Χαμένη ξανα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 43 of 43
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,996
    Όχι με άφησε έκανε παιδιά κ ήρθαν κ με βρήκαν όταν έγιναν 18 για να μην πάω φυλακή τρομερή ιστορία εγώ νόμιζα ότι κάνεις παιδιά περιμένεις 9 μήνες κ βγαίνει αμ δε τες πα τα βρήκα τα μεγάλωσα κ τώρα δίνω μόνο λεφτά τους υποσχέθηκα όσο ζω αν έχω θα δίνω όσο έχω δίνω

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,187
    Quote Originally Posted by ireneandria View Post
    Εντωμεταξύ πέρα από το κομμάτι της σχέσης ,νιώθω πολύ χάλια γιατί δεν έχω τη δύναμη να φροντίσω τη μητέρα μου.εχει κάνει χειρουργείο εντέρου ,καρκίνο στον ορθό κ νιώθω τύψεις που την επιβαρύνω με όλη αυτή την κατασταση που βιώνω της κατάθλιψης.καθε μέρα παρακαλάω να νιώσω λίγο ικανή να κάνω έστω κάποια δουλειά,να μαγειρέψω.
    Εχεις δικαίωμα όμως να μην είσαι καλά. Μην είσαι τόσο αυστηρή με τον εαυτό σου. Ίσως το ότι "πρέπει" να κάνεις κάποιες δουλειές στο σπίτι να είναι για καλό, να μην μένεις ξαπλωμένη συνέχεια.. Η μητέρα σου τώρα πώς είναι;

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,996
    Εγώ έπαθα μελαγχολία τεράστια στεναχώρια αλλά δεν είχα πρόβλημα με την κοπέλα αφού όλες τα ίδια κάνετε κ μάντεψε έχω κορίτσια έμαθα λ το λόγο που έχω κορίτσια βασικά το κανονίσαμε μόνο λεφτά κι ο Θεός βοηθός

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,996
    Η άλλη νόμιζε ότι της λέω ψέμματα κι έκανε παιδιά κορίτσια ευτυχώς είναι εξαιρετικά παιδιά με δέχτηκαν ΤΟΥΣ δέχτηκα κι όσο έχω κάτι λίγα δίνω αλλά είναι τιμή να δίνω κ όσο μπορώ θα δίνω

  5. #35
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Εχεις δικαίωμα όμως να μην είσαι καλά. Μην είσαι τόσο αυστηρή με τον εαυτό σου. Ίσως το ότι "πρέπει" να κάνεις κάποιες δουλειές στο σπίτι να είναι για καλό, να μην μένεις ξαπλωμένη συνέχεια.. Η μητέρα σου τώρα πώς είναι;
    Απλά ήμουν πάντα μια κοπέλα δραστήρια και που πρόσφερε πολλά και τώρα δυσκολεύομαι αλλά σιγά σιγά θα επανέλθω αυτό πιστεύω και προσπαθώ.η μητέρα μου αναρρώνει από το χειρουργείο και ευτυχώς πήγαν όλα καλά.βεβαια έπεται συνέχεια με χημειοθεραπείες ξανά.

  6. #36
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Η άλλη νόμιζε ότι της λέω ψέμματα κι έκανε παιδιά κορίτσια ευτυχώς είναι εξαιρετικά παιδιά με δέχτηκαν ΤΟΥΣ δέχτηκα κι όσο έχω κάτι λίγα δίνω αλλά είναι τιμή να δίνω κ όσο μπορώ θα δίνω
    Σε τιμά που έχεις τέτοια σχέση με τα κορίτσια και που προσφέρεις ότι μπορείς.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,996
    Έβγαλα ψυχολογία που δεν ήξερα ότι είχα πως τα κατάφερα δεν ξέρω ο Θεός με φώτισε δεν ξέρω ειλικρινά πως τα βόλεψα η γυναίκα μου είναι με το κράτος πολλά κορίτσια γίνονται έτσι βασικά δεν μπορώ να την κατηγορήσω για τίποτα εφόσον βολεύτηκαν κάπως τα πράγματα την θέλω ακόμα δεν είναι εκεί το πρόβλημα μου το πρόβλημα μου είναι το μέλλον των παιδιών άμα το βολεψουμε κι αυτό μετά πάμε κ για καφέ να καταλάβω ήθελα αφού κατάλαβα κοιτάω την οικογένεια μου

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,996
    Αυτό που έχω να σου πω πήγαινε σε γιατρό αλλά τη δυναμη θα την βρεις μέσα σου

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,996
    Πρέπει να βρεις τον εαυτό σου μόνη σου κ το γιατρό αν καταφέρει να σε ισορροπήσει κάπως δεν ξέρω εγώ πήγαινα γιατρό κ γυμναστήριο κ μετά σιγά σιγά έβγαινε το είχα μέσα μου

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,187
    Quote Originally Posted by ireneandria View Post
    Απλά ήμουν πάντα μια κοπέλα δραστήρια και που πρόσφερε πολλά και τώρα δυσκολεύομαι αλλά σιγά σιγά θα επανέλθω αυτό πιστεύω και προσπαθώ.η μητέρα μου αναρρώνει από το χειρουργείο και ευτυχώς πήγαν όλα καλά.βεβαια έπεται συνέχεια με χημειοθεραπείες ξανά.
    Ίσως γι αυτό τώρα έπεσες τόσο ψυχολογικά, επειδή πάντα ήσουν δραστήρια και προσφερες πολλά. Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη μητέρα σου.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,996
    Κοίτα εγώ είμαι κ λίγο άσχετος με την πραγματική ζωή ήμουν αθλητής κ τώρα μου τα είπαν τα παιδιά τα θέματα εγώ που ήμουν αθλητής ζω μια χαρά δεν έχω κανένα πρόβλημα με κανέναν ζω καλά εσεισ που ασχολείστε με διαφορά κοινωνικά θέματα οπωσ ποιος είναι καλός κ ποιος κακός δεν πρέπει να ζείτε τόσο άνετα όσο εγώ κ πιστεύω η διαφορά μασ είναι η γυμναστική αν κάνετε θα δείτε έχει μεγάλη διαφορά έτσι πιστεύω εγώ δεν ξέρω λέω

  12. #42
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Ίσως γι αυτό τώρα έπεσες τόσο ψυχολογικά, επειδή πάντα ήσουν δραστήρια και προσφερες πολλά. Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη μητέρα σου.
    Ναι σίγουρα παίζει ρόλο κι αυτό αλλά κ οι καταστάσεις που βιώνω με τη σχέση μου ,την υγεία της μητέρας μου κ πολλά αλλά.σ ευχαριστώ πολύ

  13. #43
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Πρέπει να βρεις τον εαυτό σου μόνη σου κ το γιατρό αν καταφέρει να σε ισορροπήσει κάπως δεν ξέρω εγώ πήγαινα γιατρό κ γυμναστήριο κ μετά σιγά σιγά έβγαινε το είχα μέσα μου
    Ελπίζω με την αγωγή και την ψυχοθεραπεία να καταφέρω να ισορροπήσω και να αρχίσω να βρίσκω τον εαυτό μου.δυστυχως κ εγώ τον θέλω ακόμα αλλά δεν μπορώ να νιώσω ασφαλής μαζί του.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Κρίση πανικού ξανά και ξανά
    By Ψυχή in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 4
    Last Post: 12-12-2021, 22:47
  2. Χαμενη ζωη.
    By oubna1 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 22-05-2020, 22:31
  3. ΧΑΜΕΝΗ
    By katia.23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 16-03-2020, 22:00
  4. Η ΧΑΜΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ
    By alexsandra in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 03-11-2014, 22:15
  5. Χαμένη...
    By anwnimi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 72
    Last Post: 08-09-2008, 23:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •