Χωρισμός - Τι να κανω - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    342
    Έχει point αυτό που ρωτάει ο George πιο πάνω. Θα μπορούσες να τον ρωτήσεις ποια είναι η ειδοποιός διαφορά ανάμεσα σας. Γιατί είναι οκ που αυτος έκανε τρίο αλλά είναι μεμπτό που Εσυ πηγες σε ενα κλαμπ ανταλλαγής συντρόφων; Και όλα αυτά στο παρελθόν έτσι;
    Ή ανήκει σε μια κατηγορία αντρών που όταν είναι να κάνουν σοβαρή σχέση θέλουν τη γυναίκα τύπου comme il faut αλλά εκείνοι έχουν το δικαιωμα του πειραματισμού Ή απλά έριξε άδεια για να πιάσει γεμάτα. Δηλαδή άνοιξε επίτηδες μια τέτοια συζήτηση(μπορεί να μην έχει κάνει καν τρίο όπως σου είπε) για να δει πώς θα ανταποκριθείς.

    Σε κάθε περίπτωση προχωρά μπροστά και άστον. Δεν μπορείς να κρατήσεις κάποιον κοντά σου με το ζόρι.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,135
    Quote Originally Posted by Milouna View Post
    Το θέμα είναι ότι εκείνος μου ανοίχτηκε πρώτος και μου είπε πως έχει κάνει τρίο πολλές φορές στο παρελθόν και γενικά έχει δοκιμάσει διαφορά. Κι έτσι κι εγω του είπα πως το πιο extreme που έχω κάνει ήταν αυτό (αφού με ρώτησε). Και ξαφνικά την επόμενη μέρα μου λέει ξενέρωσα, σε είχα για πιο συντηρητική, το σκέφτομαι και δεν μπορω με χαλάει.. και κάπως έτσι απομακρύνθηκε.. να πω την αλήθεια προσπάθησα να το συζητήσουμε, αλλά στο τελευταίο τηλεφώνημα μου είπε πως με θέλει πολύ αλλά αυτό τον κρατάει πίσω. Τι να πω..
    και καλα...
    αυτος, ξενερωσε που εμαθε οτι εκανες τρια (δεν ξερουμε αν πιστεψε οτι τελικα εφυγες). εσυ, γιατι δεν ξενερωσες που σε απορριπτει για κατι που επιτρεπει στον εαυτο του και τον ψαχνεις;;;
    τι ειναι αυτος; ο πασας κι εσυ το γιουσουφακι;;
    ποση αυτοεκτιμηση εχεις αν επιτρεπεις στον εαυτο σου να ασχολειται με ανδρες που το 2024 εχουν αλλα ηθη για ανδρες κι αλλα για γυναικες;
    που ειναι η αξιοπρεπεια σου;

    κατα τα αλλα, εχε και μια υποψια μηπως εψαχνε αφορμη για να φυγει κι ολα αυτα ειναι δρακοι, οπως και την υποψια που ειπε η ρενια, να σου ειπε για τις υποτιθεμενες εμπειριες του μονο για να σε κανει να μιλησεις ελευθερα και στην συνεχεια να σε απορριψει αν τυχον ειχες περιεργες εμπειριες, ενω ο ιδιος δεν εχει κανει ποτε τπτ σχετικο...
    Last edited by Remedy; 13-01-2024 at 15:07.

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    3
    Παιδιά, έχετε δίκιο.. μαλακιες έλεγε ο τύπος.. τον είδα σήμερα με αλλη, χεράκι-χεράκι..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    436
    Παιδιά να περάσω για το Νόμπελ κάποια στιγμή ! Χάνομαι εδώ μέσα !

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. Χωρισμος
    By Jakavi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 5
    Last Post: 21-03-2020, 00:06
  3. Χωρισμός
    By Butterfly in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 09-02-2019, 11:11
  4. Replies: 4
    Last Post: 31-03-2017, 21:27
  5. ΧΩΡΙΣΜΟΣ
    By La_ViTa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 09-07-2008, 12:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •