Έχω εμμονή ιδέα ότι ο αντρας μου σκέφτεται μια άλλη γυναίκα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    11

    Έχω εμμονή ιδέα ότι ο αντρας μου σκέφτεται μια άλλη γυναίκα

    Πριν από 1,5 χρόνο περίπου, προσλάβαμε στη δουλειά μας μια κοπελα 19 χρονων. Εγώ είχα πολύ καλές σχέσεις μαζί της και γενικά τη συμπαθούσα. Το ίδιο έδειχνε και αυτή προς εμένα .Μετά από 3 μήνες, επειδή ήταν καλή στη δουλειά και με δική μου προτροπή, την πήραμε στο κεντρικό κατάστημα που είναι και το γραφείο του άντρα μου. Εγώ λόγω εγκυμοσύνης και μετά με το μωρό ήμουν πολλές ώρες σπίτι πλέον. Ο άντρας μου είχε αρχίσει να βγαίνει και γενικά να νομίζει ότι είναι πάλι 20 χρόνων, αλλά εγώ και πάλι ήμουν οκ με αυτό ή τουλάχιστον έτσι τον αφηνα να πιστεύει. Μετα από κάποιο διάστημα, ξαφνικά μου ήρθε η ιδέα πως η κοπέλα αυτή τον γουστάρει. Για να μη τα πολυλογω, τελικά έμαθα ότι όντως υπήρχε ενδιαφέρον και ο άντρας μου της έδινε χώρο για να το συνεχίζει. Δε βρήκα ποτέ κάποια απόδειξη ότι κάτι είχε γίνει, από τη δική της μεριά όμως είχε τύχει πολλές φορές να τον πάρει τηλέφωνο αν αργούσε να πάει στη δουλειά ή πχ μια φορά που ανέβασε ο άντρας φωτό μαζί μου και δε φαινόταν το πρόσωπο μου τον ρωτούσε συνέχεια ποια είναι αυτή στη φωτό κτλ. Αν σχολίαζε ο άντρας κάποια άλλη γυναίκα ότι είναι όμορφη αυτή, τρελαινοταν και την έψαχνε στα σοσιαλ. Η κοπέλα αυτή έχει σταματήσει από τη δουλειά από τον Νοέμβριο. Ο άντρας μου ορκίζεται πως δεν έχει κάνει κάτι μαζί της, ούτε της την έχει πέσει κτλ, αλλά αυτή λέει ακόμα και τώρα, σε κοινους γνωστούς το αντίθετο. Ότι δηλαδή της γουστάρει και ότι μάλιστα αυτή του είπε ότι δε μπορεί να γίνει κάτι μεταξύ τους γιατί ο άντρας μου εχει παιδιά.
    Το πρόβλημα είναι ότι εμένα πλέον μου έχει γίνει εμμονή ιδέα. Δε με ενοχλεί τόσο να είχαν κάνει μια φορά σεξ, όσο το να ισχύει ότι όντως ο άντρας μου της την έπεφτε. Και επειδή δε μπορώ να μάθω την αλήθεια, αυτό με τρελαίνει. Νιώθω ότι υπάρχει ένα κομμάτι που δε γνωρίζω από την ιστορία και αυτό είναι κάτι το εμμονικο με ότι αυτό συνεπάγεται για την καθημερινότητα μου. Δε ξέρω με ποιο τρόπο να βγάλω αυτή την ιδέα από το μυαλό μου. Όταν έμαθα τι γίνεται, άρχισα να πηγαίνω στο μαγαζί και να μιλάω στην κοπέλα με πολλά υπονοούμενα που φανέρωναν ότι γνώριζα τι γίνεται, μήπως και μου μιλήσει μόνη της, αλλά δεν υπήρξε αποτέλεσμα.

  2. #2
    Όλα αυτά , ότι αυτή λέει ότι της την έπεφτε ο σύζυγος και ότι ζήλευε άλλες γυναίκες, ότι ο σύζυγος της έδινε χώρο να συνεχίζει κτλ πως τα έμαθες?

    Δηλ έχεις μάθει ότι αυτή είδε κοινή σας φωτο και ρωτουσε για σενα , αλλά δεν μπορεις να μάθεις αν ο σύζυγος της την έπεφτε ?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Με μια μόνο θα τον πουν κ μαλακά

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,850
    Quote Originally Posted by Lucy lu View Post
    Πριν από 1,5 χρόνο περίπου, προσλάβαμε στη δουλειά μας μια κοπελα 19 χρονων. Εγώ είχα πολύ καλές σχέσεις μαζί της και γενικά τη συμπαθούσα. Το ίδιο έδειχνε και αυτή προς εμένα .Μετά από 3 μήνες, επειδή ήταν καλή στη δουλειά και με δική μου προτροπή, την πήραμε στο κεντρικό κατάστημα που είναι και το γραφείο του άντρα μου. Εγώ λόγω εγκυμοσύνης και μετά με το μωρό ήμουν πολλές ώρες σπίτι πλέον. Ο άντρας μου είχε αρχίσει να βγαίνει και γενικά να νομίζει ότι είναι πάλι 20 χρόνων, αλλά εγώ και πάλι ήμουν οκ με αυτό ή τουλάχιστον έτσι τον αφηνα να πιστεύει. Μετα από κάποιο διάστημα, ξαφνικά μου ήρθε η ιδέα πως η κοπέλα αυτή τον γουστάρει. Για να μη τα πολυλογω, τελικά έμαθα ότι όντως υπήρχε ενδιαφέρον και ο άντρας μου της έδινε χώρο για να το συνεχίζει. Δε βρήκα ποτέ κάποια απόδειξη ότι κάτι είχε γίνει, από τη δική της μεριά όμως είχε τύχει πολλές φορές να τον πάρει τηλέφωνο αν αργούσε να πάει στη δουλειά ή πχ μια φορά που ανέβασε ο άντρας φωτό μαζί μου και δε φαινόταν το πρόσωπο μου τον ρωτούσε συνέχεια ποια είναι αυτή στη φωτό κτλ. Αν σχολίαζε ο άντρας κάποια άλλη γυναίκα ότι είναι όμορφη αυτή, τρελαινοταν και την έψαχνε στα σοσιαλ. Η κοπέλα αυτή έχει σταματήσει από τη δουλειά από τον Νοέμβριο. Ο άντρας μου ορκίζεται πως δεν έχει κάνει κάτι μαζί της, ούτε της την έχει πέσει κτλ, αλλά αυτή λέει ακόμα και τώρα, σε κοινους γνωστούς το αντίθετο. Ότι δηλαδή της γουστάρει και ότι μάλιστα αυτή του είπε ότι δε μπορεί να γίνει κάτι μεταξύ τους γιατί ο άντρας μου εχει παιδιά.
    Το πρόβλημα είναι ότι εμένα πλέον μου έχει γίνει εμμονή ιδέα. Δε με ενοχλεί τόσο να είχαν κάνει μια φορά σεξ, όσο το να ισχύει ότι όντως ο άντρας μου της την έπεφτε. Και επειδή δε μπορώ να μάθω την αλήθεια, αυτό με τρελαίνει. Νιώθω ότι υπάρχει ένα κομμάτι που δε γνωρίζω από την ιστορία και αυτό είναι κάτι το εμμονικο με ότι αυτό συνεπάγεται για την καθημερινότητα μου. Δε ξέρω με ποιο τρόπο να βγάλω αυτή την ιδέα από το μυαλό μου. Όταν έμαθα τι γίνεται, άρχισα να πηγαίνω στο μαγαζί και να μιλάω στην κοπέλα με πολλά υπονοούμενα που φανέρωναν ότι γνώριζα τι γίνεται, μήπως και μου μιλήσει μόνη της, αλλά δεν υπήρξε αποτέλεσμα.
    καλα, που ξερεις εσυ ποιες "τρελαινοταν να ψαχνει στα σοσιαλ" εκεινη;;; σπιτι της μενεις;

    συγνωμη... τον ρωτουσε επιμονα ποια ειναι αυτη που δεν καλοφαινεται στην φωτο, κι εσυ που το ξερεις; κι εκεινος τι της απαντουσε;;;; απο που κι ως που μια υπαλληλος ρωταει στο παντρεμενο ααφεντικο της με ποια ειναι στην φωτο;;; αν εκεινος δεν την εβαζε στην θεση της, εκεινη ο,τι της κατεβει στο κεφαλι μπορει να κανει...

    κι εν τελει, πως εφυγε αποτ ην δουλεια; την εδιωξες εσυ; την εδιωξε ο αντρας σου, ή εφυγε μονη της;

    στο τι διαδιδει εκεινη, μην βασιζεσαι.. αν εχει φαει χιλοπιτα, φυσικα και θα λεει μια εκδοχη που δεν την εκθετει τοσο οσο η απορριψη. μπορει δλδ ο ανντρας σου να την απεριψε και οχι εκεινη. αλλα κατι παιχτηκε σιγουρα. μπορει να του την επεσε εκεινη και να της ειπε οτι δεν μπορει/ θελει, μπορει να της την επεσε εκεινος για ξεπετα και μετα να την αδειασε κι εκεινη να λεει ψεματα οτιε φυγε μονη της, μπορει να της την επεσε κι εκεινη να απαντησε οτι δεν παει με παντρεμενους και θελει να χωρισει κι εκεινος να γελασε...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,200
    Η ζωη σας στην κρεβατοκαμαρα πως ειναι;

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    11
    Μπροστά μου τις έψαχνε. Γενικά ο άντρας μου θα πει να αυτή είναι ωραία γυναίκα όπως μπορώ και εγώ να σχολιάσω μπροστά του. Οπότε σε δύο περιπτώσεις που ήταν μπροστά αυτή, μπήκε και τις έψαχνε και μου έλεγε κιόλας τωρα δηλαδή τι του άρεσε σε αυτήν; και σε ερώτηση πώς κάνεις έτσι , ούτε εγώ που είμαι γυναίκα του δε κάνω έτσι. Μου είπε απορώ πως είσαι τόσο χαλαρή.
    Σχετικά με τη φώτα όταν τον ρωτούσε ήταν φίλος μου μπροστά και μου το είπε και ακριβώς όπως μου τα είπε ο φίλος μου μου τα μετέφερε και ο σύζυγος ότι ειπώθηκαν.
    Από τη δουλειά έφυγε γιατί ήταν με σύμβαση ορισμένου χρόνου και έληξε η σύμβαση. Εγώ δε θα έδιωχναν κανέναν από τη δουλειά γιατί δεν είναι καν δική μου, είναι του συζύγου. Και αυτός μου είπε να τη σταματήσει πιο νωρίς και του είπα οχι.
    Ξέρω ότι της έδινε χώρο, από αυτά που έλεγαν και από αυτά που έκανε αυτός.Πχ θα τη γυρνούσε σπίτι το βράδυ, γιατί ήταν όντως κοντά ή θα την έπαιρνε το πρωί να πάνε μαζί στη δουλειά γιατί ήταν ο δρόμος του. Όλα αυτά τα ήξερα, δεν τα έκανε κρυφά, αλλά τότε δεν είχα σκεφτεί ότι κάτι μπορεί να συμβαινει. Αν δεν τον κολακευε όλο αυτό θα το είχε σταματήσει πριν ξεκινήσει. Το θέμα είναι ότι ένω έχει περάσει τόσος καιρός, εμένα τώρα μου έχει γίνει εμμονή. Δε ψάχνω να βρω αν έγινε κάτι παραπάνω ή οχι. Αυτό νομίζω δε θα το μάθω και πότε πραγματικά. Τις τελευταίες μέρες όμως το έχω πάλι συνέχεια στο μυαλό μου, χωρίς λόγο. Αυτό θέλω να ξεπεράσω.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    11
    Για τη φωτό ήταν φίλος μου μπροστά και μου το είπε και το επιβεβαιώσε και ο σύζυγος. Για το ότι της την έπεφτε κτλ, τα λέει σε ανθρώπους που νομίζει μάλλον ότι δε θα τα πουν, γιατί είναι εμπιστευτικά, αλλά μου τα έχουν πει. Ο ένας ειδικά είναι ο νυν γκόμενος της ( που είναι σε σχέση και αυτός).
    Δε μπορώ να μάθω αν όντως ο άντρας μου της την έπεφτε γιατί δε υπάρχει τρόπος. Αυτός λέει ότι φταίει γιατί της φεροταν πολύ φιλικά και τελικά δε θα έπρεπε αφού είχε καταλάβει ότι αυτή το έβλεπε αλλιως. Αλλά αυτή είναι η δική του αλήθεια. Γενικά ο περίγυρος στη δουλειά, δεν έχει να προσάψει κάτι στον άντρα μου ( ότι δλδ αυτός την έχει φλερτάρει ή κάτι αντίστοιχο) αλλά και αλλιώς να ήταν όλοι άντρες είναι, θα μου το έλεγαν;
    Ότι αυτή τον γουστάρει το ξέρω ( έχει στειλει μηνύματα σε κοινό γνωστό για το πόσο ερωτευμένη είναι και ότι δυστυχώς δε μπορεί να γίνει κάτι μεταξύ τους και μου τα έχουν δείξει) και δε με ενδιαφέρει, εμένα η στάση του άντρα μου με προβληματίζει. Αν δηλαδή όντως τη γουσταρε και αυτός σε σημείο να θέλει να περνάει χρόνο μαζί της κτλ ή αν απλά κολακεύοταν από το φλερτ μιας κοπέλας 20 χρόνων και για αυτό το συνεχιζε. Βασικά να σταματήσω να το σκέφτομαι θέλω, αλλά έχει κολλήσει μέσα στο μυαλό μου.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    11
    Άψογη. Ήταν και είναι ακόμα. Και γενικά δε σταματήσαμε να βγαίνουμε με τον άντρα μου ή να περνάμε χρόνο μαζί ή να έχουμε απομακρυνθεί. Για αυτό και άργησα πολύ να καταλάβω ότι κάτι παίζει.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,200
    Quote Originally Posted by Lucy lu View Post
    Άψογη. Ήταν και είναι ακόμα. Και γενικά δε σταματήσαμε να βγαίνουμε με τον άντρα μου ή να περνάμε χρόνο μαζί ή να έχουμε απομακρυνθεί. Για αυτό και άργησα πολύ να καταλάβω ότι κάτι παίζει.
    "Αψογη" για σενα η για αυτον; Εχεις την εντυπωση πως δεν εχει κουραγιο να παει με αλλη;

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    "Αψογη" για σενα η για αυτον; Εχεις την εντυπωση πως δεν εχει κουραγιο να παει με αλλη;
    Δε μπορώ να γνωρίζω. Νομίζω πως αν ήθελε να πάει με άλλη σίγουρα θα είχε κουράγιο. Και σίγουρα υπήρξαν μέρες που δε θα είχαμε σεξουαλική επαφή οι δυο μας. Δεν με ενοχλεί τόσο αν έκαναν σεξ, πιο πολύ μου έχει κολλήσει αν όντως αυτός ήταν που το προκάλεσε και το ήθελε όλο αυτό, άρα αυτός της την έπεφτε, άρα τη γουσταρε και ίσως κρυφά ακόμα και τώρα να τη σκέφτεται, άρα εγώ δε του αρέσω, ότι και αν λέει. Θεωρώ τον εαυτό μου άσχημο ( γενικά είμαι και ανθρώπος που από μικρή με έβρισκα άσχημη, χωρίς κάποιο ουσιαστικό λόγο, απλά δε μου αρέσει το είδωλο μου στον καθρέφτη). Δικαίωμα ο άντρας μου δε μου έχει δώσει. Πάντα μου φεροταν άψογα, αλλά αν όλο αυτό είναι ψέμα;
    Αυτές τις σκέψεις θέλω να αποβαλω. Να πω ότι και να έγινε δε με νοιάζει

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,850
    Quote Originally Posted by Lucy lu View Post
    Μπροστά μου τις έψαχνε. Γενικά ο άντρας μου θα πει να αυτή είναι ωραία γυναίκα όπως μπορώ και εγώ να σχολιάσω μπροστά του. Οπότε σε δύο περιπτώσεις που ήταν μπροστά αυτή, μπήκε και τις έψαχνε και μου έλεγε κιόλας τωρα δηλαδή τι του άρεσε σε αυτήν; και σε ερώτηση πώς κάνεις έτσι , ούτε εγώ που είμαι γυναίκα του δε κάνω έτσι. Μου είπε απορώ πως είσαι τόσο χαλαρή.
    Σχετικά με τη φώτα όταν τον ρωτούσε ήταν φίλος μου μπροστά και μου το είπε και ακριβώς όπως μου τα είπε ο φίλος μου μου τα μετέφερε και ο σύζυγος ότι ειπώθηκαν.
    Από τη δουλειά έφυγε γιατί ήταν με σύμβαση ορισμένου χρόνου και έληξε η σύμβαση. Εγώ δε θα έδιωχναν κανέναν από τη δουλειά γιατί δεν είναι καν δική μου, είναι του συζύγου. Και αυτός μου είπε να τη σταματήσει πιο νωρίς και του είπα οχι.
    Ξέρω ότι της έδινε χώρο, από αυτά που έλεγαν και από αυτά που έκανε αυτός.Πχ θα τη γυρνούσε σπίτι το βράδυ, γιατί ήταν όντως κοντά ή θα την έπαιρνε το πρωί να πάνε μαζί στη δουλειά γιατί ήταν ο δρόμος του. Όλα αυτά τα ήξερα, δεν τα έκανε κρυφά, αλλά τότε δεν είχα σκεφτεί ότι κάτι μπορεί να συμβαινει. Αν δεν τον κολακευε όλο αυτό θα το είχε σταματήσει πριν ξεκινήσει. Το θέμα είναι ότι ένω έχει περάσει τόσος καιρός, εμένα τώρα μου έχει γίνει εμμονή. Δε ψάχνω να βρω αν έγινε κάτι παραπάνω ή οχι. Αυτό νομίζω δε θα το μάθω και πότε πραγματικά. Τις τελευταίες μέρες όμως το έχω πάλι συνέχεια στο μυαλό μου, χωρίς λόγο. Αυτό θέλω να ξεπεράσω.
    κοιτα... το να ζηλευει τοσο ακραια χωρις καν λογο, δεν κολλαει με τπτ με το οτι λεει οτι του εδωσε χιλοπιτα...
    μαλλον εκεινη εφαγε την χιλοπιτα.
    το αν εγινε το οτιδηποτε η οχι, δεν το ξερουμε..

    αφου ειναι τοσο ανετος ο ανδρας σου και σου μετεφερε τοσα, γιατι δεν του λες οτι αυτη διαδιδει οτι της την επεφτε να δεις τι θα απαντησει;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,200
    Εννοειται πως σε νοιαζει, απλα δεν θελεις να το παραδεχτεις. Αν ειναι νεος ο συζυγος με μια φορα την μερα δεν τον κρατας κοπελα μου, αλλες 3 σαν εσενα θελει τουλαχιστον η παραπανω για να μην τις εχει και αναγκη.

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κοιτα... το να ζηλευει τοσο ακραια χωρις καν λογο, δεν κολλαει με τπτ με το οτι λεει οτι του εδωσε χιλοπιτα...
    μαλλον εκεινη εφαγε την χιλοπιτα.
    το αν εγινε το οτιδηποτε η οχι, δεν το ξερουμε..

    αφου ειναι τοσο ανετος ο ανδρας σου και σου μετεφερε τοσα, γιατι δεν του λες οτι αυτη διαδιδει οτι της την επεφτε να δεις τι θα απαντησει;
    Το γνωρίζει και από γνωστούς και από εμένα. Δεν ασχολείται καν. Λέει ότι λέει μλκ. Η αλήθεια είναι ότι η κοπέλα έχει θέμα με το να λέει ψέματα, ακόμα και αν τη ρωτήσεις τι έκανες εχθές μπορεί να σου πει πήγα για φαγητό στο πιο ακριβό εστιατόριο και να έχει μείνει σπίτι να τρώει σουβλάκι.
    Ακόμα και αυτή να επιανα, πάλι την αλήθεια δε ξερω αν θα τη μάθαινα.
    Τρόπους για να μη βασανίζω το δικό μου μυαλό ψάχνω. Πχ διάβασα ότι βοηθάει ο διαλογισμός, αλλά δεν έχω τόσο προσωπικο χρόνο μέσα στη μέρα για να κάνω κάτι τέτοιο.

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    Εννοειται πως σε νοιαζει, απλα δεν θελεις να το παραδεχτεις. Αν ειναι νεος ο συζυγος με μια φορα την μερα δεν τον κρατας κοπελα μου, αλλες 3 σαν εσενα θελει τουλαχιστον η παραπανω για να μην τις εχει και αναγκη.
    Φυσικά και με νοιάζει, δε το έγραψα σωστά. Απλά είναι κάτι που άνετα θα ξεπερνούσα γιατί έχω μια συγκεκριμένη θεωρία για τις σχέσεις. Αυτό που ενοχλεί είναι να υπάρχει συναίσθημα, ενδιαφέρον, διάρκεια. Το σεξ είναι μια πράξη που πολλές φορές γίνεται και ενστικτωδώς. Φυσικά και δε θα ήμουνα οκ με αυτό, αλλά θα μπορούσα να το ξεπεράσω.
    Επίσης δε συμφωνώ ότι υπάρχει κάποιος τρόπος να κρατήσουμε τον άλλο. Ο άλλος είναι μαζί μας γιατί ειμαστε επιλογή του, όπως και αυτός δική μας. Αν θέλει να φύγει ή αν αυτό που έχουμε να προσφέρουμε δεν του αρκεί μπορεί να φύγει. Και ακριβώς επειδή έτσι σκέφτομαι, είναι πιο δύσκολο να μαθαίνεις ότι μπορεί ο άλλος να σε έχει προδώσει.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,200
    Quote Originally Posted by Lucy lu View Post
    Φυσικά και με νοιάζει, δε το έγραψα σωστά. Απλά είναι κάτι που άνετα θα ξεπερνούσα γιατί έχω μια συγκεκριμένη θεωρία για τις σχέσεις. Αυτό που ενοχλεί είναι να υπάρχει συναίσθημα, ενδιαφέρον, διάρκεια. Το σεξ είναι μια πράξη που πολλές φορές γίνεται και ενστικτωδώς. Φυσικά και δε θα ήμουνα οκ με αυτό, αλλά θα μπορούσα να το ξεπεράσω.
    Επίσης δε συμφωνώ ότι υπάρχει κάποιος τρόπος να κρατήσουμε τον άλλο. Ο άλλος είναι μαζί μας γιατί ειμαστε επιλογή του, όπως και αυτός δική μας. Αν θέλει να φύγει ή αν αυτό που έχουμε να προσφέρουμε δεν του αρκεί μπορεί να φύγει. Και ακριβώς επειδή έτσι σκέφτομαι, είναι πιο δύσκολο να μαθαίνεις ότι μπορεί ο άλλος να σε έχει προδώσει.
    Εδω κανεις λαθος, οι μακροχρονες σχεσεις κρατουν λογω εθισμου και βολεψια, τα ομορφα παραμυθια ειναι για το σινεμα.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Έμμονη ιδέα
    By Kokle99 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 01-04-2019, 00:09
  2. Έμμονη ιδέα
    By Cervo in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 02-09-2018, 14:12
  3. Όταν ένας άντρας θέλει μια γυναίκα....
    By julias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 116
    Last Post: 18-03-2017, 20:36
  4. Άντρας/γυναίκα στην "άλλη"τους πλευρά
    By RainAndWind in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 66
    Last Post: 16-01-2010, 14:04
  5. Έμμονη ιδέα
    By La_ViTa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 15-11-2009, 14:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •