'Oλα τελειώνουν σύντομα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 62
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    Ετσι ειναι melene, πανω στα νευρα μας και στους τσακωμους λεμε πολλα πραγματα που δεν τα εννοουμε. Αμα ζητησεις ειλικρινα συγνωμη , θα την δεχτει και η κοπελα

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    197
    \'Eχουν συμβεί κι άλλες φορές , όχι χειροδικία αλλά εντάσεις. Τότε με κρατούσε μακρυά και 1 μήνα, αυτή τη φορά είναι πολύ σοβαρό. Αν τις άλλες φορές χρειάστηκε να ικετεύω 1 μηνα, τωρα θα χρειαστει μια ζωη. Εφταιξα και θα πληρώσω. Με τη ζωή μου, που θα σβήνει αργά αργά μέρα με τη μέρα γιατίούτε τα κότσια έχω να \"την κάνω\" τώρα. Γυναίκες δεν θελω, αυτη θελω, την αγαπη μου, το γλυκό μου.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    αθεραπευτα ρομαντικος εισαι εσυ!!τι καλα!
    ελα μην απελπιζεσαι,στειλ\'της λουλουδια..

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    Για κανεναν Velvet δεν αξιζει να πληρωσεις με την ζωη σου , μην ακουω βλακιες !!!!

    Απλως εισαι τωρα φορτισμενος και συναισθηματικα απογοητευμενος και δεν σκεφτεσαι καθαρα.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    197
    Originally posted by mariap
    Για κανεναν Velvet δεν αξιζει να πληρωσεις με την ζωη σου , μην ακουω βλακιες !!!!

    Απλως εισαι τωρα φορτισμενος και συναισθηματικα απογοητευμενος και δεν σκεφτεσαι καθαρα.
    Δεν αντέχω άλλο τον πόνο καλή μου. Νοιώθω σαν ένας που βρίσκεται στο τελευταίο στάδιο του καρκίνου. Ζητάω την αξιοπρέπειά μου, να μην υποφέρω πια. Ζητάω ένα όμορφο γλυκό τέλος να απαλαγώ. Αγαπάω πολύ τη ζωή και δεν συνήθισα να απειλώ μα δεν μπορώ άλλο. Μπορεί να νοσηλευτώ. Κλαίω διαρκως, η μητερα μου κλαιει κι αυτη σημερα, όλα τελιώνουν. ποτε δεν ηταν ετσι τα πραγματα, πάσχω απο μια σοβαρή πάθηση και με ρουφηξε, μου κατάστρεψε τη ζωή, μου στερησε τους φίλους, τη γυναίκα, τις απλες χαρές. \'Εχψ διαγνωση μεταιχμιακού και εξαρτητική, υποφερω απο καταθλιψη και πονάει το σωμα μου πια. Θλω να με λυπηθει ο θεος και να με πάρει κοντά του.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    εισαι σιγουρος οτι εχεις απεθυνθει σε καλο θεραπευτη?τοσοι και τοσοι εχουν βρει βοηθεια!
    εσυ γιατι οχι!!!!
    εγω ακουω εναν ανθρωπο που δεν τον φροντιζει ΚΑΝΕΙΣ! ιατρικα εννοω...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    γιατι δεν δινεις στον εαυτο σου την ευκαιρια να δοκιμασει και με ενα αλλο γιατρο?ποτε δεν ξερεις ισως δεις μεγαλη βελτιωση ,οσο απιθανο κι αν μοιαζει τωρα που υποφερεις
    Dum spiro spero (?)

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    Όσο υπάρχουν άνθρωποι υπάρχει και ελπίδα!
    Συγκινήθηκα κι εγώ από την άμεση ανταπόκριση των κοριτσιών. Πιστεύω ότι θα σου έκανε καλό να βρεθείς με άλλους ανθρώπους...μία κουβέντα θα σε έκανε να δεις τα πράγματα πιο ψύχραιμα. Θα ένιωθες ανακούφιση.
    Μην κλείνεσαι, εξωτερίκευσε αυτά που νιώθεις, δεν είναι όλα άσπρο ή μαύρο. Είσαι ένας ευαίσθητος άνθρωπος που είχες μία κακιά στιγμή. Όλοι κάνουμε λάθη, τί σημαίνει αυτό?ότι πρέπει να πεθάνουμε? ή ότι δεν έχουμε δικαίωμα στο λάθος? Μην καταδικάζεις τον εαυτό σου, δε νομίζω ότι σου αξίζει αυτό.
    Κοίτα και το θέμα του γιατρού σου όπως σου είπαν παραπάνω. Για όλα υπάρχουν λύσεις, απλά καμιά φορά αργούμε να βρούμε τις κατάλληλες... Αλλά δεν τα παρατάμε ε?

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    Velvet καλο μου υποφερεις, αυτο διαβαζω πισω απο τις λεξεις. Οτι υποφερεις και πονας πολυ. Αλλα μηπως αυτος ο πονος ειναι κατι προσωρινο?

    Ειμαι σιγουρη πως εχεις κοντα σου ανθρωπους που να σε αγαπανε, και να στεναχωριουνται που σε βλεπουν να υποφερεις ετσι. Γιατι ο πονος σου ειναι και δικος τους πονος.. Σε παρακαλω πηγαινε σε καποιον ειδικο... και ολα αυτα που περνας τωρα , τα εχουμε περασει ολοι, σε μικροτερο και μεγαλυτερο βαθμο.

    Αλλα μη τα παρατησεις, η ζωη μας θα εχει τα πανω της και τα κατω της, αλλα αυριο θα ειναι μια αλλη μερα

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    197
    Σήμερα το πρωί είχα κι άλλο χτύπημα. Η μητέρα μου αρνήθηκε να με συνοδεύσει στο νοσοκομείο. Δεν έχω ούτε μάνα τ\'ακούτε ???
    Δενέχω κανέναν, με σκότωσαν όλοι, ζητάω τη βοήθεια από αγνώστους κλαίγοντας με αναφιλητά κι η μανα μου λεει εγώ δεν ανακατεύομαι, δική σου αποφαση, εγω δεν θα ερθω μαζι σου ! Σκύλα είναι αυτή ή μάνα ?

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    καλημερα.
    γιατι χρειαζεται να πας στο νοσοκομειο?

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    197
    Originally posted by melene
    καλημερα.
    γιατι χρειαζεται να πας στο νοσοκομειο?
    Θα νοσηλευτώ, δεν αντέχω, εχω σκεψεις αυτοκτονιας, το ζητησα, θελω να παω καπου να νοιωθω ασφαλης να μου κανουν ενεσεις, εχω φοβερες εκρηξεις και φοβερη θλιψη. Σημερα επιτεθηκα στη μητερα μου επειδη αρνηθηκε. Πηρα τα πραγματα και τα πεταγα στο πατωμα.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    και εγω το ιδιο θα κανα αν μου απαντουσε ετσι.
    υπαρχουν τηλεφωνα που μπορεις να παρεις παντως.περιμενε να τα βρω και ξαναστελνω σε λιγα λεπτα!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    Γραμμή Επικοινωνίας για την Κατάθλιψη 210-6515600

    παρε αυτο και θα βρω και αλλα.αυτο μου βγαζει συνεχεια

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    S.O.S ΑΙΓΙΝΗΤΕΙΟ - 210 7222333

    # ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ (ΕΚΑΚΒ) - 197
    # ΑΝΟΙΚΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΟΙΚ/ΑΚΗΣ ΣΥΜΒ & ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ - 2105234737
    # ΑΝΟΙΚΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ - 210 3638833
    # ΓΡΑΜΜΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

    * ΣΤΡΑΤΟΥ: 8001145551
    * ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ: 8001145552
    * ΝΑΥΤΙΚΟ: 210 5574121, 210 5531376, 210 5531377

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •