Τι γίνεται; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,996
    Της προσκολησεωσ το κάγκελο έγινε

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,812
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εκεινος, εχει καμια σχεση με εθισμους; τι ειδους δυσκολιες ειχε τοτε που εξαφανιστηκε;
    ειναι ο ιδιος που εδινες δανεικα κι αγυριστα ή ηταν αλλος εκεινος;
    Αυτός κάνει μαύρο Remdy και οι δυσκολίες ήταν νομικές. Αυτός που λες ήταν τρίτος είχαμε βγει μόνο 2 ραντεβού. Αυτός που αναφέρω τώρα μου έχει ζητήσει μικροποσά τα οποία του τα έχω δώσει χωρίς αντάλλαγμα αλλά γενικά πλήρωνε το ξενοδοχεία, μου έπαιρνε ποτά, κι εγώ του έπαιρνα βέβαια ήταν μοιρασμένα όλα.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,812
    Quote Originally Posted by tziovani View Post
    εισαι με ενα παιδι 5 χρονια αλλα τελικα δεν εισαι (ελευθερη σχεση ). αν βρει αλλη δεν σε νοιαζει, αλλα τον εχεις αγαπησει , θα ηθελες να ξερεις αν ειναι πλαστο ,αλλα εχετε περασει πολλα μαζι . σε θελει να ντυνεσαι και να βαφεσαι και απο την αλλη ζητας αν σε γουσταρει η΄σε συμπαθει .....
    εχεις δωσει ολες τις απαντησεις μονη σου ....να βοηθησω και εγω απο την μερια μου γιατι ειμαι περπατημενο αντρακι με περγαμηνες και φυσικα εχω ολα τα νομπελ στην βιβλιοθηκη μου ....
    πρωτον οταν θελουμε μια γυναικα , την γουσταρουμε , ταιριαζουμε μαζι της , δεν μας νοιαζει αν βαφεται , αν ντυνεται , αν κατουριεται , αν ξυπναει αχτενιστη , αν ρευεται , αν , αν αν αν ...ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ μας αρεσουν ολα πανω της . μας αρεσει η φωνη της , το βλεμμα της , το αγγιγμα της , η προσωπικοτητα της κλπ .....εσυ 34 αυτος 25 ....μια χαμενη 5ετια και βρες εναν ανθρωπο για αυτο που εισαι και οχι για κατι που καποιοι αλλοι θελουν να εισαι ....
    οι σχεσεις ρεεουν αβιαστα , ολα τα αλλα ειναι μπουρδες με σαντιγυ


    της προσκολλησεως
    ΕΥχαριστώ Τζιοβάνι για την απάντηση. Έχεις δίκιο σε όλα. Αλλά δεν ήταν μια χαμένη 5ετία. Πέρασα πολύ καλά μαζί του. Μια εμπειρία ήταν κι αυτός.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    319
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    ΕΥχαριστώ Τζιοβάνι για την απάντηση. Έχεις δίκιο σε όλα. Αλλά δεν ήταν μια χαμένη 5ετία. Πέρασα πολύ καλά μαζί του. Μια εμπειρία ήταν κι αυτός.
    Χαμένη 5ετια εννοω αν κ εφόσον η οποιαδήποτε σχέση σε κράτησε στάσιμη και δεν σε εξέλιξε . Αν πήρες κάτι , τότε οκ . Συνήθως κάνουμε σχέσεις για να εξελίξουμε πράγματα στην σχέση κ για εμάς . Κάνουμε καλύτερη την σχέση και μέσα από την σχέση γινόμαστε καλύτεροι οι ίδιοι . Συσχέτιση,σχέση , αλληλεπίδραση κλπ . Αν έχουμε σχέση κ είμαστε μόνοι μας μέσα σε αυτήν τότε χωρίζουμε . Οι σχέσεις είναι απλές , τόσο απλές που η απλότητα τρομάζει ευχάριστα . Οπότε εσύ θα κρίνεις τα συν και τα πλην και θα βγάλεις τα συμπεράσματα σου . Τι ψάχνει ο καθένας κ πως το θέλει ανάλογα με την προσωπικότητα του , τα βιώματά του και τους στοχους που θέτει . Άλλοι θέλουν να βλέπουν νετφλιξ αγκαλιά όλο το σουκου και άλλοι να μην αφήνουν χιλιόμετρο γης που να μην έχουν γυρίσει ....δες τι θες κ θα βρεις την άκρη ....

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    24,016
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Αυτός κάνει μαύρο Remdy και οι δυσκολίες ήταν νομικές. Αυτός που λες ήταν τρίτος είχαμε βγει μόνο 2 ραντεβού. Αυτός που αναφέρω τώρα μου έχει ζητήσει μικροποσά τα οποία του τα έχω δώσει χωρίς αντάλλαγμα αλλά γενικά πλήρωνε το ξενοδοχεία, μου έπαιρνε ποτά, κι εγώ του έπαιρνα βέβαια ήταν μοιρασμένα όλα.
    σου επαιρνε, του επαιρνες..
    ενας σοβαρα εθισμενος σε ουσιες χαρλει, οπως ξερεις πολυ καλα, αγαπαει μονο τον εθισμο του.
    τπτ αλλο δεν αγαπαει, αν δεν γινει καλα...
    κι εκεινος οπως κι εσυ, παραπαιει αναμεσα σε αυτα που ζει μεχρι να ξαναγινει και δεν ερωτευεται ανθρωπους.
    βολευεται μεσοβεζικα κι εκεινος οπως κι εσυ, κανενα σεξακι, καμια καλη κουβεντα κι απο δω παν κι οι αλλοι.. ειστε γνωριμοι ο ενας στον αλλον, φυσικα και δεν θελετε να παθει κακο ο αλλος, αλλα κατα τα αλλα, κλαιν...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. πως γινεται?
    By kaity in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 16-02-2015, 08:34
  2. Τί γίνεται?
    By mariafil in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 10-11-2013, 04:16
  3. Γίνεται;
    By lixouditsa83 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 5
    Last Post: 11-12-2010, 06:26
  4. Τι γίνεται...??
    By *anny* in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 18-08-2010, 12:03
  5. Πές μου πώς γίνεται;
    By ΕΙΡΗΝΗ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 10-05-2006, 14:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •