Επιλεκτικη κωφωση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 32 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 477
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Επιλεκτικη κωφωση

    Για δωστε λινκς για την επιλεκτικη κοφωση.
    Βασικα δεν ξερω τι μου γινεται πλεον.Εαν ειχα επιλεκτικη κοφωση δεν θα επρεπε να μου το πουνε?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ε ναι το πιο λογικο ειναι να σιυ το ειχαν πει..
    τι σε επιασε τωρα?
    επιλεκτικη αλαλια υπαρχει,κωφωση τωρα εισαι σιγουρος οτι υπαρχει?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εαν μιλανε για μενα το περιγυρο τοτε μου διαφευγουν οι κουβεντες.Πρεπει να μου απευθυνουν αποκλειστικα το λογο κατα καποιο τροπο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Καλα δεν το συζητω το μυαλο μου εχει καταστραφει εντελως...απο οτι εχω καταλαβει ο κοσμος εδω με δουλευει επι μια δεκαετια...επειδη τρελλαθηκα μια εποχη.Τωρα οτι και να εκανα κατεληγε σε τιποτα...με αποκοψαν κοινωνικα κλπ.
    Δε γαμιεται...θα μαθω.Υπαρχουν πολλες πιθανες εκδοχες αλλα η πιο πιθανη ειναι οτι με δουλευουν ψιλο γαζι.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    ποιος σε δουλευει ψιλογαζι?τι ειναι αυτοι που σε δουλευουν?
    ξερεις τι μου πε ενας εχθες?
    του εκανα comment στο youtube.οχι αρνητικο απλα δεν του αρεσε ε λοιπον ξερεις τι μου κατεβασε?χωρις να με ξερει..οτι ειμαι μια κομπλεξικη η οποια καθεται μονη της τα βραδια στο σπιτι και κλαιει και ολα αυτα ξερεις γιατι?επειδη του ειπα οτι το πιανο που επαιζε ηταν ξεκουρδιστο!!!
    εγω τι θα πρεπε να κανω?να τον βρισω?να θυμωσω?να στεναχωρηθω?απλα τον εγραψα..
    φαντασου τι κομπλεξ θα ειχε αυτος για να μου μιλησει ετσι..
    με ολο αυτο θελω να πω οτι αν ειναι να επηρεαζομαστε και να φρικαρουμε καθε φορα που καποιος μουρλοκακομοιρης θα πει κατι αρνητικο για εμας-ο,τι και αν ειναι αυτο-τοτε χαιρετα μου τον πλατανο!
    το προβλημα σου ειναι οτι δινεις τοση μεγαλη εμφαση στο τι θα πουν οι αλλοι.και ενταξει αν οι αλλοι ηταν ατομα που εκτιμας και σεβεσαι ομως απ\'οτι εχω καταλαβει μου μιλας για τυπους οι οποιοι χασομερανε παιζοντας ολη μερα ταβλι στο καφενειο..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ρε μιλαμε τωρα για επιπεδο πολης...ισως και να με μισουνε,ισως να σπανε πλακα δεν ξερω τιποτα ειμαι στο σκοταδι.
    Αλλα θα μαθω.Δεν ειμαι σηματικος εχω ζησει σχεδον τιποτα,δεν καταλαβαινω γιατι ασχολουνται.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    μηπως επειδη ασχολεισαι και εσυ...........?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ασχολουμε τωρα...γιατι μου την πεσαν ολοι.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    πεστηνα και εσυ
    ;)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αυτο λεω με τρελλαινουν
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    παιδια και εγω οταν μιλανε μεταξυ τουςδεν καταλαβενω χρηστο.μονο οταν μ απευθινουν τον λογο καταλαβενω.εχω πολλα κοινα μετον κιπ καιανησηχω.:P:P

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ρε μιλανε για μενα στα διπλανα τραπεζια αλλα εγω δεν μπορω να τους ακουσω...εχω τεραστια προβληματα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τρελλαινομε...παντα μου αρεσε η ησυχια και να ειμαι κατι σαν σκια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    αφου δεν μπορεις να τους ακουσεις πως ξερεις οτι μιλανε για εσενα?

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    kai ego ta idiame ayto pou milane.sorry gia tagreeklish topliktorlogio taftise..epese pagototoumikrou

Page 1 of 32 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •