ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΑΓΧΟΥΣ-ΑΡΡΩΣΤΟΦΟΒΙΑ-ΕΜΜΟΝΕΣ ΙΔΕΕΣ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    194
    Originally posted by .lola.
    οχι τασο δεν ειμαι αριστεροχειρας .ομως το εχω διαβασει και απο αλλους που εχουν κρισεις πανικου πονανε αριστερα υποθετω, οτι φοβομαστε οι περισοτεροι για την καρδια μας συμβαινει αυτο δεν ξερω τι να σκεφτω λες και εχω σω μονο αριστερα
    Καλα εκανα και ανεφερα οτι οι πονοι που νοιωθω ειναι ΟΛΟΙ απο αριστερα !!!!
    Βλεπω τελικα οτι ειναι φαινομενο που συμβαινει σε αρκετους και μαλλον πρεπει να ειναι αυτο που λες για τον φοβο της καρδιας.

    Λες και ειμαι κομμενος στα δυο , ΟΛΟ το δεξιο μερος του σωματος μου, απο κεφαλι μεχρι πατουσες ειναι ΟΚ και το αριστερο \"νοσει\".

    Αυτο και αν δεν ειναι ΚΟΥΦΟΟΟ!!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    epeidh ομως ρε παιδια τα νευρα πανε χιαστοι αν ηταν να ειχε προβλημα η καρδια θα πονουσατε απο την δεξια πλευρα αρα ειναι καθαρα ψυχολογικο θεμα..εμενα το κεφαλι μου παντως μουδιαζει δεξια,ισως παλι εχει σχεση με το οτι ειμαι αριστεροχειρας..

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    10
    σε καταλαβαινω απολυτα φιλε μου πιστεψε με περναω ακριβως τα ιδια.νομιζω πως ειμαι αρρωστη απο κατι και οσο και να μου διευκρινιζουν γιατροι πως ειμαι ενταξει η εμμονη εκει κολλημενη.εγω ειμαι κατα του να παρεις χαπια ηρεμηστικα γιατι απλως δεν τα χρειαζεσαι.εισαι πολυ δυνατος και μπραβο σου που το παλευεις.συνεχισε ετσι και θα δεις οταν το ξεπερασεις εντελως ποσο καλα θα αισθανεσαι με τον εαυτο σου γιατι θα εχεις καταφερει απο μονος σου να βγεις απο μια τοσο δυσκολη κατασταση;)

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •