Τελειωσε η ζωη μου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 51
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    Αφου ειπαμε παω σε ειδικους.αλλα αμα με πιασουν οι κρισεις μ δε με νοιαζει τπτ..θελω να κανω κακο σε εμενα....και ενταξη ποσο αδελφια ειμαστε γιατι εχω κολλησει και γω στα 16....(τον Μαρτη γινομαι 31 κιολας)

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    275
    Έλεγα μήπως μπορείς να το διαχειριστής αλλά άμα κρίνω και από μένα κάποια πράγματα δεν μπορούμε να το διαχειριστούμε μόνοι μας. Δεν δουλεύεις αυτή την περίοδο?

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    Γιατι ποτε εχω δουλεψει ???????????? εκανα 3 φορες προσπαθεια σε 3 διαφορετικες δουλειες...και τις 3 φορες τα εκανα σαν τα μουτρα μου..εκανα και κακο στον εαυτο μ καθως δουλευα....δεν ηξερα καν να φερθω...δε σπουδασα κατι..δουλεψα σερβιτορα και καθαρισματα σε καφε ...εκανα τοση προσπαθεια και μεχρι και σε αυτα ημουν αχρηστη.......το μονο που ειμαι καλη...αλλα και παλι αυτα που γραφω δεν αρεσουν δεν περνανε σε πολλους..ειναι οι στιχοι μ...το προσπαθω και με το τραγουδι..και το να ολοκληρωσω δικα μου κομματια...παω σε οντισιον και τα λοιπα...δεν ειμαι καλη για την ωρα και το αγχος μου τα καταστρεφει ολα την ωρα της παρουσιασης....να σου στειλω στιχαρες που γραφω και βιντεο που τραγουδω καμια φορα...να σε ρωτησω..εσυ περνεις καποιο επιδομα? Η δουλευεις κανονηκα

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    275
    Εγώ παίρνω επίδομα αυτή τη στιγμή. Αλλά ψάχνω για δουλειά γιατι είμαι καλά αυτή την περίοδο. Πώς δεν έχει σκεφτεί να πας τώρα σε κάποιο σχολή? Πότε δεν την αργά.

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    Εγω ποτε δεν πηρα επιδομα...αλλα θα κανουμε αιτηση γτ δε παει αλλο...εχω αναγκη και εχω και προβλημα...δικαιουμε τα λεφτα...
    Παω σε ωδειο..φωνητικα και πιανο..ταλαντουχα δεν με λες...αλλα.σιγα σιγα προσπαθω λιγο λιγο...
    Ποτε δεν ειναι αργα? Αρα με θεωρεις γρια. Χαχα...πλακα κανω....κοιτα...αν μου επερνες μακρυα την μουσικη...τωρα δε θα ημουν εν ζωη. Νιωθω να με πιεζει ο χρονος αλλα περασα και απο φαση που ημουν τοσο χαλια...για ψυχιατρειο ξερω γω...επερνα βαρυα φαρμακα και ειχα μεινει φυτο...ημουν εντελος αλλου..πως να εχω τον νου να πω...θελω.να καμω αυτο και το αλλο.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    275
    Άμα μπορείς να πάρεις το επίδομα πάρτο. εμένα προσωπικά με βοήθησε στο να έχω λίγο χρόνο και να ρυθμίσω την αγωγή μου.Εγώ σε ψυχιατρείο που είχα πάει δεν με κάναν φυτό. Αλλά και να με κάνανε τόσο χάλια που ήμουνα δεν θα το καταλάβαινα. Για τη σχολή στο λέω γιατί είχα πάει πριν 4 χρόνια και τελείωσα κομμωτική αλλά με έπιασε η αρρώστια και εχασα την προθεσμία για την πρακτική μου.Για αυτό λέω δεν είναι αργά

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,967
    wonderland μιαζουμε τρομερα !!να πας να το ψαξεις πρεπει να το δεις το θεμα να ξερεις κι εσυ τι παιζει. οι δικοι σου λεν μην το ψαχνεις μα το σωστο νομιζω ειν να το δεις αυτο .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    Για τον αυτισμο? Ναι το θελω πολυ...απλα ρε παιδι μ πειτε μ εχω η δεν εχω? Φαση να ξερω και γω...τοσο δυσκολο? Μαλλον νομιζουν οτι θα με παρει απο κατω αλλα..δε παιζουμε με αυτα.

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    Δεν πηγα ποτε ψυχιατρειο...ημουν ενα βημα...αλλα παντα σπιτι ημουν..δε νοσιλευτηκα ποτε σε καμια κλινικη τετοιου ειδους. Εξαλλου εδω δεν εχουμε και ΤΙΣ κλινικες( κυπρια ειμαι) ..οπααα.....κομμωτικη ε? Τελειο....μαρεσει να κανω αλλαγες..αντε με το καλο..αν θες να το εξασκισεις....

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    275
    Σε μένα οδικός μου ψυχίατρος δεν έχει πει τίποτα τι έχω τι δεν έχω .το διάβασα στα χαρτιά για την αρρώστια μου. Για κάποιο λόγο μάλλον δεν πρέπει να στο πούν από την πάσχεις. Που λες για στίχους έχουμε γράψει κάτι τραγούδια με μία φίλη μου και ψάχνω να βρούμε πώς θα τα μελοποιήσουμε η ιδέα είναι να τα κάνουμε μόνοι μας και να το ανεβάσουμε στο youtube. Απλά το μόνο που έχουμε κάνει είναι να κρατήσω τα πνευματικά δικαιώματα

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    Πως κρατας τα πνευματικα δικαιωματα δλδ? Εγω σκεφτομαι οταν βγαλω καποιο τραγουδι και παω σε στουντιο να το βαλω τικτοκ και youtube . Αλλα για δικαιωματα δεν εχω ιδεα. Τι ειδους θελετε να ειναι η μελωδεια? Εγω γραφω κυριως αγγλικους στιχους αλλα εχω και ελληνικους....εγω εχω αρμονιο και προσπαθω και με την βοηθεια της δασκαλας να βαλουμε συγχωρδιες οποτε εχω ολοκληρωμενα 3 κομματια αλλα χωρις ηχογραφιση. Υπαρχουν και ετοιμα beats στο youtube? Αλλα μετα δε θα ειναι 100% αυθεντικο ξερω γω.... τραγουδας δλδ κιολας .

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    275
    Εγώ δεν τραγουδάω είμαι παράφωνος. Η φίλη μου παίζει αρμόνιο αλλά θέλουμε μπουζούκι σε κάποια κομμάτια. Τα πνευματικά δικαιώματα για τους στίχους που διάβαζα στέλνεις με συστημένη επιστολή στον εαυτό σου. Αλλά δεν την ανοίγεις . Την ανοίγουνε μόνο δικαστικά άμα χρειαστεί και κρατάς και το χαρτάκι πότε στάλη

  13. #28
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    Ααα μαλιστα! Μπουζουκι ακουω ε? Καμια σχεση με το υφος της δικης μ τεχνης. Εγω θα ηθελα αν πηγαινα σε στουντιο πιανο..ντραμς...κιθαρες ξερω γω....αν και τα κομματια που εγραψα μεχρι στιγμης ειναι σλοου ακουστικ στο πιανο

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    275
    Ή προς το έντεχνο γράφω ή προς κλαρινοτράγουδο ενδιάμεση λύση δεν υπάρχει για εμένα. Ούτε σωτηρία. Πάντα έγραφα στίχους στο γυμνάσιο είχα πιάσει και εγράφα με rap. Τώρα που δεν είχα τίποτα να κάνω μέσα στο σπίτι άρχιζα και έγραφα τα λαϊκά γιατί για ράπ δεν είμαστε μεγαλώσαμε. Από καμία εικοσαριά τραγούδια που είχαμε γράψει πέντε με έξι είναι ωραία. Άμα φτάσεις τα 50 μηνύματα τι φόρουμ θύμισέ μου να σου στείλω σε private μήνυμα αυτά που έχω κράτησε τα πνευματικά δικαιώματα να δεις

  15. #30
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    27
    20 αρια τραγουδια? Ολοκληρομενα με μελωδια ε...εγω εχω 4 ολοκληρους φακελους με στιχους/ποιηματα....
    Μεγαλωσαμε για ραπ? Τιιιιι...εγω που γραφω και ραπ χαχαχ μαρεσει πολυ...και μπηκα πολυ στο ελληνικο ραπ τελευταια...και στο ξενο ναι...γενικα μαρεσει σαν ειδος...πρπει να εχω στειλει 50 μηνυματα για να μου στειλεις πραιβ? Δεν εχω ιδεα απο αυτα.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Τελείωσε πριν καν αρχίσει
    By dinar93 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 11
    Last Post: 12-05-2019, 23:46
  2. Αν κάτι τελείωσε, έρχεται κάτι καλύτερο?
    By julias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 30-07-2013, 14:48
  3. Τελείωσε...
    By νου in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 44
    Last Post: 21-10-2012, 15:58
  4. Replies: 21
    Last Post: 02-10-2009, 22:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •