Κατάρα με κυνηγάει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,797

    Κατάρα με κυνηγάει

    Αισθάνομαι πραγματικά καταραμένη δεν με θέλει κανείς !!!! Μέχρι και η κουτσή Μαρία έχει ένα ταίρι ! Εγώ όχι ! Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει ! Αν ήτανε να παντρευόμουνα αυτό θα συνέβαινε εδώ και πολύ καιρό

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,513
    πολυ δεν εχουν δελφινακι

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,797
    Τι φταίει όμως ;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,219
    Κανεμια λιστα τι ζητας και αλλη μια τι προσφερεις, αλλαξε τις και δες αν σε συμφερει.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    φιλαρακι ζουμε κι χωρίς συντροφιά παρεακια μια χαρα ζουμε κι μονοι δε θα εξαρτιόμαστε απ το αν μας θελουν οι αλοι. να εχουμε μια υγεια σχετική το φαι το σπιτι μας κι ολα μια χαρα.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,858
    Θα κάθεσαι όλη μέρα μέσα κ θα μαγειρεύεις κ θα περιμένεις τον άχρηστο να φέρει λεφτά ξέχνα το

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,797
    Έναν σύντροφο θα τον ήθελα αλλά όχι τώρα σε μικρότερη ηλικία να έκανα και κανένα παιδάκι. Δυστυχώς τα πράγματα δε γίνονται όπως τα θέλουμε

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    911
    Ηρέμησε δελφίνι δεν έχουν όλοι ταίρι.
    Και εγώ δεν έχω κοπέλα εδώ και αρκετό καιρό, όπως και πολλοί άλλοι άνθρωποι.
    Για αρχή, έχεις σκεφτεί να μπεις σε εφαρμογή γνωριμίας;
    Δεν ξέρω αν κοροϊδεύουν αλλά βλέπω κόσμο να μπαίνει σε τέτοιες εφαρμογές.
    Δεύτερον, μέσω του κύκλου σου; στην δουλειά σου;
    Τρίτον, δεν έχεις αυτοπεποίθηση καθόλου, έχεις προσπαθήσει να το αλλάξεις αυτό;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    300
    wait , τι μανια τους εχει πιασει ολους και θελουν σχεσαρες κλπ ! θα σου πω κατι ,δεν ειμαι και πολυ σχεσακιας , δλδ βαριεμαι ευκολα ακομα και την ιδανικοτερη ! οι καλυτερες περιοδοι τις ζωης μου , ηταν οταν ημουν μονος , εντελως ! μιλαμε εχω ριξει ακυρα σε κουκλαρες , επειδη δεν ηθελα σχεση , δεν ηθελα αυτο το μονοτονο , παμε στης κλαιρης να δουμε ταινια , αποψε θα βγουμε με την φενια , αυριο εχει γιορτη ο γιωργος , το σουκου θα παμε παλι στης φενιας , σημερα ειμαστε καλεσμενοι στο παρτυ απο το γραφειο ( λες και εχω ορεξη να βλεπω τον καθε μπαμια συναδελφο της καθεμιας ) , μεταξυ μας ειμαι και μαμω τα παιδια οποτε δεν εχω σκαλωματα , οποτε αυτο το να μην σε θελει κανενας , δεν ειναι απαραιτητα ...<<καταρα >> ευλογια θα το ελεγα ! ακομα και εμεις οι <<ωραιοι >> δεν θελουμε σχεσεις ...;)

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2023
    Posts
    2
    Relationships can be complex and require time to find the right partner. It is suika game important to remember that your value does not depend on your relationship or your married life.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Καλά ωραίε χαλάρωσε κατουρα και λίγο, όλοι εδώ μέσα σε κάστινγκ μπήκαμε ένας κι ένας να ξέρεις..όλοι κουκλάκια ζωγραφιστά ειμαστε,

    Δεν έχει να κάνει με την εμφάνιση

    Έχει να κάνει με το ότι εσύ πχ δεν γουστάρεις συντροφικοτητα κ οι αλλοι λειτουργούν πιο ευτυχισμένοι σε ασφαλεις συντροφικές σχέσεις, κ τα διό ανάγκες και επιλογές είναι δεν είναι κανείς λάθος, απλώς εντελώς διαφορετικοί

    Μπορεί βρε παιδί μου να μην απολαμβάνεις την αγκαλιά όσο εμείς οι σχεσακιδες...εγώ μπορώ να παιθανω αγκαλιά, δεν με νοιάζει τίποτα αχαχαχα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    μην σκαζεις φιλαρακι μην παθαινεις μαυτο εμμονή και εγω ετσι ελεγα μα το γυρισα το θεματακι κι ειπα αφου δε με θελει κανεις δε θέλω κι εγω κανεναν . δε θα κατσω να σκάω πλεον για το αν δε με γουσταρουν οι ανθρωποι γιατι ειμαι χοντρη ασχημη μεγάλη . μεγαλωδειχνω κιόλας κι τι να κανουμε ?? δε μπορω τωρα να γινω μοντελο μπας κι με κοιτάξει κανας τυπος ουτε με νοιαζει πλεον . ο καθενας κοιταει την παρτη του κι επιφανειακά κοιτανε μοστρα εμφανιση κι να μπιπ. αγαπη τι ναυτο τρώγεται ?? μονοι μας χιλιες φορες παρα με επιφανειακους τυπους που σε θέλουν για μια μερα κι μετα ουστ.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,122
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    μην σκαζεις φιλαρακι μην παθαινεις μαυτο εμμονή και εγω ετσι ελεγα μα το γυρισα το θεματακι κι ειπα αφου δε με θελει κανεις δε θέλω κι εγω κανεναν . δε θα κατσω να σκάω πλεον για το αν δε με γουσταρουν οι ανθρωποι γιατι ειμαι χοντρη ασχημη μεγάλη . μεγαλωδειχνω κιόλας κι τι να κανουμε ?? δε μπορω τωρα να γινω μοντελο μπας κι με κοιτάξει κανας τυπος ουτε με νοιαζει πλεον . ο καθενας κοιταει την παρτη του κι επιφανειακά κοιτανε μοστρα εμφανιση κι να μπιπ. αγαπη τι ναυτο τρώγεται ?? μονοι μας χιλιες φορες παρα με επιφανειακους τυπους που σε θέλουν για μια μερα κι μετα ουστ.
    Σταμάτα να μιλάς άσχημα για τον εαυτό σου!!!! Η αγάπη μερικές φορές, τρώγεται κιόλας.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝ ΤΟΥΤΗ ΓΙΩΡΓΙΚΟ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΑς ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΕΤΣΙ . Ας ΜΗΝ ΚΟΡΟΪΔΕΥΌΜΑΣΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑς Ας ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΔΙΑΒΕΊ ΜΟΝΑΧΙΚΟ Η ΚΟΣΜΟ ??Η ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΡΙ ?? ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΙ ΠΡΙΝ ΝΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖA ΠΛΕΟΝ ΤΕΡΜΑ ΑΥΤΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΑς ΟΛΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΒΙΩΜΑΤΑ ΣΟΥ ΚΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΡΆΤΤΕΙς. ΔΕ ΣΚΑΜΕ ΖΟΥΜΕ ΗΡΕΜΑ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΙ ΟΛΑ ΟΚ .ΕΓΩ ΓΝΟΡΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΖΩ ΜΟΝΑΧΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΙΜΙΑΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥς ΠΡΟΣΙΤΗ Η ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Η ΑΓΑΠΗ Η ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥς ΕΚΛΕΚΤΟΥς . ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΩς ΤΟΝ ΠΑΕΙ Η ΖΩΗ. ΔΕ ΠΤΟΟΎΜΑΣΤΕ ΖΟΥΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΗΡΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑς ΔΕ ΕΝΟΧΛΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ . :)
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,122
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝ ΤΟΥΤΗ ΓΙΩΡΓΙΚΟ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΑς ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΕΤΣΙ . Ας ΜΗΝ ΚΟΡΟΪΔΕΥΌΜΑΣΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑς Ας ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΔΙΑΒΕΊ ΜΟΝΑΧΙΚΟ Η ΚΟΣΜΟ ??Η ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΡΙ ?? ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΙ ΠΡΙΝ ΝΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖA ΠΛΕΟΝ ΤΕΡΜΑ ΑΥΤΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΦΙΛΟΣΟΦΑς ΟΛΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΒΙΩΜΑΤΑ ΣΟΥ ΚΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΡΆΤΤΕΙς. ΔΕ ΣΚΑΜΕ ΖΟΥΜΕ ΗΡΕΜΑ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΙ ΟΛΑ ΟΚ .ΕΓΩ ΓΝΟΡΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΖΩ ΜΟΝΑΧΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΙΜΙΑΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥς ΠΡΟΣΙΤΗ Η ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Η ΑΓΑΠΗ Η ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥς ΕΚΛΕΚΤΟΥς . ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΩς ΤΟΝ ΠΑΕΙ Η ΖΩΗ. ΔΕ ΠΤΟΟΎΜΑΣΤΕ ΖΟΥΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΗΡΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑς ΔΕ ΕΝΟΧΛΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ . :)
    Η δική μου αλήθεια είναι άλλη. Η εξωτερική εμφάνιση δεν καθορίζει το μέλλον μας, ούτε υπάρχουν άσχημοι άνθρωποι.. Προσπάθησε να μην είσαι τόσο αυστηρή με τον εαυτό σου και να μην τον υποτιμάς.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ανησυχώ για καταρά.
    By Elrudinam in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 10-12-2020, 20:14
  2. Ψυχωση:Κατάρα ή Ευλογία;;
    By serios in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 43
    Last Post: 28-08-2016, 07:36
  3. ΕΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΑ
    By Ακροβατης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 13-06-2011, 02:23
  4. Replies: 45
    Last Post: 05-02-2010, 17:16
  5. Ευλογία ή κατάρα?
    By Elly in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 05-09-2006, 17:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •