Ένα rant για την απάτη του οnline dating - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 117
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Quote Originally Posted by tziovani View Post
    αδερφε , εσυ απο κρητη εισαι παλι ? τι ειπαμε ? θα σου πω μια ιστορια . μια φορα ειχα γνωρισει μια τουμπανο , πρασινοματα , ωραιες αναλογιες , γυναικα φουλ πακετο ! μυαλο , αποψεις , σεξυ , θηλυκη και γενικα πολυ καλα περπατημενη οπως ελεγε . πανω στην κουβεντα μου λεει , μια φορα και εναν καιρο , βγηκα date με εναν τυπο απο app , χωρις βεβαια να γινει κατι , για την εμπειρια . ωπα , λεω απο μεσα μου . εφαγα μια ξενερα ! βαριεμαι να σου γραψω την ξενερα που εφαγα , αλλα την ειχα διπλα μου στο μπιτς μπαρ, με σεξυ εσωρουχα και ενα πολυ αερατο φορεμα και της κανω , πιες το κοκτειλ να σε παω σπιτι , γιατι το πρωι ξυπναω νωρις για ταξιδι επαγγελματικο . πραγματικα αδερφε δεν ξερω γιατι μου την καρφωσε ετσι και μονο που το ακουσα για app . βασικα ειπα απο μεσα μου , εσυ εδω μας το παιζεις φουλ θηλυκο , ανεξαρτητη (μ αρεσει αυτο στις γυναικες , τις θελω φουλ δυναμικες ) και μας λες οτι βγηκες date με σιγουρακι απο app ? ...μουφα λοιπον η γκομενα και στις επομενες επικοινωνιες καταλαβα οτι η τυπισσα ενω το επαιζε βαθος , και ψυχαρα , ηταν αλλη μια μπαρμπιε που κυκλοφορουν κοπυ πειστ ....οποτε ασε τα app και κοιτα να κανεις μια σωστη δουλεια με τον εαυτο σου , γιατι αμα βρεθει καμια μαγκισσα σωστη θα σε κανει τυρακι τριμμενο ;) και ουτε που θα παρεις πρεφα ....
    Χωρίς παρεξήγηση ήμαρτον πια με την κάθε μέση Ελληνίδα κομπλεξική που ξημεροβραδιάζεται στα μπαρ και το παίζει δήθεν ανεξάρτητη. Εγω δεν γουσταρω τις Ελληνιδες ειναι απο την χειροτερη φαρα σαν τις Αμερικανες εχουν γινει.
    Last edited by alex942023; 29-11-2023 at 00:59.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Ζούμε σε έναν κόσμο που τελικά το να έχεις γεννηθεί γυναίκα είναι ευχή. Κατάρα είναι να έχεις γεννηθεί άνδρας καθώς η παραμικρή προσέγγιση μπορεί να το εκλάβει σαν παρενόχληση. Το παραμικρό άγγιγμα ισοδυναμεί βιασμό. Γαμώ τον φεμινισμό σας μέσα! Θέλετε ισότητα και ανεξαρτησία αλλά τον άνδρα με την χοντρή τσέπη κοιτάτε.

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,372
    Quote Originally Posted by alex942023 View Post
    Δεν εμπιστεύομαι καμία πια... μην μπερδεύεις την ευγενική με αυτή που κοιτάει το συμφέρον. Δεν υπάρχει καμία Ελληνίδα που να μην είναι μαζί με κάποιον από συμφέρον.
    Φιλαρακι ξυπνα, αυτα που ψαχνεις υπαρχουν μονο στα παραμυθια.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Φιλαρακι ξυπνα, αυτα που ψαχνεις υπαρχουν μονο στα παραμυθια.
    Ας ζω σε ένα παραμύθι τότε αρκετά υποφέρω. Αρκετή μοναξιά βιώνω 29 χρόνια δεν αντέχω άλλο. Τις προάλλες έριξα ένα ζευγάρι στην θάλασσα και έφυγα χωρίς τύψεις.

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,372
    Quote Originally Posted by alex942023 View Post
    Ας ζω σε ένα παραμύθι τότε αρκετά υποφέρω. Αρκετή μοναξιά βιώνω 29 χρόνια δεν αντέχω άλλο. Καμία στην ζωή μου δεν με έχει αγαπήσει θέλω να βάλω τέλος στη ζωή μου πριν κάνω κακό. Είναι μέρες που βγαίνω από το σπίτι και θέλω να κάνω κακό σε ζευγάρια
    Γραφε σε ενα χαρτι και βαλ'το στην τσεπη σου.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Μια χαρά ξύπνιος είμαι μπρο απο 20 χρονων πηγαινω σε επαγγελματιες και ξεδινω εκει. Και πιο καθαρες ειναι απο την μεση Ελληνιδα που τρωει αβερτα πουτσες και δεν ξερεις αν βρεθεις με AIDS στο ξαφνικο

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,372
    Quote Originally Posted by alex942023 View Post
    Μια χαρά ξύπνιος είμαι μπρο απο 20 χρονων πηγαινω σε επαγγελματιες και ξεδινω εκει. Και πιο καθαρες ειναι απο την μεση Ελληνιδα που τρωει αβερτα πουτσες και δεν ξερεις αν βρεθεις με AIDS στο ξαφνικο
    Παντα ετσι ηταν, δεν αλλαξε κατι.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    341
    Φυσικα και εισαι μισογυνης βλεποντας τον χυδαιο τροπο που εκφραζεσαι. Για να σε ενημερωσω πολλες γυναικες εχουν περισσοτερα πτυχια απο εναν αντρα σημερα, κατεχουν θεσεις ευθυνης και βγαζουν περισσοτερα χρηματα. Οποτε κοψε την καραμελα για σχεσεις συμφεροντος. Ή θα ριξεις τα στανταρντ σου ή θα μαθεις να φλερταρεις καλυτερα. Εσυ λες οτι τους μιλας νορμαλ αλλα δεν ειμαστε και μπροστα.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,016
    Quote Originally Posted by alex942023 View Post
    Μια χαρά ξύπνιος είμαι μπρο απο 20 χρονων πηγαινω σε επαγγελματιες και ξεδινω εκει. Και πιο καθαρες ειναι απο την μεση Ελληνιδα που τρωει αβερτα πουτσες και δεν ξερεις αν βρεθεις με AIDS στο ξαφνικο
    αβερτα πουτσες, τρως εσυ, σαχλαμαρα... απο τις παπαριες που μας γραφεις, ειναι ολοφανερο γιατι δεν ενδιαφερονται για σενα γυναικες που σε γνωριζουν και πας μονο με επαγγελματιες...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,187
    Quote Originally Posted by alex942023 View Post
    Μια χαρά ξύπνιος είμαι μπρο απο 20 χρονων πηγαινω σε επαγγελματιες και ξεδινω εκει. Και πιο καθαρες ειναι απο την μεση Ελληνιδα που τρωει αβερτα πουτσες και δεν ξερεις αν βρεθεις με AIDS στο ξαφνικο
    Νομίζεις ότι με αυτό το σχόλιο θα την πεις στη little; Όσο αφορά την μοναξιά, στο τελευταίο θέμα που άνοιξες, είχες πει ότι χώρισες πρόσφατα.. Οι ιστορίες που μας λες κάθε φορά είναι η μια χειρότερη από την άλλη.. Στην τελευταία, με το ζευγάρι που εριξες στη θάλασσα, θα βάλω ένα 3 στα 10. Πολύ φτωχό σενάριο, λίγοι ηθοποιοί και το σκηνικό απλό.. Θα μπορούσες άνετα να προσθέσεις πχ έναν γλάρο, ότι ήταν κάπου και κοιτούσε.

  11. #26
    Αγαπητέ,Άλεξ.

    Δεν ξέρω αν το άρθρο που σου παρεθεσα εδω το βρήκες εύστοχο/ίσως χρήσιμο σε κάποια σημεία.

    Έχω την αίσθηση ότι σε κάποια πράγματα από αυτά που μας έγραψες έχεις δίκιο(όπως στο ότι οι γυναίκες τέτοιον ιντερνετικών εφαρμογών έχουν το πλεονέκτημα των πολλαπλών μηνυμάτων που λαμβάνουν ετσι έχουν και τη δυνατότητα επιλογής μέσα από μια ευρεία γκάμα ανδρικών προφίλ),απλά καταλαβαίνω ότι μια μακρά περίοδος ερωτικης ξηρασίας προκαλεί αρνητικά συναισθήματα απογοήτευσης που φτάνει ως την κατάθλιψη και την πλήρη παραίτηση από το την αρένα των σχέσεων κι είναι κρίμα για ένα νέο "ζωντανό" άνθρωπο με ανάγκες και θέλω(όπως αυτή της συντροφικότητας κτλ) που ζητούν εκπληρωση.

    Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να μην απογοητεύεσαι αρχικά και να το πάρεις λιγο αλλιώς με την έννοια ότι να σκεφτείς πως δεν είσαι ο μόνος που υποφέρει από μοναξιά,όλοι έχουμε περάσει μικρότερες ή μεγαλύτερες σε διάρκεια τέτοιες φάσεις κι είναι πολύ νορμάλ αυτό.

    Εγώ θα έλεγα να κάνεις ένα διάλειμμα από το on line dating και να κάνεις focus στον εαυτό σου,ασχολούμενος με πράγματα που σε ευχαριστούν και να επανέλθεις αργότερα.

    Γιατί τώρα με την αρνητικη άποψη που έχεις για το dating ,αυτο και εκπέμπεις προς τα έξω,αφού αυτή είναι η αύρα σου και τέτοια ενέργεια ακτινοβολεις.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Όλοι εσείς που γράφετε κακίες και αρχίσατε πάλι τα ίδια να γνωρίζετε ότι η διαχείριση θα κλείσει λίαν συντόμως το θέμα.
    Αλήθεια σας ικανοποιεί να ασχολείστε? Δεν έχετε ζωή να ασχοληθείτε παρά κάθεστε και γράφετε τα ίδια? Το θέμα αφορά το online dating και εσείς αρχίσατε πάλι τις προσωπικές επιθέσεις. Εντάξει δεν γουστάρετε τις απόψεις μου σεβαστό δεν χρειάζεται να βγάζετε χολή. Τόσο δύσκολο είναι?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Δεν έχεις κάτι άλλο να ασχοληθείς από το να βγάζεις χολή?

  14. #29
    biscochicco
    Guest
    Quote Originally Posted by alex942023 View Post
    Ζούμε σε έναν κόσμο που τελικά το να έχεις γεννηθεί γυναίκα είναι ευχή. Κατάρα είναι να έχεις γεννηθεί άνδρας καθώς η παραμικρή προσέγγιση μπορεί να το εκλάβει σαν παρενόχληση. Το παραμικρό άγγιγμα ισοδυναμεί βιασμό. Γαμώ τον φεμινισμό σας μέσα! Θέλετε ισότητα και ανεξαρτησία αλλά τον άνδρα με την χοντρή τσέπη κοιτάτε.
    εχεις βαθυ πονο μεσα σου και αγνοια εαυτου. Μη γενικευεις. Χρησιμοποιησε το μυαλο σου και για κατι αλλο περα απο κο κο. Οτι συνεπαγεται αυτο το κο κο.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αβερτα πουτσες, τρως εσυ, σαχλαμαρα... απο τις παπαριες που μας γραφεις, ειναι ολοφανερο γιατι δεν ενδιαφερονται για σενα γυναικες που σε γνωριζουν και πας μονο με επαγγελματιες...
    Α εσύ ήρθες πάλι? Να φανταστώ δεν διάβασες καν το θέμα μπήκες απλά να μου την πεις. Γούστο και μαγκιά μου με ποιες θα πηδιέμαι εσύ τι ζόρι τραβάς? Κηδεμόνας μου είσαι?

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γνωριμία μέσω dating
    By δελφίνι in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 238
    Last Post: 30-08-2021, 02:55
  2. Γνωριμία με κοπέλα από dating app & η εξέλιξη. Ποιά η γνώμη σας;
    By Gentleman365 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 48
    Last Post: 02-03-2021, 00:52
  3. Είναι απάτη;;
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 6
    Last Post: 06-05-2018, 16:23
  4. ***** -ΑΠΑΤΗ!!!
    By ΜΑΡΙΑ1967 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 28-04-2017, 11:42
  5. speed dating
    By Macgyver in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 08-10-2016, 06:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •