μετα απο νοσηλεια ηρθε η καταστροφη μου - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 124
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Συμφωνώ Εμπνευστή και στα δύο, και για τον Πάνο και την Αφρούλα:)
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  2. #32
    Originally posted by Empneustns
    πανο νομιζω πως μολις εγραψες το καλυτερο ποστ που εχω διαβασει τοσο καιρο απο σενα εδω μεσα,μπραβο :)

    αφρουλα μη συγκρινεις το τι κανεις εσυ με το τι κανουν οι αλλοι.και να σου πω και κατι ακομα;αυτη τη στιγμη σε διαβαζω πολυ πιο συγκροτημενη και πολυ πολυ πιο λογικη σε σχεση με τα μυνηματα σου πριν την αποπειρα.δεν ξερω αν η αλλαγη εγινε απο το σοκ η απο τα φαρμακα.παντως σιγουρα η αλλαγη σου ειναι εμφανης και ειναι καθαρα προς το καλυτερο.μπραβο αφρουλα :)
    μεχρι το επομενο εμπνευστη!
    χααχαχαχα

  3. #33
    Originally posted by anwnimi
    Συμφωνώ Εμπνευστή και στα δύο, και για τον Πάνο και την Αφρούλα:)
    ευχαριστω ανωνυμη...
    αν μπορουσα, αν περναγε δηλαδη απο το χερι μου ,
    θα παρακαλουσα απο τον κιπ και την αφρουλα να προσεφεραν τις υπηρεσιες τους σαν μοντερειτορ του φορουμ!
    ειμαι σιγουρος οτι θα εκαναν εξοχη δουλεια γιατι το αγαπουν τοσο οσο χρειαζεται για να το κανουν καλυτερο....

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by afrula
    εννοειται προσευχομαι να γινω οπως πριν!!!!!!αλλα ειναι δυσκολο φοβαμαι μηπως ο γιατρος μου τα αφησει ετσι τα φαρμακα.φοβαμαι οποιος εμπεινε μεσα του λεγαν ψυχωση εχεις 7 στους 10 παιρναμε τα ιδια χαπια.Ενα νοσοκομειο αχρηστο τωρα τι κανω?Τρεμω μην μου αφησει τα ιδια χαπια ο γιατρος.Ψυχωση εγω??Η κατι αλλα παιδια?Ντροπη τους μακαρι να εβγαινα πιο νωρις.Ακριβως ενα μηνα με αφησαν μεσα.Ολοι οι αχρηστοι.Δεν ακουγες τιποτα αλλο μονο αυτη τη λεξη σε ολους.Το καταλαβα απο τη δευτερη μερα οτι κατι κακο γινεται εδω περα.Δενανε ,λυνανε και εμενα για 3 μερες με ειναν δεμενη!

    afrula, καλή ανάρρωση σου εύχομαι γενικά.λες πως προσεύχεσαι να γίνεις όπως πριν.δηλαδή να ξανακάνεις απόπειρα αυτοκτονίας?

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    364
    Αφρούλα καλώς ήρθες. Εύχομαι γρήγορα να συνέλθεις. Υπομονή. Ό,τι έγινε έγινε για καλό δικό σου. Να είσαι γερή και να προσέχεις.
    κι α σου μιλώ με παραμύθια και παραβολές.....είναι γιατί τ' ακούς γλυκύτερα κι η θλίψη δεν κουβεντιάζεται.
    ΣΕΦΕΡΗΣ

  6. #36
    Originally posted by arktos
    Originally posted by afrula
    εννοειται προσευχομαι να γινω οπως πριν!!!!!!αλλα ειναι δυσκολο φοβαμαι μηπως ο γιατρος μου τα αφησει ετσι τα φαρμακα.φοβαμαι οποιος εμπεινε μεσα του λεγαν ψυχωση εχεις 7 στους 10 παιρναμε τα ιδια χαπια.Ενα νοσοκομειο αχρηστο τωρα τι κανω?Τρεμω μην μου αφησει τα ιδια χαπια ο γιατρος.Ψυχωση εγω??Η κατι αλλα παιδια?Ντροπη τους μακαρι να εβγαινα πιο νωρις.Ακριβως ενα μηνα με αφησαν μεσα.Ολοι οι αχρηστοι.Δεν ακουγες τιποτα αλλο μονο αυτη τη λεξη σε ολους.Το καταλαβα απο τη δευτερη μερα οτι κατι κακο γινεται εδω περα.Δενανε ,λυνανε και εμενα για 3 μερες με ειναν δεμενη!

    afrula, καλή ανάρρωση σου εύχομαι γενικά.λες πως προσεύχεσαι να γίνεις όπως πριν.δηλαδή να ξανακάνεις απόπειρα αυτοκτονίας?
    αξιζει να σε παρακαλεσω αρκτος να το σβησεις μονος σου?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    βρε παιδια να γινω καλα με τα αντικαταθλιπτικα που επαιρνα και ημουν σωματικα καλα σας παρακαλω ας το σβησει αυτος που το γραψε!!!Αυτα ειναι ξεχασμενα.Σας παρακαλω θελω να ζησω !!!

  8. #38
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    αντε λοιπον με το καλο....

    ;)

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ειμαι σε σοκ συμπαρασταση θελω μη ξυνουμε παλιες πληγες ελεος.Σας ευχαριστω ολους αλλα θα γινω καλα οπως πριν???????Μονο αυτο θελω Θεε μου.ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ

  10. #40
    καλο βραδυ αφρουλα... ολα θα πανε καλα γιατι το αξιζεις ....

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    130
    ενοειτε οτι θα γινεις καλα αφρουλα μου.....αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!!!!!!!κανε υπομονη κ ολα θαναι ενα καο ονεισρο...αυτη τη στιγμη που γραφω εχω παρα πολλα νευρα γιαυτα που με συμβαινουν κ μουρχεται να τα τιναξω ολα στον αερα αλλ δεν το κανω....κανω υπομονη κ εχω ελπιδα!!!!!!!!εχω πολλα νευρα σημερα...................................... ....:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    λοιπον στη δουλεια μπροστα στα ματια μου ενας εκανε αποπειρα αυτοκτονιας και εχει ξανακανει δυο με χαπια και κρασυ για ακτι που εχει σχεση με δουλεια και το νησι και δδεν αλλαζει ευκολα αυτο που θελει το ξερω..ομως βλεπουμε φως για κατι καΙ ΙΣΩς ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΚΕΙΝΟΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ ΑΦΡΟΥΛΑ...ΥΠΟΜΟΝΗ...

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    παιδια ξεκινησα τη παλια αγωγη χθες.Τα φαρμακα του νοσοκομειου πσο κανουν να φυγουν η επιδραση τους????

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,598
    σου το προτεινε ο γιατρος σου αυτο αφρουλα η το εκανες μονη σου?

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ο γιατρος μου βεβαια

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •