θα σκασω προβλημα με ταχυτητα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    θα σκασω προβλημα με ταχυτητα

    κατι αλλο που δε σας εχω πει και το παθα προσφατα εχω προβλημα με την ταχυτητα...με γρηγορα αμαξια μηχανες το οτιδηποτε αυτη η εκρισσ αδρεναλινης με τρελαινει δεν μπορειετ να φανταστειετ και το κρυβς μην γινς ρομπα εχω ταχυπαλμια ιδρωνω τρελα παντα μα παντα ομως και ειμαι νευρικη σε σημ,ειο να μιλαω πολυ περιεργα πραγματα δε ταξι εχω προβλημα ακομα και εκει το κρυβω μια φορα το πα δεν ξερω με τρομαζει μην χτυπησω σε ατυχημα μαλλον και αυτο το φτερουγισμα εκεινη την ωρα τι να κανω?δεν γινεται να μην μπαινω πουθενα σας λεω δεν πηγα καρπενησι γιατ μ πε ο φιλος μου οτι το κτελ στην εθνικη παει πολυ ουφ

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    αυτο ειναι πραγματικα προβλημα και δνε ξερω τι ειναι ακριβως γιατι το παθαινω παντα οταν το κοντερ δειξει παραπανω απο 60!γινομαι ασπρη φοβερη ταχυπαλμια και αλλα και ολα αυτα τα κρυβω τ να τους πω!τι θα βοηθουσε λετε?αν με βοηθησετε σε αυτο ααχ θα σας παραδεχτω..

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    και εγω εχω τετιο προβλημα.δεν παω ποτε πανω απο 70 χιλ

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    το παλευεις/αυτο πραγματικα με ζοριζει δεν το εχω καταφερει!ειδικα την τελ φορα που ανεβηκα αθηνα και πηρα ταξι χαλια
    αααα με φοβιζει και ο ταξιτζης ενω τρεχει να μιλαει πολυ στο τηλ εκει χεζομαι σ εισαγωγικα!γιατι πιστευω θα γνει ατυχημα

  5. #5
    panta akoyw mousiki me akoustika otan eimai se autokinito kai odigei o allos grigora kai eidika otan exei kai strofew klinw ta matia kai prospathv na xalarvsw osio mporw.alla otan ftanoyme ston proorismo niwthw mia tetia anakoufisi!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    εγω κοιταω πολυ μακρια αλλα τι να πω με το ζορι καλυτερα θα τα κανω ολα και αυτο με μουσικη...

  7. #7
    bale akoustika kai xalari mousiki dokimase to kai se taxi!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    εχασα τη διαθεση μου λιγο τωρα μεχρι που χα σκεφτει και παλια οτι ηταν αγνωστος αυτος που ναι σε ταξι και το απεφευγα..θα το κανω ολγακι δενε χω να χασω κατι μπας και βαλω και κανενα handsfree και σωθει ο εκεφαλος!

  9. #9
    ena alo p kane mia gnwsti m me toidio provlima epaize kathe mera sto pc ena paixnidi me autokinita ksereis auta p kanoun agwnes kai etsi kai sinithise tin taxitita:P

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    μοθ χει μεινει και γιατι ημουν με ενα μαλακα παλια ππυ χε λοξα με τα αμαξια και ετρεχε οταν ημουν μεσα με 180 τι παιχνιαδια!αυτο ειναι κατι που με δυσκολευει πολυ!

  11. #11
    esi odigeis?exw diplwma 6 xronia alla odigisa mono ton 1 xrono kai meta stamatisa.thelw na ksanadokimasw alla twra den tha mporesw na thimithw p nai to gkazi kai p o simlpektis:P:P

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    οχι ειχα μαθει αλλα το αφησα μου την σπανε τα αμαξια και ολα ατα και τσαμπα λεφτα μενω και σε νσι ολα διπλα μου ειναι!

  13. #13
    Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    86
    σε καταλαβαινω απολυτα sunset κι εγω τον ιδιο φοβο εχω...κανονιζουμε να παμε βολτα με τον αντρα μου και με φιλους κι ενω ολοι ειναι μεσα στην τρελλη χαρα εγω ειμαι η ξενερωτη γιατι ξερω οτι θα ειμαι συνεχεια \"προσεχε\" \"πιο σιγα\" και τετοια..ασε που αμα πεταχτει και κανενας μπροστα μας με πιανουν αρρυθμιες απο τον φοβο..μενω αθηνα και οπως καταλαβαινεις ο καθενας κανει τα δικα του...

    αλλα αυτο με τα ακουστικα που λεει και το olgaki πιανει...ασε που οταν κανουμε ταξιδι με τον αντρα μου βαζω τσιτα την μουσικη αρχιζω και το τραγουδι και ξεχνιεμαι...βεβαια ενα καλο ειναι οτι συμμεριζεται τον φοβο μου και δεν τρεχει.αντε το πολυ 100 και σε ευθειες 120...που παλια πηγαινε με 170-180..

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ααααα δηλαδη εχω προβλημα εγω τι εκατο/?πολλα ειναι απελπιζομαι με μενα

  15. #15
    Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    86
    να μην απελπιζεσαι καθολου..εγω να δεις κουταμαρες που εχω να απασχολουν καθε μερα το μυαλουδακι μου...και το πιο ακραιο ξερεις πιο ειναι?οταν ολα ειναι μια χαρα ειμαι παρα πολυ ευαλωτη και οταν ερχομαι αντιμετωπη με μια δυσκολια συνηδητοποιω πως πραγματικα κρυβω δυναμη μεσα μου που δεν το ξερω...π.χ ημουν εγκυος 1,5 μηνων και απεβαλα και ειλικρινα ξεσπασα για μια μερα και μετα ημουν παρα πολυ δυνατη πηρα βαθεια ανασα και ειπα παμε για αλλο..δεν θα το βαλω κατω...ασχετα βεβαια αν μετα μου βγηκαν ολα τα ψυχωσωματικα μου...ετρεχα σε ολους τους γιατρους...και ξερεις τι μου ειπαν?οτι πανικοβαλλομαι με ολα αυτα γιατι εχω υποκειμενικο φοβο θανατου....

    και οτι ολα αυτα ειναι ενα κλικ του μυαλου και μπορουμε με το ερθουμε αντιμετωπες με τον φοβο μας να το νικησουμε....μην νομιζεις οτι επειδη στα λεω τα τηρω ολα προσπαθω κι εγω..

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •