολύ αργά, το νοιώθω. \'Εγραψα κάπου κάτι για τη σχέση μας οργισμένος και έφυγα από το σπίτι χειροδικώντας μετά από κάτι που μου φάνηκε εκβιασμός. Σήμερα κλαίω πάλι ενώ ήμασταν ευτυχισμένοι 3 μέρες μαζί τελευταία και ουρλιάζω θεε μου γιατί ? ποιοίο δαίμονες μπήκαν μέσα μου να το κάνω αυτό ? Της έδωσα ενα χαστούκι. Δεν έχω απλώσει ποτέ χέρι σε γυναίκα σε όλη μου τη ζωή, πώς μου ήρθε αυτό ?
    φυσικα και ηταν πολυ ασχημο να δωσεις χαστουκι .
    ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΡΑΓΙΚΟ ΟΥΤΕ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΟ!!!!!!
    μη κανεις ετσι, φοβηθηκα οτι σκοτωσες ανθρωπο μ αυτα που μας λες!!!!ελεος!!!!!

    εισαι ταραγμενος κι ειναι πολυ λογικο
    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ!
    προσπαθησε να σκεφτεις για λιγο λογικα κι οχι με το συναισθημα σου.
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ!

    αυτο που προεχει τωρα ειναι να ηρεμησεις και να περιμενεις να πας στο ραντεβου με τον ειδικο που κανονισες και ας ειναι αυτο το πρωτο θεμα που θα συζητησετε...
    αν δεν μας πιστευεις εμας, περιμενε λιγο να ακουσεις την αποψη του.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    Velvet εχεις και εμενα κοντα σου, οτι χρειαζεσαι πες μου !! Και το εννοω, θελω να βοηθησω.. και εγω και τα αλλα κοριτσια.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ελα βελβετ μη σκας!!εχεις τοσες γυναικες εδω περα που σου λενε οτι ειναι κοντα σου!!
    ο,τι εγινε εγινε καλως η κακως..ζητα συγγνωμη..ειστε τοσο καιρο μαζι..θα καταλαβε οτι για να αντιδρασεις ετσι κατι θα κανε δεν μπορει απο τη μια στιγμη στην αλλη χωρις λογο να μεταμορφωθηκες σε αλλον ανθρωπο.ισως ο εγωισμος θες αξιοπρεπεια θες την εμποδιζουν απο το να σε παρει..παρτην εσυ και πες μας αντιδρασεις οσο να ναι γυναικες ειμαστε και μπορουμε να σε συμβουλεψουμε καταλληλα..

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •