Κατάρα με κυνηγάει - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    ΓΙΩΡΓΙΚΟ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΛΟΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΑ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΔΕ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΑΥΤΟς Ο ΨΥΧΙΚΟς ΠΟΝΟς ΚΙ Η ΜΟΝΑΞΙΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟΔΙΩΓΜΕΝΑ ΑΠ ΠΑΝΤΟΥ .........
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,111
    Το θέμα είναι πως βλέπεις εσύ τον εαυτό σου.. Επειδή εσυ τον βλέπεις χοντρό και άσχημο, δεν σημαίνει ότι σε βλέπουν και οι άλλοι έτσι.. Καθε πρωί θα στέκεσαι μπροστά από έναν καθρέφτη και θα λες "Είμαι μια κουκλαρα" :P , μπας και γίνει κάτι και αυτά τα λόγια πάρουν την θέση όλων αυτών που άκουγες από την μητέρα σου και τα υιοθέτησες. Να εξαφανιστούν από μέσα σου.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    ΒΡΕ ΕΓΩ ΤΟ ΛΕΩ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΝΕΑ ΟΜΟΡΦΗ ΑΔΥΝΑΤΟΥΛΑ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΑ ΟΤΑΝ ΒΓΩ ΕΞΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕς ΨΩΝΙΑ ΚΙ ΑΥΤΑ ΟΛΛΟΙ ΞΥΝΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΠΑΛΙ Η ΧΟΝΤΡΗ ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΗ ΗΛΘΕ. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,111
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    ΒΡΕ ΕΓΩ ΤΟ ΛΕΩ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΝΕΑ ΟΜΟΡΦΗ ΑΔΥΝΑΤΟΥΛΑ ΓΛΥΚΟΥΛΑ
    Χαχα.. Συνεχισε έτσι.

    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    ΜΑ ΟΤΑΝ ΒΓΩ ΕΞΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕς ΨΩΝΙΑ ΚΙ ΑΥΤΑ ΟΛΛΟΙ ΞΥΝΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΠΑΛΙ Η ΧΟΝΤΡΗ ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΗ ΗΛΘΕ. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Έτσι λένε ή έτσι νομίζεις ότι λένε;

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Χαχα.. Συνεχισε έτσι.



    Έτσι λένε ή έτσι νομίζεις ότι λένε;
    Δεν έχει καμία σημασία τι λένε, σημασία έχει εσύ αν νιώθεις καλά με τον εαυτό σου και αν είσαι υγιής αν όχι... καιρός να αγαπήσεις περισσότερο τον εαυτό σου κ να μάθεις τις καλές γωνίες σου..τα χρώματα που σου ταιριάζουν...τα ρούχα..ο τρόπος που στέκεσαι... για οοοοολους υπάρχουν ταίρια εκεί έξω...

    Αν εσύ νιωθεις σεξι ντομινατριξ θα σε εκλαμβάνουν κάποιοι ως σεξι ντομινατριξ.. δες το επεισόδιο του Euphoria season 1 την ιστορία της Κατ...


    ..σημασία έχει εσύ τι θέλεις κ τι κάνεις για αυτό <3 ❤️

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968

    Thumbs up

    γεια φιλαρακια να ειστε παντα καλα εχετε γλυκες ψυχες κι οι δυο .γιωργικο τα ακουω σε μισολογα γελακια κι σχολια πρωτα η μανα μου μου τα λεει. εγω δε εχω θεμα με την εμφανιση μου ουτε κρυο ουτε ζεστη. απλα δε εχω καλο τροπο συντονισμου οπως οι νευροτυπικοι υστερω σε παρα πολλα κι αυτο με παει πισω σε ολα. :)
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,111
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    γεια φιλαρακια να ειστε παντα καλα εχετε γλυκες ψυχες κι οι δυο .γιωργικο τα ακουω σε μισολογα γελακια κι σχολια πρωτα η μανα μου μου τα λεει. εγω δε εχω θεμα με την εμφανιση μου ουτε κρυο ουτε ζεστη. απλα δε εχω καλο τροπο συντονισμου οπως οι νευροτυπικοι υστερω σε παρα πολλα κι αυτο με παει πισω σε ολα. :)
    Το πως μας βλέπει κάποιος έχει να κάνει με το τι κουβαλάει μέσα του.. Οπότε μην δίνεις σημασία..

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    αστα γιωργακο μου γλυκιε κι πια πολυ μαυρίλα και μιζεριλα κανεις δε χρωστά καλο να πει σε κανεναν .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Αισθάνομαι πραγματικά καταραμένη δεν με θέλει κανείς !!!! Μέχρι και η κουτσή Μαρία έχει ένα ταίρι ! Εγώ όχι !
    Δεν είσαι η μόνη. Ούτε ο μόνος. Πρέπει να ξέρεις επίσης ότι το να λειτουργήσεις στα πλαίσια ενός ζευγαριού με κάποιον άλλο απαιτεί πολύ χρόνο και ενέργεια. Πολλές φορές σημαίνει δραστικές και μακροχρόνιες αλλαγές στη ζωή μας. Κάποιοι το επιθυμούν, κάποιοι άλλοι όχι.

    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Τι φταίει όμως ;
    Συνήθως είναι συνέπεια επιλογών που κάνουμε στη ζωή μας.

    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Έναν σύντροφο θα τον ήθελα αλλά όχι τώρα σε μικρότερη ηλικία να έκανα και κανένα παιδάκι. Δυστυχώς τα πράγματα δε γίνονται όπως τα θέλουμε
    Δηλαδή (φαίνεται να) σε ενοχλεί το ότι δεν έχεις ταίρι, αλλά από την άλλη δε σε ενδιαφέρει να έχεις κάποιον στην ηλικία που έχεις φτάσει. Δεν είναι λίγο αντιφατικό; Εκτός κι αν δεν κατάλαβα καλά.

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    Μια χαρα ειμαστε και χωρις σχεση. Εχουμε τον εαυτο μας...την ηρεμια μας....αν θες ομως οντως γαμο..η συντροφο..να ξερεις ποτε δεν ειναι αργα....και δε σου λεω..αααχ ξερω ατομα στα 50 τους που εκαναν νεα σχεση..τι 50.....70 συν..αντε να μη πω τωρα...γτ πρπει ολα να τα κανουμε σε συγκεκριμενες ηλικιες? Γενικα μιλαω..οκ..ναι μενουμε με αποθυμενα ..αλλα..οσο ζουμε...υπαρχει ελπιδα για τα παντα!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Ανησυχώ για καταρά.
    By Elrudinam in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 10-12-2020, 20:14
  2. Ψυχωση:Κατάρα ή Ευλογία;;
    By serios in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 43
    Last Post: 28-08-2016, 07:36
  3. ΕΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΑ
    By Ακροβατης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 13-06-2011, 02:23
  4. Replies: 45
    Last Post: 05-02-2010, 17:16
  5. Ευλογία ή κατάρα?
    By Elly in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 05-09-2006, 17:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •