(Έντονη)Επιθυμία για σεξ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    3

    (Έντονη)Επιθυμία για σεξ

    Καλησπέρα σε όλους, είμαι 33 χρονών και απλά θέλω να βγάλω αυτό απο μέσα μου,δε νομίζω οτι είναι πρόβλημα όσο ανωριμότητα..
    Αρχικά είμαι ένας άνθρωπος που πάντα είχα σχέσεις και συνήθως συγκατοικούσαμε, τώρα είμαι με μια κοπέλα η οποία με περνάει 6 χρόνια περίπου και μένουμε μαζί,δεν έχω κανένα μα κανένα παράπονο στο σεξ ούτε στη συχνότητα ούτε και στις φαντασιώσεις μας.. παρόλαυτα έχω το τρόπο μου να βρίσκομαι και με άλλες.. Έχει τύχει βράδυ να κάνουμε σεξ με την κοπέλα μου και την επόμενη μέρα το πρωί ενω η κοπέλα μου δε θα μου λέγε όχι εγώ να είμαι με κάποια άλλη, έτσι ήμουν και με παλαιότερες σχέσεις μου,με άλλη θυμάμαι μέναμε μαζί 2 χρόνια πάλι χωρίς παράπονα χωρίς τίποτα και παρόλαυτα δε μου έφτανε.. έχω το τρόπο οταν θέλω κάτι να το περνω..δεν έχω παιδιά ούτε προτιθεμαι να κάνω..δεν ξέρω αν κολλάει κάπου εδώ μέσα αυτό απλά ήθελα κάπως να το πω.


    Ευχαριστώ!!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,372
    Ποια ειναι η ερωτηση σου δλδ;
    Παρακαλω!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,996
    Το δεν έχεις παιδιά παιξτο στοίχημα έτσι έλεγα κι εγώ άμα σου πω τι κάνουν θα κάνεις κακάκια πάνω σου

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    3
    @ellis Το οτι δεν εχω παιδια ειναι σιγουρο 100%,δε θα μπω σε λεπτομέρειες
    @axl100 Καμια ερώτηση φιλαράκι, απλά το ανέφερα ισως για να φυγουν οι οποιοες τυψεις θα μπορουσα να εχω..ασχημο πραγμα το κερατο ισως επειδη δεν το χω νιωσει ειμαι τοσο φλου που λεμε..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,187
    Quote Originally Posted by Giannhs33 View Post
    @ellis Το οτι δεν εχω παιδια ειναι σιγουρο 100%,δε θα μπω σε λεπτομέρειες
    @axl100 Καμια ερώτηση φιλαράκι, απλά το ανέφερα ισως για να φυγουν οι οποιοες τυψεις θα μπορουσα να εχω..ασχημο πραγμα το κερατο ισως επειδη δεν το χω νιωσει ειμαι τοσο φλου που λεμε..
    Τώρα έφυγαν οι τύψεις;

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,372
    Quote Originally Posted by Giannhs33 View Post
    @ellis Το οτι δεν εχω παιδια ειναι σιγουρο 100%,δε θα μπω σε λεπτομέρειες
    @axl100 Καμια ερώτηση φιλαράκι, απλά το ανέφερα ισως για να φυγουν οι οποιοες τυψεις θα μπορουσα να εχω..ασχημο πραγμα το κερατο ισως επειδη δεν το χω νιωσει ειμαι τοσο φλου που λεμε..
    Ο αντρας φοβαται το κερατο επειδη δεν ξερει αν το παιδι ειναι δικο του, οι γυναικες δεν εχουν τετοιο θεμα οποτε μην εχεις τυψεις.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,016
    Quote Originally Posted by Giannhs33 View Post
    Καλησπέρα σε όλους, είμαι 33 χρονών και απλά θέλω να βγάλω αυτό απο μέσα μου,δε νομίζω οτι είναι πρόβλημα όσο ανωριμότητα..
    Αρχικά είμαι ένας άνθρωπος που πάντα είχα σχέσεις και συνήθως συγκατοικούσαμε, τώρα είμαι με μια κοπέλα η οποία με περνάει 6 χρόνια περίπου και μένουμε μαζί,δεν έχω κανένα μα κανένα παράπονο στο σεξ ούτε στη συχνότητα ούτε και στις φαντασιώσεις μας.. παρόλαυτα έχω το τρόπο μου να βρίσκομαι και με άλλες.. Έχει τύχει βράδυ να κάνουμε σεξ με την κοπέλα μου και την επόμενη μέρα το πρωί ενω η κοπέλα μου δε θα μου λέγε όχι εγώ να είμαι με κάποια άλλη, έτσι ήμουν και με παλαιότερες σχέσεις μου,με άλλη θυμάμαι μέναμε μαζί 2 χρόνια πάλι χωρίς παράπονα χωρίς τίποτα και παρόλαυτα δε μου έφτανε.. έχω το τρόπο οταν θέλω κάτι να το περνω..δεν έχω παιδιά ούτε προτιθεμαι να κάνω..δεν ξέρω αν κολλάει κάπου εδώ μέσα αυτό απλά ήθελα κάπως να το πω.


    Ευχαριστώ!!
    δεν θελει τροπο, θελει να εισαι ψευτης, παρτακιας και υποκριτης (και αντιπροσωπος κι εκπροσωπος)...
    οποτε τι; το θεωρεις προσον να εξαπατας τις συντροφους σου; σιγα το κατορθωμα..
    κουμπαρε, συγκεντρωσου... ολοι μας μπορουμε να πηγαινουμε με αλλους αν δεν μας απασχολει να γινουμε απατεωνες, δεν ειναι δυσκολο...

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2023
    Posts
    3
    @remedy ειπα πουθενα ρε φιλε ότι ειναι τιμη μου; Δε το θεωρω τιμη μου..ξερω οτι είναι βλακεια απλα ειναι κατι το οποιο το εκανα σχεδον απο τη πρωτη μου σχεση..και πληροφοριακα με τη πρωτη μου σχεση εχουμε επαφες μεσα σε ολα αυτα χρονια μεχρι και σημερα..ξερει τι ειναι και για πιο λογο έρχεται μαζι μου..μπινελικια ακουω κι απο κει..και; πουθενα δε ειπα οτι ειναι τιμη μου

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,372
    Quote Originally Posted by Giannhs33 View Post
    @remedy ειπα πουθενα ρε φιλε ότι ειναι τιμη μου; Δε το θεωρω τιμη μου..ξερω οτι είναι βλακεια απλα ειναι κατι το οποιο το εκανα σχεδον απο τη πρωτη μου σχεση..και πληροφοριακα με τη πρωτη μου σχεση εχουμε επαφες μεσα σε ολα αυτα χρονια μεχρι και σημερα..ξερει τι ειναι και για πιο λογο έρχεται μαζι μου..μπινελικια ακουω κι απο κει..και; πουθενα δε ειπα οτι ειναι τιμη μου
    Φιλαρακι, μπας εχεις κινκ με τα μπινελικια και το εκανες το θεμα αυτο;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,016
    Quote Originally Posted by Giannhs33 View Post
    @remedy ειπα πουθενα ρε φιλε ότι ειναι τιμη μου; Δε το θεωρω τιμη μου..ξερω οτι είναι βλακεια απλα ειναι κατι το οποιο το εκανα σχεδον απο τη πρωτη μου σχεση..και πληροφοριακα με τη πρωτη μου σχεση εχουμε επαφες μεσα σε ολα αυτα χρονια μεχρι και σημερα..ξερει τι ειναι και για πιο λογο έρχεται μαζι μου..μπινελικια ακουω κι απο κει..και; πουθενα δε ειπα οτι ειναι τιμη μου
    ε ωραια, και τι να κανουμε εμεις;
    δεν εισαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος ψευτης που τσιλιμπουρδιζει αν και εχει σχεση.
    δεν ειμαστε παπαδες να σου δωσουμε αφεση αμαρτιων. τι μας το λες; η γινε ανθρωπος, η ζησε μ αυτο που εισαι...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    Γιατι δεν μενεις χωρις σχεση και οταν βρεις καποια που να θελει μονο σεξ να πας μαζι της ?πρεπει να εχεις σχεση ?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,812
    Quote Originally Posted by ντολορ View Post
    Γιατι δεν μενεις χωρις σχεση και οταν βρεις καποια που να θελει μονο σεξ να πας μαζι της ?πρεπει να εχεις σχεση ?
    Πολύ λογική απάντηση. Και αφού έχεις βρει την άκρη σου "και καλά" τι θέλεις από εμάς; Να σε φέρουμε στον ίσιο δρόμο που έτσι κι αλλιώς τον ξέρεις, δηλ. την μονογαμία ή τον χωρισμό πχ;
    Τι ζητάς από το φόρουμ δεν καταλαβαίνω.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    319
    καποια στιγμη και το 2-3πορτο θα το βαρεθεις ! βεβαια θα υπαρχει σαν μικροβιο μεσα σου , αλλα οταν σεβαστεις την απεναντι διπλα σου , τοτε θα τα κοψεις . απλα δεν εχεις κανει σχεσαρα ακομα . οταν θα κανεις ...θα δεις ...διαβαζω για σεξακι με πρωην , σχεση με 6 χρονια μεγαλυτερη κλπ ....και επειδη εχω περστρες περγαμηνες απο εσενα , οσο και πηδηχτουλης να εισαι αν εχεις τον τροπο εσυ , εγω εχω 10 φορες περτρους τροπους !

    υγ. ειδικα αυτο το σεξ με πρωην ....καμπανακι καλο ...τι εχει η πρωην και δεν εχουν οι νυν ....η΄ τι δεν εχουν οι νυν και το εχει η πρωην ..και γιατι η πρωην εγινε πρωην και δεν ειναι ακομα νυν ??? ;)

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    714
    Για να το θέτεις εδώ ως θέμα σημαίνει ότι δεν νιώθεις καλά με αυτή την κατάσταση. Και μπράβο σου που αναγνωρίζεις ότι κάτι δεν πάει καλά με αυτή την κατάσταση. Ναι, μοιάζει με εθισμό, με μια συνεχή ανάγκη ίσως για επιβεβαίωση του αντρισμου σου, μια έλλειψη εμπιστοσύνης ότι αξίζει να δοθείς μόνο σε μια κοπέλα, κάτι που σε πλήγωσε στο παρελθόν και ξεσπας έτσι. Ίσως θα μπορούσες να μιλήσεις με έναν ειδικό για το ζήτημα αυτό, για να δεις αν μπορεί να γίνει κάτι. Δεν παίρνω το θέμα σου για χαβαλε, ούτε είμαι αρμόδιος να σε κρίνω σε θέματα ήθους κλπ. Απλά σίγουρα καταλαβαίνεις ότι αργά ή γρήγορα θα υπάρξει ένα θέμα, τα χρόνια περνάνε γρήγορα και ίσως γεράσεις μόνος...

Similar Threads

  1. ερωτική επιθυμία πως?
    By panos19 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 42
    Last Post: 05-05-2019, 23:15
  2. Επιθυμία και Φαντασία
    By serios in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 2
    Last Post: 12-03-2018, 10:19
  3. Εντονη σεξουαλικη επιθυμια
    By elenav24 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 21-11-2013, 16:36
  4. Επιθυμία για ζωή
    By howtodream8 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 30-05-2012, 09:12
  5. Ερωτική επιθυμία
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 53
    Last Post: 22-06-2011, 22:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •