Τα χω παιξει - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 30 of 30
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    10
    Ασπεργκερ χαλάρωσε είπα ότι το σκέφτομαι αλλά δεν πρόκειται να το κάνω γιατί είμαι δειλός ούτε τάσεις εδώ μόνο σκεψεις

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    10
    Ευχαριστώ παιδιά για την συμπαρασταση

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,967
    φιλαρακι μου πολυ σωστα κι εγω εχω σκεφτει πολλες φορες τετοια πραματα μα λεω ε οχι να τους καμνω το χατίρι μεγαλη η χαρη τους. φιλοσοφησα τη ζωη κι ειπα εγω ειμαι οτι ειμαι τους αρεσει δε τους αρεσει ο θεος με εφερε στη ζωη. εγω οφειλω να διαφυλαξω το δωρο του θεου για μενα κι να ζω απλα ηρεμα ποτε κανεναν μην ενοχλώ κι να εχω καθαρη συνειδηση μεσα μου. οι αλοι οτι λεν λεν δε αλλαζουν οι κακιασμενοι στο καλο να παν κι εγω τον δρομο μου προχωρω. καντο κι εσυ αυτο αγνοησε τους κακιασμενους κι κοιτα να εχεις ηρεμια μεσα σου.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    363
    Quote Originally Posted by ras95 View Post
    Καλησπέρα.Πασχω από καταθλιψη βαρια εδώ και 6 μήνες και δεν είμαι καθόλου καλά.Καθε μέρα είναι ένας Γολγοθάς και εγώ έχω βαρεθεί να ζω για να μην πικραθουν κάποιοι άλλοι οι οποίοι κάποιοι από αυτούς είναι η αιτία που αρρωστησα πάλι.Βλεπω συνομιλήκους μου να προχωρούν και εγώ να μένω στάσιμος και δεν το αντέχω άλλο αυτό.Μου έρχεται να ούρλιαξε να φωνάξω βοήθεια μα κανείς δε νοιάζεται και μου λένε ότι δεν προσπαθώ.Πως να προσπαθησω;όταν δεν μπορώ να σηκωθώ από το κρεβατι;όταν τα ψυχωσωματικα έχουν βαρέσει κοκκινο;όταν εμείνα χωρίς φίλους επειδή γύρισα στο πατρικό μου έπειτα από σπουδες;Ο γιατρός δεν με βοηθαει σε τίποτα ούτε κανενας και νιώθω πως μια λύση υπάρχει η αυτοκτονια.Καθισα ζυγισα τα πράγματα και μόνο εκεί νομίζω θα βρω λύτρωση.Πραγματικα οποίος έχει περάσει κάτι αντιστοιχο με καταλαβαίνει.αινυγουει ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου και οποιαδήποτε απάντηση καλοδεχουμενη.

    . θα αλλαξεις γιατρο πρωτιστως ! εμενα ενας αλμπανης ψυχολογος , ουτε ηξερε τι του γινοταν , πηγε να κατεστρεψει δικο μου ατομο ! δεν τον κυνηγησα γιατι ηθελα το δικο μου ατομο να ανακαμψει , αλλιως θα ειχε βαλει μασελες ! βρεθηκε ενα γατονι και εμπειρος ψυχιατρος , και σωθηκε η παρτιδα . βεβαια και αυτος εκανε τα λαθακια του , αλλα οκ . παμε τωρα στους φιλους σου , κοιταξε ειναι δυσκολο να μπουν στα παπουτσια σου , δεν θα σε καταλαβουν . μην τους κατακρινεις , δεν γνωριζουν , ειναι αμαθεις γενικα . θα σε βοηθησει αρκετα , να αποδεχθεις αυτο που νιωθεις και να ηρεμησεις ! δεν ειμαστε ολοι τελειοι , και ουτε υπαρχει τελειος ! μην σε απασχολουν πραγματα , η ζωη ειναι πολυτιμη , καθε μερα ειναι μια νεα μερα ,μια νεα αρχη ! θα ισσοροπησεις και ολα τα πανε καλα . φωναξε , ξεσπασε , αλλα μην κανεις κακο στον εαυτο σου ! και απο δευτερα με ηρεμια να βρεις εναν σωστο επιστημονα να σε ακουσει και να σε βοηθησει και ολα θα πανε καλα ! ξερω 4 ατομα με καταθλιψη και βαρια περιστατικα , και τα 4 ατομα αυτα , πλεον ειναι οκ και ζουν πολυ οκ και μαλιστα το ενα ατομο ειναι μικρο κοριτσακι , οπως τα περιγραφεις εσυ ετσι μου τα ελεγε και η μικρη κοπελα ! μην μασας , ολα καλα θα πανε ! απλα να βρεθει σωστος επιστημονας να σε βιηθησει ....trust me !

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,372
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση. Απαγορεύονται οι προτροπές για λήψη/διακοπή φαρμακευτικής αγωγής καθώς και οι διατυπώσεις που μοιάζουν με διάγνωση
    Last edited by Aeon; 26-11-2023 at 10:42.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,302
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Πρωτα πρεπει να παρεις τον αντρισμο σου πισω
    Όλο το μήνυμα σου ήταν κάπως.. Αλλά αυτό εδώ, δεν το κατάλαβα.. Τι εννοείς;
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    πηγαινε σε ψυχολογο, αλλα κοιτα να ειναι αντρας γιατι σε γυναικα δεν θα τα πεις ολα οπως πρεπει, αλλα και να τα πεις μπορει να ειναι μερολυπτικη επειδη εχει και αυτη τα θεματα της
    Ούτε αυτό το κατάλαβα!

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,372
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Όλο το μήνυμα σου ήταν κάπως.. Αλλά αυτό εδώ, δεν το κατάλαβα.. Τι εννοείς;

    Ούτε αυτό το κατάλαβα!
    Γιατι να το καταλαβεις δλδ; Οταν εχεις καταθλιψη θα καταλαβεις. Ειμαι κουρασμενος τωρα για εξηγησεις.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,302
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Γιατι να το καταλαβεις δλδ; Οταν εχεις καταθλιψη θα καταλαβεις. Ειμαι κουρασμενος τωρα για εξηγησεις.
    Έχω περάσει κατάθλιψη φίλε και πάλι δεν το κατάλαβα αυτό που λες. Κουρασμένος για να γράφεις ότι σου κατέβει στο κεφάλι όμως δεν είσαι. Ούτε το σχολιο για τον ανδρισμό κατάλαβα, ούτε το σχόλιο σου για τα χάπια κατάλαβα, ούτε το μήνυμα που μειώνεις τις γυναίκες κατάλαβα!!!!!!!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,273
    Εγώ κατάλαβα το σχόλιο για τον ανδρισμό τόσο σε βιοορμονικό επίπεδο όσο και σε κοινωνικό..
    Τα αντιψυχωσικά και τα σσρι αντικαταθλιπτικά μειώνουν την λίμπιντο και προκαλούν στυτική δυσλειτουργία...Σε κοινωνικό επίπεδο, αφαιρούν τον ανδρισμό σου γιατί σε καθιστούν μαλθακό και άβουλο ενώ ένας άνδρας πρέπει να είναι δυνατός και θαρραλέος.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  10. #25
    biscochicco
    Guest
    Κανενας ανδρας ΔΕΝ πρεπει να ειναι δυνατος και θαρραλεος. Ολοι οι ανθρωποι πρεπει να ειμαστε δυνατοι και θαρραλεοι. Ελεος με τις ταμπελες που βαζετε στους εαυτο σας και τον υπονομευεται.
    Ανθρωποι ειμαστε και ως τετοιοι, καλο ειναι να εχουμε ολη την γκαμα των συναισθηματων μας.
    Επισης το σεξ απο μονο του δεν μετραει μια.... Αυτα
    Last edited by biscochicco; 26-11-2023 at 19:56.

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,372
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Εγώ κατάλαβα το σχόλιο για τον ανδρισμό τόσο σε βιοορμονικό επίπεδο όσο και σε κοινωνικό..
    Τα αντιψυχωσικά και τα σσρι αντικαταθλιπτικά μειώνουν την λίμπιντο και προκαλούν στυτική δυσλειτουργία...Σε κοινωνικό επίπεδο, αφαιρούν τον ανδρισμό σου γιατί σε καθιστούν μαλθακό και άβουλο ενώ ένας άνδρας πρέπει να είναι δυνατός και θαρραλέος.
    Μην τα λες αυτα στη Συγγρου γιατι θα φας ξυλο.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    23,168
    George o Axl είναι ο μόνος που ξέρει από γυναίκες εγώ κάνω τον μαλακά

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,273
    Ενας άνδρας που δεν είναι δυνατός και θαρραλέος,πρώτον δεν θα αισθάνεται καλά με τον εαυτό του,δεν θα έχει αυτοπεποίθηση,και δεύτερον, δεν θα τον πάρει κανένας σοβαρα από το κοινωνικό σύνολο και ειδικά οι γυναίκες...Ολα τα άλλα είναι δικαιωματίστικες, αυτοδιαθεσιακές,γουόκ μαλακίες.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    23,168
    Άμα πάει με δυνατό κ ΤΙΣ αρπάξει να δεις τι καλός που είναι ο χαλβάς μετά

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,273
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Άμα πάει με δυνατό κ ΤΙΣ αρπάξει να δεις τι καλός που είναι ο χαλβάς μετά
    Τότε είναι που θα κολλήσει μαζί του!
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Τα εχω 'παιξει'
    By BloodRazor in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 17
    Last Post: 20-05-2015, 17:47
  2. τα εχω παιξει
    By LOLA94 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 3
    Last Post: 21-02-2014, 09:45
  3. τα έχω παιξει τελειως??
    By aiglh! in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 11
    Last Post: 03-02-2014, 09:03
  4. Tα εχω παιξει εντελως.
    By Elwing in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 19-04-2013, 04:27
  5. Τα 'χω παίξει από τη στενοχώρια
    By Deleted240217a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 24-01-2013, 02:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •