Ρεψιματα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    13

    Lightbulb Ρεψιματα

    Καλησπέρα σας, εδω και ενα μηνα εχω θέμα με δυσπεψια και ρεψιματα. Εχω αυτο το συμπτωμα ακομα και νηστικη. Εκανα γαστροσκοπηση η οποία εδειξε λιγους πολυποδες και γαστριτιδα. Το θέμα μου ειναι οτι ο γιατρός το θεωρει ψυχογενες. Εγω ομως δεν μπορώ να το αποδεκτω οτι απο το αγχος εχω βγάλει αυτο το συμπτωμα. Εχει κάποιος ανάλογη εμπειρία? Η γνωρίζει κάποιον που αντιμετώπισε κατι τέτοιο? Ευχαριστώ πολυ. Πραγματικά ρχω φρικάρει!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    413
    Quote Originally Posted by Venia View Post
    Καλησπέρα σας, εδω και ενα μηνα εχω θέμα με δυσπεψια και ρεψιματα. Εχω αυτο το συμπτωμα ακομα και νηστικη. Εκανα γαστροσκοπηση η οποία εδειξε λιγους πολυποδες και γαστριτιδα. Το θέμα μου ειναι οτι ο γιατρός το θεωρει ψυχογενες. Εγω ομως δεν μπορώ να το αποδεκτω οτι απο το αγχος εχω βγάλει αυτο το συμπτωμα. Εχει κάποιος ανάλογη εμπειρία? Η γνωρίζει κάποιον που αντιμετώπισε κατι τέτοιο? Ευχαριστώ πολυ. Πραγματικά ρχω φρικάρει!
    Καταρχήν αν δεν μπορείς να αποδεχτείς αυτό που σου λέει ο γιατρός σου πάνε αλλού

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    13
    Εχεις δικιο.. Απλα θα βοηθούσε αν κάποιος είχε αναλογη εμπειρία να μου
    πει την γνωμη του

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    413
    Quote Originally Posted by Venia View Post
    Εχεις δικιο.. Απλα θα βοηθούσε αν κάποιος είχε αναλογη εμπειρία να μου
    πει την γνωμη του
    λιγότερες μπύρες και περισσότερο στα αρχισμό

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    413
    Quote Originally Posted by Venia View Post
    Εχεις δικιο.. Απλα θα βοηθούσε αν κάποιος είχε αναλογη εμπειρία να μου
    πει την γνωμη του
    το πρόβλημα που είναι που ρεύεσαι?
    ρεύεσαι για παράδειγμα και όταν οι άλλοι τρώνε μπροστά σου?
    για αυτό σου λέω άκου τη δίψα σου πιες ένα τσάι επιτέλους να πάνε κάτω τα φαρμάκια!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    413
    Quote Originally Posted by Venia View Post
    Καλησπέρα σας, εδω και ενα μηνα εχω θέμα με δυσπεψια και ρεψιματα. Εχω αυτο το συμπτωμα ακομα και νηστικη. Εκανα γαστροσκοπηση η οποία εδειξε λιγους πολυποδες και γαστριτιδα. Το θέμα μου ειναι οτι ο γιατρός το θεωρει ψυχογενες. Εγω ομως δεν μπορώ να το αποδεκτω οτι απο το αγχος εχω βγάλει αυτο το συμπτωμα. Εχει κάποιος ανάλογη εμπειρία? Η γνωρίζει κάποιον που αντιμετώπισε κατι τέτοιο? Ευχαριστώ πολυ. Πραγματικά ρχω φρικάρει!
    πάντως όλο και κάποιος βαρεμένος θα το έχει και αυτό ως φετίχ...
    μπορείς να βγάλεις λεφτά από αυτό για ψάχτο λιγάκι

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    413
    Τώρα που το σκέφτομαι Πάντως ο ντόκτορ σου παίζει να χει δίκιο
    φαντάζεσαι σε ελένη αντιπαθείς στο σύζυγό σου και να είναι όντως ψυχογενές το ρέψιμο για να του τη σπάσεις?

    Κι εσύ Ελένη και κάθε Ελένη
    της επαρχίας, της Αθήνας κοιμωμένη
    Η ζωή σου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη
    Να πεθαίνεις για την Ελλάδα είναι άλλο
    κι άλλο εκείνη να σε πεθαίνει

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,967
    ουψ αυτο αβολο λιγακι να το εχεις φιλαρακι κατι σε πειραζει κι σου κανει αντίδραση ο οργανισμος το έντερο το στομάχι ειν τα μερη που επιρεαζοντε πολυ. αυτα με γιατρο θα δεις πως το καθε φαγητο μπορει να σου φερνει αντιδραση κι στο κανει αυτο . μπορει κι λογο ανχους να το παθαίνεις αυτο συμβαινει μερικες φορες .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •