Τελειωσε η ζωη μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 51
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27

    Τελειωσε η ζωη μου

    Κουραστηκα πραγματικα . Δεν εχω καν την ορεξη να γραψω για το ιστορικο μ..δε βρισκω σε τιποτα ευχαριστηση.
    Εσεις σε πια κατασταση βρισκεστε?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    192
    Γεια σου wonderland .Παίρνεις κάποια αγωγή?Κάνεις ψυχοθεραπεία σε βλέπει κάποιος γιατρός?Γιατί είσαι τόσο χάλια?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    Ειναι τοσααααα πολλα....δεν ειμαι στους δρομους...παω σε ψυχιατρους ψυχολογος απο τα 13...εχω οικογενεια..σπιτι..ρουχα...φ� �γητο αλλα δεν δεχομαι οτι υστερω απο τον μεσο ανθρωπο...δεν κανω τπτ στη ζωη μ. Εχω οριακη διαταραχη..καταθλιψη..ιστρι ονικη διαταραχη εμμονες μπλα μπλα...εχω κανει πολλα λαθη και βλακιες σε σημειο που με κρατουσαν πισω ..ημουν τοσο πορωμενη ομως που τα επαναλμβανα..οταν σταματησα πλεον τοξικες συμπεριφορες...ηρθα αντιμετωπη με το πραγματικο προβλημα..δενβλεπω μελλον σε εμενα...δε με κραταει κατι...αλλα..ειναι αυτο που...θελω να πεθανω αλλα το λεω γτ ελπιζω καποιος να με σωσει...και ενω.προσπαθησαν πολλα ατομα..εγω δεν ηθελα..γτ εμαθα στη μιζερια...και επιδιωκω την λυπη και τη μοναξια αλλα δε θελω να ειμαι μονη..ειναι περιεργη κατασταση...εχω 100 τραυματα και απωθημενα....και ενω θελω καποιες φορες να προσπαθησω..η μονη προσπαθεια ειναι απλα να μην.παρω χαπια. ( κατι που εγινε καποιες φορες) τα εχω ολα μπερδεμενα μεσα μου..και εχω.και τεραστιο κομπλεξ με την ηλικια μ..αν ημουν 20 θα ταν ολα πιο ευκολα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    192
    Εδώ μέσα όλοι έχουμε από κάτι και κανείς μας δεν είναι καλά . Εγώ έχω σχιζοσυναισθηματική διαταραχή ενημερωτικά. Μου χουν κάνει και πλύση στομάχου επειδή δεν άντεχα μεγάλο λάθος .δεν είναι λύση αυτό. Δεν βλέπεις μέλλον . μην κοιτάς λάθη και βλακείες που έχεις κάνει όλοι έχουμε κάνει και εγώ παίζει να έχω κάνει τα χειρότερα . Φάσεις είναι κάνεις υπομονή και σιγά-σιγά όλα περνάνε. Δεν σε έχει βοηθήσει καθόλου ψυχοθεραπεία? Πότε έκανες τελευταία φορά?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    φιλαρακι σε νιωθω πραγματικά μα το παλευω ο θεος μ έδωκε τη ζωη κι οφείλω να τη διαφυλάξω ειναι δωρο εκεινου κι πρεπει να του τη παραδώσω οπως μου την εδωσε . αυτο πρεπει να προσπαθούμε ολλοι οσο μπορουμε με τον τροπο μας .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,225
    Ποιο μελλον βρε κοπελια, ολους θα μας φαει το σκουλικι μια μερα. Ασε το μελλον για τα σκουλικια και απολαυσε το παρον, σκεψου ποσες φορες θα μπορουσες να ειχες πεθανει μεχρι τωρα και απολαυσε καθε ανασα που παιρνεις γιατι την εκλεψες απο τον Χαρο.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    911
    Quote Originally Posted by wonderland View Post
    Ειναι τοσααααα πολλα....δεν ειμαι στους δρομους...παω σε ψυχιατρους ψυχολογος απο τα 13...εχω οικογενεια..σπιτι..ρουχα...φ� �γητο αλλα δεν δεχομαι οτι υστερω απο τον μεσο ανθρωπο...δεν κανω τπτ στη ζωη μ. Εχω οριακη διαταραχη..καταθλιψη..ιστρι ονικη διαταραχη εμμονες μπλα μπλα...εχω κανει πολλα λαθη και βλακιες σε σημειο που με κρατουσαν πισω ..ημουν τοσο πορωμενη ομως που τα επαναλμβανα..οταν σταματησα πλεον τοξικες συμπεριφορες...ηρθα αντιμετωπη με το πραγματικο προβλημα..δενβλεπω μελλον σε εμενα...δε με κραταει κατι...αλλα..ειναι αυτο που...θελω να πεθανω αλλα το λεω γτ ελπιζω καποιος να με σωσει...και ενω.προσπαθησαν πολλα ατομα..εγω δεν ηθελα..γτ εμαθα στη μιζερια...και επιδιωκω την λυπη και τη μοναξια αλλα δε θελω να ειμαι μονη..ειναι περιεργη κατασταση...εχω 100 τραυματα και απωθημενα....και ενω θελω καποιες φορες να προσπαθησω..η μονη προσπαθεια ειναι απλα να μην.παρω χαπια. ( κατι που εγινε καποιες φορες) τα εχω ολα μπερδεμενα μεσα μου..και εχω.και τεραστιο κομπλεξ με την ηλικια μ..αν ημουν 20 θα ταν ολα πιο ευκολα.
    Και εγώ χάλια είμαι.
    Αλλά δεν θα τα παρατήσω ποτέ, θα προσπαθήσω κάποια στιγμή να γίνω καλά .
    Να μην έχεις κανένα κόμπλεξ με την ηλικία σου και εξήντα να είσαι μια χαρά ηλικία είναι να ξαναρχίσεις την ζωή σου .
    Επίσης, ούτε εγώ κάνω τίποτα στην ζωή μου, όπως και πολλοί άλλοι εδώ μέσα.
    Απλά να μην τα παρατήσεις πρέπει να παλεύεις καθημερινά.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    Παω σε γιατρους απο τα 13..αλλαξα αρκετους ψυχιατρους και ψυχολογους.για λογους..η γιατρος μ λεει πως δεν της ανοιγομαι αλλα...η.αληθεια...δε ξερω..δε.μου βγαινει και γενικα παντα οι φωνες στο μυαλο μ και το πεισμα μου κυριαρχουσαν των συμβουλων που επαιρνα. Αυριο θα παω εργοθεραπεια. (.εχω καμει και γω πλυση ) και ημουν σε φαση...αντι να με πειραξουν τα χαπια..θα παω απο πλυση....και μετα εβγαζα και σελφι..γενικα μιλαω για τα θεματα μ και πολλες φορες γελαω απλα για να μη φερω σε δυσκολη θεση τον αλλον...εχτος για τα λαθη μ..ορισμενα λαθη δε τα ξεπερασα ακομη.( ειμαι 30 στο μεταξυ αλλα φουλ ανωρημη και χαζο παιδακι ..)

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    Ευχαριστω πολυ...ειμαι 30..και ο μονος λογος που τολμω και το λεω ενω ντρεπομαι ειναι γιατι με περνανε για πιο μικρη!

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    "Εκλεψες καθε ανασα που παιρνεις απο τον Χαρο" πολυ ποιητικο αυτο! Το σημειωσα...να σαι καλαααααα .. .

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    για ψαξε ρε φιλαράκι μην κι εχεις ασπεργκερ κι εσυ κι εγω ειμαι 40 κι νιώθω 15 χρονων ενώ φενομε 55 χρονων .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    Η αληθεια...εχω ενα ονειρο ας το πουμε? Οταν με πιανει το ψωνιο..γραφω στιχους και καποια κομματια και θα θελα να γινουν γνωστα...αλλα.αυτος ο ενθουσιασμος κραταει λιγο και μετα παλι πεφτω...αλλα η τεχνη ειναι αυτη που με βοηθαει οσο τπτ αλλο.

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    Εχω συμπτωματα αυτισμου ..άλλα οταν ρωτησα ειδικους δεν μου ειπαν κατι..απλα μου ειπαν να μη το ψαχνω....

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    Επισης αποκλιετε να φαινεσαι τοσο μεγαλη...αααααααα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    192
    Και εγώ κάθομαι και γράφω στίχους και να ξεσπάς εκεί καλύτερα είναι. 30 χρόνων είσαι δεν σε πήραν τα χρόνια μετά προσβάλεις και εμένα πού είμαι 31 αλλά έχω κολλήσει στα 16 . Απλά άμα βλέπεις ότι σε παίρνει από κάτω να απευθυνθείς σε ειδικό. δουλεύεις ?

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Τελείωσε πριν καν αρχίσει
    By dinar93 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 11
    Last Post: 12-05-2019, 23:46
  2. Αν κάτι τελείωσε, έρχεται κάτι καλύτερο?
    By julias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 30-07-2013, 14:48
  3. Τελείωσε...
    By νου in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 44
    Last Post: 21-10-2012, 15:58
  4. Replies: 21
    Last Post: 02-10-2009, 22:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •