Ένα rant για την απάτη του οnline dating - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 117
  1. #31
    biscochicco
    Guest
    μια παρανοικοτητα επισης διακρινω, επισης νιωθεις οτι πρεπει να αποδειξεις την αξια σου καπως, οτι εκπεμπουμε φερνουμε λεω εγω. Δες αλλιως την ζωη και αμα σου διαταρρασει τοσο την ψυχραιμια και την υγεια σου, αστο το αθλημα . Για κατι τετοιους την κανουν την δουλεια οι κοπελες στα μπουδρε.. λα.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Quote Originally Posted by biscochicco View Post
    εχεις βαθυ πονο μεσα σου και αγνοια εαυτου. Μη γενικευεις. Χρησιμοποιησε το μυαλο σου και για κατι αλλο περα απο κο κο. Οτι συνεπαγεται αυτο το κο κο.
    Δεν με γνωρίζεις καν. Μ'αρέσει που ο καθένας γίνεται ξαφνικά ψυχολόγος και βγάζει διάγνωση. Επειδή δεν κάνω αυτό που κάνουν όλοι τι πάει να πει δηλαδή? Εγώ δεν έχω δικαίωμα να ζω έτσι? Ούτε βιάζω κάποιον ούτε δολοφόνος είμαι. Δεν ενοχλώ κανέναν εκτός και αν όλη η ζωή μου κρίνεται από το αν έχω επιτυχία στις γυναίκες. Και στα επαγγελματικά μου μια χαρά τα πήγαινα πάντοτε δόξα το θεό.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Quote Originally Posted by biscochicco View Post
    μια παρανοικοτητα επισης διακρινω, επισης νιωθεις οτι πρεπει να αποδειξεις την αξια σου καπως, οτι εκπεμπουμε φερνουμε λεω εγω. Δες αλλιως την ζωη και αμα σου διαταρρασει τοσο την ψυχραιμια και την υγεια σου, αστο το αθλημα . Για κατι τετοιους την κανουν την δουλεια οι κοπελες στα μπουδρε.. λα.
    Διάκρινε όσα θες δεν με ξέρεις καν εσύ τι είσαι ο φυσιολογικότατος ας πούμε?

  4. #34
    biscochicco
    Guest
    Quote Originally Posted by alex942023 View Post
    Δεν με γνωρίζεις καν. Μ'αρέσει που ο καθένας γίνεται ξαφνικά ψυχολόγος και βγάζει διάγνωση. Επειδή δεν κάνω αυτό που κάνουν όλοι τι πάει να πει δηλαδή? Εγώ δεν έχω δικαίωμα να ζω έτσι? Ούτε βιάζω κάποιον ούτε δολοφόνος είμαι. Δεν ενοχλώ κανέναν εκτός και αν όλη η ζωή μου κρίνεται από το αν έχω επιτυχία στις γυναίκες. Και στα επαγγελματικά μου μια χαρά τα πήγαινα πάντοτε δόξα το θεό.
    επειδη εισαι επιθετικος Αλεξ. Επειδη εχεις αλλαξει τα μηνυματα σου γραφοντας πιο ακραια στο επεξεργασμενο, επειδη για να εγραψες θελεις να σε βοηθησουμε αλλα αυτος ο πονος και η αγνοια, δε σε αφηνει να δεις καθαρα.. Ή για πολλους που δεν παρατηρουν, επειδη εισαι μαλακα..ς

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Quote Originally Posted by Renia View Post
    Φυσικα και εισαι μισογυνης βλεποντας τον χυδαιο τροπο που εκφραζεσαι. Για να σε ενημερωσω πολλες γυναικες εχουν περισσοτερα πτυχια απο εναν αντρα σημερα, κατεχουν θεσεις ευθυνης και βγαζουν περισσοτερα χρηματα. Οποτε κοψε την καραμελα για σχεσεις συμφεροντος. Ή θα ριξεις τα στανταρντ σου ή θα μαθεις να φλερταρεις καλυτερα. Εσυ λες οτι τους μιλας νορμαλ αλλα δεν ειμαστε και μπροστα.
    Στα τετοια μου αν εχουν περισσοτερα πτυχια. Το να κερατωνουν ομως αβερτα ειναι οκ ας πουμε? Γιατι σε εναν κοσμο που η απιστια παει συννεφο γιατι να εμπιστευτεις καποια? Ειμαι μισογυνης σε οσες συμπεριφερονται ετσι και πληγωνουν ανθρωπους. Δεν λεω οτι μπορει να υπαρχουν εξαιρεσεις. Αμέσως να με χαρακτηρίσεις μισογύνη όμως χωρίς να ξέρεις για ποιες γυναίκες το λέω. Φυσικά και ξέρω ότι υπάρχουν και πιστές
    Last edited by alex942023; 29-11-2023 at 14:01.

  6. #36
    biscochicco
    Guest
    Quote Originally Posted by alex942023 View Post
    Διάκρινε όσα θες δεν με ξέρεις καν εσύ τι είσαι ο φυσιολογικότατος ας πούμε?
    εγω τι ειμαι, μπορεις να μπεις να το διαβασεις, και αν θες να εισαι στο τιμ θα μας γνωρισεις ολους καλυτερα, ριξε τις αμυνες σου ομως και μη γενικευεις
    εγω πινω τον ελληνικο μου καπνιζω και γραφω οτι μου καπνισει :P χαριτολογοντας

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Quote Originally Posted by biscochicco View Post
    επειδη εισαι επιθετικος Αλεξ. Επειδη εχεις αλλαξει τα μηνυματα σου γραφοντας πιο ακραια στο επεξεργασμενο, επειδη για να εγραψες θελεις να σε βοηθησουμε αλλα αυτος ο πονος και η αγνοια, δε σε αφηνει να δεις καθαρα.. Ή για πολλους που δεν παρατηρουν, επειδη εισαι μαλακα..ς
    Εγω σε εβρισα εσενα προσωπικα? Εσυ μπηκες εδω απλα να μου την πεις? Το αρχικο θεμα το διαβασες καθολου?

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Quote Originally Posted by biscochicco View Post
    εγω τι ειμαι, μπορεις να μπεις να το διαβασεις, και αν θες να εισαι στο τιμ θα μας γνωρισεις ολους καλυτερα, ριξε τις αμυνες σου ομως και μη γενικευεις
    εγω πινω τον ελληνικο μου καπνιζω και γραφω οτι μου καπνισει :P χαριτολογοντας
    Αφου γραφεις οτι σου καπνισει λοιπον μην περιμένεις να σε πάρω στα σοβαρά λοιπον. Και το θεμα αφορα το online dating οποτε εισαι και off topic

  9. #39
    biscochicco
    Guest
    Ποτε σε εβρισα βρε...?
    Αμα εισαι σε αμυνα βλεπεις τους παντες εχθρους. Δεν εχουμε πολεμο προς το παρον, κατεβασε τα απλα Αλεξανδρε.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Νομίζεις ότι με αυτό το σχόλιο θα την πεις στη little; Όσο αφορά την μοναξιά, στο τελευταίο θέμα που άνοιξες, είχες πει ότι χώρισες πρόσφατα.. Οι ιστορίες που μας λες κάθε φορά είναι η μια χειρότερη από την άλλη.. Στην τελευταία, με το ζευγάρι που εριξες στη θάλασσα, θα βάλω ένα 3 στα 10. Πολύ φτωχό σενάριο, λίγοι ηθοποιοί και το σκηνικό απλό.. Θα μπορούσες άνετα να προσθέσεις πχ έναν γλάρο, ότι ήταν κάπου και κοιτούσε.
    Ποιος ασχολείται με αυτήν μωρές έλεος!! Σιγά μην ασχοληθώ με αυτήν την ανύπαρκτη το θέμα το διάβασες? Είσαι off topic

  11. #41
    biscochicco
    Guest
    Quote Originally Posted by alex942023 View Post
    Αφου γραφεις οτι σου καπνισει λοιπον μην περιμένεις να σε πάρω στα σοβαρά λοιπον. Και το θεμα αφορα το online dating οποτε εισαι και off topic
    ΑΑΑΑΑΑ με συγχωρειςςςςςςς Αλεξανδρε δεν ειχα καταλαβει οτι η αλληλεπιδραση μεταξυ ανθρωπων, οταν μπαινει στο κουτακι ONLINE DATING γινεται απλα γαμι,,σααα.
    Πραγματικα ειμαι εκτος τοπικκκκ.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Quote Originally Posted by biscochicco View Post
    Ποτε σε εβρισα βρε...?
    Αμα εισαι σε αμυνα βλεπεις τους παντες εχθρους. Δεν εχουμε πολεμο προς το παρον, κατεβασε τα απλα Αλεξανδρε.
    Κατι επι του αρχικου θεματος εχεις να πεις? Τοση ωρα μου γραφεις αλλα. Τοσο δυσκολο ειναι για σενα να πεις την γνωμη σου για το online dating?

  13. #43
    biscochicco
    Guest
    Αρααα θελεις την γνωμη μου? Αν πω τη γνωμη μου θα φριξεις

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Quote Originally Posted by biscochicco View Post
    ΑΑΑΑΑΑ με συγχωρειςςςςςςς Αλεξανδρε δεν ειχα καταλαβει οτι η αλληλεπιδραση μεταξυ ανθρωπων, οταν μπαινει στο κουτακι ONLINE DATING γινεται απλα γαμι,,σααα.
    Πραγματικα ειμαι εκτος τοπικκκκ.
    Για Διαβασε το αρχικο μου νημα και πες μου που αναφερομαι στα μπουρδελα. Πουθενα...αρα δεν διαβασες το νημα και απλα μπηκες να σχολιασεις οτι αλλο σου κατεβηκε

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    292
    Quote Originally Posted by biscochicco View Post
    Αρααα θελεις την γνωμη μου? Αν πω τη γνωμη μου θα φριξεις
    Τοση ωρα με εβγαζες παρανοικο και αλλα μυρια επιθετα και τωρα ξαφνικα με ρωτας αυτο?

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γνωριμία μέσω dating
    By δελφίνι in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 238
    Last Post: 30-08-2021, 02:55
  2. Γνωριμία με κοπέλα από dating app & η εξέλιξη. Ποιά η γνώμη σας;
    By Gentleman365 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 48
    Last Post: 02-03-2021, 00:52
  3. Είναι απάτη;;
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 6
    Last Post: 06-05-2018, 16:23
  4. ***** -ΑΠΑΤΗ!!!
    By ΜΑΡΙΑ1967 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 28-04-2017, 11:42
  5. speed dating
    By Macgyver in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 08-10-2016, 06:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •