γνωριμια - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 49
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    κανω μαθηματα πιανου παντως αν σε ενδιαφερει!!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Και να θελω φιλη μου ειναι αδυνατο αφου βρισκομαι εκτος Ελλαδας
    Σε ευχαριστω ομως..
    Αρα σου αρεσει η μουσικη...Αρα με καταλαμβαινεις.Τι σου αρεσει να παιζεις στο πιανο;
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    κομματια του ρομαντισμου πιο πολυ και 20ου αιωνα οσο μπορω να τα καταλαβω..
    σε καταλαβαινω απολυτα!απο εκει αντλω ολη μου τη δυναμη..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Ωραια...ειναι βαλσαμο η μουσικη.
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  5. #20
    Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    61
    1.πως θα σας χαρακτηριζατε?
    2.αγαπημενος τοπος διακοπων
    3.ζωδιο αγαπημενο και χρωμα
    4.αγαπημενη εποχη και γιατι..
    5.αγαπημενη εκφραση
    6.με τ εχετε εξαρτηση
    7.τι σιχαινεστε?

    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ:

    1. ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ -ΑΓΧΟΔΕΙΣ-ΑΠΕΣΙΟΔΟΞΗ-ΧΑΒΑΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΟΥΝ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΠΡΙΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΩ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΜΟΥ...
    2. ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΑΛΟ ΠΑΡΕΑΚΙ.
    3. ΛΕΩΝ. ΚΟΚΚΙΝΟ-ΜΑΥΡΟ.
    4 .ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΕΣ Η ΕΠΟΧΕΣ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΞΕΧΑΡΙΣΤΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΧΑΡΗ.
    5. Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΛΕΙΔΑΡΙΕΣ.
    6. ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΑΟΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ.
    7. ΤΟ ΨΕΜΑ,ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ,ΤΗΝ ΑΧΑΡΗΣΤΙΑ.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    451
    1. περιεργη (κυριολεκτικη εννοια), προσαρμοστικη,ευμεταβλητη, σκληρη, ψευτρα.
    2. οπουδηποτε αρκει να ειμαι με αυτον που αγαπω και μ\'αγαπα.
    3. διδυμος με παρθενο, μπλε και μαυρο
    4. φθινοπωρο-νοιωθω οικεια με με την προσμονη του χειμωνα, και ειναι η εποχη που ξεκινω καθε αλλαγη.
    5. θελω να πεθανω.
    6. με την αδυναμια μου να γινω πιο χοντροπετση-θελω να το καταφερω ομως.
    7. την αδυναμια.

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Originally posted by sunset
    ακουγεται παιδικο!αλλα γραψτε οποιοι ειναι μερικα για σας που θα ρωταω αρχικα εγω...ετσι σαν μια μικρη γνωριμια σε εισαγωγικα!

    1.πως θα σας χαρακτηριζατε?
    2.αγαπημενος τοπος διακοπων
    3.ζωδιο αγαπημενο και χρωμα
    4.αγαπημενη εποχη και γιατι..
    5.αγαπημενη εκφραση
    6.με τ εχετε εξαρτηση
    7.τι σιχαινεστε?
    1 ευεσθητη,αγχωδης τυπος,οξυθημη,νρομπρος χαρακτηρας,ατρομητη
    2 στο χωριο μου
    3 ζωδιο ->δεν πυστευω χρωμα-> μπεζ κρεμ
    4 χειμωνας.δεν ξερω γιατι
    5 πλακα με κανεις τωρα?
    6 με υπολογηστες
    7 τις κατσαριδες

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    καλησπερα παιδια !τι κανετε?!σκεφτηκα οταν γραψουν πολλα ατομα πια σε αυτο το ποστ να γραψουμε στο ιδιο κατι αλλο πχ καποιος να ξεκινησει μια ερωτηση πχ αγαπημενη ταινια ο αλλος να απαντησει να βρει παλι ερωτηση και ουτω καθεξης εκτος αν φανει βαρετο!πειτε!το σκεφτηκα σαν ποστ γνωριμιας με την καλη εννοια!σαν να καθετε μια παρεουλα διπλα απο ενα τζακι πχ!ονειροπολα?!!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    809
    Καθολου....ειναι ομορφα τα θεματα που δεν εχουν μεσα μονο πονο και θλιψη και απογοητευση.
    Ωραια ιδεα!
    Καλησπερα
    "...και θα πληρώνω σαν αντίτιμο στο χρόνο, την μοναξιά για όλα τα χάδια που ζητούσα."

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    θα θελα να ακουστουν καποια στιγμη τα μεγαλυτερα και πιο βαθεια ονειρα ΜΑς!αυτα που ξερουμε οτι θα καναμε τα παντα για να συμβουν!

  11. #26
    πολλη ομορφη η ιδεα σου σανσετωραια ειναι ειναι οπωσ μοιραζομαστε τους φοβους μας και τα προβληματα μας να ερθουμε κοντα μεσα kai απο μια πιο χαλαρη ατμοσφαιρα

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    θελετε να ακουσετε πιο μικρη λιγο τι σκεφτομουν για την ζωη μου /ασχετα αν τωρα εχουν αλλαξει καποια πραγματα και θα τα θελα με καποιες παραλλαγες...

    σκεφτομουν τοτε την ζωη μου σε ενα τριαρι διαμερισμα στο λονδινο η στην αθηνα σε μια ρομαντικη συνοικια..οχι απαραιτητα κατι πολυ πλουσιο απλα με γουστο και ζεστη ατομοσφαιρα πιστευω σαν ατομο εχω αισθητικη...να εχει θεα ..να εχει κερια να μυριζει παντου η μυρωδια της βανιλιας και του καφε που λατρευω..οι φιλες-φιλοι να περιμενουν χτυπανε το κουδουνι παιζουμε επιτραπεζιο πινουμε ποτο κοντα στο τζακι και γελαμε μετα βγαινουμε εξω...εγω ειμαι σχεδιαστρια μοδα ς λατρευω το σχεδιο..πιστευω εχω αυτο το ταλεντο που το κρυβω πια γιατι κανεναν δεν συμφερε αυτο το ονειρο..


    τωρα τα πραγματα ειναι σχεδον ιδια απλα θα θελα να μαι με το φιλο μου πια γιατι απο φιλιες εχω δει κουλα!μονο μια λιγο πιο κοντα εχω και μερος δεν θα με χαλαγε απλα να ναι ησυχη!επισης εχω αφησει το ρομαντικο μερος του ευατου μου και εχω βγαλει το αλλο κανοντας αρκετη γυμναστικη και αλλα!

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    αυτα τα πραγματακια σκεφτμαι καμια φορα πανω στην κριση μου οτι αξιζουν στη ζωη κα λεω ΒΑΣΤΑ!

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    σημερα η καλυτερα αυριο εχει πανσεληνο και αρκετα καλο καιρο!κοιταχτε να χαλαρωσετε και να περασετε καλα!βγαλτε τα αρνητικα απο μεσα σας καθηστε καπου ηρεμα σε ενα μπαλκονακι και ας ειναι στο κεντρο της πολης με κατι που σας χαλαρωνει πολυ!....

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    σημερα η καλυτερα αυριο εχει πανσεληνο και αρκετα καλο καιρο!κοιταχτε να χαλαρωσετε και να περασετε καλα!βγαλτε τα αρνητικα απο μεσα σας καθηστε καπου ηρεμα σε ενα μπαλκονακι και ας ειναι στο κεντρο της πολης με κατι που σας χαλαρωνει πολυ!....

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •