ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΗΠΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    61

    ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΗΠΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ

    ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΛΙΠΟΔΙΑΛΥΤΕΣ?????????

  2. #2
    Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    61
    ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    δεν εδικνιετε σιγουρα.επερνα χαπια αδυνατισματος πριν την καταθλυψη.τωρα ογιατρος μου ειπε δεν υπαρχει περηπτωση να γινει τετιοςσυνδιασμος

  4. #4
    Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    61
    δεν ειμαι υπερβαρη εχω καποια κιλακια παραπανο τα οποια δεν τα ειχα πριν ξεκινησω τα αντικαταθληπτικα χαπια εχω ξενερωσει που δεν μου κανουν τα ρουχα μου και δεν ειμαι σε θεση να ακουλουθισω τωρα στην κατασταση μου κσποια διατροφη ....ετσι ειπα να ξεκινησω να περνω ταυτοχρονα με την αγωγη μου και λιποδιαλυτες με τους οποιους βλεπω καποια αποτελεσματα αλλα ταυτοχρονα με πιανουν καποια περιεργα συνεσθηματα οπως ζαλαδες κλπ τα οποια δεν ξερω αν ειναι αντιδραση του συνδιασμου των χαπιων η ειναι συμπτωματα της κρισης πανικου και του αγχους μου και ετσι αναγκαστηκα τα σταματησα

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    πια περνεις?δεν κανει να παρεις ρωτα τον γιατρο.δεν παιζουμε με τα φαρμακα.τα ξενικαλ?εγω επερνα τα ρεντουκτιλ αλλα τωρα δεν κανει να παρω.
    εξαλου αν εχεις προβλημα με τα κιλα σου γραφουν τα φλουοξετιν αυτα περνω εγω.δεν βαζδειςκιλα με αυτα

  6. #6
    Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    61
    λιποδιαλυτεσ pro-lipid cnp ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΞΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΡΩΤΑ? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΦΛΟΥΟΞΕΤΙΝ?

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ειναι τα λαντοσ αν δεν ρωτησεις τονγ ιατρο γενικα μην ξεκινας τπτ!!εγω και ντεπον σκευτομαι να παρω.κανουν δουλεια αυτα που λες?
    ειναι φυτικα>\\?ακριβα?

  8. #8
    Εμυ...εμείς δεν μπορούμε να σου δώσουμε τέτοιου είδους συμβουλή, γιατί αντί για καλό, μπόρεί να σου κάνουμε κακό και μάλιστα σοβαρό. Μίλα με το γιατρό σου και ΚΑΝΕΝΑΝ άλλο. Απ όσο ξέρω τα χάπια αδυνατίσματος έχουν άμμεση σχέησ με τον εγκέφαλο, όπως επίσης κα τα ψυχοφάρμακα. Αν πάλι δεν θες να πας στο γιατρό, γράψου σε ένα γυμναστήρο που κάνει και καλό στην κατάθλιψη και ξεκίνα μια υγιεινή δίαιατα. Δεν θα σε βοηθήσει μόνο στα κιλά, αλλά και στην ψυχολογία σου....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •